Wyciągarki samochodowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Wyciągarka linowa 1500 dan Yato YT-5914 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ, YT-5914 293,11 zł ZOBACZ wyciągarka linowa z napędem ręcznym składa się ze stalowego korpusu zawierającego bęben, przekładnie oraz mechanizm zapadkowy o dużym, adekwatnie dostosowanym przełożeniu. Dźwignia napędzająca służy do poruszania bębna i nawijania stalowej liny. Wyciągarka może przesuwać ładunki o ciężarze do ok. 1530 kg na odległość ok. 3 m. Przeznaczenie / użycie wydobywarka linowa z napędem ręcznym służy do transportowania ładunków w płaszczyźnie poziomej, np. Do przeciągania skrzyń po rampie. Z uwagi na budowę nie wolno jej używać do pionowego podnoszenia ciężarów. Sposób zastosowania wyciąganie liny: - przyczepić nieruchomy hak do nieruchomej podstawy - przestawić dźwignię blokady ramienia - unieść nieco ramię wyciągarki - przestawić dźwignię blokady bębna - wyciągnąć linę na żądaną długość Przemieszczanie ładunku lub naciąganie liny: - przestawić dźwignię blokady ramienia - poruszać ramieniem aż do osiągnięcia wymaganego naprężenia liny albo przemieszczenia ładunku Zwalnianie naprężenia liny: - przestawić dźwignię blokady ramienia - ramię wydobywarki przestawić w taką pozycję, żeby występ dźwigni blokady ramienia zwolnił blokadę bębna; bęben przeskoczy o jeden ząb - powtarzać operację aż do osiągnięcia wymaganego rozprężenia liny atrybuty Uciąg [kg]: 1530Wysokość podnoszenia [m]: 3
 • Producent Yato
Kolumnowy żuraw obrotowy praktikus ps,bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 250 kg marki Vetter 16330,73 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 250 kg, wysięg 5 m.perfekcyjny do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być używany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry oraz niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika realny jest jego nietrudny obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy także na zewnątrz, dzięki jednostkowemu dopasowaniu wysokości kolumny, a także długości wysięgnika żuraw ten świetnie dopasowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° zezwala na szybkie i nieskomplikowane przenoszenie ładunków albo części sprzętów na pobliskie stanowisko pracy. W zestawie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Kolisty przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego konstrukcji na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po montażu - bez konieczności wykonywania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) przy pomocy podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia!Nie znaleźli Państwo odpowiedniego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania i w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 22745,50 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 5 m.Kompaktowa konstrukcja, wyśmienita do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia świetnie sprawdzi się w wąskich i niskich pomieszczeniach. Gwarantuje on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dostosowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg 22947,79 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 1000 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa budowa, rewelacyjna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Gwarantuje on ponadto zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Urządzeń do lekkiego zastosowania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w kolorze czarnym RAL 9005. W zestawie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, kolisty przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo trafnego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Kolumnowy żuraw obrotowy praktikus ps,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg marki Vetter 29403,56 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 4 m.nadzwyczajny do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być używany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry i niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika realny jest jego przystępny obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy też na zewnątrz, dzięki indywidualnemu dobraniu wysokości kolumny oraz długości wysięgnika żuraw ten doskonale dostosowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° pozwala na szybkie i nietrudne przenoszenie ładunków lub części sprzętów na pobliskie stanowisko pracy. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego montażu na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po montażu - bez konieczności realizowania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) przy pomocy podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia! Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania oraz w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Kolumnowy żuraw obrotowy praktikus ps,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 30260,37 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 5 m.znakomity do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być użytkowany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry i niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika osiągalny jest jego łatwy obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy też na zewnątrz, dzięki jednostkowemu dopasowaniu wysokości kolumny oraz długości wysięgnika żuraw ten wspaniale dostosowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° umożliwia szybkie i przystępne przenoszenie ładunków lub części maszyn na pobliskie stanowisko pracy. W zestawie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Krągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego montażu na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po konstrukcji - bez konieczności realizowania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) za pomocą podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia! Ten wariant ma elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo adekwatnego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Kolumnowy żuraw obrotowy praktikus ps,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg marki Vetter 23124,66 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 4 m.genialny do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być użytkowany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry, a także niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika realny jest jego łatwy obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy też na zewnątrz, dzięki indywidualnemu dobraniu wysokości kolumny, a także długości wysięgnika żuraw ten perfekcyjnie dostosowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° pozwala na szybkie i nietrudne przenoszenie ładunków lub części sprzętów na pobliskie stanowisko pracy. