Taborety

 

 

Nowości:

Stołek z naturalnego drewna tekowego, okrągły - taboret, podnóżek, J11300120 228 zł ZOBACZ Poszukujesz takiego taboretu, który charakteryzuje się sielskim, naturalnym designem? A co powiesz na niezwykle zaprojektowany, jakże stylowy taboret Villis? Villis skradnie Twoje serce już od pierwszego wejrzenia! Modnie zaprojektowany stołek Villis to mebel, który olśniewa swoją pomysłową, designerską prezencją. Nieprawdopodobny, jedyny w swym typu design mebla genialnie nadaje się do wnętrz: wiejskich, loftowych, industrialnych, country, ekologicznych, góralskich, folkowych czy eklektycznych. Villis dzięki swej niewymuszonej naturalnością stanowi oryginalną ozdobę wnętrza. Dodatkowo Villy to wygoda i komfort stosowania! Ten mebel to aranżacyjny hit każdej przestrzeni. szczególnie produkowany taboret Villis w modernistycznej odsłonie to bez wątpienia designerska atrakcja każdego progresywnego wnętrza. Tak komfortowa, wyśmienita forma połączona z zaskakującą stylistyką spodoba się równocześnie wielbicielom aranżacyjnej świeżości i pogody, jak i tym, którzy lubują się w naturalnych propozycjach meblarskich. Stołek Villis charakteryzuje dokładne wykonanie, które ujawnia się w każdym calu tego ergonomicznego mebla. Swoją wspaniałą prezencję i unikatową solidność taboret zawdzięcza mistrzowskim materiałom oraz aranżacyjnej fantazji projektanta. Ale to także zasługa projektu, który powstał z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkownika kapitalnego mini krzesła. Villis posiada naprawdę jednostajną, trwałą konstrukcję, choć jest zarazem stanowczo lekki i pełen wdzięku. Dzięki czemu taboret można dowolnie przesuwać i przenosić, w zależności od naszych potrzeb. Na dodatek pomogą w tym wspaniale zaprojektowane i jakże designerskie uchwyty! doskonała, trwała podstawa mebla charakteryzuje się ponadprzeciętną stabilnością, co jest gwarancją na bezpieczeństwo podczas jego wykorzystywania. Dodatkowo jej przeciwpoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Villis to mebel pełen aranżacyjnej klasy, a zarazem znamionujący się postępowym szykiem. I to jest pewne – innowacyjny, a zarazem ultrawygodny taboret Villis nieprędko wyjdzie z mody. Gwarantuje on wygodę w praktycznie zaaranżowanych przestrzeniach, zarówno tych domowych, jak i komercyjnych. Stylowy Villis prezentuje się awangardowo, a zarazem modnie i wytwornie. Nieprzeciętnie pasuje do salonu, w którym panuje naturalny, pomysłowy klimat. Villis bez trudu nada Twoim przestrzeniom charakteru, który doskonale wpisuje się w panujące aktualnie aranżacyjne trendy – odwagę, ekstrawagancję i atrakcyjny szyk.
  • Producent Home Styling Collection
Taboret z naturalnego drewna tekowego - stołek, podnóżek, 125170 (10431169) 258 zł ZOBACZ Rozglądasz się za taboretem, który akcentuje się nad wyraz ciekawą, nietypową stylistyką? lubisz oryginalne formy w aranżacjach wnętrz? Jeśli tak, to co powiesz na nadzwyczajny taboret Villy produkowany z efektownego drewna? To aranżacyjny strzał w dziesiątkę! wspaniale zaprojektowany stołek Villy to mebel, który zniewala swoją pomysłową, designerską prezencją. Nieprawdopodobny, idealny design mebli perfekcyjnie nadaje się do wnętrz: wiejskich, loftowych, industrialnych, country, naturalnych, góralskich, folkowych czy eklektycznych. Villy swoją niewymuszoną naturalnością stanowi jedyną w swoim typu ozdobę wnętrza. Ponadto Villy to wygoda i komfort użytkowania! niezwykle tworzony taboret Villy w modernistycznej odsłonie to z całą pewnością designerska atrakcja każdego postępowego wnętrza. Tak wygodna, genialna forma połączona z zaskakującą stylistyką spodoba się równocześnie wielbicielom aranżacyjnej świeżości i pogody, jak i tym, którzy lubują się w naturalnych sugestiach meblarskich. Stołek Villy charakteryzuje dokładne wykonanie, które ujawnia się w każdym calu tego praktycznego mebla. Swoją rewelacyjną prezencję i unikatową odporność taboret zawdzięcza profesjonalnym