Wody kolońskie dla mężczyzn

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Dior fahrenheit cologne woda kolońska 125 ml spray 258,96 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego żeby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w luksusowej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Aczkolwiek postawił jeden bardzo znaczny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się też do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne zachwyt i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie mające na celu odświeżenie producenta Philippe et Gaston, marki odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora błyskawicznie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najmocniej modnym i uwielbianym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Niedługo poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl firmę Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze elitarne perfumy - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 125
Dior dior homme cologne (2013) woda kolońska dla mężczyzn 200 ml + do każdego zamówienia upominek. (3348901242424) 415,79 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego żeby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, by Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Lecz postawił jeden nad wyraz istotny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła posiadać problemy finansowe, co przyczyniło się też do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne uznanie i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie posiadające na celu odświeżenie marki Philippe et Gaston, firmy odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora ekspresowo stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najszczególniej modnym i uznanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl markę Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze elitarne pachnidła - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 200
Dior Dior Homme Cologne (2013) woda kolońska dla mężczyzn 75 ml + do każdego zamówienia upominek. 234,89 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego by syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, aby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Aczkolwiek postawił jeden nad wyraz widoczny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się również do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne uznanie i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior został powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie mające na celu odświeżenie firmy Philippe et Gaston, producenta odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, iż społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora błyskawicznie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej linii. Christian Dior od razu stał się najbardziej popularnym i cenionym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Niedługo poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl markę Christian Dior Perfume. Na rynek pozostały wprowadzone pierwsze wytworne perfumy - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 75
Christian dior homme (2013) 125ml m woda kolońska (3348901126359) 330 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego żeby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, aby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Jednakże postawił jeden niezwykle istotny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się jeszcze do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne podziw i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior został powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie posiadające na celu odświeżenie firmy Philippe et Gaston, producenta odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora prędko stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej linii. Christian Dior od razu stał się najmocniej lubianym i lubianym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl firmę Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze wytworne perfumy - Miss Dior.
 • Producent Christian Dior
 • Pojemność 125
Acqua Di Parma Colonia Intensa 50ml M Woda kolońska (8028713210013) 235 zł ZOBACZ pachnidła Acqua Di Parma od lat oszałamiają nieprzeciętnym zapachem i klasycznym, wykwintnym designem flakonów, a także najwyższą jakością wykorzystanych elementów. Pierwszy aromat wydano już w roku 1916 w Parmie we Włoszech i był to Acqua di Parma Colonia – cytrusowo żywiczne nuty dla pań i mężczyzn, które na każdej skórze przybierają inny aromat. Jest on w sprzedaży po dziś dzień i wciąż raduje się niesłabnącą popularnością. To klasyk wśród perfum, który każdy powinien posiadać choć raz w życiu, aby móc spróbować legendy. Marka zajmuje się też produkcją elitarnych świec zapachowych, towarów skórzanych, odświeżaczy powietrza i innych tego typu części, które nadają się do domu. ma w ofercie na dodatek inne akcesoria domowe, jak miękkie ręczniki i szlafroki. W latach 40 i 50 pachnidła firmy były stanowczo popularne wśród gwiazd Hollywood, a popularność ta wróciła w latach 90. Zapachy Aqua Di Parma to synonim tradycyjnej elegancji i wspaniałych doznań seksownych, które pieszczą skórę i umysł. perfumy męskie, damskie i unisex wyśmienicie nadają się do użytku codziennego, jak i na szerokie wyjścia, dojrzewając na skórze poprzez cały dzień i zmieniając się z każdą godziną. Sprawia to niemałe zaskoczenie i pozwala za każdym razem poczuć się inaczej. Wytrzymały aromat formuje niezwykłą aurę, która przyciąga niczym magnes. Niejednokrotnie pojawiają się cytrusowe nuty, które odświeżają i dodają energii, kojarząc się z Włochami, które są ojczyzną producenta. Aromatyczne zapachy wyczuwalne są na skórze przez długi czas, głównie dzięki użyciu najkorzystniejszych składników i technice do produkcji. Od lat marka stawia na konwencjonalny design swoich flakonów, prosty kształt i żółto-złotą kolorystykę. Znana jest też z cylindrycznych, żółtych opakowań, w które pakowane są pachnidła. Taka stylistyka jest wyjątkowo oryginalna w swojej prostocie i wyśmienicie sprawdza się dla zwolenników klasycznej elegancji. producent nie jest lubiana w naszym kraju, warto zapoznać się bliżej z tymi niesamowity aromatami, które wpływają na zmysły od pierwszego psiknięcia.
