Środki na szkodniki

Odstraszacz myszy. Odstraszacz gryzoni Multiple Pest Repeller 360. (4250019115370) 119 zł ZOBACZ Skuteczność działaniaUltradźwiękowy odstraszacz nietoperzy, kun i myszy 3D COMBOSONIC Stereo Wave Pestrepeller zabezpiecza wnętrza o dużej kubaturze dochodzącej do 1700 m3. - postępowa budowa 3 głośników - 3 tryby działania: 30-45 kHz, 21-33kHz i 13-23kHz- Ultradźwięki rozchodzą się równomiernie gwarantując działanie we wszystkuch kierunkach - do okoła urządzeniajeszcze do góry. - 3D COMBOSONIC sprawdza się wyśmienicie jako odstraszacz nietoperzy wypełniając odstraszającym sygnałem całe pomieszczenie. Odstraszanie ultradźwiękami to nowoczesna metoda odstraszania, która wyróżnia się wysoką sprawnością na tle innych metod walki ze szkodnikami, przy czym należy zwrócić uwagę na fakt iż ultradźwięki są niesłyszalne poprzez ludzi. Bezpieczny dla odstraszanych zwierzątOdstraszacz nietoperzy 3D COMBOSONIC jest urządzeniem bezpiecznym i nieszkodliwym dla odstraszanych zwierząt. Urządzenie emituje ultradźwięki o wysokiej częstotliwości które działają na słuch nietoperzy - ich najważniejszy zmysł powodując dezorientację. Nietoperze w rezultacie unikają miejsca gdzie urządzenie zostało użyte. Odstraszacz ultradźwiękowy emituje ultradźwięki w przedziale od 13.000 Hz do 45.000 Hz, emitowane ultradźwięki mają zmienną częstotliwość dzięki temu zwierzęta nie są w stanie się do nich przyzwyczaić. Ludzkie ucho słyszy dźwięki w górnej granicy około 20.000 Hz, dźwięki emitowane przez odstraszacz na nietoperze pozostają poza słyszalnością człowieka. Emitowane ultradźwięki nie kolidują z działaniem telewizji, radia, nie mają wpływu na pracę elektronicznych systemów antywłamaniowych, detektorów ognia i dymu, symulatorów serca, aparatów słuchowych i innych sprzętów elektronicznych. Zasięg działania Elektroniczny odstraszacz nietoperzy pozostał wyekwipowany w trzy przestrzenne głośniki o szerokiej projekcji fal ultradźwiękowych. Dzięki wyposażeniu urządzenia w pionowy głośnik umieszczony na szczycie pokrywy emitowane utradźwięki mogą odbijać się od sufitu. Uruchamiając urządzenie należy pamiętać o tym by nie było ono kładzione bezpośrednio na wykładzinach i miękkich powierzchniach - absorbują ultradźwięki. Odstraszacz ultradźwiękowy 3D Combosonic nie powinien być ponadto przysłonięty przez wszystkiego typu meble itp. Należy pamiętać o fakcie iż ultradźwięki nie przenikają przez ściany murowane i strop betonowy, nie przenikają więcej jak przez jedną warstwę płyty gipsowej. właściwości- nowoczesna metoda odstraszania ultradźwiękami,- 3 głośniki zezwalające wypełnić ultradźwiękami całe wnętrze,- 3 tryby działania (A,B,C)- efektywnie odstrasza nietoperze,- jest w stanie zabezpieczyć pokój o kubaturze do 1700 m3,- śladowy pobór prądu wynoszący 1.5 W. © odstraszanie. Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.
