Toniki do twarzy

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

ARGENTUM 200 500ml Srebro koloidalne Tonik 200ppm 59,60 zł ZOBACZ OPIS Argentum 200 Srebro koloidalne tonik 200PPM 500ml Aura Herbals -oczyszcza i pielęgnuje skórę-łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia-neutralizuje sebum-ma działanie antybakteryjne Niejonowe srebro o wartości 200 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 200 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Srebro Koloidalne Argentum200 to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości i stosownej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę. To wyśmienity tonik stosowny dla każdego rodzaju cery. Odświeża i oczyszcza. Artykuł przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo. Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona profesjonalnym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działa on na skórę oczyszcza i pielęgnująco, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia skórę czystą i zmatowioną, reguluje wydzielanie sebum. Zawarte srebro koloidalne wykazuje oryginalne działanie antybakteryjne, dzięki temu wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. Dlaczego Argentum200 ma żółty kolor?Niejonowe Srebro Koloidalne Argentum200 to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne, wytrzymałe na promieniowanie UV. Jest nad wyraz trwałe, ponieważ posiada niski rozmiar cząsteczek (5-15 nm), a dzięki czemu dużą powierzchnią aktywną. ponadto znamionuje się szczególnie wysoką zdolnością niszczenia komórek drobnoustrojów. Z powodu zawartości nano-cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze posiada zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące poprzez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn ma zabarwienie od żółtego do bursztynowego. SkładnikiAqua, colloidal silver. SPOSÓB wykorzystaniaNa gazę albo płatek kosmetyczny nanieść niewielką ilość artykułu. Delikatnie przecierać skórę. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2x dziennie - rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka umożliwia samodzielne przygotowanie rozcieńczeń produktu. PRZECIWWSKAZANIAProdukt nie powinien być użytkowany poprzez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.
 • Producent Argentum200
 • Pojemność 500
Argentum200 Argentum 200 500ml srebro koloidalne tonik 100ppm (5903240599226) 53,60 zł ZOBACZ OPIS Argentum 200 Srebro koloidalne tonik 100PPM 500ml Aura Herbals -oczyszcza i pielęgnuje skórę-łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia-neutralizuje sebum-ma działanie antybakteryjne Niejonowe srebro o wartości 100 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 100 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Srebro Koloidalne Argentum200 to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości, a także stosownej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę. To nieprzeciętny tonik trafny dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo. Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działa on na skórę oczyszcza i pielęgnująco, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia skórę czystą i zmatowioną, reguluje wydzielanie sebum. Zawarte srebro koloidalne wykazuje specyficzne działanie antybakteryjne, dzięki czemu wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. Dlaczego Argentum200 ma żółty kolor?Niejonowe Srebro Koloidalne Argentum200 to tak zwane prawdziwe srebro koloidalne, niepodatne na promieniowanie UV. Jest niezwykle trwałe, ponieważ ma niski wymiar cząsteczek (5-15 nm), a dzięki czemu dużą powierzchnią aktywną. dodatkowo charakteryzuje się szczególnie wysoką zdolnością niszczenia komórek drobnoustrojów. Z powodu zawartości nano-cząsteczek srebra prawdziwy koloid zawsze ma zabarwienie. Dzieje się tak, ponieważ rozproszone w nim cząsteczki blokują przechodzące poprzez nie światło o długości fali ok. 400 nm. Dlatego płyn ma zabarwienie od żółtego do bursztynowego. Elementy Aqua, colloidal silver. SPOSÓB użycia Na gazę albo płatek kosmetyczny nanieść niewielką liczba towaru. Finezyjnie przecierać skórę. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2x dziennie - rano i wieczorem. Dołączona do opakowania miarka zezwala na samodzielne przygotowanie rozcieńczeń artykułu. PRZECIWWSKAZANIAProdukt nie powinien być używany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIE Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.
