Wody perfumowane dla mężczyzn

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Paco Rabanne 1Million Privé for Him Eau de Parfum 50ml (3349667000013) 227,99 zł ZOBACZ Jak mnóstwo innych drogich kreacji z wyższej półki pachnidła firmy Paco Rabanne niemało łączy ze światem mody i Paryżem. Paco Rabanne, właściwie Francisco Rabaneda-Cuervo, z pochodzenia Baskijczyk, z początkiem ostatniej wojny znalazł schronienie wraz z matką w Paryżu. Dość prędko odnalazł tam optymalne drzwi do świata Haute Couture, po części dzięki swej matce krawcowej z zawodu, a po części dzięki umiejętności rysowania, czym dorabiał sobie w czasie studiów architektury u Givenchy i innych projektantów mody. Pierwszą własną linię zaprojektował w 1966 roku, która okazała się być wielkim sukcesem. Zasłynął on m. In. Z kostiumów dla Jane Fondy w filmie „Barbarella". Firma wywodzącą się od jego imienia prędko uzyskała popularność i odergrała znaczną rolę w kształtowaniu stylu lat sześćdziesiątych. W Paryżu dom mody Paco Rabanne znany był z prowokacji na pokazach mody, które stale jako pierwsze odbywały się z towarzyszeniem muzyki i niejednokrotnie przypominały szczegółowo przygotowane przedstawienia. Osobiste zainteresowania Rabanne futuryzmem znalazły przeniesienie w jego projektach ciuchów, do których realizacji stosował niejednokrotnie niekonwencjonalne materiały, jak metale, plastik i papier. Pomysł, który się wtedy narodził, na sukienkę naszywane metalowe aplikacje, stał się swojego typu jego ulubionym motywem, który do dziś pojawia się w kolejnych kolekcjach. Po intensywnym innowacyjnym początkowym okresie Rabanne zaczął się w miarę upływu lat wycofywać z dynamicznego udziału z interesu, aby po latach powrócić z nową pasją dla perfum...! Black XS to niezwykle udana kreacja damskich perfum, której przypisuje się charakter kwintesencji kobiecości. Szczególnym polem do popisu okazały się jednak być dla Rabanne perfumy męskie, jak One Milion i Invictus. Wszystkie serie obejmujące każdorazowo także perfumowane kosmetyki idealnie sprzedają się i znalazły szczególnie pozytywny oddźwięk za nieszablonową oryginalność i jakość. Symbolizują to już ich ekstrawaganckie flakony, które mają charakter obiektów kolekcjonerskich. Black XS to utrzymany w konwencji stylistycznej rockowej kolisty fioletowy flakon ze szklaną delikatną różą i srebrnym napisem. One Milion to ni mniej ni więcej jak złota sztabka, podczas gdy Invictus to platynowe trofeum.
 • Producent Paco Rabanne
 • Pojemność 50
Chanel bleu de chanel woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn 586,90 zł ZOBACZ Coco Chanel to sławna francuska projektantka, odznaczająca się wyjątkową klasą i innowacyjnym spojrzeniem na świat mody. Urodziła się 19 sierpnia 1883 roku. Po osieroceniu przez matkę spędziła sześć lat w domu dziecka wraz ze swymi siostrami. W 1913 roku otworzyła swój pierwszy sklep i projektowała kapelusze. W roku 1919 odniosła obszerny sukces, wprowadzając na rynek delikatne, stylowe kostiumy, wyróżniające kobiece walory, a jednocześnie będące wyrazem skromności. Prawdziwą sławę przyniosły jej perfumy Chanel No. 5, do dziś będące symbolem luksusu i wymyślnego stylu. Popularna kompilacja co jakiś czas ulega niewielkim modyfikacjom, które posiadają przystosować ją do współczesnych czasów. Obecnie na bukiet aromatyczny tych niezwykłych perfum Chanel składa się aż kilkadziesiąt elementów, których podstawę tworzą: jaśmin, róża stulistna, irys, ylang ylang, wetiweria, wanilia, ambra, a także olejek sandałowy. Proponujemy Państwu bogaty asortyment produktów uznanej firmy Chanel: pachnidła i wody toaletowe, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i mgiełki do ciała, kremy do twarzy, serum, maseczki, wody po goleniu) i kolorowe (tusze do rzęs, podkłady, pudry, konturówki do ust). W ofercie najpopularniejsze linie zapachowe: kultowe perfumy Chanel No. 5, szyprowa wieczorowa kompilacja perfum Chanel No. 19, linia Mademoiselle o klasycznym, stylowym bukiecie aromatycznym, seria Chanel Allure w kilku edycjach i mnóstwo innych oszałamiających perfum, będących prawdziwą esencją luksusu i nieśmiertelnej elegancji. Zapraszamy do zakupu!
