Środki do czyszczenia i konserwacji podłóg i dywanów

HG nabłyszczająca warstwa ochronna do paneli laminowanych 39,35 zł ZOBACZ chroni przed aktywnym brudem, plamami i ścieraniem powierzchni.zagwarantuje lśniącą powierzchnię na podłodze z paneli laminowanych.Łatwa do usunięcia przy pomocy HG CZYSTE PANELE LAMINOWANE - energicznY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA LAMINOWANYCH PANELI PODŁOGOWYCH I ŚCIENNYCHposiada:środek konserwujący: methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, benzisothiazolinonePrzed położeniem HG NABŁYSZCZAJĄCEJ WARSTWY OCHRONNEJ DO PANELI LAMINOWANYCH zaleca się umyć całą powierzchnię środkiem HG CZYSTE PANELE LAMINOWANE - intensywnY ŚRODEK DO CZYSZCZENIA LAMINOWANYCH PANELI PODŁOGOWYCH I ŚCIENNYCH. Upewnić się, że wszelkie stare warstwy ochronne pozostały w pełni usunięte. Po oczyszczeniu powierzchnię jeszcze raz przetrzeć zmywakiem zwilżonym czystą wodą. Pozostawić do wyschnięcia. Nanosić HG NABŁYSZCZAJĄCĄ WARSTWĘ OCHRONNĄ DO PANELI LAMINOWANYCHza pomocą słabo wchłaniającej ściereczki z włókniny zamocowanej na teleskopowym uchwycie albo specjalnym mopem. Preparat nanosić w jednym kierunku. Nie wcierać w powierzchnię! Pokrywać nie więcej niżeli 5 m2 za jednym razem. Regularnie moczyć ściereczkę lub mop w preparacie i starannie wykręcać usuwając nadmiar środka. Po 45 minutach po naniesieniu powierzchnia będzie sucha i można zacząć nanosić drugą warstwę. Dla uzyskania udoskonalonego efektu połysku drugą warstwę nanosić prostopadle do pierwszej. Po 3 godzinach można już chodzić po podłodze. Zaleca się nie używać energicznie podłogi poprzez około 24 godziny od położenia warstwy ochronnej. Pozwoli to preparatowi w pełni stwardnieć.Bieżąca pielęgnacja: Zaleca się używać HG CZYSTE, połyskującE PANELE LAMINOWANE. Można dodawać dla udoskonalonego połysku 100 ml HG NABŁYSZCZAJĄCEJ WARSTWY OCHRONNEJ DO PANELI LAMINOWANYCH do 10 litrów przygotowanego do mycia roztworu.efektywność: 60 m2 z litra.Uwaga:środek HG CZYSTE, lśniącE PANELE LAMINOWANE powinien być stosowany do mycia paneli montowanych w tzw. Systemie klejowym. Nie zaleca się stosować na parkiety laminowane i fornirowane oraz inne podłogi drewniane nie zabezpieczone kompletnie lakierem, ponieważ wchłaniana poprzez złącza wilgoć może powodować efekt puchnięcia.Unikać zbytniego moczenia podłogi wodą!Przydatność do wykorzystania: minimum 7 lat od daty produkcji na opakowaniu.