 • Producent LEAVEN
Kretołap - pirotechniczne urządzenie do zwalczania kretów marki Target 219 zł ZOBACZ Kretołap Nr 1 w sprawności urządzenie pirotechniczne do zwalczania kretów Kretołap jest produktem nr 1 sprzedaży we Francji w zwalczaniu kretów. Zapraszamy do obejrzenia pokazowego filmu: http://www.detaupeur.com/ Kret poszukując pokarmu kopie tunele, średnia długośc tuneli wyprodukowanych poprzez jednego kreta, sięga 250m. Szkody wyrządzone poprzez kreta mogą być duże, podczas jednego sezonu kret może wykopać choćby 50 kretowisk. Kopce kreta które powstają w naszych ogródkach to nie lada wyzwanie dla każdego właściciela ogrodu. Sposobów na pozbycie się niechcianego osobnika z naszego ogródka jest naprawdę sporo. Skuteczność przeróżnych metod zależy od wielu czynników takich jak np. Rodzaj gleby, pora roku itp. Urządzenie Kretołap produktywne pozbycie się kreta w każdej sytuacji, niezależnie od jakichkolwiek zewnętrznych czynników. Urządzenie wykorzystuje charakterystyczne zachowanie kreta, który w ciągu 24-48 godzin powraca do odsłoniętej dziury w kretowisku, aby zatkać dochodzące z otworu powietrze. W momencie wypchnięcia ziemi na powierzchnię pułapka aktywuje się, następuje wybuch petardy umieszczonej w tunelu i na skutek czego pozbywamy się kreta. Zasada działania urządzenia jest prosta, jej założenie zajmuje zaledwie 1 minutę przejrzyj film: Sposób na kreta Wskazówki dotyczące założenia pułapki: zakładając pułapkę, omijaj najświeższego kopca, ponieważ kret nanosi tam liczba ziemi która może zamknąć komin kretowiska - może to wpłynąć na produktywność wybuchuzadbaj o nieuszkodzenie dziury, czym mniejsza ingerencja w pierwotny stan tunelu, tym wydajniejsze działanie pułapkipamiętaj o tym żeby dziura pozostała otwarta, jeżeli jest zapchana ziemią, możesz otworzyć ją przy pomocy ostrza Kretołapado założenia pułapki, wybieraj kopce w centrum atakowanej powierzchni, kopce na jej obrzerzach są rzadziej odwiedzane poprzez kreta Jak długo pułapka musi pozostać w ziemi? Warto pozostawić pułapkę na 2, maksymalnie 3 dni, ponieważ kret przemieszcza się tunelami 2-3 razy dziennie. Następnie należy wybrać inne kretowisko. pakiet posiada: 1 kretołap, 5 petard, 1 tester na baterie, 2 dźwignie i podręcznik dla użytkownika. Gwarancja 2 lata atest CE
 • Producent Target
Wielka kula tłuszczowa dla ptaków. Pokarm dla ptaków, duża pyza 500g 4,99 zł ZOBACZ Walec tłuszczowy. Pokarm dla ptaków, sikorek w postaci walca 500g Walec tłuszczowy dla ptaków to bogaty w tłuszcze i wysokiej jakości ziarno wysoko energetyczny pokarm, który pozwoli przetrwać zimę. Dlatego pokarm tłuszczowy dla ptaków to produktywny sposób na dokarmianie ptaków zimą. Z czego wytwarzany jest walec tłuszczowy dla ptaków? Tłuszcz zwierzęcy (łój wołowy) starannie mieszany jest z ziarnami zbóż. To niezwykle bogate w kalorie źródło zapasów energetycznych na zimę w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. Walec tłuszczowy sprawdza się jako pokarm dla sikorek i innych śladowych dzikich ptaków zimujących w Polsce. szczególnie prawidłowy zimowy pokarm dla małych ptaków niewiele znaczące ptaki z ochotą korzystają z pokarmu z tłuszczem. To doskonały sposób dokarmiania dzikich ptaków gdy nie posiadasz karmnika. Starczy zawiesić walec dla ptaków na drzewie. Silnie skompresowany pokarm dla praków nie rozpada się na mrozie i nie topi się choćby w pełnym słońcu do temperatury +40ºC. - rewelacyjny pokarm dla sikorek i innych minimalnych, dzikich ptaków- najkorzystniejsza forma podania pokarmu dla ptaków gdy nie posiadasz karmnika- cenne źródło zapasów energetycznych w czasie niedoboru naturalnego pokarmu. - odpowiedni pokarm dla ptaków na zimę, nad wyraz w okresie przymrozków i silnych mrozów. - nie ulega roztopieniu ponadto przy ekspozycji na słońcu do temperatury +40ºC! © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa opatentowane. All Rights Reserved.
