Wisiorki i przewieszki

 

 

Nowości:

Biżuteria damska INFINITY ISZK0085 Zawieszka srebrna 34 zł ZOBACZ Stylowa zawieszka kobieca do łańcuszka, produkowana ze srebra próby 925, które gwarantuje wygodne stosowanie. Towar jest samodzielny, nie ma w komplecie łańcuszka. Dekoracyjny jest nietuzinkowy i przyciąga spojrzenie - ma kształt łezki, a całość jest przystrojona sporym, frezowanym, przepięknie lśniącym w świetle pojedynczym kryształem o różowym, jasnym odcieniu. Rozmiar w najdalszych punktach wynosi 8 x 11mm, a długość razem z oczkiem do mocowania wynosi 18 mm. Waga tej zawieszki to niespełna 1,3 g. Biżuteria damska Infinity to nowoczesna i designerska kolekcja, która z jednej strony nawiązuje do najmodniejszych trendów, a z drugiej jest oparte na klasycznych, nieśmiertelnych wzorach. Wyprodukowana pozostała z myślą o paniach w każdym wieku, które lubią w finezyjny sposób błyszczeć w towarzystwie - biżuteria Infinity delikatnie i w wyrafinowany sposób uwydatni piękno każdej Pani. Kolekcja producenta obejmuje kobiece bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki, które można nosić solo, bądź kompletować w zestawy. Dbając o najmniejsze szczegóły i celem osiągnięcia najwyższej jakości i konkurencyjnych cen biżuteria INFINITY- Endless Jewellery wyprodukowana jest w lubianych fabrykach na całym świecie m. In. We Włoszech, Tajlandii, Hong-Kongu, Chinach i Turcji. Srebro jest materiałem, który przoduje wśród metali szlachetnych, w tworzeniu wyrobów biżuteryjnych. Jest to kruszec ciągliwy i kowalny, z błyszczącym połyskiem i dający się łatwo polerować. Biżuteria ze srebra próby 925, którą proponujemy w naszym sklepie internetowym, to wysokiej jakości wyroby jubilerskie, które olśniewają swoim niebanalnym wzornictwem, wysoką jakością i ponadczasowym designem i wartością. Ich eleganckie wykończenie powoduje, że w każdej sytuacji podkreślą piękno i styl osoby noszącej. Biżuteria srebrna to także doskonały pomysł na upominek na urodziny, rocznicę czy komunię bądź Walentynki.
 • Producent INFINITY
 • Materiał srebro
 • Kolor szary
Biżuteria damska INFINITY DHZK0019 Zawieszka srebrna, kolor szary 38 zł ZOBACZ dekoratywna zawieszka kobieca do łańcuszka, wytwarzana ze srebra próby 925, które zapewnia wygodne użytkowanie. Artykuł jest samodzielny, nie ma w komplecie łańcuszka. Ozdobny jest nietuzinkowy i przyciąga spojrzenie - ma kształt sreduszka, a jego centralna część pokryta jest połyskującą masą perłową. Rozmiar elementu ozdobnego wynosi 11 x 12 mm, a długość razem z oczkiem do mocowania wynosi 18 mm. Waga tej zawieszki to niespełna 1,1 g. Biżuteria kobieca Infinity to innowacyjna i designerska seria, która z jednej strony nawiązuje do najmodniejszych trendów, a z drugiej jest oparte na konwencjonalnych, nieśmiertelnych wzorach. Stworzona pozostała z myślą o kobietach w każdym wieku, które lubią w subtelny sposób błyszczeć w towarzystwie - biżuteria Infinity finezyjnie i w wymyślny sposób zaakcentuje piękno każdej Pani. Linia firmy obejmuje kobiece bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki, które można nosić solo, bądź kompletować w zestawy. Dbając o najmniejsze detale i celem osiągnięcia najwyższej jakości i konkurencyjnych cen biżuteria INFINITY- Endless Jewellery wytwarzana jest w renomowanych fabrykach na całym świecie m. In. We Włoszech, Tajlandii, Hong-Kongu, Chinach i Turcji. Srebro jest materiałem, który przoduje wśród metali szlachetnych, w tworzeniu wyrobów biżuteryjnych. Jest to kruszec ciągliwy i kowalny, z lśniącym połyskiem i dający się prosto polerować. Biżuteria ze srebra próby 925, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, to wysokiej jakości wyroby jubilerskie, które zachwycają swoim ciekawym wzornictwem, wysoką jakością i ponadczasowym designem i wartością. Ich eleganckie wykończenie sprawia, że w każdej sytuacji podkreślą piękno i styl osoby noszącej. Biżuteria srebrna to także perfekcyjny pomysł na prezent na urodziny, rocznicę czy komunię bądź Walentynki.
 • Producent INFINITY
 • Materiał srebro
 • Kolor szary