 • Producent Argentum200
 • Pojemność 500
200 500ml srebro koloidalne tonik 50ppm marki Argentum 29,50 zł ZOBACZ KOSMETYK Srebro o wartości 50 ppm posiada zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million). Argentum200 Srebro Koloidalne to kosmetyk o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości oraz optymalnej wielkości cząsteczek srebra działa na skórę! To wspaniały tonik optymalny dla każdego typu cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo! Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Działanie: - oczyszcza i pielęgnuje skórę - łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia - pozostawia skórę czystą i zmatowioną - reguluje wydzielanie sebum - zawartość srebra koloidalnego 50 ppm - zawarte srebro koloidalne wykazuje niepowtarzalne działanie antybakteryjne - wspomaga walkę z trądzikiem Sposób użycia: Na gazę, bądź płatek kosmetyczny nanieść niewielką liczba towaru. Finezyjnie przecierać skórę twarzy i okolic oczu. Dla uzyskania najlepszego efektu stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Załączona do opakowania miarka umożliwia samodzielne przygotowania rozcieńczeń towaru. Produkt nie powinien byż wykorzystywany przez osoby uczulone na srebro, a także kobiety w ciąży. Przechowywanie: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać. wyprodukowano w Polsce. Podmiot odpowiedzialny: Aura Glob Trade ul. 23 Marca 77/3 81-820 Sopot Opakowanie: 500ml
 • Producent Argentum
 • Pojemność 500
ARGENTUM 200 500ml Srebro Koloidalne Tonik 25ppm (5901549658361) 22,74 zł ZOBACZ Srebro Koloidalne (500 ml) właściwości - Jeden towar - niemało Zastosowań Argentum200 Srebro Koloidalne to preparat o wysokiej zawartości czystego srebra koloidalnego na bazie najczystszej demineralizowanej wody. produktywnie zwalcza bakterie, wirusy i grzyby. Dzięki wysokiej i potwierdzonej zawartości i adekwatnej wielkości cząsteczek srebra działa niezawodnie i wydajnie! To także perfekcyjny tonik adekwatny dla każdego rodzaju cery. Odświeża i oczyszcza. Produkt przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo! Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym. Jak działa srebro koloidalne? Cząsteczki srebra działają jak czujnik zarazków. Przyciągają je swoimi dodatnimi ładunkami, a następnie niszczą enzymy, bez których zarazki nie mogą się dalej rozwijać. Dla bakterii i wirusów jest bezlitosnym i szybkim zabójcą, o porównywalnej do antybiotyków sprawności. Dowiedziono, iż srebro może niszczyć około 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni. Przyspiesza dodatkowo cykl gojenia się ran. Korzyści ze używania srebra koloidalnego: zwalcza bakterie i wirusyoczyszczona, matowa skóra o zdrowym wyglądziebrak podrażnień i zaczerwieńprzyjemne uczucie odświeżeniakoniec problemów z cerą, wyprysków, opryszczki i trądzikumniejsza ilość sebummniejsza potliwośćrewelacyjna ochrona przed pleśniami i grzybamipomaga na grzybicę, odleżyny, łuszczycę, łupież, alergiebrak bakterii bez zastosowania krzywdzącej dla zdrowia chemiiulga w przypadku świądu, ukąszeń owadów, poparzeńuniemożliwianie i przeciwdziałanie zapaleniom Zawartość: butelka plastikowa zawiera 500 ml srebra koloidalnego Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać. komponenty: Aqua, colloidal silver.
 • Producent Argentum
 • Pojemność 500
Argentum Aura herbals 200 srebro koloidalne pl 25ppm mgiełka (5901549658699) 10,99 zł ZOBACZ ARGENTUM 200 25 ppm – KOSMETYK SREBRO KOLOIDALNE (MGIEŁKA)wyśmienity tonik trafny dla każdego rodzaju cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie, a także mikroskopowo!Srebro o wartości 25 PPM ma zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 25 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).Argentum200 to tonik w postaci mgiełki o gwarantowanej wysokiej zawartości srebra koloidalnego, asygnowany jest do każdego typu cery. Tonik jest sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej. Regularne stosowanie mgiełki oczyszcza i pielęgnuje skórę eliminując problemy dermatologiczne. Srebro koloidalne działa też pomocniczo przy odkażaniu, nie powodując przy tym podrażnień. Mgiełka jest także bezpieczna dla skóry wrażliwej.Wysoka zawartość srebra w Argentum200 pozostała potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym.Działanie: oczyszcza i pielęgnuje skóręłagodzi podrażenienia i zaczerwienieniapozostawia skórę czystą i zmatowionąreguluje wydzielanie sebumzawartośc srebra koloidalnego 25 ppmzawarte srebro koloidalne wykazuje unikalne działanie antybakteryjnewspomaga walkę z trądzikiem SPOSÓB użycia: Mgiełkę rozpylić na powierzchnię skóry, delikatnie przetrzeć wacikiem. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2 razy dziennie. produkt nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na srebro oraz kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł pola elektromagnetycznego. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.elementy (INCI)Aqua, colloidal silver.
