Spodnie męskie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać rozmiar – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Bojówki męskie Classic KollteX olive 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna propozycja odzieżowa. Polski producent szyjący odzież i akcesoria wojskowe, militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek i obfite zainteresowanie wśród klientów. Sam fakt, że gliwicka producent KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, sprawia, iż jest renomowanym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX znamionują się najwyższą dokładnością wykonania, wyjątkowo korzystnymi i wytrzymałymi materiałami, a także wszechstronnym zastosowaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej marki od projektu, przez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest Polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, ma szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna propozycja to spodnie KollteX Classic. Bojówki, które z powodzeniem zdadzą egzamin w miejskim użytkowaniu (standardowe spodnie EDC - every day carry). Model KollteX MTS zaprojektowany dla militarystów do stosowania na co dzień, istotnie ergonomiczny, komfortowy i wytrzymały. Spodnie taktyczne o cywilno-outdoorowym fasonie, z płaskimi kieszeniami i prostym nogawkami. Autorskie wzornictwo marki KollteX. Spodnie MTS przed produkcją przeszły liczne testy. Materiał NYCO Rip-Stop 50% bawełna, 50% nylon (220 g/m) - to specjalna technologia wzmacniania materiału, poprzez dodanie w splot dzianiny włókien nylonu - (charakterystyczna kratka). Tkanina ma zwiększoną odporność na ścieranie, a także zachowuje swoje walory nawet po wielokrotnym praniu. Spodnie w miejscach najbardziej narażonym na zużycie (siedzenie i kolana) zostały wzmocnione uzupełniającą powłoką materiału. Obszycia kolan wyposażone w zaszewki, które dają dopełniającą wygodę i chronią przed wypychaniem materiału. Wewnętrzne kieszenie na wkłady piankowe, ochraniacze kolan. Pas i szlufki pozostały uszyte z potrójnej warstwy materiału, dla wzmocnienia i większego komfortu wykorzystywania wraz ze sztywnymi pasami taktycznymi. Szlufki na pas o szerokości 70 mm. W pasie wszyto rozciągliwe ściągacze, które pomagają związać spodnie do sylwetki i pozycji. Spodnie zapinane na dwa konkretne napy (czernione), nie rozpinają się i upraszczają rozpięcie w rękawicach. Długi rozporek na zamek, kryty patką. Wszystkie suwaki zaopatrzone w sznurki usprawniające ich obsługę. Klin wszyty w kroku zagwarantuje wygodę i swobodę ruchów. Spodnie wyposażone w tasiemkę do zawieszania. U dołu nogawek wszyto troki regulacyjne. Wytrzymałe, nylonowe nici polskiej marki Ariadna, dublowane dla wzmocnienia. Rzepy Alfatex, rodzimy odpowiednik Velcro.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor zielony
 • Rozmiar Array
Bojówki męskie classic coyote, Kolltex 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna propozycja odzieżowa. Polski producent szyjący ubranie i akcesoria wojskowe,militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek i obszerne zainteresowanie wśród kupujących. Sam fakt, iż gliwicka marka KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, powoduje, iż jest szanowanym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX charakteryzują się najwyższą precyzyjnością wykonania, niezwykle prawidłowymi i wytrzymałymi materiałami oraz wszechstronnym wykorzystaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej firmy od projektu, przez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, ma szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna propozycja to spodnie, bojówki miejskie Classic - charakterystyczne spodnie EDC - every day carry. Spodnie wyprodukowane z wysokiej jakości bawełny, dwie kieszenie cięte w przodzie, dwie