 • Producent Chanel
 • Pojemność 100
Chanel Bleu de Chanel 3x 20 ml woda perfumowana Napełnienie 60 ml dla mężczyzn (3145891073102) 309,19 zł ZOBACZ Coco Chanel to znana francuska projektantka, odznaczająca się unikatową klasą i nowoczesnym spojrzeniem na świat mody. Urodziła się 19 sierpnia 1883 roku. Po osieroceniu poprzez matkę spędziła sześć lat w domu dziecka wraz ze swymi siostrami. W 1913 roku otworzyła swój pierwszy sklep i projektowała kapelusze. W roku 1919 odniosła znaczny sukces, wprowadzając na rynek subtelne, stylowe kostiumy, wyróżniające damskie walory, a równocześnie będące wyrazem skromności. Prawdziwą sławę przyniosły jej perfumy Chanel No. 5, do dziś będące symbolem luksusu i wyrafinowanego stylu. Popularna kompilacja co jakiś czas ulega niewielkim modyfikacjom, które posiadają dostosować ją do współczesnych czasów. Obecnie na bukiet aromatyczny tych niezwykłych perfum Chanel składa się aż kilkadziesiąt części, których podstawę tworzą: jaśmin, róża stulistna, irys, ylang ylang, wetiweria, wanilia, ambra, a także olejek sandałowy. Oferujemy Państwu bogaty asortyment produktów renomowanej producenta Chanel: perfumy i wody toaletowe, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i mgiełki do ciała, kremy do twarzy, serum, maseczki, wody po goleniu) i kolorowe (tusze do rzęs, podkłady, pudry, konturówki do ust). W ofercie najpopularniejsze linie zapachowe: kultowe pachnidła Chanel No. 5, szyprowa wieczorowa kompozycja perfum Chanel No. 19, linia Mademoiselle o klasycznym, wyszukanym bukiecie aromatycznym, kolekcja Chanel Allure w kilku edycjach oraz mnóstwo innych zniewalających perfum, będących prawdziwą esencją luksusu i nieśmiertelnej elegancji. Zapraszamy do zakupu!
 • Producent Chanel
 • Pojemność 60
Kenzo Kenzo Pour Homme Woda perfumowana 50.0 ml 114,39 zł ZOBACZ Początki producenta Kenzo są podobnie jak wielu innych znanych projektantów mody związane z Paryżem. Po otrzymaniu wykształcenia Kenzo Tokada zdecydował się w 1965 zamienić Tokio na stolicę Francji, aby zająć się na własny rachunek projektowaniem mody. W 1988 dom mody Kenzo mógł się pochwalić pierwszymi perfumami kobiecymi swej producenta, a trzy lata później także perfumami męskimi. Znawcy cenią je za egzotyczne i nieodgadnione nuty zapachowe, zupełnie odmienne od wszystkich innych do tej pory znanych registrów. Tak jak projektowane przez Kenzo ubrania wyróżniają się swoim fantazyjnym i prowokującym charakterem, podobnie rzecz się ma z firmowanymi poprzez to nazwisko perfumami. Przyciągają one już niezwykłym wyglądem flakonów, w głównej mierze nawiązującym do form roślinnych. Taki właśnie jest m. In. Niecodzienny flakon perfum Amour: wyzywająco czerwony ciekawi asymetrycznym, obłym kształtem i przypomina raczej współczesną rzeźbę bezkompromisową, będącą dalekim echem konturu ciała żeńskiego. Zawartość