 • Producent Argentum
 • Pojemność 150
ARGENTUM200 150ml Srebro koloidalne Mgiełka Tonik 50ppm, Wyprodukowano w Polsce 13,99 zł ZOBACZ ARGENTUM 200 50 ppm – KOSMETYK SREBRO KOLOIDALNE (MGIEŁKA)nadzwyczajny tonik stosowny dla każdego rodzaju cery. Odświeża i oczyszcza. Towar przebadany dermatologicznie oraz mikroskopowo!Srebro o wartości 50 PPM ma zweryfikowaną laboratoryjnie i mikroskopowo zawartość srebra: 50 cząsteczek srebra na 1.000.000 cząsteczek wody (parts per million).Argentum200 to tonik w postaci mgiełki o gwarantowanej wysokiej zawartości srebra koloidalnego, dedykowany jest do każdego typu cery. Tonik jest sporządzony na bazie najczystszej wody demineralizowanej. Regularne używanie mgiełki oczyszcza i pielęgnuje skórę eliminując problemy dermatologiczne. Srebro koloidalne działa też pomocniczo przy odkażaniu, nie wywołując przy tym podrażnień. Mgiełka jest także bezpieczna dla skóry wrażliwej.Wysoka zawartość srebra w Argentum200 została potwierdzona fachowym badaniem pod mikroskopem elektronowym.Działanie: oczyszcza i pielęgnuje skóręłagodzi podrażenienia i zaczerwienieniapozostawia skórę czystą i zmatowionąreguluje wydzielanie sebumzawartośc srebra koloidalnego 25 ppmzawarte srebro koloidalne wykazuje specyficzne działanie antybakteryjnewspomaga walkę z trądzikiem SPOSÓB wykorzystania: Mgiełkę rozpylić na powierzchnię skóry, delikatnie przetrzeć wacikiem. Dla uzyskania najkorzystniejszego efektu stosować 2 razy dziennie. Towar nie powinien być użytkowany przez osoby uczulone na srebro i kobiety w ciąży. PRZECHOWYWANIEPrzechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od źródeł pola elektromagnetycznego. Nie wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Nie zamrażać.komponenty (INCI)Aqua, colloidal silver.
 • Producent Argentum
 • Pojemność 150
tonik wielowitaminowy 200 ml marki Ziaja 6,99 zł ZOBACZ Tonik Ziaja witaminowy każdy rodzaj cery dojrzałej 200 mlOczyszczający, bezalkoholowy tonik do twarzy i szyi dla kobiet...Ziaja Tonik witaminy każdy wariant cery dojrzałej 200 mlelementyAqua (Water), Propylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Panthenol, Ethyl Linoleate, Ethyl Oleate, Ethyl Linolenate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Linalool, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citric AcidNazwa towaru uregulowana prawnieTonik witaminyproducentZiajawłaściwościodświeżanie, nawilżanie, witaminowa receptura, witaminy A, E, F, prowitamina B5, nie mieści alkoholu, pH naturalne, preparat testowany dermatologicznie i alergologiczniemarka standaryzowanafirma: ZiajaAdres producentaul. Jesienna 980-298 GdańskOpis artykułu- Łagodnie oczyszcza naskórek.- perfekcyjnie nawilża i tonizuje.- gwarantuje świeżość i gładkość skóry.- Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.Company NameZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. Z o.o.Przygotowanie i używanieSposób wykorzystaniaNanieść tonik wacikiem na oczyszczoną skórę twarzy. Stosować rano i wieczorem.rodzaj przechowywaniawariant: Przechowywać w temperaturze otoczeniarozmiar opakowania200Jednostka (tekst opisowy)mlŚrednia miaraŚrednia miara (e)dane o recyklinguOpakowanie: Nadające się do recyklinguJednostka (oryginalna)Jednostka (niepowtarzalna): Mililitrówtyp opakowaniatyp: Butelka plastikowarozmiar liczbowywymiar liczbowy: 200wymiarWymagana wysokość na półce: 161Wymagana szerokość na półce: 50Wymagana głębokość na półce: 50WagaWaga brutto: 230Sprzedaż jednostkowaWysokość: 161Szerokość: 50Głębokość: 50Adres producentaZIAJA LtdZakład Produkcji Leków sp. Z o.o.ul. Jesienna 980-298 GdańskAdres zwrotnyZIAJA LtdZakład Produkcji Leków sp. Z o.o.ul. Jesienna 980-298 Gdańskziaja.comAdres internetowyziaja.comJęzyki na opakowaniupolskiJęzyk artykułuGłówny język opisu: polskiJęzyk danych: polskiPodzielony opis produktuNazwa ergonomiczna: Tonik witaminy każdy wariant cery dojrzałej
