Wody kolońskie dla kobiet

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Jovan musk black for women woda kolońska 96 ml dla kobiet 26,29 zł ZOBACZ Jovan jest marką o wieloletniej tradycji, która zadowala się na rynku zasłużoną renomą. Producent pozostała założona w 1968 roku, a pierwsze perfumy sygnowane tą nazwą ukazały się na rynku cztery lata później. Wśród najpopularniejszych linii zapachowych na szczególną uwagę zasługują klasyczne, kwiatowo-owocowe aromaty i akordy orientalno-drzewne. Warto wspomnieć,producent Jovan powstała z inicjatywy Bernarda Mitchella i Barry'ego Shippa. Od początku działalności jest ona synonimem wyszukanego gustu, wpisując się w preferencje konsumentów o konkretnej osobowości, którzy nie boją się energicznych aromatów. Już pierwsze propozycje od Jovan spotkały się z niezwykle prawidłowym przyjęciem. W naszej perfumerii można znaleźć sporo kultowych towarów producenta, które z pewnością podbiją serca naszych kupujących. Zapraszamy do zaznajomienia się z aktualną ofertą. Proponujemy państwu nie tylko wody kolońskie,ponadto dezodoranty Jovan. Są to produkty skomponowane na bazie specjalnie dopasowanych elementów, które zapewniają trwały i energiczny zapach. Dezodoranty głównie idealnie odświeżają, spełniając kryteria osób prowadzących aktywny tryb życia. starczy śladowa dawka, żeby zapewnić sobie interesujący zapach, który będzie utrzymywał się na ciele do końca dnia. Warto zauważyć,użyteczne opakowanie usprawnia dawkowanie artykułu, co stanowi uzupełniającą zaletę. Szczególnym powodzeniem wśród naszych kupujących cieszą się wody kolońskie marki Jovan. Te niebanalne zapachy stanowią kwintesencję niezależności, zmysłowości i elegancji, które kryją się w stylowych flakonikach. W naszej perfumerii można znaleźć produkty dla , a także mężczyzn. Można u nas zamówić kultowe linie zapachowe: Jovan Musk Black i Jovan Musk White. Każda z nich kryje inne akordy aromatów, z reguły na bazie kwiatowych akcentów. Zapraszamy do zakupów perfum Jovan – zagwarantujemy oryginalność , a także szczególnie niebanalne ceny. W naszej ofercie można znaleźć także najnowsze propozycje sygnowane tą popularną marką.
  • Producent Jovan
  • Pojemność 96
Demeter Cherry Blossom woda kolońska 120 ml dla kobiet 33 zł ZOBACZ pachnidła Demeter Misją Demeter jest zastosowanie oryginalnych atrybuty zapachu każdego dnia, za każdym razem i wszędzie. Idea firmy jest prosta - to właśnie dlatego,kompilacje aromatyczne świetnie działają na nasze samopoczucie wprowadzając fantastycznie euforyczny nastrój do życia. Biblioteka tej bardzo pachnącej firmy składa się z ponad 250 najróżniejszych zapachów inspirowanych przedmiotami codziennego stosowania, wspomnieniami i doświadczeniami. Perfumy Demeter to przychylne, naturalne kompozycje, które otaczają nas znakomitymi doznaniami seksownymi cieszącymi atrakcyjnym urokiem codzienności.Osobista szafa zapachów powinna zawierać coś więcej oprócz kompilacji projektantów czy konwencjonalnych woni. mając linię wyłącznie markowych esencji przypomina widok garderoby pełnej wieczorowych stylizacji - przepięknych, lecz nie do noszenia na co dzień. W rzeczywistości musisz posiadać także wygodne ubrania", mówi Christopher Brosius, założyciel Demeter Fragrance Library. perfumy Demeter gwarantują szeroką gamę opcji zapachowych przywołujących poruszające emocje związane z solidnymi wydarzeniami, powracającymi myślami czy bliskimi sercu osobami.To właśnie pamięć oraz celebracja prostych czynności wzbudza w nas nieopisaną radość, głęboki spokój oraz sprawia, że beztrosko wczuwamy się w magię chwili tu i teraz w otoczeniu ukochanego zapachu. Czarujące Demeter pachnidła to finezyjnie pobrzmiewające notatki czystych, klarownych akcentów budzące ciepłe uczucia idyllicznie wiecznego bezpieczeństwa, gorącej miłości i pełnej akceptacji i zrozumienia.Copyright © E-Glamour.pl
  • Producent Demeter
  • Pojemność 120
Jovan musk for women woda kolońska 96 ml dla kobiet 23,09 zł ZOBACZ Jovan jest marką o wieloletniej tradycji, która zadowala się na rynku zasłużoną renomą. Firma pozostała założona w 1968 roku, a pierwsze perfumy sygnowane tą nazwą ukazały się na rynku cztery lata później. Wśród najpopularniejszych linii zapachowych na szczególną uwagę zasługują konwencjonalne, kwiatowo-owocowe aromaty, a także akordy orientalno-drzewne. Warto wspomnieć,producent Jovan powstała z inicjatywy Bernarda Mitchella i Barry'ego Shippa. Od początku działalności jest ona synonimem wyszukanego gustu, wpisując się w preferencje klientów o mocnej osobowości, którzy nie boją się intensywnych aromatów. Już pierwsze propozycje od Jovan spotkały się z szczególnie korzystnym przyjęciem. W naszej perfumerii można znaleźć sporo kultowych produktów marki, które na pewno podbiją serca naszych konsumentów. Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą. Proponujemy państwu nie tylko wody kolońskie,jeszcze dezodoranty Jovan. Są to produkty skomponowane na bazie specjalnie dostosowanych elementów, które zapewniają trwały i energiczny aromat. Dezodoranty zwykle nadzwyczajnie odświeżają, spełniając wymagania osób prowadzących energiczny tryb życia. wystarczy niewiele znacząca dawka, by zapewnić sobie atrakcyjny aromat, który będzie utrzymywał się na ciele do końca dnia. Warto zauważyć,poręczne opakowanie ułatwia dawkowanie towaru, co stanowi dodatkową zaletę. Szczególnym powodzeniem wśród naszych kupujących cieszą się wody kolońskie producenta Jovan. Te atrakcyjne zapachy stanowią kwintesencję niezależności, zmysłowości i elegancji, które kryją się w stylowych flakonikach. W naszej perfumerii można znaleźć produkty dla oraz mężczyzn. Można u nas zamówić kultowe linie zapachowe: Jovan Musk Black i Jovan Musk White. Każda z nich kryje inne akordy aromatów, na ogół na bazie kwiatowych akcentów. Zapraszamy do zakupów perfum Jovan – gwarantujemy oryginalność , a także niezwykle atrakcyjne ceny. W naszej ofercie można znaleźć także najnowsze propozycje sygnowane tą popularną marką.
  • Producent Jovan
  • Pojemność 96

 

 

Wody kolońskie dla kobiet
5 (100%) 1 vote