flakonu, na rynku nadal modna od 2006 roku, jest kombinacją wszystkich aromatów, które chcemy kojarzyć z Japonią, włącznie z wiśnią i ryżem, lecz nie tylko... Nowa edycja Amour Florale z 2009 roku w analogicznym białym flakonie w dodatku kokietuje kobiecością i słodyczą kwiecistych bukietów zapachowych. Zaskakujące są natomiast owocowe nuty grejpfrutu i czarnej porzeczki. Nie inaczej rzecz się ma z Flower in the Air, 2010, gdzie podstawowymi składnikami kompozycji są trzy przyprawiające o lekki zawrót głowy kwiatowe zapachy róży, gardenii i magnolii. Na tym jednak nie koniec: maliny i jednakowo różowy pieprz stanowią dopełnienie całości. Ta kwintesencja egzotyki i inspirująco niekonwencjonalnych połączeń kryje się w tak samo nietuzinkowym flakonie: jego ascetyczny i dekoracyjny motyw realistycznie przedstawionej korony kwiatu są z kolei charakterystyczne dla producenta Kenzo. Elementem zaskoczenia jest typ wybranego kwiatu: czerwonego, subtelnego maku. Plakaty reklamujące perfumy zdradzają poetyczną wizję kryjącą się za tym wyborem: to wyrosłe na betonie wielkomiejskie maki unoszące się w powietrzu ponad domami. To atrakcyjny sen i przesłanie w jednym...
 • Producent Kenzo
bleu de chanel 50ml m woda perfumowana marki Chanel 319,58 zł ZOBACZ Coco Chanel to sławna francuska projektantka, odznaczająca się nieszablonową klasą i progresywnym spojrzeniem na świat mody. Urodziła się 19 sierpnia 1883 roku. Po osieroceniu przez matkę spędziła sześć lat w domu dziecka wraz ze swymi siostrami. W 1913 roku otworzyła swój pierwszy sklep i projektowała kapelusze. W roku 1919 odniosła obfity sukces, wprowadzając na rynek subtelne, gustowne kostiumy, uwydatniające kobiece walory, a jednocześnie będące wyrazem skromności. Prawdziwą sławę przyniosły jej pachnidła Chanel No. 5, do dziś będące symbolem luksusu i wyszukanego stylu. Słynna kompilacja co jakiś czas ulega niewielkim modyfikacjom, które mają przypasować ją do współczesnych czasów. aktualnie na bukiet aromatyczny tych niezwykłych perfum Chanel składa się aż kilkadziesiąt składników, których podstawę tworzą: jaśmin, róża stulistna, irys, ylang ylang, wetiweria, wanilia, ambra i olejek sandałowy. proponujemy Państwu bogaty asortyment towarów szanowanej producenta Chanel: perfumy i wody toaletowe, dezodoranty, kosmetyki pielęgnacyjne (żele pod prysznic, balsamy i mgiełki do ciała, kremy do twarzy, serum, maseczki, wody po goleniu) i kolorowe (tusze do rzęs, podkłady, pudry, konturówki do ust). W ofercie najpopularniejsze linie zapachowe: kultowe perfumy Chanel No. 5, szyprowa wieczorowa kompozycja perfum Chanel No. 19, linia Mademoiselle o konwencjonalnym, wyszukanym bukiecie aromatycznym, seria Chanel Allure w kilku edycjach oraz mnóstwo innych oszałamiających perfum, będących prawdziwą esencją luksusu i nieprzemijalnej elegancji. Zapraszamy do zakupu!