Biżuteria damska INFINITY ISZK0058 Zawieszka srebrna, kolor szary 34 zł ZOBACZ szykowna zawieszka żeńska do łańcuszka, stworzona ze srebra próby 925, które zapewnia wygodne użytkowanie. Artykuł jest samodzielny, nie posiada w komplecie łańcuszka. Dekoracyjny jest nietuzinkowy i przyciąga spojrzenie - ma zarys kwadratowy, a całość jest przystrojona obszernym, frezowanym, ładnie połyskującym w świetle pojedynczym kryształem o ciemnym, grafitowym odcieniu. Długość boku elementu ozdobnego wynosi 9 mm, przekątna 12 mm, a długość razem z oczkiem do mocowania wynosi 20 mm. Waga tej zawieszki to niespełna 1,6 g. Biżuteria kobieca Infinity to progresywna i designerska kolekcja, która z jednej strony nawiązuje do najmodniejszych trendów, a z drugiej opiera się na klasycznych, nieprzemijalnych wzorach. Wykonana pozostała z myślą o kobietach w każdym wieku, które lubią w subtelny sposób błyszczeć w towarzystwie - biżuteria Infinity finezyjnie i w wyszukany sposób uwydatni piękno każdej Pani. Kolekcja producenta obejmuje kobiece bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki, które można nosić solo, bądź kompletować w zestawy. Dbając o najmniejsze detale i celem osiągnięcia najwyższej jakości oraz konkurencyjnych cen biżuteria INFINITY- Endless Jewellery produkowana jest w lubianych fabrykach na całym świecie m. In. We Włoszech, Tajlandii, Hong-Kongu, Chinach i Turcji. Srebro jest materiałem, który przoduje wśród metali szlachetnych, w wytwarzaniu wyrobów biżuteryjnych. Jest to kruszec ciągliwy i kowalny, z połyskującym połyskiem i dający się z łatwością polerować. Biżuteria ze srebra próby 925, którą oferujemy w naszym sklepie internetowym, to wysokiej jakości wyroby jubilerskie, które zniewalają swoim interesującym wzornictwem, wysoką jakością i nieśmiertelnym designem i wartością. Ich szykowne wykończenie sprawia, że w każdej sytuacji podkreślą piękno i fason osoby noszącej. Biżuteria metaliczna to także znakomity pomysł na upominek na urodziny, rocznicę czy komunię bądź Walentynki.
 • Producent INFINITY
 • Materiał srebro
 • Kolor szary
Biżuteria damska INFINITY BTZZ9010 Zawieszka srebrna 54 zł ZOBACZ Symboliczna zawieszka damska do łańcuszka, produkowana ze srebra próby 925, które zapewnia wygodne stosowanie. Towar jest samodzielny, nie ma w komplecie łańcuszka. Dekoratywny jest wysmakowany - ma zarys serca, z elementami Cudownego medalika - na awersie znajduje się postać Maryi, a na rewersie symboliczną literę Mi dwa malutkie serduszka. Rozmiar elementu ozdobnego wynosi 15 x 15mm, a długość razem z oczkiem do mocowania wynosi 24 mm. Waga tego medalika to niespełna 2 g. Biżuteria damska Infinity to progresywna i designerska seria, która z jednej strony nawiązuje do najmodniejszych trendów, a z drugiej jest oparte na tradycyjnych, nieprzemijalnych wzorach. Wytworzona pozostała z myślą o paniach w każdym wieku, które lubią w delikatny sposób błyszczeć w towarzystwie - biżuteria Infinity finezyjnie i w wykwintny sposób zaakcentuje piękno każdej Pani. Linia firmy obejmuje żeńskie bransoletki, kolczyki, naszyjniki i pierścionki, które można nosić solo, bądź kompletować w zestawy. Dbając o najmniejsze detale i celem osiągnięcia najwyższej jakości , a także konkurencyjnych cen biżuteria INFINITY- Endless Jewellery tworzona jest w uwielbianych fabrykach na całym świecie m. In. We Włoszech, Tajlandii, Hong-Kongu, Chinach i Turcji. Srebro jest materiałem, który przoduje wśród metali szlachetnych, w produkowaniu wyrobów biżuteryjnych. Jest to kruszec ciągliwy i kowalny, z błyszczącym połyskiem i dający się prosto polerować. Biżuteria ze srebra próby 925, którą proponujemy w naszym sklepie internetowym, to wysokiej jakości wyroby jubilerskie, które oszałamiają swoim interesującym wzornictwem, wysoką jakością i ponadczasowym designem i wartością. Ich wyszukane wykończenie sprawia, iż w każdej sytuacji podkreślą piękno i styl osoby noszącej. Biżuteria metaliczna to także doskonały pomysł na upominek na urodziny, rocznicę czy komunię bądź Walentynki.
 • Producent INFINITY
 • Materiał srebro
 • Kolor szary
Wisiorki i przewieszki
5 (100%) 1 vote