 • Producent Acqua Di Parma
 • Pojemność 50
4711 4711 400ml m woda kolońska 108,49 zł ZOBACZ perfumy 4711 Historia producenta rozpoczęła się na początku osiemnastego wieku, kiedy to Johann Maria Farina, Włoch mieszkający w Kolonii stworzył kultowy zapach. Według legendy, w dniu 8 października 1792 roku, pewien mnich zrobił upominek ślubny dla kupca Wilhelma Mülhensa podarowując mu sekretny "cud wody" do zewnętrznego i wewnętrznego korzystania. Mülhens będąc pod wrażeniem jakości otrzymanego podarunku skorzystał ze swej handlowej intuicji i założył małą fabrykę w Kolonii produkującą pierwszą "wodę kolońską" o nazwie Farina, jako remedium mające niezwykłe cechy lecznicze.W 1810 roku sława preparatu owiała cały świat, intrygując samego Napoleona, który zaczął domagać się ujawnienia ściśle chronionej formuły wody. Rodzina Mülhensów, chcąc obronić swój biznes wystosowała oficjalne oświadczenie,produkt jest dedykowany jedynie do wykorzystywania zewnętrznego, jako woda kolońska. To wydarzenie sprawiło, że 4711 Original Eau de Cologne błyskawicznie stała się bestsellerem: arystokratów i elity królewskiej, w tym cara Rosji i księcia Walii i takich gwiazd jak Johann Wolfgang von Goethe czy Wagner.Co powoduje, iż 4711 Original Eau de Cologne jest tak wyjątkowym aromatem, a jego wizja stała się ponadczasowym symbolem elegancji? ewidentnie jest to skrupulatny wybór wysokiej jakości części i naturalnych olejków eterycznych. Oryginalna receptura aromatu jest nadal ściśle strzeżoną tajemnicą. Świadome podkreślenie świetlistości akordów zapachowych i wyeksponowanie niesamowicie witalizujących nut nadaje kompozycji specyficzny i błogi dla zmysłów aromat. Copyright © E-Glamour
 • Producent 4711
 • Pojemność 400
Acqua Di Parma Colonia Essenza 100ml M Woda kolońska 348,54 zł ZOBACZ perfumy Acqua Di Parma od lat zniewalają nieprzeciętnym aromatem i konwencjonalnym, gustownym designem flakonów i najwyższą jakością zastosowanych komponentów. Pierwszy aromat wydano już w roku 1916 w Parmie we Włoszech i był to Acqua di Parma Colonia – cytrusowo żywiczne nuty dla kobiet i panów, które na każdej skórze przybierają inny zapach. Jest on w sprzedaży po dziś dzień i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. To klasyk wśród perfum, który każdy powinien mieć choć raz w życiu, żeby móc spróbować legendy. Marka zajmuje się jeszcze produkcją ekskluzywnych świec zapachowych, artykułów skórzanych, odświeżaczy powietrza i innych tego typu komponentów, które nadają się do domu. posiada w ofercie też inne akcesoria domowe, jak miękkie ręczniki i szlafroki. W latach 40 i 50 perfumy marki były bardzo modne wśród gwiazd Hollywood, a popularność ta wróciła w latach 90. Aromaty Aqua Di Parma to synonim konwencjonalnej elegancji i genialnych doznań zmysłowych, które pieszczą skórę i umysł. pachnidła męskie, kobiece i unisex świetnie nadają się do wykorzystania codziennego, jak i na pokaźne wyjścia, dojrzewając na skórze przez cały dzień i zmieniając się z każdą godziną. Powoduje to niemałe zaskoczenie i pozwala zawsze poczuć się inaczej. Wytrzymały zapach stwarza niezwykłą aurę, która przyciąga niczym magnes. Nieraz pojawiają się cytrusowe nuty, które odświeżają i dodają energii, kojarząc się z Włochami, które są ojczyzną firmy. Aromatyczne zapachy wyczuwalne są na skórze poprzez długi czas, przeważnie dzięki użyciu najkorzystniejszych składników i technice do produkcji. Od lat firma stawia na tradycyjny design swoich flakonów, prosty kształt i żółto-złotą kolorystykę. Znana jest też z cylindrycznych, żółtych opakowań, w które pakowane są pachnidła. Taka stylistyka jest stanowczo oryginalna w swojej prostocie i wspaniale sprawdza się dla zwolenników tradycyjnej elegancji. firma nie jest popularna w naszym kraju, warto zapoznać się bliżej z tymi niesamowity aromatami, które wpływają na zmysły od pierwszego psiknięcia.