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Krągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego konstrukcji na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po konstrukcji - bez konieczności realizowania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) przy pomocy podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia! Ten rodzaj ma elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Kolumnowy żuraw obrotowy praktikus ps,bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 125 kg 13174,35 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 125 kg, wysięg 3 m.świetny do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być stosowany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry oraz niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika możliwy jest jego nietrudny obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy także na zewnątrz, dzięki indywidualnemu dobraniu wysokości kolumny oraz długości wysięgnika żuraw ten doskonale dopasowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° pozwala na prędkie i przystępne przenoszenie ładunków albo części sprzętów na pobliskie stanowisko pracy. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego montażu na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po konstrukcji - bez konieczności realizowania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) za pomocą podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia!Nie znaleźli Państwo adekwatnego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS,bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 1000 kg 21376,29 zł ZOBACZ Kolumnowy żuraw obrotowy PRAKTIKUS PS, bez elektrycznego wciągnika łańcuchowego, nośność 1000 kg, wysięg 3 m.genialny do podnoszenia, opuszczania i przemieszczania ładunków. Wysokiej jakości wykonanie. Uniwersalne systemy mocowania do podłoża.Ten kolumnowy żuraw obrotowy może być stosowany do prostych prac w fabryce. Dzięki konstrukcji z zastrzałem od góry oraz niskiemu ciężarowi własnemu wysięgnika realny jest jego nietrudny obrót. Niezależnie od tego, czy stosuje się go w hali, czy też na zewnątrz, dzięki jednostkowemu dostosowaniu wysokości kolumny i długości wysięgnika żuraw ten doskonale dopasowuje się do Państwa potrzeb. Zakres obrotu wynoszący 270° umożliwia prędkie i przystępne przenoszenie ładunków albo części maszyn na pobliskie stanowisko pracy. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu. Krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. System kotwowy VAS2. Szyldy i dokumentacja. System kotwowy VAS2: Do bezpośredniego montażu na podłożu betonowym B25, grubość min. 190 mm. Możliwość bezpośredniego uruchomienia po konstrukcji - bez konieczności realizowania wylewki przy równym podłożu. Poziomowanie (do 10 mm) przy pomocy podkładanej maty. Z wpuszczanymi kołkami - eliminacja ryzyka potknięcia!Nie znaleźli Państwo stosownego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, systemem mocowania, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Vetter Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg 18729,35 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 500 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Rozciągliwy montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia nadzwyczajnie sprawdzi się w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on ponadto zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na kolor żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo trafnego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg 17835,65 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 6 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia znakomicie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on dodatkowo zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Urządzeń do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, krągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego rodzaju? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg marki Vetter 17464,88 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 5 m.Kompaktowa kompozycja, genialna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia perfekcyjnie stanie na wysokości zadania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on na dodatek zmienną długość wysięgnika, która dostosowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Kompozycja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Sprzętów do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na kolor żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W pakiecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo stosownego typu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji oraz w innych kolorach przystępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg 15667,92 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 3 m.Kompaktowa kompozycja, wyśmienita do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Sprężysty montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia rewelacyjnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zagwarantuje on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej albo do konstrukcji stalowej. Budowa wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego użycia przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w odcieniu czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, kolisty przewód w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten typ posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo adekwatnego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji i w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter
Ścienny żuraw obrotowy assistent aw,z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg marki Vetter 17041,97 zł ZOBACZ Ścienny żuraw obrotowy ASSISTENT AW, z elektrycznym wciągnikiem łańcuchowym, nośność 250 kg, wysięg 4 m.Kompaktowa kompozycja, nadzwyczajna do niskich pomieszczeń. Wysokiej jakości wykonanie. Elastyczny montaż.Dzięki kompaktowej konstrukcji i wysokości podnoszenia świetnie spełni oczekiwania w wąskich i niskich pomieszczeniach. Zapewnia on w dodatku zmienną długość wysięgnika, która dopasowuje się do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość wyboru sposobu mocowania tego ściennego żurawia obrotowego: do słupa stalowego, słupa żelbetowego, ściany żelbetowej lub do konstrukcji stalowej. Konstrukcja wg przepisów EN i dyrektyw UE dot. Maszyn do lekkiego wykorzystania przemysłowego. Śrutowany, lakierowany na odcień żółty RAL 1007. Konsole w kolorze czarnym RAL 9005. W komplecie: Podstawowa instalacja elektryczna z włącznikiem i doprowadzeniem zasilania do podnośnika. Rurka mocująca kabla do 3 m wysięgu, okrągły kabel w systemie wózków kablowych od 4 m wysięgu. Zderzaki końcowe z przodu i z tyłu. Z konsolami, bez śrub mocujących. W zakres dostawy wchodzi szczegółowa dokumentacja. Ten rodzaj posiada elektryczny wciągnik łańcuchowy z układem jezdnym do ręcznego przesuwania. Nie znaleźli Państwo odpowiedniego wariantu? Wersje z inną nośnością, wysięgiem, wysokością konstrukcji, a także w innych kolorach dostępne są na zapytanie.
 • Producent Vetter

 

 

Wyciągarki samochodowe
5 (100%) 1 vote