kieszenie boczne i dwie kieszenie tylne na zamek usytułowane pod kątem dla pokaźniejszej wygody wykorzystywania. Kieszenie zapinane na suwaki. Konkretne, pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk. Miejsca na kolanach i pośladkach wzmocnione dopełniającą powłoką dzianiny, profilowane kolano usprawnia zginanie i podnoszenie nóg, regulacja w pasie zezwala na znakomite dopasowanie. obszerne Szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek i kieszenie boczne spinane na solidne napy producenta PRYM. Bojówki wyekwipowane w 6 kieszeni: Dwie kieszenie przodzie - wlot specjalnie wyprofilowany,z łatwością do niech sięgnąć, głębokie i solidne worki kieszeniowe. Dwie kieszenie tylne - projekt autorski naszej firmy. Kieszenie spinane na suwaki, umieszczone pod kątem upraszczają dostęp do zawartości. Mocne pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk. Worek poprowadzony wzdłuż bocznej części uda, zatem zawartość nie przeszkadza w pozycji siedzącej. Dwie kieszenie boczne to pojemne cargo - umieszczone pod kątem do szwu bocznego co usprawnia dostęp w pozycji siedzącej. Wlot zabezpieczony napą, a także rzepem w środkowej części patki. obszerne szlufki mieszczą choćby alpinistyczne pasy. Pasek, a także kieszenie boczne spinane na mocne napy firmy PRYM.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor beżowy
Bojówki męskie classic czarne marki Kolltex 199 zł ZOBACZ KollteX to nasza najnowsza, militarna propozycja odzieżowa. Polski producent szyjący ubranie i akcesoria wojskowe,militarne i myśliwskie - szturmem zdobywa polski rynek i spore zainteresowanie wśród kupujących. Sam fakt, iż gliwicka firma KollteX szyje m.in. Dla Ministerstwa Obrony Narodowej, sprawia, iż jest cenionym i godnym zaufania dostawcą. Produkty KollteX cechują się najwyższą starannością wykonania, bardzo prawidłowymi i wytrzymałymi materiałami oraz wszechstronnym zastosowaniem w najtrudniejszych warunkach. Cała oferta tej producenta od projektu, poprzez materiały i ich barwienie, po ostateczny wyrób, jest polska. Jako jedna z niewielu marek odzieży militarnej, posiada szwalnię na terenie Polski i korzysta z materiałów rodzimych producentów, wspierając tym samym m.in naszą gospodarkę. Kolejna propozycja to spodnie, bojówki miejskie Classic - typowe spodnie EDC - every day carry. Spodnie wykonane z wysokiej jakości bawełny, dwie kieszenie cięte w przodzie, dwie kieszenie boczne i dwie kieszenie tylne na zamek usytułowane pod kątem dla większej wygody stosowania. Kieszenie zapinane na suwaki. Mocne, pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy też magazynek kbk. Miejsca na kolanach i pośladkach umocnione dodatkową powłoką dzianiny, profilowane kolano ułatwia zginanie i podnoszenie nóg, regulacja w pasie pozwala na idealne dopasowanie. szerokie Szlufki mieszczą choćby alpinistyczne pasy. Pasek i kieszenie boczne spinane na konkretne napy firmy PRYM. Bojówki wyposażone w 6 kieszeni: Dwie kieszenie przodzie - wlot specjalnie wyprofilowany,łatwo do niech sięgnąć, głębokie i konkretne worki kieszeniowe. Dwie kieszenie tylne - projekt autorski naszej producenta. Kieszenie spinane na suwaki, umieszczone pod kątem ułatwiają dostęp do zawartości. Konkretne pojemne worki kieszeniowe pomieszczą butelkę wody, dużą latarkę czy także magazynek kbk. Worek poprowadzony wzdłuż bocznej części uda, zatem zawartość nie przeszkadza w pozycji siedzącej. Dwie kieszenie boczne to pojemne cargo - umieszczone pod kątem do szwu bocznego co upraszcza dostęp w pozycji siedzącej. Wlot zabezpieczony napą oraz rzepem w środkowej części patki. wielkie szlufki mieszczą nawet alpinistyczne pasy. Pasek, a także kieszenie boczne zapinane na solidne napy firmy PRYM.
 • Producent KollteX
 • Rodzaj bojówki
 • Kolor czarny
 • Rozmiar Array
Spodnie męskie
5 (100%) 1 vote