 • Producent Odstraszanie
Kruk w locie- wizualny odstraszacz ptaków 40cm marki Dystrybutor - grekos 30 zł ZOBACZ Atrapa Kruka ze skrzydłami model 2019 Jedyny taki model na Polskim rynku! Jeszcze bardziej realny. Z zewnątrz pozostał pokryty specjalnym materiałem niepodatnym na UV do złudzenia przypominającym pióra ptaka z rozłożonymi skrzydłami. Jeżeli masz problem z gołębiami na balkonie, oknie, gzymsie swojego budynku lub mieszkania, jeżeli dzięcioł "dobiera się" do twojej ocieplonej np.styropianem elewacji - zamontuj CZARNEGO KRUKA, który je odstraszy. Umieszczenie "CZARNEGO KRUKA" na elementach budynku takich jak: gzymsy, dachy, a w szczególności balkony i parapety, pomaga w utrzymaniu czystości wokół budynku i ochronie elewacji przed destrukcyjnym działaniem gołębi, a w szczególności ich odchodami, których nagromadzenie sprzyja rozwojowi "obrzeżków" tzn. Kleszczy z rodziny obrzeżkowatych nad wyraz groźnych dla człowieka. Sposoby mocowania kruka: 1. Do poręczy taśmą albo plastikowa opaską (brak w pakiecie) 2. Do trawnika albo w doniczce przytwierdzony załączoną szpilką; 3. Podwieszając na lince za uchwyt znajdujący się w zestawie; Kruk tworzony jest z lekkiego materiału wytrzymałego na działanie promieni UV. Uwaga!!! sztuczny kruk znajduje dodatkowo użycie w OGRODNICTWIE i SADOWNICTWIE, jako odstraszacz ptactwa.Szpaki i kwiczoły boją się kruków i omijają miejsca w których są te ptaki. Ptak do złudzenia przypomina prawdziwego kruka!!!!Kruka najlepiej zawiesić jak najwyżej, jeżeli jest to osiągalne to doskonałym miejscem jest korona drzewa. Podwieszony kruk na cienkiejlince wykonuje ruchy skrętne nawet jak są szczególnie niewielkie podmuchy wiatru. Ten sposób uznaje się za produktywny. Zdjęcie ukazuje przykładowe użycie KRUKA - ODSTRASZACZA. wymiary kruka: długość: 40cm, wysokość: 23cm; Instrukcja konstrukcji skrzydeł:
 • Producent Dystrybutor - Grekos
Budka lęgowa dla Szpaka, Jerzyka, Kowalika, Krętogłowa Typ B Premium 94,95 zł ZOBACZ artykuł: budka lęgowa dla Szpaków, Jerzyków, Kowalików, Krętogłów typ B Premium. wymiary: wysokość 41 cm, szerokość 19 cm, długość 19, średnica otworu wlotowego 47 mm, grubość desek 2 cm. WAGA: 3,5 kg. KOLOR: naturalny, cydr, ciemny orzech, zielony. GATUNKI ZASIEDLAJĄCE: Szpak, Jerzyk, Kowalik, Krętogłów, Sikorka czubatka, Mazurek, Pleszka, Wróbel, Sikorka bogatka. OPIS artykułu: Budkę lęgową rodzaju B należy montować na wysokości od 3 do 5 metrów, na pniach drzew, budynkach czy również słupach. Należy pamiętać, żeby budka nie była wystawiona na długotrwałe i bezpośrednie działanie promieni słonecznych (unikamy konstrukcji skrzynki otworem wlotowym w kierunku południowym). Widoczne jest ponadto, aby w pobliżu otworu wlotowego nie znajdowały się żadne gałęzie, mogące słzastosować jako podparcie dla drapieżników (koty, kuny, czy sroki mogą sięgnąć z takiej gałęzi do wnętrza budki i splądrować lęg). Głównym gatunkiem zasiedlającym ten rodzaj skrzynki jest szpak (ale także: kowalik, dudek, pleszka, bogatka, krętogłów, jerzyk, wróbel i mazurek). Zajmuje on najchętniej budki w pobliżu rozległych terenów otwartych: pól, łąk, nieużytków. Unika natomiast zwartych kompleksów leśnych. W przeciwieństwie do budek dla sikor, model ten można rozwieszać w stosunkowo niewielkich odległościach od siebie, ponieważ szpak żeruje z dala od dziupli i nie broni rewiru wokół Oczywiście należy zwracać uwagę na obfitość siedliska i na terenach zasobnych w pokarm, zagęszczenie może być pokaźniejsze aniżeli w siedlisku jednakowym i ubogim. Jednak montaż 2 budek na jednym drzewie prowadzi do tak zwanego wielożeństwa, które powoduje obniżenie ilości wychowywanych młodych. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.
