Śruby

Fischer Śruba do betonu ultracut fbs ii 8x90 40/25 sk 50szt/opak 153 zł ZOBACZ Materiały budowlane Aprobata do: Beton C20/25 do C50/60, zarysowany i niezarysowany nadaje się także do: Beton C12/15Materiały budowlane pełneMury o zwięzłej strukturze użycia: BalustradyWsporniki/płyty kotwoweProfile metaloweSystemy regałoweBariery ochronneZamocowania progów i belekTymczasowe zamocowania, np. Do zakotwienia sprzętów na placu budowyPrzypory do szalunków Zezwolenie: ETA-13/0352DoP No. 0078DoP No. 0078 - EN atuty: osiągalne trzy różnorodne głębokości zakotwienia dla jednej śruby, oznaczają największą uniwersalność pod względem przypasowania do potrzebnej wytrzymałości i grubości mocowanego elementu.Specjalna pilasta geometria gwintu zezwala na prędkie wcinanie się do podłoża betonowego.Nie jest wymagane czyszczenie otworu, jeżeli śruba ma być zamontowana w suficie albo podłodze, pod warunkiem, że stosuje się wiertło z odsysaniem pyłu.podczas kotwienia nie przekazuje się do podłoża naprężeń rozporowych (mocowanie kształtowe), dlatego zapewnione są jak najmniejsze odstępy osiowe i od krawędzi.aprobata ETA stwierdza przydatność do użycia w betonie zarysowanym oraz do mocowania w strefie sejsmicznej dla kategorii C1 i C2.Według aprobaty możliwe jest dwukrotne poluzowanie śruby w celu podłożenia podkładki, a także/lub wyrównanie i ustawienie płyty kotwowej.Aprobata niemiecka dopuszcza możliwość wielokrotnego użycia tej samej śruby do zamocowań tymczasowych (np. Do podpór szalunkowych). Funkcjonowanie: Śruba do betonu ULTRACUT FBS II pasuje do montażu przelotowego.w przypadku konstrukcji w suficie albo podłodze nie jest wymagane czyszczenie otworu. Jeśli śruba ma być zamocowana w podłodze, to należy wykonać otwór głębszy o 3x jego średnice.Do konstrukcji śruby zaleca się użycie wkrętarki z udarem stycznym i z odpowiednim kluczem nasadkowym, albo ze specjalnym bitem rodzaju Torx.korzystne wykonanie konstrukcji można stwierdzić wówczas, gdy łeb śruby dokładnie dolega do mocowanego elementu (wizualna kontrola osadzenia).
  • Producent FISCHER
ŚRUBA DO BETONU FISCHER ULTRACUT FBS II 8X70 20/5 US TX 50SZT/OPAK (4048962251357) 125 zł ZOBACZ Śruba do betonu ULTRACUT FBS II 8X70 20/5 US TX Materiały budowlane: Aprobata do: Beton C20/25 do C50/60, zarysowany i niezarysowany pasuje także do: Beton C12/15Materiały budowlane pełneMury o zwięzłej strukturze Zezwolenie: ETA-13/0352DoP No. 0078DoP No. 0078 - EN Funkcjonowanie i atuty: Śruba do betonu ULTRACUT FBS II pasuje do montażu przelotowego.w sytuacji konstrukcji w suficie albo podłodze nie jest wymagane czyszczenie otworu. Jeśli śruba ma być zamocowana w podłodze, to należy wykonać otwór głębszy o 3x jego średnice.Do montażu śruby zaleca się zastosowanie wkrętarki z udarem stycznym i z odpowiednim kluczem nasadkowym, albo ze specjalnym bitem rodzaju Torx.dobre wykonanie montażu można stwierdzić wówczas, gdy łeb śruby starannie dolega do mocowanego elementu (wizualna kontrola osadzenia).osiągalne trzy przeróżne głębokości zakotwienia dla jednej śruby, oznaczają największą uniwersalność pod względem dobrania do potrzebnej wytrzymałości i grubości mocowanego elementu.Specjalna pilasta geometria gwintu pozwala na szybkie wcinanie się do podłoża betonowego.Nie jest wymagane czyszczenie otworu, jeżeli śruba ma być zamontowana w suficie albo podłodze, pod warunkiem, że stosuje się wiertło z odsysaniem pyłu.w trakcie kotwienia nie przekazuje się do podłoża naprężeń rozporowych (mocowanie kształtowe), dlatego