 • Producent ZIAJA
 • Działanie nawilżające
 • Rodzaj cery Array
 • Pojemność 200
Dabur Kosmetyczna woda różana - 250 ml (5022496192507) 9,49 zł ZOBACZ DABUR kosmetyczna woda różana oczyszcza skórę z zanieczyszczeń 250ml Premium Cosmetic Rose Water 250ml pojemność 250ml Kosmetyczna woda różana Dabur to tonik, wzbogacony ekstraktem z ręcznie zebranych róż.Skutecznie oczyszcza skórę z skażeń, potu i resztek makijażu. Doskonale odświeża. Adekwatna dla każdego rodzaju cery. Woda różana otrzymywana z świeżych płatków różanych. Przepiękny, naturalny zapach. Też jest znana i lubiana ze swoich pielęgnacyjnych parametry: odświeża, tonizuje, nawilża skórę przywracając jej naturalną równowagę. Regeneruje skórę wrażliwą, przesuszoną ze skłonnością do pękających naczynek. Codzienne stosowanie wody różanej powoduje, że skóra staje się elastyczna, promienna i jedwabiście gładka. Jest powszechnie uwielbiana za swoje cechy odmładzające. Woda różana to sekret piękna. Sposób użycia: Możesz użyć wody jako tonik lub dodatek do masek na twarz. Woda różana jest znakomitym uzupełnieniem maseczek do twarzy z naturalnych składników. Przygotowując maseczkę ze sproszkowanych ziół, roślin czy kwiatów warto zamiast zwykłej wody użyć wodę różaną do mieszanki, a efekt będzie o niemało bardziej widoczny, zadowalający i pozytywnie zaskakujący. Wspomaga dobroczynne działanie pozostałych składników maseczki! Wodę różaną można śmiało stosować również do pielęgnacji włosów - do płukanek i maseczek. Dzięki czemu włosy staną się pełne życia, miękkie i aksamitnie gładkie. Można też robić okłady na oczy wacikami nasączonymi wodą różaną. Może służyć do wyrobu własnych kosmetyków. Woda różana ma działanie nawilżające, łagodzące, w dodatku zamyka pory skóry. Woda różana kosmetyczna to wyjątkowy towar, który warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji. Podstawą jego powstania są świeże, starannie wyselekcjonowane płatki róży. Dzięki temu dba o wrażliwą, suchą i problematyczną cerę. Odżywia, odświeża, tonuje i regeneruje. Ma dodatkowo cechy przeciwstarzeniowe! Regularne stosowanie sprawia, że skóra staje się jędrniejsza, bardziej sprężysta i jedwabiście gładka. polecana do użytkowania jako tonik rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Efekt: Odświeżona, wyciszona i promienna skóra. Polecamy skorzystanie z pozostałych kosmetyków marki Dabur, które pozwolą uzupełnić pielęgnację i zapewnić jej całościowe efekty. Dabur to wywodząca się z Indii firma produktów z długoletnią historią. W jej ofercie znajdują się nie tylko kosmetyki, ale także produkty higieniczne codziennego wykorzystywania. Kosmetyki Dabur silnie inspirowane są Ajurwedą – starożytnym, indyjskim systemem medycyny, którego podstawą są naturalne składniki. SKŁAD: Aqua, Propylene glycol, Potassium sorbate, Rose extract, Citric acid, Citronellol, Geraniol. Uwaga: tylko do wykorzystania zewnętrznego!