 • Producent Odstraszanie
Budka lęgowa dla Sikorki, Muchołówki Typ A1 Eco 67,95 zł ZOBACZ produkt: budka lęgowa dla Sikorek, Muchołówek rozmiary: wysokość 34 cm, szerokość 15 cm, długość 15, średnica otworu wlotowego 28 mm, grubość desek 2 cm. WAGA: 3 kg. KOLOR: drewno bez warstwy impregnatu. GATUNKI ZASIEDLAJĄCE: Muchówka żałobna, Sikorka czubatka, Sikorka modraszka, Sikorka sosnówka. OPIS towaru: Budkę lęgową rodzaju A1 należy wieszać na wysokości od 3 do 5 metrów, najlepiej na pniach drzew. Należy pamiętać, by budka nie była wystawiona na długofalowe i bezpośrednie działanie promieni słonecznych (unikamy montażu skrzynki otworem wlotowym w kierunku południowym). Istotne jest w dodatku, żeby w pobliżu wlotu nie znajdowały się żadne gałęzie, mogące słwykorzystać jako podparcie dla drapieżników (koty, kuny, czy sroki mogą sięgnąć z takiej gałęzi do wnętrza budki i splądrować lęg). Przyjmuje się,niepokaźny odstęp pomiędzy budkami rodzaju A1 dla sikor tego samego gatunku, powinien wynosić 20 – 30 metrów. Wszystko zależy jednak od bogactwa środowiska naturalnego, a tym samym jego zasobności pokarmowej. Im bardziej różne środowisko (drzewa liściaste, dużo krzewów, zbiorniki wodne, polany i inne), tym więcej gatunków ptaków i obszerniejsze zagęszczenie lęgowe przypadające na jednostkę powierzchni, co pozwala na montaż obszerniejszej ilości budek rodzaju A1. Model budki A1 (średnica wlotowa 28 mm) został stworzony z myślą o stworzeniu trafnych warunków do lęgów dla najmniejszych dziuplaków (sikorka modraszka, sikorka sosnówka, inne nieduże sikory, muchołówka żałobna) wypieranych ze skrzynek lęgowych o obszerniejszych otworach poprzez ewidentnie silniejsze gatunki ptaków, jak: wróbel, sikora bogatka, czy mazurek. Poprzez tak znikomy otwór wlotowy wymienione gatunki zwyczajnie nie są w stanie się przecisnąć (jednak zdarzają się wyjątki).Przyjmuje się, iż przy montażu większej ilości budek, na 3 (5) skrzynki lęgowe typu A (średnica otworu wlotowego 33 mm) powinna przypadać maksymalnie 1 budka typu A1 (28 mm). © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.