zapewnione są jak najmniejsze odstępy osiowe i od krawędzi.Aprobata ETA stwierdza przydatność do użycia w betonie zarysowanym oraz do mocowania w strefie sejsmicznej dla kategorii C1 i C2.Według aprobaty możliwe jest dwukrotne poluzowanie śruby w celu podłożenia podkładki i/albo wyrównanie i ustawienie płyty kotwowej.Aprobata niemiecka dopuszcza możliwość wielokrotnego wykorzystania tej samej śruby do zamocowań tymczasowych (np. Do podpór szalunkowych). wykorzystanie: BalustradyWsporniki/płyty kotwoweProfile metaloweSystemy regałoweBariery ochronneZamocowania progów i belekTymczasowe zamocowania, np. Do zakotwienia urządzeń na placu budowyPrzypory do szalunków
  • Producent FISCHER
Fischer Śruba do betonu ultracut fbs ii 10x120 65/55/35 us 50szt/opak (4048962251463) 213 zł ZOBACZ Materiały budowlane Aprobata do: Beton C20/25 do C50/60, zarysowany i niezarysowany pasuje także do: Beton C12/15Materiały budowlane pełneMury o zwięzłej strukturze zastosowania: BalustradyWsporniki/płyty kotwoweProfile metaloweSystemy regałoweBariery ochronneZamocowania progów i belekTymczasowe zamocowania, np. Do zakotwienia urządzeń na placu budowyPrzypory do szalunków Zezwolenie: ETA-13/0352DoP No. 0078DoP No. 0078 - EN atuty: osiągalne trzy różnorodne głębokości zakotwienia dla jednej śruby, oznaczają największą uniwersalność pod względem dostosowania do niezbędnej wytrzymałości i grubości mocowanego elementu.Specjalna pilasta geometria gwintu pozwala na prędkie wcinanie się do podłoża betonowego.Nie jest wymagane czyszczenie otworu, jeżeli śruba ma być zamontowana w suficie lub podłodze, pod warunkiem, iż stosuje się wiertło z odsysaniem pyłu.podczas kotwienia nie przekazuje się do podłoża naprężeń rozporowych (mocowanie kształtowe), dlatego zapewnione są jak najmniejsze odstępy osiowe i od krawędzi.aprobata ETA stwierdza przydatność do użycia w betonie zarysowanym oraz do mocowania w strefie sejsmicznej dla kategorii C1 i C2.Według aprobaty osiągalne jest dwukrotne poluzowanie śruby w celu podłożenia podkładki oraz/albo wyrównanie i ustawienie płyty kotwowej.Aprobata niemiecka dopuszcza możliwość wielokrotnego użycia tej samej śruby do zamocowań tymczasowych (np. Do podpór szalunkowych). Funkcjonowanie: Śruba do betonu ULTRACUT FBS II pasuje do montażu przelotowego.w przypadku montażu w suficie lub podłodze nie jest wymagane czyszczenie otworu. Jeśli śruba ma być zamocowana w podłodze, to należy wykonać otwór głębszy o 3x jego średnice.Do konstrukcji śruby zaleca się użycie wkrętarki z udarem stycznym i z odpowiednim kluczem nasadkowym, albo ze specjalnym bitem rodzaju Torx.prawidłowe wykonanie konstrukcji można stwierdzić wówczas, gdy łeb śruby precyzyjnie dolega do mocowanego elementu (wizualna kontrola osadzenia).
  • Producent FISCHER
Fischer Śruba do betonu ultracut fbs ii 14x125 60/40/10 us 10szt/opak 100,90 zł ZOBACZ Materiały budowlane Aprobata do: Beton C20/25 do C50/60, zarysowany i niezarysowany nadaje się także do: Beton C12/15Materiały budowlane pełneMury o zwięzłej strukturze użycia: BalustradyWsporniki/płyty kotwoweProfile metaloweSystemy regałoweBariery ochronneZamocowania progów i belekTymczasowe zamocowania, np. Do zakotwienia maszyn na placu budowyPrzypory do szalunków Zezwolenie: ETA-13/0352DoP No. 0078DoP No. 0078 - EN zalety: możliwe trzy przeróżne głębokości zakotwienia dla jednej śruby, oznaczają największą uniwersalność pod względem dostosowania do niezbędnej wytrzymałości i grubości mocowanego elementu.Specjalna