 • Producent Acqua Di Parma
 • Pojemność 100
Antonio puig agua brava 200ml m woda kolońska 69,19 zł ZOBACZ perfumy Antonio Puig Antonio Puig założył swoje imponujące, hiszpańskie imperium zapachowe w 1914 roku w Barcelonie. Jego magiczna i fascynująca historia jest nierozerwalnie połączona z rozwojem tego niezwykłego, katalońskiego miasta. firma od samego początku koncentrowała się na produkcji wyrobów kosmetycznych i perfumeryjnych, a w roku 1940 wykreowała swój pierwszy flagowy towar, który odniósł na rynku atrakcyjny sukces - Agua Lavanda Puig. Ekspansja marki sprawiała,firma rozszerzała portfolio swoich kreacji, stając się zasadniczym graczem na międzynarodowej scenie w branży perfumeryjnej.pachnidła Antonio Puig cechują się awangardowym wyrazem, pełnym postępowego wyszukania z elementami wytwornej klasyki. wytworne, wytworne aromaty bez dwóch zdań przypadną do gustu charyzmatycznym osobom o wykwintnym stylu. Z spektakularnie skomponowanymi symfoniami zapachowymi wyruszysz w harmonijną podróż do ekscytujących zakątków romantycznej Barcelony. uwodzącye tony Antonio Puig perfumy przeniosą Cię do świata aromatycznych esencji namiętnie pobudzających zmysły.aromaty projektanta to kompilacje odzwierciedlające pasję, entuzjazm oraz energię. Perfumy Antonio Puig zatrzymują ponadczasowy moment szczęścia w zachwycającej oprawie bogactwa przeróżnych akordów drogocennych kwiatów i roślin pochodzących z wielu rewelacyjnych miejsc na świecie. zniewalające kreacje artysty to emocjonalna historia doskonałości niepowtarzalnego dziedzictwa inspirującej, natchnionej poezji wytworzonej z niezwykłych nut zapachowych. Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Antonio Puig
 • Pojemność 200
colonia intensa 180ml m woda kolońska marki Acqua di parma 410,09 zł ZOBACZ perfumy Acqua Di Parma od lat zniewalają perfekcyjnym zapachem i klasycznym, wyszukanym designem flakonów, a także najwyższą jakością zastosowanych elementów. Pierwszy zapach wydano już w roku 1916 w Parmie we Włoszech i był to Acqua di Parma Colonia – cytrusowo żywiczne nuty dla pań i mężczyzn, które na każdej skórze przybierają inny aromat. Jest on w sprzedaży po dziś dzień i wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. To klasyk wśród perfum, który każdy powinien posiadać choć raz w życiu, by móc spróbować legendy. Firma zajmuje się jeszcze produkcją luksusowych świec zapachowych, towarów skórzanych, odświeżaczy powietrza i innych tego typu elementów, które nadają się do domu. ma w ofercie dodatkowo inne akcesoria domowe, jak miękkie ręczniki i szlafroki. W latach 40 i 50 perfumy firmy były istotnie modne wśród gwiazd Hollywood, a popularność ta wróciła w latach 90. Zapachy Aqua Di Parma to synonim tradycyjnej elegancji i doskonałych doznań seksownych, które pieszczą skórę i umysł. perfumy męskie, żeńskie i unisex nieprzeciętnie nadają się do stosowania codziennego, jak i na obfite wyjścia, dojrzewając na skórze poprzez cały dzień i zmieniając się z każdą godziną. Sprawia to niemałe zaskoczenie i pozwala za każdym razem poczuć się inaczej. Wytrzymały zapach stwarza niezwykłą aurę, która przyciąga niczym magnes. Często pojawiają się cytrusowe nuty, które odświeżają i dodają energii, kojarząc się z Włochami, które są ojczyzną marki. Aromatyczne aromaty wyczuwalne są na skórze przez długi czas, z reguły dzięki użyciu najlepszych części i technologii do produkcji. Od lat firma stawia na klasyczny design swoich flakonów, prosty kształt i żółto-złotą kolorystykę. Znana jest także z cylindrycznych, żółtych opakowań, w które pakowane są pachnidła. Taka stylistyka jest wyjątkowo oryginalna w swojej prostocie i wspaniale sprawdza się dla entuzjastów klasycznej elegancji. marka nie jest popularna w naszym kraju, warto zapoznać się bliżej z tymi niesamowity aromatami, które wpływają na zmysły od pierwszego psiknięcia.
 • Producent Acqua Di Parma
 • Pojemność 180

 

 

Wody kolońskie dla mężczyzn
5 (100%) 1 vote