 • Producent Dabur
 • Pojemność 250
Ziaja - tonik ogórkowy (5901887003960) 5,99 zł ZOBACZ Tonik Ziaja ogórkowy cera normalna tłusta mieszana 200 mlBezalkoholowy tonik z prowitaminą b5 (d-panthenolem) oraz wyciągiem z...Ziaja Tonik ogórek cera tłusta mieszana normalna 200 mlelementyAqua (Water), Propylene Glycol, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Panthenol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum (Fragrance), Amyl Cinnamal, Linalool, Citric AcidNazwa towaru uregulowana prawnieTonik ogórekmarkaZiajacechyodświeżanie, nawilżanie, ogórkowa receptura, wyciąg z miąższu ogórka, prowitamina B5, nie mieści alkoholu, pH naturalne, preparat testowany dermatologicznie i alergologiczniefirma standaryzowanaproducent: ZiajaAdres firmyul. Jesienna 980-298 GdańskOpis artykułu- Łagodnie oczyszcza naskórek.- genialnie nawilża i tonizuje.- zapewnia świeżość i gładkość skóry.- Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.Company NameZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków sp. Z o.o.Przygotowanie i używanieSposób zastosowaniaNanieść tonik wacikiem na oczyszczoną skórę twarzy. Stosować rano i wieczorem.wariant przechowywaniatyp: Przechowywać w temperaturze otoczeniarozmiar opakowania200Jednostka (tekst opisowy)mlŚrednia miaraŚrednia miara (e)informacje o recyklinguOpakowanie: Nadające się do recyklinguJednostka (unikalna)Jednostka (oryginalna): Mililitrówtyp opakowaniawariant: Butelka plastikowawymiar liczbowywymiar liczbowy: 200rozmiarWymagana wysokość na półce: 162Wymagana szerokość na półce: 50Wymagana głębokość na półce: 50WagaWaga brutto: 229Sprzedaż jednostkowaWysokość: 162Szerokość: 50Głębokość: 50Adres producentaZIAJA LtdZakład Produkcji Leków sp. Z o.o.ul. Jesienna 980-298 GdańskAdres zwrotnyZIAJA LtdZakład Produkcji Leków sp. Z o.o.ul. Jesienna 980-298 Gdańskziaja.comAdres internetowyziaja.comJęzyki na opakowaniupolskiJęzyk artykułuGłówny język opisu: polskiJęzyk danych: polskiPodzielony opis artykułuNazwa ergonomiczna: Tonik ogórek cera tłusta mieszana normalna
 • Producent Ziaja
 • Działanie nawilżające
 • Rodzaj cery Array
Shiseido benefiance wrinkle resist 24 balancing softener tonik 150 ml dla kobiet 130,51 zł ZOBACZ Kosmetyki Shiseido Historia Shiseido sięga roku 1893, kiedy to Arinobu Fukuhara otworzył aptekę, w której sprzedawał witaminy. Cztery lata później, z sukcesem zajął się na dodatek sprzedażą kosmetyków. Jednakże prawdziwy rozkwit marki nastąpił w roku 1915, kiedy producent znalazła się w rękach jego syna - Shinzo Fukuhary. Postanowił on zainwestować w produkcję postępowych perfum oraz kosmetyków, stworzyć specjalistyczne laboratoria, a także promować działalność Shiseido na rynku zagranicznym. Marka zdobyła zaufanie kupujących na całym świecie dzięki sile tradycji połączonej z postępowymi badaniami i rozwojem technologicznym. Zdrowie i piękno odgrywają kluczową rolę w filozofii marki. Nieprzerwanym źródłem inspiracji dla Shiseido jest starodawna filozofia i fason życia krajów Dalekiego Wschodu - Zen. Kultura ta jest oparte na poznaniu swej prawdziwej natury, odkryciu siebie i otworzeniu się na doświadczanie spokoju ciała, a także umysłu. Pierwsze pachnidła Shiseido noszą