 • Producent Odstraszanie
Odstraszacz psów Dazer II U.S.A Ultradźwiękowy 115 zł ZOBACZ DAZER II - Jest to najszczególniej mistrzowski ręczny odstraszacz przystępny na rynku. Jego produkcja rozpoczęła sie w latach 90-tych w Stanach Zjednoczonych i zyskał sobie znaczne grono entuzjastów na wszystkich kontynentach osób posiadających do czynienia z psami. Jest to urządzenie które, emituje fale o wysokiej częstotliwości 20,000 - 25,000 Hz niesłyszlane dla ucha ludzkiego a istotnie nieprzyjemne dla psów i innych dzikich zwierząt. Urządzenie nie sprawia trwałych obrażeń u zwierząt więc moze być używany przy tresurze psa. perfekcyjny dla: listonoszy, policjantów, inkasentów, rowerzystów, biegaczy, spacerowiczów, dzieci, osób bojących się psów. Dazer ma śladowe wymiary i jest lekki a dodatkowy klips że nie ma kłopotów z noszeniem go przy spodniach, w kurce itp. Sposób użycia: Urządzenie należy wycelować w kierunku psa i nacisnąć przycisk. W tym samym czasie urządzenie emituje ultradźwięk, Towarzyszy temu sygnalizacja diody która świeci na czerwono. Gdy dioda świeci słabo albo z przerwami świadczy to o słabej baterii którą należy wymienić. informacje technologiczne: * Zasilanie: 1 x bateria 9V * Zasieg: skuteczny do 8 metrów, efektywny choćby do 20 metrów * rozmiary: 12 x 7cm * Waga: 53g * Częstotliwość w HZ 20,000-25,000 * Produkcja: USA Gwarancja 24msc - warunki gwarancji->kliknij Uwaga!!! nabywając Dazera w naszej firmie masz pewność iż kupujesz u bezpośredniego dystrybutora. Do każdego towaru otrzymasz gwarancje wraz z dowodem zakupu i nie będziesz miał problemu z naprawą lub wymianą urządzenia w okresie trwania gwarancji, zapewniamy serwis gwarancyjny pogwarancyjny!!! Jeżeli nie będziesz zadowolony z towaru masz możliwość zwrotu Dazera bez podania przyczyny do 21 dni od daty zakupu!!! Instytucje Państwowe i marki zostają objęte terminem płatności do 21 dni
 • Producent Dystrybutor - Grekos
Odstraszacz kotów, psów, kun itp.yardgard do 750m2 marki Dystrybutor - grekos 149 zł ZOBACZ Odstraszacz zwierząt "YardGard" Model 2019 profesjonalny odstraszacz ogrodowy do 750 m2 "YardGard" to komfortowe urządzenie przenośne, efektywnie odstraszające większość zwierząt które czynią szkodę w naszym ogrodzie, sadzie, domu itp. Nieskomplikowana instalacja w wybranym miejscu, bez konieczności stosowania uzupełniającego zasilania. Wytrzymały na warunki atmosferyczne. Urządzenie zastosowany potencjometr ustawienia częstotliwości fal ultradźwiękowych. Każdy gatunek zwierząt na innych częstotliwościach odczuwa najistotniej dokuczliwy sygnał, YardGard pozostał tak zaprojektowany oby po wybraniu częstotliwości odstraszał gatunek z którym mamy największy problem. Ustawienie częstotliwości zawiera załączona instrukcja obsługi. YardGard w zależności od ustawienia programu (od 1-10) częstotliwości może odstraszać następujące gatunki szkodników: Program 1-4 Ptaki (wróble, gołębie, kawki, gawrony, itp.) Program 5-7 Zwierzęta: psy, koty, kuny, bobry, zwierzyna leśna, itp. Program 8-10 Gryzonie: myszy, szczury, kuny, łasice, itp. wykorzystanie: w pobliżu zbiorników wodnych w pobliżu rabatek kwiatowych w ogrodach, sadach itp. Oraz wszędzie tam gdzie występuje problem ze szkodnikami Działanie: Jeśli zwierzę zbliży się do obszaru, na którym pracuje detektor podczerwieni - sensor ruchu, jest to obszar ok 1050 m2 (pola bez przeszkód) nastąpi aktywacja głośnika i będzie emitowany sygnał ultradźwiękowy. dane techniczne: rozmiary: 160 x 130 x 80mm Ciężar: 390g Zasilanie:4 x bateria R14 1,5V albo zasilacz prądowy 9V (W zestawie) Prąd pracy: <200mA Częstotliwość: 15,000Hz do 25,000Hz Kolor: zielony Zasięg: kąt ok.160 poziomów, odległość do 25 metrów Obszar zabezpieczenia do 750m2 Zawartość zestawu: odstraszacz YardGard Zasilacz 9V kabel przedłuzającey 15minstrukcja obsługi PLdowód zakupuGwarancja 24msc - warunki gwarancji->kliknij