materiałom i aranżacyjnej fantazji projektanta. Ale to także zasługa projektu, który powstał z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkownika kapitalnego mini krzesła. Villy posiada naprawdę jednostajną, trwałą konstrukcję, choć jest zarazem niezwykle lekki i pełen wdzięku. Dzięki czemu taboret można dowolnie przesuwać i przenosić, w zależności od naszych potrzeb. Wyśmienita, designerska podstawa mebla cechuje się ponadprzeciętną stabilnością, co jest gwarancją na bezpieczeństwo podczas jego wykorzystywania. W dodatku jej przeciwpoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Villy to mebel pełen aranżacyjnej klasy, a zarazem charakteryzujący się postępowym szykiem. I to jest pewne – innowacyjny, a zarazem ultrawygodny taboret Villy nieprędko wyjdzie z mody. Zapewnia on wygodę w praktycznie zaaranżowanych przestrzeniach, zarówno tych domowych, jak i komercyjnych. Stylowy Villy ukazuje się awangardowo, a zarazem modnie i wykwintnie. Nieprzeciętnie pasuje do salonu, w którym panuje naturalny, pomysłowy klimat. Villy bez trudu nada Twoim przestrzeniom charakteru, który idealnie wpisuje się w panujące obecnie aranżacyjne trendy – odwagę, ekstrawagancję i niebanalny szyk. Nowocześnie zaprojektowany taboret Villy jest meblem charakteryzującym się cie
  • Producent Home Styling Collection
Home styling collection Stołek, taboret - czteronożny, metalowy, kolor biały 198 zł ZOBACZ za każdym razem sięgasz po to, co maksymalnie innowacyjne, praktyczne, precyzyjnie stworzone? Poszukujesz popularnego taboretu, który doda przestrzeni modernistycznego charakteru? znakomicie się składa – mamy przyjemność zaprezentować Ci doskonały taboret Tekno! Projekt Tekno od producenta Elior to nietypowy mebel. Tekno to nie tylko taboret czy stołek, lecz może on dodatkowo posłużyć jako mini stolik kawowy czy deisgnerska doniczka. Tekno to wręcz nieprzeciętna propozycja do wnętrz industrialnych, loftowych czy bezkompromisowych. Biało – drewniana kolorystyka nadaje wnętrzom lekkości i swobody. Ten wielofunkcyjny mebel jest synonimem wygody i nieprzeciętnego, innowacyjnego stylu, który wciąż zniewala. niebanalnie tworzony taboret Tekno w modernistycznej odsłonie to niewątpliwie designerska atrakcja każdego innowacyjnego wnętrza. Tak wygodna, nadzwyczajna forma połączona z zaskakującą stylistyką spodoba się jednocześnie wielbicielom aranżacyjnej świeżości i pogody, jak i tym, którzy lubują się w ponadczasowych propozycjach meblarskich. Stołek Tekno znamionuje dokładne wykonanie, które ujawnia się w każdym calu tego użytecznego mebla. Swoją znakomitą prezencję, a także wyjątkową solidność taboret zawdzięcza profesjonalnym materiałom oraz aranżacyjnej fantazji projektanta. Lecz to także zasługa projektu, który powstał z myślą o zdrowiu i bezpieczeństwie użytkownika kapitalnego mini krzesła. Tekno ma naprawdę jednostajną, trwałą konstrukcję, choć jest zarazem niezwykle lekki i pełen wdzięku. Dzięki czemu taboret można dowolnie przesuwać i przenosić, w zależności od naszych potrzeb. nadzwyczajna, designerska podstawa mebla znamionuje się ponadprzeciętną stabilnością, co jest gwarancją na bezpieczeństwo podczas jego stosowania. Ponadto jej przeciwpoślizgowe wykonanie zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem. Tekno to mebel pełen aranżacyjnej klasy, a zarazem charakteryzujący się innowacyjnym szykiem. I to jest pewne – innowacyjny, a zarazem ultrawygodny taboret Tekno nieprędko wyjdzie z mody. Zapewnia on wygodę w praktycznie zaaranżowanych przestrzeniach, zarówno tych domowych, jak i komercyjnych. Stylowy Tekno pokazuje się awangardowo, a zarazem modnie i wysmakowanie. Nadzwyczajnie pasuje do salonu, w którym panuje modernistyczny, industrialny klimat. Tekno bez trudu nada Twoim przestrzeniom charakteru, który wyśmienicie wpisuje się w panujące obecnie aranżacyjne trendy – odwagę, ekstrawagancję i ciekawy szyk.
  • Producent Home Styling Collection
Taborety
5 (100%) 1 vote