 • Producent Chanel
 • Pojemność 50
HUGO BOSS Boss The Scent Intense woda perfumowana 50 ml dla mężczyzn (8005610329017) 151 zł ZOBACZ konwencjonalna elegancja, progresywny luksus i najwyższa jakość wykonania – to charakterystyczne parametry producenta, która na przestrzeni lat stała się światowym kreatorem mody. Firma została założona przez Hugo Bossa w 1923 roku i początkowo zajmowała się produkcją mundurów. Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o garnitury szyte na miarę, koszule, buty, akcesoria i kosmetyki. Aktualnie ma punkty sprzedaży w ponad stu krajach na całym świecie. Filozofia marki skupia się na oferowaniu dopracowanych pod każdym względem towarów, będących nieprzeciętnym wykończeniem stylowego stylu. Perfumy Hugo Boss dedykowane są klientom ceniącym klasykę i jakość, chcącym wyeksponujeć swój strój i osobowość przy pomocy wyszukanych kompozycji zapachowych. Oferujemy obszerny dobór towarów renomowanej marki Hugo Boss: perfumy, wody po goleniu, a także kosmetyki pielęgnacyjne (dezodoranty, żele pod prysznic, peelingi). Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe: Boss No. 6, Boss Energise, Boss Woman, Boss In Motion, HUGO Woman, Boss Deep Red i inne. W asortymencie również próbki, testery i odlewki, dostępne w niebanalnej cenie i pozwalające zapoznać się z wybranym zapachem. Na stronie każdego towaru podajemy jego skład, pojemność i inne detaly. Perfumy i kosmetyki Boss polecamy osobom szukającym luksusowych artykułów, odznaczających się wyjątkową jakością i zajmujących najwyższe miejsca na światowych listach bestsellerów kosmetycznych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
 • Producent HUGO BOSS
 • Pojemność 50
CAROLINA HERRERA - 212 Men VIP Black Woda perfumowana EDP 100 ml Dla Panów (8411061869376) 197,39 zł ZOBACZ perfumy Carolina Herrera Historia firmy zaczęła się w 1981 roku, tuż po tym jak Carolina zaprojektowała swoją premierową kolekcję i zaprezentowała ją w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Kierując się intuicją, wiarą we własny talent, a także niesamowitą odwagą, Carolina postanowiła przeprowadzić się z Wenezueli do Nowego Jorku. Pierwsze projekty powstały w 1987 roku i były to kolekcje sukni ślubnych, które w bezzwłocznym tempie stały się obiektem pożądania progresywnych kobiet. Główny butik Herrery pozostał ulokowany na Madison Avenue. Pokochały go znane gwiazdy, stał się jednym z ulubionych miejsc fashionistów, co przyczyniło się do dalszego rozwoju w postaci kolejnych linii w modzie męskiej i dziecięcej. Projektantka zaczęła na dodatek tworzyć perfumy Carolina Herrera.Pierwsze Carolina Herrera pachnidła powstały w 1988 roku jako kwintesencja elegancji i stylu. W 1991 pozostał wylansowany aromat dla mężczyzn - Carolina Herrera For Men, który odniósł atrakcyjny sukces. Kompilacje 212 i 212 Men to projekty, które powstały w trakcie współpracy Caroliny z córką. Stanowią one innowacyjną generację aromatów zainspirowanych Nowym Jorkiem, asygnowanych dla młodych, pewnych siebie, zmysłowych kobiet i kosmopolitycznych mężczyzn szanujących wielkomiejski styl życia.Znana ze swej nienagannej elegancji i nieprzemijalnego stylu, pachnidła Carolina Herrera to symbol olśniewającej finezyjności i prostoty, amerykański glamour z połączeniem zmysłowości i wyszukania. Jak twierdzi Herrera "Elegancja to cała kompozycja przeróżnych rzeczy. To nie tylko to, co masz na sobie, lecz Twój sposób zachowania. To postawa jaką reprezentujesz. To sposób w jaki się poruszasz."Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent CAROLINA HERRERA
 • Pojemność 100