  • Producent HG
  • Pojemność 1
Snekkar Twardy wosk olejny do podłóg drewnianych 416,97 zł ZOBACZ Preparat zawierający w swym składzie unikalną mieszaninę olejów i wosków, przeznaczony do używania na nowych i odnawianych podłogach, schodach i meblach. Znacząco podwyższa odporność drewna na zużycie stwarzając cienką warstwę ochronną. sprawnie chroni drewno przed zabrudzeniem a zabezpieczone powierzchnie są proste w codziennym myciu i pielęgnacji. Warstwa ochronna może być odnawiana miejscowo bez konieczności renowacji całej powierzchni. Polecany jako powłoka wykończeniowa do drewna pokrytego Olejami barwiącymi, Bejcami i Ługami firmy SNEKKAR. zastosowanie Zaleca się przeprowadzenie próby w niewidocznym miejscu w celu ocenienia realnego efektu. Nieobrobione powierzchnie wyszlifuj papierem ściernym 100-200. Wyczyść powierzchnię przy użyciu preparatu Gruntowne czyszczenie podłóg drewnianych marki SNEKKAR. Stosuj na czyste i suche drewno. Zapewnij temp. Ok. 15-30°C oraz dobrą wentylacje, w czasie pracy i schnięcia.Wymieszaj preparat. Mieszaj kilkakrotnie w trakcie nanoszenia. Zmieszaj ze sobą preparat z przeróżnych pojemników (jeśli używasz kilku). Nałóż cienką warstwę pędzlem lub wałkiem. Po 20 min. Wypoleruj podłogę białym albo beżowym padem, aż do uzyskania nasyconego wyglądu. Po 8-9 h, jeśli to niezbędne, nałóż kolejną warstwę. Każdorazowo po zakończeniu pracy wyczyść narzędzia Rozpuszczalnikiem producenta SNEKKAR. Następnego dnia podłogę można ostrożnie użytkować. Całkowite utwardzenie następuje po upływie 3 dni. W tym czasie chroń powierzchnię przed kontaktem z wodą. Pamiętaj o regularnym stosowaniu Mydła pielęgnacyjnego lub Oleju do mycia podłóg drewnianych producenta SNEKKAR i o odnawianiu przy użyciu twardego wosku olejnego do podłóg drewnianych firmy SNEKKAR Uwagi Po zakończeniu pracy szczelnie zamknij pojemnik, a materiały używane w czasie pracy ( mopy, szczotki, tekstylia, itp.) zalej wodą lub umieść w szczelnym pojemniku.Przed rozpoczęciem pracy zapoznaj się z zasadami pracy z preparatem zawartymi w Karcie Charakterystyki.
  • Producent Snekkar
Voigt Neutral 1 l profesjonalny płyn do mycia podłogi 9,90 zł ZOBACZ profesjonalny płyn do podłogi - NEUTRAL VC 180 producenta VOIGT fachowe środki czystości mają różnorakie zastosowanie. Przyczyna tego jest na ogół wysoka produktywność. Pozwalają zadbać o czystość i higienę wielu powierzchni. Do mycia podłogi polecam NEUTRAL producenta VOIGT. To koncentrat o neutralnym pH do mycia i pielęgnacji wodoodpornych powierzchni. NEUTRAL jest użytkowany m.in. Do mycia: - podłóg - mebli - płytek ceramicznych - kafli - porcelany - szkła - powierzchni pokrytych polimerami Zaletą tego preparatu jest to,wykorzystano w nim technikę Anti-Stone, która opóźnia osadzanie się kamienia wodnego, a przez to kolejne mycie jest łatwiejsze. w dodatku płyn momentalnie odparowuje, więc umyta powierzchnia jest bez smug i zacieków, a w pomieszczeniu pozostaje świeży cytrynowy zapach. NEUTRAL firmy VOIGT nieprzeciętnie sprawdzi się: do użytku domowego,w biurze lub w firmiew sklepiew salonie fryzjerskim albo kosmetycznym. dzięki czemu, iż środek jest niskopieniący można go stosować równocześnie do mycia ręcznego jak i maszynowego. W zależności od stopnia zabrudzenia mytych powierzchni zaleca się stosować roztwór od 0,5 do 2% (od 50 do 200 ml środka na 10 I wody). Opakowanie: 1l, 10l, pH: 6/*/8 Płacisz za przesyłkę, w której może zmieścić się do 25 - 30 kg towarów, zapoznaj się z całą ofertą, niewątpliwie odnajdziesz jeszcze coś dla siebie. Dokumentacja produktowa:
  • Producent VOIGT
  • Pojemność 1
Środki do czyszczenia i konserwacji podłóg i dywanów
5 (100%) 1 vote