 • Producent Dystrybutor - Grekos
Budka lęgowa półotwarta dla Kopciuszka, Kosa, Pliszki, Strzyżyka, Rudzika Typ Kopciuszek 69,95 zł ZOBACZ towar: budka lęgowa dla Puszczyka, Gągoła, Kawki, Krzyżówki wariant Kopciuszek. wymiary: wysokość 20,5 cm, szerokość 16 cm, długość 16 cm, średnica otworu wlotowego 50 x 120 mm, grubość desek 2 cm. WAGA: 2,15 kg. KOLOR: naturalny, cydr, ciemny orzech, zielony. Na specjalne zamówienie możliwość zastosowania w dodatku innych odcieni. GATUNKI ZASIEDLAJĄCE: Kopciuszek, Kos, Pliszka siwa, Strzyżyk, Rudzik. OPIS produktu: Z uwagi na fakt, że jest to budka półotwarta i prawdopodobieństwo wybrania jaj, a także piskląt poprzez drapieżne ssaki ( kot, kuna) z jej dachu jest niezwykle wielkie (w porównaniu ze skrzynkami zamkniętymi), zaleca się zawieszanie jej na ścianach budynków i murów, których gładka powierzchnia uniemożliwia wspinanie się opisywanych drapieżników. też z tej przyczyny odradza się rozwieszania tego modelu na drzewach. Jeśli chcemy aby budka została zajęta przez kopciuszka, pliszkę siwą, czy także muchołówkę szarą powinniśmy ją zawiesić na wysokości około 3 – 4, w miejscu z wolnym dostępem do gniazda. Natomiast jeśli skrzynka ma służyć strzyżykowi albo rudzikowi należy ją zamontować na wysokości do 1 metra w miejscach dobrze osłoniętych. Odległość pomiędzy budkami dla wszystkich wymienionych gatunków: 15-30 metrów. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
 • Producent Odstraszanie
Ultradźwiękowy odstraszacz psów- Dogchaser II Model 2019 79 zł ZOBACZ DOGCHASER 2 Model 2019 - jest to urządzenie które, emituje fale o wysokiej częstotliwości (20,000 - 25,000 Hz) niesłyszlane dla ucha ludzkiego a stanowczo nieprzyjemne dla psów i innych dzikich zwierząt. Urządzenie nie powoduje trwałych obrażeń u zwierząt więc moze być użytkowany przy tresurze psa. idealny dla: listonoszy, policjantów, inkasentów, rowerzystów, biegaczy, spacerowiczów, dzieci, osób bojących się psów. Dogchaser ma nieduże rozmiary i jest lekki a dodatkowy klips że nie ma kłopotów z noszeniem go przy spodniach, w kurce itp. Sposób użycia: Urządzenie należy wycelować w kierunku psa i nacisnąć przycisk. W tym samym czasie urządzenie emituje ultradźwięk z przerwą co jedną sekunde. Towarzyszy temu sygnalizacja mrugania diody na czerwono. Gdy dioda świeci słabo lub z przerwami świadczy to o słabej baterii którą należy wymienić. dane technologiczne: Zasilanie: 1 x bateria 9V (koniecznie Alkaiczna)Zasieg: Do 12 metrówrozmiary: 121x25x24 mmWaga: 55gCzęstotliwość w HZ 20,000 -25,000, żywotność diody: 100.000 godzGwarancja 24msc - warunki gwarancji->kliknijProdukcja: Tajwan Funkcje: prawy przycisk: szkolenie - szkolenie psów. Naciśnij i wydawaj komendy (urządzenie emituje dźwięk).środkowy przycisk: odstraszanie - naciśnij, by odstraszyć zwierzę (urządzenie emituje dźwięk, a także błyska diodami).lewy przycisk: latarka - trzymaj przycisk wciśnięty, by uruchomić ciągłe światło latarki.
