Bojówki

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać rozmiar – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Bojówki męskie Classic KollteX olive 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna propozycja odzieżowa. Polski producent szyjący odzież i akcesoria wojskowe, militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek oraz pokaźne zainteresowanie wśród konsumentów. Sam fakt, że gliwicka firma KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, powoduje, iż jest uwielbianym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX charakteryzują się najwyższą precyzyjnością wykonania, wyjątkowo prawidłowymi i wytrzymałymi materiałami, a także wszechstronnym wykorzystaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej producenta od projektu, poprzez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest Polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, ma szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna propozycja to spodnie KollteX Classic. Bojówki, które z powodzeniem zdadzą egzamin w miejskim używaniu (standardowe spodnie EDC - every day carry). Model KollteX MTS zaprojektowany dla militarystów do stosowania na co dzień, niezwykle funkcjonalny, wygodny i wytrzymały. Spodnie taktyczne o cywilno-outdoorowym fasonie, z płaskimi kieszeniami i prostym nogawkami. Autorskie wzornictwo producenta KollteX. Spodnie MTS przed produkcją przeszły liczne testy. Materiał NYCO Rip-Stop 50% bawełna, 50% nylon (220 g/m) - to specjalna technologia wzmacniania materiału, przez dodanie w splot dzianiny włókien nylonu - (standardowa kratka). Tkanina ma zwiększoną odporność na ścieranie, a także zachowuje swoje walory nawet po wielokrotnym praniu. Spodnie w miejscach najmocniej narażonym na zużycie (siedzenie i kolana) zostały usztywnione dodatkową powłoką materiału. Obszycia kolan wyekwipowane w zaszewki, które dają uzupełniającą wygodę i chronią przed wypychaniem materiału. Wewnętrzne kieszenie na wkłady piankowe, ochraniacze kolan. Pas i szlufki zostały uszyte z potrójnej warstwy materiału, dla wzmocnienia i większego komfortu używania wraz ze nieelastycznymi pasami taktycznymi. Szlufki na pas o szerokości 70 mm. W pasie wszyto sprężyste ściągacze, które pomagają związać spodnie do sylwetki i pozycji. Spodnie zapinane na dwa konkretne napy (czernione), nie rozpinają się i ułatwiają rozpięcie w rękawicach. Długi rozporek na zamek, kryty patką. Wszystkie suwaki wyekwipowane w sznurki usprawniające ich obsługę. Klin wszyty w kroku zapewnia wygodę i swobodę ruchów. Spodnie wyposażone w tasiemkę do zawieszania. Na dole nogawek wszyto troki regulacyjne. Wytrzymałe, nylonowe nici polskiej firmy Ariadna, dublowane dla wzmocnienia. Rzepy Alfatex, rodzimy odpowiednik Velcro.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor zielony
 • Rozmiar Array
Bojówki męskie classic coyote, Kolltex 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna sugestia odzieżowa. Polski producent szyjący ubranie i akcesoria wojskowe,militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek, a także obfite zainteresowanie wśród kupujących. Sam fakt, że gliwicka firma KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, powoduje, że jest uwielbianym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX znamionują się najwyższą starannością wykonania, bardzo dobrymi i wytrzymałymi materiałami oraz wszechstronnym zastosowaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej marki od projektu, przez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, posiada szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna sugestia to spodnie, bojówki miejskie Classic - typowe spodnie EDC - every day carry. Spodnie produkowane z wysokiej jakości bawełny, dwie kieszenie cięte w przodzie, dwie kieszenie boczne oraz dwie kieszenie tylne na zamek usytułowane pod kątem dla obszerniejszej wygody wykorzystywania. Kieszenie zapinane na suwaki. Konkretne, pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy także magazynek kbk. Miejsca na kolanach i pośladkach umocnione dopełniającą warstwą tkaniny, profilowane kolano upraszcza zginanie i podnoszenie nóg, regulacja w pasie zezwala na rewelacyjne dobranie. wielkie Szlufki mieszczą choćby alpinistyczne pasy. Pasek i kieszenie boczne zapinane na potężne napy marki PRYM. Bojówki wyposażone w 6 kieszeni: Dwie kieszenie przodzie - wlot specjalnie wyprofilowany,łatwo do niech sięgnąć, głębokie i potężne worki kieszeniowe. Dwie kieszenie tylne - projekt autorski naszej marki. Kieszenie spinane na suwaki, umieszczone pod kątem upraszczają dostęp do zawartości. Solidne pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy również magazynek kbk. Worek poprowadzony wzdłuż bocznej części uda, zatem zawartość nie przeszkadza w pozycji siedzącej. Dwie kieszenie boczne to pojemne cargo - umieszczone pod kątem do szwu bocznego co upraszcza dostęp w pozycji siedzącej. Wlot zabezpieczony napą oraz rzepem w środkowej części patki. obfite szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek, a także kieszenie boczne spinane na solidne napy marki PRYM.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor beżowy
Bojówki męskie classic czarne marki Kolltex 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna sugestia odzieżowa. Polski producent szyjący odzież i akcesoria wojskowe,militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek oraz obfite zainteresowanie wśród konsumentów. Sam fakt, że gliwicka marka KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, sprawia, że jest uwielbianym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX charakteryzują się najwyższą precyzyjnością wykonania, szczególnie korzystnymi i wytrzymałymi materiałami oraz wszechstronnym wykorzystaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej firmy od projektu, poprzez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, ma szwalnię na terenie Polski i korzysta z tworzyw rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna sugestia to spodnie, bojówki miejskie Classic - typowe spodnie EDC - every day carry. Spodnie wyprodukowane z wysokiej jakości bawełny, dwie kieszenie cięte w przodzie, dwie kieszenie boczne, a także dwie kieszenie tylne na zamek usytułowane pod kątem dla większej wygody wykorzystywania. Kieszenie spinane na suwaki. Konkretne, pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy także magazynek kbk. Miejsca na kolanach i pośladkach usztywnione dopełniającą warstwą tkaniny, profilowane kolano usprawnia zginanie i podnoszenie nóg, regulacja w pasie umożliwia genialne dopasowanie. duże Szlufki mieszczą choćby alpinistyczne pasy. Pasek oraz kieszenie boczne spinane na mocne napy firmy PRYM. Bojówki zaopatrzone w 6 kieszeni: Dwie kieszenie przodzie - wlot specjalnie wyprofilowany,prosto do niech sięgnąć, głębokie i konkretne worki kieszeniowe. Dwie kieszenie tylne - projekt autorski naszej marki. Kieszenie zapinane na suwaki, umieszczone pod kątem upraszczają dostęp do zawartości. Potężne pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk. Worek poprowadzony wzdłuż bocznej części uda, zatem zawartość nie przeszkadza w pozycji siedzącej. Dwie kieszenie boczne to pojemne cargo - umieszczone pod kątem do szwu bocznego co upraszcza dostęp w pozycji siedzącej. Wlot zabezpieczony napą oraz rzepem w środkowej części patki. obfite szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek, a także kieszenie boczne zapinane na potężne napy firmy PRYM.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor czarny
 • Rozmiar Array
Bojówki
5 (100%) 1 vote