Roberto Cavalli Just Cavalli Gold for Him woda perfumowana 50 ml spray 208,99 zł ZOBACZ Dom mody znany pod nazwiskiem jego założyciela: Roberto Cavalli sięga swymi początkami roku 1970. Prawdziwym przełomem jednak miał być dwa lata później pokaz jego projektów w niezwykle reprezentacyjnym miejscu w mieście jego narodzin: w Palazzo Pittich we Florencji. Pokaz ten był mnóstwo obiecującą zapowiedzią sukcesu jego domu mody: w ten sposób dał on świadectwo swych uzdolnień artystycznych, najprawdopodobniej odziedziczonych po dziadku Giuseppe Rossi, znanym włoskim malarzu. Roberto Cavalli nie tylko studiował jeszcze sztuki piękne, lecz też z ochotą eksperymentował z technikami druku. Przez niego zastrzeżony sposób dekoracyjnego drukowania na skórze stał się poniekąd jego znakiem rozpoznawczym. w dodatku jego projekty ubrań od za każdym razem charakteryzował dość krzykliwy fason, ochoczo przekraczający utarte granice konwenansów i tradycji. W projektach nieraz powracają desenie skór zwierzęcych z cętkami lamparta lub paskami zebry, przez co ochoczo są uosabiane z jego nazwiskiem. Licencję na pachnidła domu mody Cavalli pojawiające się na rynku począwszy od 2002 roku przeszły po dziesięciu latach w ręce koncernu Coty. Niezwykle udaną i oklaskami przywitaną jest seria perfum Roberto Cavalli, która została wylansowana przez Louise Turner. Do wody toaletowej wraz z edycją limitowaną „Exotica" z 2012 roku dołączyły w 2013 kreacje „Acqua" oraz „Nero Assoluto". Zmysłowe kompozycje zapachów w przeważającej części o nutach orientalnych i kwiatowych posiadają charakter ekskluzywny i wyszukany. Łączy je też wspólny design flakonów o miłych obłych kształtach i o grubym szklanym dnie. Flakony różni zabarwienie, od złotego przez lazurowy, czerwony i czarny. Z tymi barwami świetnie komponuje się złote, dekoracyjne zamknięcie wieńczące całość z plastycznie przedstawionym firmowym logo: dwoma finezyjnie się splatającymi literami C. Nie mniej atrakcyjna jest linia „Just Cavalli", która obejmuje zarówno perfumy i kosmetyki żeńskie jak i męskie. Natomiast „Paradiso" to najnowsze objawienie na rynku producenta Roberto Cavalli z 2015 roku o egzotycznych aromatach, począwszy od bergamoty, mandarynki, owoców cytrusowych i jaśminu, aż po olejki pinii, cyprysu i liści laurowych w podstawie. Uwagę zwracają pachnidła na siebie już ciekawym flakonem z grubego, szlifowanego na kryształ szkła. Reklamowy spot doskonale oddaje egzotyczny i gorący klimat, będący tak poprawnie wyczuwalną inspiracją tych perfum: to krótka historia męsko-kobiecego spotkania na tropikalnej wyspie, gdzie zmysły i żądze nie sposób utrzymać na wodzy.
 • Producent Roberto Cavalli
 • Pojemność 50
Guerlain L´Homme Ideal woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn 232,99 zł ZOBACZ producent Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce luksusowego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie kupujących. Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie producent Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów producenta znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swego istnienia marka Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi unikatowych, znanych, szczególnych. W kręgu ich kupujących znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie także istnieje znaczne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej firmy. Kilka pokoleń rodzin wytwarzających rewelacyjne aromaty stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient na pewno odszuka w tej serii optymalny aromat dla siebie. Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Bezustannie zadziwia swoimi niepowtarzalnymi kompilacjami. Każdy nowy zapach wydany przez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty stworzone są z wykorzystaniem najcenniejszych części przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest też to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów użytkowanych do produkcji aromatów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością. Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odnajdziesz ulepszonej producenta na rynku perfum. Marka Guerlain jest również dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to marka dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Niewątpliwie odnajdziesz tutaj najlepszy aromat dla siebie w nad wyraz dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain. Warto!
