Szczotki do włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Tangle Teezer Szczotka Compact Styler Lulu (5060173370312) 42,39 zł ZOBACZ kilku lat można nabyć w Polsce absolutnie rewolucyjne szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są bardzo funkcjonalne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich rozmiarów bryłę, która z łatwością mieści się w kobiecej rąk pozwalając chwycić ją w taki sposób, by się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swojej konwencjonalnej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do wewnątrz, tworząc kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej właściwości. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: nadzwyczajne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują choćby najszczególniej splątane kosmyki włosów i to bez wykorzystywania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i subtelnie je wygładzają. Jak gwarantują producenci, a także użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,przeważnie – poprawnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w przypadku rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, nienaturalnymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Tangle teezer compact styler kompaktowa szczotka do włosów rock star black 37,99 zł ZOBACZ kilku lat można kupić w Polsce absolutnie bezprecedensowe szczotki do włosów - Szczotki do włosów Tangle Teezer. Na pierwszy rzut oka wyglądają zupełnie niepozornie, natomiast to, co potrafią zdziałać można określać w kategoriach cudów. Zacznijmy może od kształtu. Szczotki do włosów Tangle Teezer są nad wyraz użyteczne i zajmują niewiele miejsca. Ich zarys można określić jako niewielkich wymiarów bryłę, która łatwo posiada się w damskiej rąk zezwalając chwycić ją w taki sposób, żeby się z niej nie wyśliznęła ani nie wypadała. W swej klasycznej i podstawowej formie jest nieco wydłużona, a część na której zamontowane są ząbki rozczesujące jest lekko wgięta do we wnętrzu, stwarzając kształtem łuk. Najważniejsze jednak w szczotce, oprócz kształtu są jej parametry. W szczotce Tangle Teezer można wymienić ich całe mnóstwo, ale wśród tych najważniejszych znajdują się cztery: idealne rozczesywanie masowanie skóry głowy prozdrowotne działanie uniwersalność. Przyjrzyjmy się im z bliska. Szczotki do włosów Tangle Teezer znakomicie rozczesują choćby najistotniej splątane kosmyki włosów i to bez używania odżywki. Zmyślnie rozmieszczone ząbki wchodzą pomiędzy poplątane pasma włosów i finezyjnie je wygładzają. Jak zapewniają producenci oraz użytkowniczki, które miały już okazję przetestować szczotkę – cały proces jest zupełnie bezbolesny. Jeśli chodzi o masaż, to znów główną rolę odgrywają tutaj ząbki Szczotki do włosów Tangle Teezer. Im głębiej zanurzysz szczotkę w swych włosach, i, bliżej zbliżysz ją do skóry głowy i przeciągniesz, tym przyjemniejszy dreszcz relaksu przebiegnie poprzez Twoje ciało. Takie zabiegi nie tylko koją,na ogół – korzystnie wpływają na cebulki włosów wzmacniając je. Szczotki do włosów Tangle Teezer nie uszkadzają struktury włosów w trakcie rozczesywania, tak jak to ma miejsce w sytuacji rozczesywania ich zwykłą szczotką czy też grzebieniem. No i czwarta, chyba najważniejsza cecha - Szczotki do włosów Tangle Teezer to szczotki zupełnie uniwersalne, przeznaczone dla każdego rodzaju włosów, także tych z doczepianymi, sztucznymi pasmami.
  • Producent Tangle Teezer
Mason Pearson Pocket Bristle | Mała szczotka do włosów cienkich - kość słoniowa 279 zł ZOBACZ unikatowa, czerwona, gumowa, pneumatyczna poduszka tworzona rćcznie z użyciem oryginalnych technik Mason Pearsona, efektywne i produktywne szczotkowanie włosów. Szczotka ta jest asygnowana w szczególności do włosów cienkich. Włosie dzika szczególnie korzystnie rozprowadza zdrowe oleje z czubka głowy aż po końce włosów.Podrćczna szczotka zamknićta w oryginalnym pudełku Mason Pearson.parametry szczotki: w 100% naturalne włosie dzika rćcznie polerowana rączka z ultra gładkimi brzegami dla komfortu i łatwości trzymania specjalna wypukła, gumowa poduszeczka upraszczająca produktywne czesanie produkowana rćcznie w Londynie wyśmienita do włosów cienkich i subtelnych, od niedługich do średniej długościrozmiary: długość pełna 172 mm długość główki szczotki 90 mm szerokość czćści roboczej 51 mm O marce:Szczotki do włosów Mason Pearson posiadają nad wyraz długą i nieprzeciętną historić. Utworzona w 1885 roku poprzez Masona Pearsona, inżyniera z Yorkshire, była jedną z pierwszych szczotek produkowanych z gumy na pneumatycznej poduszce. Niesamowite jest to, że projekt pozostał w obfitej mierze niezmieniony od ich powstania (z wyjątkiem pewnych poprawek dokonanych w 1920 roku). Dziś szczotka do włosów Mason Pearson reprezentuje ten sam poziom jakości, tradycji i luksusu, jak to miało miejsce ponad 130 lat temu. Prawdziwy Rolls-Royce wśród szczotek do włosów.
  • Producent Mason Pearson
Wella sp men gradual tone brown | zestaw maskujący siwiznę włosów dla mężczyzn (kolor brązowy): pianka pigmentująca 60ml + szampon 30ml + szczotka (4015600226077) 47,10 zł ZOBACZ W skład zestawu wchodzą: Pianka pigmentująca 60ml - pianka przywracająca odcień włosom brązowym. Pozwala na stopniowy powrót do naturalnego koloru włosów w przeważnie mćskich odcieniach. Włosy odzyskują naturalny odcień. Łagodny szampon Sensitive 30ml - szampon działa kojąco na skórć głowy, relaksuje ją. Zabezpiecza skórć głowy przed wysuszeniem, a świetnie przypasowana wartość pH broni naturalny płaszcz ochronny skóry. Specyficzny kompleks witamin zachowuje słuszny poziom wilgotności włosy i skóry głowy. Szczoteczka do nakładaniainnowacyjna pianka Gradual Tone asygnowana jest do fachowej pielćgnacji włosów, które utraciły swój naturalny kolor. Pianka posiada w sobie pigmenty kolorystyczne, które w bezpieczny i delikatny sposób umożliwiają powrócenie do naturalnego koloru włosów bez konieczności koloryzacji. W miarć wykorzystywania towar coraz bardziej przywraca naturalną głćbić koloru i odcień. Produkt poleca sić stosować na włosach gdzie poziom siwizny nie przekracza 70%. Pianka pozostała wzbogacona o skoncentrowaną witaminć C, która ma za zadanie odżywić pasma i nadać im blask.sprawdź, w jaki sposób stosować piankć pigmentującą Wella SP Men Gradual Tone: Źródło: https://www.youtube.com [Gustavo Pampolini]
  • Producent Wella
Szczotki do włosów
5 (100%) 1 vote