 • Producent Leaven
Pułapka na lisy, wydry, bobry ZLL2D 145x31x36cm dwuwejściowa 189 zł ZOBACZ Pułapka żywołowna model ZZL2D wymiary 145x31x36 cm na LISY, WYDRY, BOBRY, JENOTY niezwykle rekomendowana do odławiania na lisy, wydry, bobry Przelotowa - rozszerzona produktywność aż o 40% Tel; 607 257 677, 500 508 813 OCYNKOWANA 100% czyli nierdzewna - Pułapka ocynkowana w 100%. Nie porysuje się, na pewno nie zardzewieje na powietrzu, deszczu, śniegu itp System zamknięcia - zapadkowo - zatrzaskowy. Zapadki zamykają się klinując się wzajemnie to najlepszy i najpewniejszy, a także najszybszy sposób zamknięcia. Można otworzyć wyłącznie od zewnątrz! ZNAKOWANA GWARANCJA 2 LATA Pułapka ma na rączce wybitą nazwę pułapki - wprowadziliśmy to znaczenie ponieważ na rynku pojawiły się podrobione pułapki - to oznaczenie daje Państwu pewność że pułapka jest oryginalna i. Znakowanie to podstawa ewentualnej reklamacji i gwarancji, przystępność części od ręki i DWULETNIEJ GWARANCJI na nierdzewienie/ rączka jest wyposażona standardowo w metalową osłonę ręki - to ważne gdy przenosisz złapane zwierzę żeby nie podrapało ci rąk... Rączka wyposażona jest w podwójny uchwyt - to zagwarantuje stabilność w trakcie przenoszenia cięższej pułapki np. Ze złapanym zwierzem - mogą nieść dwie osoby BEZZAPACHOWA FORMUŁA Pułapka jest ocynkowana kompletnie - nie posiada zapachu tak jak pułapki malowane tzn nie śmierdzi farbą. Zwierzęta w większości nie postrzegają barw natomiast mają istotnie czuły węch więc pewniej wchodzą w pułapki bezzapachowe nie malowane. TACA ZANĘTOWA NA 4 JAJA!!!! Pułapka ma 4 otwory na przynętę w postaci jaja - ulubionego przysmaku gryzoni w tym kun, łasic, szczurów lecz także kotów i lisów, wydr. Zwiększa to szanse na uruchomienie zapadki o 300% w stosunku do konwencjonalnych pułapek na jedno jajko. Jedyne takie rozwiązanie na świecie...wraz z ubytkiem kolejnego jaja zwiększa się czułość zapadki, z ubytkiem następnego jaja czułość jeszcze się zwiększa lub pułapka się zamyka na zasadzie przewagi masy jaj z jednej strony. To rozwiązanie że możemy załadować od razu 4 jaja i spokojnie czekać na intruza. Pułapka posiada klapkę rewizyjną do zakładania zanęty - to wyjątkowo ważne! TACA ZANĘTOWA ma SPECJALNE HACZYKI NA MIĘSO - tylko nasz pułapki są wyposażone dodatkowo w haczyki do zakłuwania mięsa tak aby zwierz nie mógł go zdjąć z tacy nie poruszając jej, przy czy zwierz nie ma o tym pojęcia - myśli że mięso po prostu leży na tacy... + 1. GRATIS - ZANĘTA I NAJNOWSZY PORADNIK ŁOWCZEGO WRAZ Z PŁYTĄ CD - w którym odnajdziesz rady jak złapać drapieżnika, kilka sprawdzonych metod, porady i uwagi i płytę cd z oryginalnymi filmami złapanych zwierząt nadesłanych przez naszych kupujących - skarbnica wiedzy ergonomicznej - udokumentowane łowy - zobaczysz jak walczy kuna, jaki agresywny jest złapany lis, jak transportować kunę i jak ją wypuszczać, dowiesz się na co złapać szczura czy kunę, jak zastawiać pułapkę gdzie ją umieścić czy zamaskować czy nie, jak długo się łapie, jaki ostrożny jest kot itd. Zanęta - zrobiona na bazie łososia i mięsa mocno aromatyczna - sprowokuje każdego drapieżnika. 