 • Producent Guerlain
 • Pojemność 100
Guerlain Héritage 100 ml woda perfumowana (3346470100343) 229 zł ZOBACZ marka Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce wytwornego charakteru. Marka Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna marka zasłynęła z tego, że komponowano aromaty na specjalne zamówienie klientów. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie marka Guerlain była najszczególniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie przez dziesięciolecia swego istnienia marka Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi unikatowych, popularnych, szczególnych. W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie również istnieje obszerne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej producenta. Kilka pokoleń rodzin wytwarzających genialne zapachy stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z całą pewnością odnajdzie w tej serii adekwatny aromat dla siebie. Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi specyficznymi kombinacjami. Każdy nowy zapach wydany poprzez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy tworzone są z zastosowaniem najcenniejszych części przy zastosowaniu najnowszych technologi. Ważne jest na dodatek to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych składników używanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą skrupulatnością. Wszystko to zagwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odszukasz udoskonalonej marki na rynku perfum. Producent Guerlain jest także dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to producent dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Z pewnością wyszukasz tutaj najlepszy aromat dla siebie w nad wyraz dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain. Warto!
 • Producent Guerlain
 • Pojemność 100
Cartier l´envol de cartier woda perfumowana do napełnienia 100 ml dla mężczyzn 164,39 zł ZOBACZ szanowana francuska marka jubilerska, jedna z tych, które dumne są ze swej długiej tradycji rodzinnego przedsiębiorstwa. Louis-Francois Cartier założył je w 1847 roku i do 1960 roku pozostawało ono bezustannie w rękach rodziny Cartier. Aktualnie firma należy do koncernu Richement. Do historii nazwisko Cartier przeszło w związku z nietypowymi zegarkami, począwszy od pierwszych zegarków na rękę, aż po kwadratowe zegarki lotnicze. Z czasem w sklepach Cartier zwiększył się asortyment, w tym o rozmaite luksusowe akcesoria jak skórzane torebki albo szale. Od 1981 roku są wśród nich w dodatku pachnidła dla obu płci. Do dziś nie brak wiernych i nowych miłośników pierwszej stylizacji zapachowej: Must de Cartier, która stała się klasykiem na drogeryjnych półkach – na tych najwyższych półkach, dodajmy. Jest to jedna z pięciu linii perfum żeńskich tej producenta. Choć na pierwszy rzut oka pachnidła te nie wzbudzają zbytniego zainteresowania swym raczej prostym choć szlachetnym opakowaniem, ich unikalny charakter jest wart ich ceny. Egzotyka i niezwykłe dostatek poszczególnych nut zapachowych całej kompozycji wywierają niezmiennie ogromne wrażenie. Spomiędzy niebanalnych składników strzeżonej tajemnicy warto wspomnieć raczej rzadką gumożywicę, a za nią owocowe nuty moreli, brzoskwini i cytryny. Do pozostałych czterech innych damskich perfum należy m. In. La Panthére. Perfumy te należą do serii obejmującej niemal wszystkie warianty artykułów – to część użytkowanej poprzez Cartier strategii. Motyw tego dzikiego kota jest przy tym poniekąd programatycznym motywem tej marki – nie tylko kolekcji Panthére de Cartier. Pojawia się on na wielu obiektach biżuterii, zwracając uwagę typowo wysadzanymi drogimi szmaragdowymi oczami. Inspiracją do wyboru tego egzotycznego motywu miał być udział w polowaniach na afrykańskim safari samego Cartiera, a także pracującej dla niego Jeanne Touissant, zwanej z czasem ze względu na temperament panterą. Pachnidła La Panthére to jednak zupełnie nowa kreacja z 2014 roku. Cechuje je owocowo-zmysłowy aromat. Kwintesencją tego samego wykwintnego pomysłu jest flakon wytwarzany z klarownego, w środku szlifowanego na kształt głowy pantery szkła. Kubistyczno-kanciastą formę można należycie podziwiać dopiero po wypełnieniu flakonu barwnym płynem.