pilasta geometria gwintu pozwala na prędkie wcinanie się do podłoża betonowego.Nie jest wymagane czyszczenie otworu, jeżeli śruba ma być zamontowana w suficie albo podłodze, pod warunkiem, iż stosuje się wiertło z odsysaniem pyłu.podczas kotwienia nie przekazuje się do podłoża naprężeń rozporowych (mocowanie kształtowe), dlatego zapewnione są jak najmniejsze odstępy osiowe i od krawędzi.aprobata ETA stwierdza przydatność do zastosowania w betonie zarysowanym i do mocowania w strefie sejsmicznej dla kategorii C1 i C2.Według aprobaty osiągalne jest dwukrotne poluzowanie śruby w celu podłożenia podkładki i/lub wyrównanie i ustawienie płyty kotwowej.Aprobata niemiecka dopuszcza możliwość wielokrotnego użycia tej samej śruby do zamocowań tymczasowych (np. Do podpór szalunkowych). Funkcjonowanie: Śruba do betonu ULTRACUT FBS II pasuje do montażu przelotowego.w przypadku konstrukcji w suficie lub podłodze nie jest wymagane czyszczenie otworu. Jeśli śruba ma być zamocowana w podłodze, to należy wykonać otwór głębszy o 3x jego średnice.Do konstrukcji śruby zaleca się wykorzystanie wkrętarki z udarem stycznym i z odpowiednim kluczem nasadkowym, albo ze specjalnym bitem rodzaju Torx.dobre wykonanie konstrukcji można stwierdzić wówczas, gdy łeb śruby dokładnie dolega do mocowanego elementu (wizualna kontrola osadzenia).
  • Producent FISCHER
Fischer Śruba do betonu ultracut fbs ii 10x100 45/35/15 us 50szt/opak (4048962251456) 195,50 zł ZOBACZ Materiały budowlane Aprobata do: Beton C20/25 do C50/60, zarysowany i niezarysowany pasuje także do: Beton C12/15Materiały budowlane pełneMury o zwięzłej strukturze zastosowania: BalustradyWsporniki/płyty kotwoweProfile metaloweSystemy regałoweBariery ochronneZamocowania progów i belekTymczasowe zamocowania, np. Do zakotwienia urządzeń na placu budowyPrzypory do szalunków Zezwolenie: ETA-13/0352DoP No. 0078DoP No. 0078 - EN atuty: realne trzy zróżnicowane głębokości zakotwienia dla jednej śruby, oznaczają największą uniwersalność pod względem dostosowania do potrzebnej wytrzymałości i grubości mocowanego elementu.Specjalna pilasta geometria gwintu umożliwia prędkie wcinanie się do podłoża betonowego.Nie jest wymagane czyszczenie otworu, jeżeli śruba ma być zamontowana w suficie lub podłodze, pod warunkiem, iż stosuje się wiertło z odsysaniem pyłu.podczas kotwienia nie przekazuje się do podłoża naprężeń rozporowych (mocowanie kształtowe), dlatego zapewnione są jak najmniejsze odstępy osiowe i od krawędzi.aprobata ETA stwierdza przydatność do zastosowania w betonie zarysowanym, a także do mocowania w strefie sejsmicznej dla kategorii C1 i C2.Według aprobaty realne jest dwukrotne poluzowanie śruby w celu podłożenia podkładki i/albo wyrównanie i ustawienie płyty kotwowej.Aprobata niemiecka dopuszcza możliwość wielokrotnego wykorzystania tej samej śruby do zamocowań tymczasowych (np. Do podpór szalunkowych). Funkcjonowanie: Śruba do betonu ULTRACUT FBS II pasuje do montażu przelotowego.w sytuacji konstrukcji w suficie lub podłodze nie jest wymagane czyszczenie otworu. Jeśli śruba ma być zamocowana w podłodze, to należy wykonać otwór głębszy o 3x jego średnice.Do montażu śruby zaleca się wykorzystanie wkrętarki z udarem stycznym i z odpowiednim kluczem nasadkowym, albo ze specjalnym bitem typu Torx.korzystne wykonanie montażu można stwierdzić wówczas, gdy łeb śruby precyzyjnie dolega do mocowanego elementu (wizualna kontrola osadzenia).
  • Producent FISCHER

 

 

Najpopularniejsze:

Śruby
5 (100%) 1 vote