2. GRATIS - ZAWIESZKA NA JAJA, SUBSTANCJE SYPKIE I CIEKŁE Zawieszkę tę stosujemy gdy chcemy zawiesić jajo albo zanętę w granulkach, którą dostajecie Państwo od nas także gratis. Drapieżnik ma utrudniony dostęp do zawieszonej zawieszki i jest pokaźniejsze prawdopodobieństwo złapania w pułapkę. Na zawieszce można także podać wabiki płynne lub sypkie dostępne na rynku. To jedyna taka zawieszka w Kraju dodawana jedynie do naszych pułapek. 3. GRATIS - HAK CHOINKOWY - Haczyk ten ma budową choinkową - ułatwia to nam nabijanie np. Mięsa i utrudnia jego ściąganie poprzez drapieżniki. Stworzony z blachy jest bezpieczny dla zwierzaków. Haczyk możemy zawiesić w dowolnym miejscu w pułapce. Te haki - tylko w naszych pułapkach. 4. GRATIS - SZCZYPCE DO JAJ I MIĘS - szczególnie funkcjonalne szczypce dzięki którym możesz założyć mięso, jaja i inne zanęty tak żeby ich nie dotykać a to jest decydujące w łowach. Nie należy zwłaszcza dotykać zanęty - zwierzaki są nad wyraz ostrożne i nieraz nie tkną jej gdy ma znaczny aromat człowieka. Te szczypce jedynie w naszych pułapkach
 • Producent Dystrybutor - Grekos
Budka lęgowa specjalna dla jerzyka typ jerzyk 2 marki Odstraszanie 89,95 zł ZOBACZ towar: budka lęgowa specjalna dla Jerzyka rodzaj Jerzyk 2 Wg projektu PTOP Salamandra. wymiary: wysokość 18 cm, szerokość 38 cm, długość 22 cm, średnica otworu wlotowego 60 x 40 mm, grubość desek 2 cm. WAGA: 3,7 kg. KOLOR: naturalny, cydr, ciemny orzech, zielony. Na specjalne zamówienie możliwość użycia ponadto innych kolorów. GATUNKI ZASIEDLAJĄCE: Jerzyk. OPIS towaru: Pierwotnie jerzyki gnieździły się w szczelinach skał, a także w dziuplach starych i wysokich drzew. Natomiast aktualnie wykorzystują do tego celu zakamarki w elewacji wysokich budynków w miastach. Są to ptaki towarzyskie, stwarzające niewielkie kolonie, dlatego budki lęgowe dla jerzyków należy montować w skupiskach (np. Po 5 sztuk w jednej linii, skrzynka przy skrzynce) na ścianach bloków, wysokich kamienic, zaraz pod okapami. Znikoma wysokość wieszania to 5 metrów od ziemi (powyżej II piętra). Należy pamiętać, żeby był zapewniony do budek luźny dolot aby unikać ich południowej ekspozycji. Jerzyki przylatują do Polski z końcem kwietnia do początku maja, czyli praktycznie w szczycie sezonu lęgowego takich ptaków jak wróbel, czy szpak, które chętnie zajmują budki dopasowane właśnie dla jerzyków. Żeby się przed tym ustrzec, należy zamykać otwory wlotowe w lutym i otwierać z początkiem maja, w chwili powrotu jerzyków. Drugim sposobem jest zdjęcie budki po lęgach i powieszenie jej z powrotem (znakomicie w tym samym miejscu) po przylocie ptaków z zimowisk. © odstraszanie.pl Wszelkie Prawa zastrzeżone. All Rights Reserved.
 • Producent Odstraszanie
Środki na szkodniki
5 (100%) 1 vote