właśnie nazwę Zen i zostały wylansowane w 1965 roku. Aromat do dzisiaj jest flagowym produktem producenta i oszałamia romantycznymi akcentami róży i fiołka, namiętnej paczuli, bambusa i aromatami drzewnymi. Kobieta używająca perfumy Shiseido zawsze stara się szukać nowych, bogatszych wartości i użyć je w swoim życiu, odnajdując mądrość w postępie i elegancji. Brand proponuje pełną gamę prestiżowych kosmetyków do makijażu, pielęgnacji skóry, Shiseido , a także akcesoria. Ta ekskluzywna firma szczyci się swoją niepowtarzalną misją, której motto brzmi następująco: "Naszym celem jest zidentyfikowanie nowych, bogatszych źródeł wartości i spożytkowanie ich w celu wykreowania błyskotliwa w życiu i kulturze tych, którym służymy". Copyright © E-Glamour.pl
 • Producent Shiseido
 • Działanie przeciwzmarszczkowe
 • Pojemność 150
Collistar Special Active Moisture tonik do skóry normalnej i suchej (Multivitamin Toning Lotion) 400 ml, 8015150210669 77,39 zł ZOBACZ postępowe rozwiązanie w zakresie pielęgnacji skóry twarzy i ciała? Dobra jakość w przystępnej cenie? Poprawienie wyglądu skóry i nadanie cerze promiennego wyglądu? Tak! I to dzięki kosmetykom firmy Collistar. postępowe rozwiązania jakie firma proponuje swoim klientkom zdobyły zachwyt kobiet na całym świecie, a marka Collistar kojarzy się z profesjonalizmem w zakresie pielęgnacji. Marka Collistar powstała we Włoszech. Na początku swego istnienia stanowiła oddział firmy farmaceutycznej,innowacyjne podejście nie tylko do kosmetyków, lecz także do działań marketingowych sprawiły, iż stała się niezwykle popularna jednocześnie we Włoszech jak na dodatek zagranicą. Strategia firmy opierała się na zagwarantowaniu klientom wysokiej jakości w ciekawej cenie. Pozostało to docenione poprzez kobiety na całym świecie, które do dziś doceniają tę markę. Progresywne produkty, a także rozwiązania w zakresie kosmetyków sprawiły, że Collistar wyznaczało trendy w zakresie pielęgnacji skóry. Wysokiej jakości kremy odżywcze, serum do twarzy, odżywki do włosów, mleczko do demakijażu, kosmetyki do opalania to tylko kilka z produktów oferowanych poprzez firmę Collistar. Nasza e-perfumiera ponadto kosmetyki do makijażu takie jak podkład, cienie do powiek, puder w kompakcie, błyszczyk czy także tusz do rzęs. Produkty te na pewno pomogą w pielęgnacji skóry twarzy oraz ciała każdej kobiety nadając jej nadzwyczajny promienny wygląd. Nasza drogeria online ma także preparaty asygnowane dla mężczyzn takie jak krem do golenia, krem do twarzy, krem przeciw zmarszczkom, krem pod oczy. wielka gama artykułów Collistar asygnowana jest do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy dla wszystkich rodzajów cery. Dzięki zaimplementowaniu postępowych rozwiązań kosmetyki te wchłaniają się szybko i przechodzą w głębokie warstwy skóry odżywiając ją i ulepszając jej kondycję. Chcesz sprawdzić na własnej skórze dlaczego marka Collistar zdobyła takie zachwyt? W takim razie tania perfumeria internetowa to najlepsze miejsce. Na naszej stronie znajduje się duży dobór kosmetyków tej włoskiej marki w nad wyraz interesujących cenach.
 • Producent Collistar
 • Rodzaj cery Array
 • Pojemność 400

 

 

Toniki do twarzy
5 (100%) 1 vote