 • Producent Cartier
 • Pojemność 100
HUGO BOSS Boss The Scent Intense woda perfumowana 100 ml dla mężczyzn (8005610329048) 175,79 zł ZOBACZ konwencjonalna elegancja, innowacyjny luksus i najwyższa jakość wykonania – to charakterystyczne właściwości firmy, która na przestrzeni lat stała się światowym kreatorem mody. Marka została założona poprzez Hugo Bossa w 1923 roku i początkowo zajmowała się produkcją mundurów. Z biegiem czasu poszerzyła swoją ofertę o garnitury szyte na miarę, koszule, buty, akcesoria i kosmetyki. Aktualnie ma punkty sprzedaży w ponad stu krajach na całym świecie. Filozofia producenta skupia się na oferowaniu dopracowanych pod każdym względem artykułów, będących wspaniałym wykończeniem wysmakowanego stylu. Perfumy Hugo Boss przeznaczone są klientom lubiącym klasykę i jakość, chcącym podkreślić swój strój i osobowość za pomocą wykwintnych kombinacji zapachowych. Proponujemy duży wybór artykułów uznanej firmy Hugo Boss: perfumy, wody po goleniu oraz kosmetyki pielęgnacyjne (dezodoranty, żele pod prysznic, peelingi). Wśród nich najpopularniejsze linie zapachowe: Boss No. 6, Boss Energise, Boss Woman, Boss In Motion, HUGO Woman, Boss Deep Red i inne. W asortymencie w dodatku próbki, testery i odlewki, dostępne w atrakcyjnej cenie i pozwalające zapoznać się z wybranym aromatem. Na stronie każdego artykułu podajemy jego skład, objętość i inne detaly. Pachnidła i kosmetyki Boss polecamy osobom szukającym elitarnych towarów, odznaczających się unikatową jakością i zajmujących najwyższe miejsca na światowych listach bestsellerów kosmetycznych. Zapraszamy do skorzystania z oferty.
 • Producent HUGO BOSS
 • Pojemność 100
Gucci guilty absolute pour homme woda perfumowana 90 ml dla mężczyzn 209 zł ZOBACZ marka Gucci znana jest na całym świecie. Nie trudno przejść obojętnie obok loga pokazującego dwie spleciony litery "G". Firma Gucci zaczynała swoją działalność już na początku XX. Wieku. Początkowo znana była z reguły z produkcji wytwornych artykułów skórzanych. Sporym sukcesem stało się wprowadzenie linii odzieży, która stała się światowej sławy marką. Kolejnym krokiem, który przyniósł marce sukces stało się wyprodukowanie kolekcji perfum. Gucci to firma która nie podąża za najnowszymi trendami. Gucci tworzy światowe trendy od wielu lat, ponadto w dziedzinie zapachów. Firma ta stwarza aromaty dla pań i mężczyzn. Wszystkie te zapachy cechują się unikatową trwałością i najwyższą jakością. Tworzone są wyłącznie z najcenniejszych składników o niebanalnych aromatach. Znajdziesz tutaj wyłącznie najmocniej oryginalne i trwałe nuty owocowe, kwiatowe, itp. Nie odszukasz tutaj banalnych rozwiązań. Gucci to światowa klasyka od wielu lat.Ich zapachy są pożądane poprzez cały świat. Używają ich najsłynniejsze, najbogatsze osobistości całego świata. Jeśli pragniesz poczuć jak pachnie progresywny luksus potrzebnie zdecyduj się na aromat z linii firmy Gucci. Jedynie w ten sposób zdobędziesz najmodniejszy, najwykwintniejszy zapach o jakim tylko możesz zamarzyć. Gucci to nie tylko sam aromat. To też dbałość o najmniejszy detal oferowanego artykułu. Flakony i opakowania zapachów Gucci pozostały starannie zaprojektowane w najmniejszym szczególe. Ich efektowne, klasyczne lub progresywne opakowania przyciągają uwagę. Powodują, że posiadany aromat staje się jeszcze bardziej ekskluzywny. Takie zapachy warte są każdej ceny. Nasza drogeria internetowa proponuje Ci jednak pokaźny wybór aromatów marki Gucci w niezwykle korzystnej ofercie. Nie możesz nie sprawić sobie takiej przyjemności. Zapach Gucci powinien być także Twój. Zasługujesz przecież na uczucie niesamowitego luksusu, elegancji i postępowego stylu każdego dnia. Zapoznaj się z naszą ofertą towarów Gucci i wybierz coś specjalnie dla siebie. Zapraszamy!
 • Producent Gucci
 • Pojemność 90

 

 

Wody perfumowane dla mężczyzn
5 (100%) 1 vote