Sznurówki do butów

 

 

Nowości:

Sznurówki dla dzieci HICKIES Kids, PK2AH_SOLID_100 39 zł ZOBACZ Sznurówki do butów dziecięcych Hickies Kids Hickies to w dodatku produkty dla najmłodszych! W ofercie znajdziemy komfortowe sznurówki dla dzieci, zaprojektowane z myślą o ich potrzebach. System Hickies Kids to rozwiązanie bardziej rozciągliwe i krótsze od sznurowadeł dla dorosłych, tak żeby jeszcze lepiej scalić się do obuwia dziecięcego i ich ruchliwych stópek. Dodatkowo nieco zabawny i zaokrąglony kształt sprawia, iż mocowanie jest łatwiejsze dla mniejszych rąk. Sznurówki Hickies Kids, tak jak wszystkie produkty tej firmy, to progresywny, komfortowy system „wiązania" obuwia. Raz założone, już zawsze pozostają na swym miejscu- nie trzeba ich udoskonalać i ponownie mocować choćby przy dynamicznym ruchu- bieganiu czy szalonej zabawie. Jest to ważne jednocześnie dla maluchów jak i rodziców, ponieważ uwzględnia kwestię bezpieczeństwa- wiadomo, że dziecko nie przewróci się o rozwiązane sznurówki. Oprócz tego Hickies Kids to modny element dziecięcej garderoby, które nada obuwiu unikalnego charakteru. Specyfikacja sznurowadeł Hickies Kids: Zabawny, zaokrąglony wzór, Sznurówki dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, 10 pasków w pakiecie, Wystarcza na co najmniej 1 parę butów, Każdy pasek ma długość 110 mm, Działa w każdym bucie z oczkami, Jeden wymiar, regulowany, stworzone z wytrzymałego termoplastycznego elastomeru, Nie posiada lateksu, wytworzone w Meksyku.
  • Producent HICKIES
Sznurówki dla dzieci HICKIES Kids, PK2AH_SOLID_960 39 zł ZOBACZ Sznurówki do butów dziecięcych Hickies Kids Hickies to także produkty dla najmłodszych! W ofercie odszukamy komfortowe sznurówki dla dzieci, zaprojektowane z myślą o ich potrzebach. System Hickies Kids to rozwiązanie bardziej elastyczne i krótsze od sznurowadeł dla dorosłych, tak by jeszcze lepiej dopasować się do obuwia dziecięcego i ich ruchliwych stópek. Dodatkowo nieco zabawny i zaokrąglony zarys sprawia, iż mocowanie jest łatwiejsze dla mniejszych rąk. Sznurówki Hickies Kids, tak jak wszystkie produkty tej marki, to nowoczesny, komfortowy system „wiązania" obuwia. Raz założone, już zawsze pozostają na swym miejscu- nie trzeba ich ulepszać i ponownie mocować nawet przy energicznym ruchu- bieganiu czy szalonej zabawie. Jest to ważne jednocześnie dla maluchów jak i rodziców, ponieważ uwzględnia kwestię bezpieczeństwa- wiadomo, że dziecko nie przewróci się o rozwiązane sznurówki. Oprócz tego Hickies Kids to popularny komponent dziecięcej garderoby, które nada obuwiu specyficznego charakteru. Specyfikacja sznurowadeł Hickies Kids: Zabawny, zaokrąglony wzór, Sznurówki dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, 10 pasków w pakiecie, Wystarcza na co najmniej 1 parę butów, Każdy pasek ma długość 110 mm, Działa w każdym bucie z oczkami, Jeden rozmiar, dostosowywany, wykonane z wytrzymałego termoplastycznego elastomeru, Nie gromadzi lateksu, wyprodukowane w Meksyku.
  • Producent HICKIES
Hickies Sznurówki dla dzieci kids 39 zł ZOBACZ Sznurówki do butów dziecięcych Hickies Kids Hickies to ponadto produkty dla najmłodszych! W ofercie odnajdziemy wygodne sznurówki dla dzieci, zaprojektowane z myślą o ich potrzebach. System Hickies Kids to rozwiązanie bardziej sprężyste i krótsze od sznurowadeł dla dorosłych, tak by jeszcze lepiej skonsolidować się do obuwia dziecięcego i ich ruchliwych stópek. Na dodatek nieco zabawny i zaokrąglony zarys sprawia, iż mocowanie jest łatwiejsze dla mniejszych dłoni. Sznurówki Hickies Kids, tak jak wszystkie produkty tej producenta, to postępowy, wygodny system „wiązania" obuwia. Raz założone, już za każdym razem pozostają na swoim miejscu- nie trzeba ich polepszać i ponownie mocować choćby przy dynamicznym ruchu- bieganiu czy szalonej zabawie. Jest to ważne zarówno dla maluchów jak i rodziców, ponieważ uwzględnia kwestię bezpieczeństwa- wiadomo, iż dziecko nie przewróci się o rozwiązane sznurówki. Oprócz tego Hickies Kids to popularny element dziecięcej garderoby, które nada obuwiu oryginalnego charakteru. Specyfikacja sznurowadeł Hickies Kids: Zabawny, zaokrąglony wzór, Sznurówki dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, 10 pasków w komplecie, Wystarcza na co najmniej 1 parę butów, Każdy pasek ma długość 110 mm, Działa w każdym bucie z oczkami, Jeden rozmiar, regulowany, wytworzone z wytrzymałego termoplastycznego elastomeru, Nie gromadzi lateksu, wyprodukowane w Meksyku.
  • Producent HICKIES
Sznurówki dla dzieci kids marki Hickies 39 zł ZOBACZ Sznurówki do butów dziecięcych Hickies Kids Hickies to także produkty dla najmłodszych! W ofercie wyszukamy komfortowe sznurówki dla dzieci, zaprojektowane z myślą o ich potrzebach. System Hickies Kids to rozwiązanie bardziej sprężyste i krótsze od sznurowadeł dla dorosłych, tak by jeszcze lepiej połączyć się do obuwia dziecięcego i ich ruchliwych stópek. Ponadto nieco zabawny i zaokrąglony zarys powoduje, że mocowanie jest łatwiejsze dla mniejszych rąk. Sznurówki Hickies Kids, tak jak wszystkie produkty tej producenta, to nowoczesny, wygodny system „wiązania" obuwia. Raz założone, już zawsze pozostają na swym miejscu- nie trzeba ich ulepszać i ponownie mocować nawet przy dynamicznym ruchu- bieganiu czy szalonej zabawie. Jest to ważne równocześnie dla maluchów jak i rodziców, ponieważ uwzględnia kwestię bezpieczeństwa- wiadomo, iż dziecko nie przewróci się o rozwiązane sznurówki. Oprócz tego Hickies Kids to modny składnik dziecięcej garderoby, które nada obuwiu unikalnego charakteru. Specyfikacja sznurowadeł Hickies Kids: Zabawny, zaokrąglony wzór, Sznurówki dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat, 10 pasków w zestawie, Wystarcza na co najmniej 1 parę butów, Każdy pasek ma długość 110 mm, Działa w każdym bucie z oczkami, Jeden wymiar, dostosowywany, wytwarzane z wytrzymałego termoplastycznego elastomeru, Nie gromadzi lateksu, wytwarzane w Meksyku.
  • Producent HICKIES
Sznurówki do butów
5 (100%) 1 vote