Schody

Schody treningowe do ćwiczeń fitness inSPORTline ProfiStair (8596084063854) 38990 zł ZOBACZ Schody treningowe do ćwiczeń fitness inSPORTline ProfiStair Schody fitness inSPORTline ProfiStair to fachowy sprzęt cardio, przeznaczony do wzmacniania i modelowania mięśni ud i pośladków i poprawy kondycji fizycznej. Ta alternatywa stacjonarnego steppera znamionuje się dużą wytrzymałością i trwałością, zwłaszcza dzięki usztywnionej ramie i wadze - 231 kg. Niezawodny silnik AC gwarantuje płynną, niezawodną pracę, choćby przy bezustannym obciążeniu do 180 kg. Za bezpieczeństwo treningu odpowiadają boczne poręcze na całej długości schodów, hamulec awaryjny, a także antypoślizgowe wykończenie stopni. Dopełniające mocne strony sprzętu to system śrub blokujących, kompensujący nierówności podłogi, dwa stojaki na butelki, 4 kółka transportowe, stojak na książkę lub tablet i wentylator. Wszystkie właściwości, w tym szybkość, są sterowane elektronicznie. Szybkość ćwiczeń podaje się w krokach na minutę i waha się od 20 do 140 poziomów/min. Użytkownik ma do wyboru 20 poziomów obciążenia. Wysokość jednego kroku wynosi 19 cm, szerokość 53 cm, a głębokość - 24,6 cm.Schody fitness inSPORTline ProfiStair są zaopatrzone w transparentny, intuicyjnie obsługiwany wyświetlacz, który wskazuje wszelkie cechy ćwiczeń, takie jak: liczba spalonych kalorii, czas, dystans, szybkość, tętno i poziom obciążenia. Pomiar tętna odbywa się za pośrednictwem wbudowanych czujników albo pasa piersiowego. Użytkownik ma do dyspozycji 10 programów. Należą do nich: szybki start, 3 programy docelowe (czas, dystans, kalorie), 2 programy tętna (TF, interwał TF), program losowy, interwałowy program poziomu i szybkości oraz program manualny. Urządzenie jest wyposażone dodatkowo w gniazdo USB.Kluczowe właściwości:Profesjonalna alternatywa stepperaSymulacja chodzenia po schodach o szerokim zakresie poziomów obciążenianiezwykle solidna kompozycja i bezawaryjny silnik ACBoczne poręcze dla maksymalnego bezpieczeństwaprzeciwpoślizgowe wykończenie stopni Czytelny, podświetlany ekran z instynktowną obsługąwyświetlacz wskazuje: produktywność, ilość spalonych kalorii, czas, odległość, szybkość, tętno, poziom obciążeniaOpis techniczny:towar firma inSPORTlineKod producenta 16385EAN 8596084063854 informacje podstawowe wariantSchody
 • Producent inSPORTline
Fakro Schody strychowe lwk plus 305 z drewnianą drabinką - 60x130 512,49 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 305 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus użyto progresywne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort wykorzystywania, niezwykle korzystne atrybuty termoizolacyjne, a także zezwalają na jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie dopracowaną termoizolacyjną klapę w odcieniu białym oraz standardowo wyekwipowane są w poręcz i - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. w przypadku w sytuacji grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają obfitej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu proste zamontowanie schodów poprzez dwie osoby oraz przypasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Komfortowa obsługa trafna budowa mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach na dodatek drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu zwiększenia komfortu użytkowania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 z drewnianą drabinką - 70x120 713,12 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, wspaniałe cechy termoizolacyjne i najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania technologiczne i wymagania bezpieczeństwa i całkowitą wygodę użytkowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają szerokiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji przystępne zamontowanie schodów poprzez dwie osoby i dobranie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa adekwatna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach w dodatku drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu zwiększenia komfortu używania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dodatkowe.
 • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe superizolacyjne ltk energy 280 z drewnianą drabinką - 60x120 708,81 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, asygnowane do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort używania, genialne właściwości termoizolacyjne oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. Pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania techniczne, a także kryteria bezpieczeństwa i pełną wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Prosty montaż System montażu nieskomplikowane zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz przypasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa stosowna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach również drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Dodatkowe wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu stosowania, a także przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dopełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką - 70x130 700,58 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS mają białą klapę, a także poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i usprawnia poruszanie się po schodach. zezwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymogi technologiczne, a także kryteria bezpieczeństwa, a także całkowitą wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają znacznej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu proste zamontowanie schodów przez dwie osoby, a także przypasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta całkowicie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. komfortowa obsługa optymalna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach jeszcze drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. dopełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu stosowania, a także przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dopełniające.
 • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe lwk plus 280 z drewnianą drabinką - 70x120 482,14 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 280 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus wykorzystano progresywne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort stosowania, szczególnie korzystne cechy termoizolacyjne oraz pozwalają na jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie wykończoną termoizolacyjną klapę w kolorze białym i standardowo wyekwipowane są w poręcz, a także - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. w przypadku w przypadku grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Nieskomplikowany montaż System konstrukcji łatwe zamontowanie schodów przez dwie osoby i dobranie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa stosowna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach dodatkowo drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu stosowania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 z drewnianą drabinką - 60x120 710,84 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, dedykowane do domów energooszczędnych. Zapewniają wysoki komfort wykorzystywania, wyśmienite cechy termoizolacyjne, a także najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymogi techniczne, a także oczekiwania bezpieczeństwa, a także całkowitą wygodę wykorzystywania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu nietrudne zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dostosowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa trafna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach ponadto drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu powiększenia komfortu stosowania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe lwk plus 305 z drewnianą drabinką - 60x140 marki Fakro 520,23 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 305 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus użyto innowacyjne rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort używania, niezwykle dobre cechy termoizolacyjne oraz pozwalają na jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie dopracowaną termoizolacyjną klapę w odcieniu białym, a także standardowo zaopatrzone są w poręcz i - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. W przypadku w przypadku grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Prosty montaż System konstrukcji przystępne zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Komfortowa obsługa optymalna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach także drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu zwiększenia komfortu użytkowania i przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dopełniające.
 • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe lmk-280 z metalową drabinką - 70x120 675,17 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS posiadają białą klapę oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach. pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania techniczne, a także oczekiwania bezpieczeństwa, a także całkowitą wygodę używania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają wielkiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji przystępne zamontowanie schodów przez dwie osoby i dostosowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa adekwatna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach w dodatku drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. dopełniające wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu stosowania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dodatkowe.
 • Producent Fakro
Schody strychowe lmk-280 z metalową drabinką - 60x120 marki Fakro 669,50 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS mają białą klapę i poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i usprawnia poruszanie się po schodach. umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie kryteria techniczne, a także wymogi bezpieczeństwa i pełną wygodę użytkowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają szerokiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu proste zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także dostosowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa stosowna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach też drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu użytkowania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe lmk-280 z metalową drabinką - 70x140 marki Fakro 704,68 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS mają białą klapę oraz poręcz w kolorze czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i usprawnia poruszanie się po schodach. Zezwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie kryteria technologiczne, a także wymagania bezpieczeństwa, a także pełną wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają obfitej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Przystępny montaż System montażu przystępne zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także dopasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Komfortowa obsługa optymalna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach ponadto drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu użytkowania, a także przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dodatkowe.
 • Producent Fakro
Schody strychowe supertermoizolacyjne LWT 280 Fakro z drewnianą drabinką - 70x140 933,47 zł ZOBACZ Schody strychowe supertermoizolacyjne LWT 280 Fakro z drewnianą drabinką Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT sugerowane są do budownictwa energooszczędnego, w którym znaczny nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. wyśmienicie nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje pokaźna różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. 4-ta najwyższa klasa szczelności wg EN 1220 Spełniają wszelkie kryteria techniczne oraz wymagania bezpieczeństwa, a także pełną wygodę wykorzystywania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają obfitej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu łatwe zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także przypasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta całkowicie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa trafna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach na dodatek drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu stosowania i przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dodatkowe.
 • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne ltk energy 280 z drewnianą drabinką - 70x140 marki Fakro 739,76 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort wykorzystywania, doskonałe cechy termoizolacyjne oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie kryteria technologiczne i wymagania bezpieczeństwa oraz pełną wygodę użytkowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają szerokiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji łatwe zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także dostosowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. komfortowa obsługa adekwatna budowa mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach też drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. dopełniające wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu wykorzystywania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dodatkowe.
 • Producent Fakro
Schody strychowe lwk plus 305 z drewnianą drabinką - 60x140 marki Fakro 521,72 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 305 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus użyto nowoczesne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, niezwykle prawidłowe atrybuty termoizolacyjne, a także zezwalają na jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus mają estetycznie dopracowaną termoizolacyjną klapę w kolorze białym i standardowo zaopatrzone są w poręcz oraz - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. w przypadku w sytuacji grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Nietrudny montaż System montażu nietrudne zamontowanie schodów przez dwie osoby, a także dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa odpowiednia konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach też drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Dopełniające wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu używania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe supertermoizolacyjne lwt 280 z drewnianą drabinką - 70x140 marki Fakro 930,80 zł ZOBACZ Schody strychowe supertermoizolacyjne LWT 280 Fakro z drewnianą drabinką Supertermoizolacyjne schody strychowe LWT polecane są do budownictwa energooszczędnego, w którym obszerny nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Nieprzeciętnie nadają się do konstrukcji w miejscach, gdzie występuje pokaźna różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym wnętrzem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. 4-ta najwyższa klasa szczelności wg EN 1220 Spełniają wszelkie kryteria techniczne i wymogi bezpieczeństwa, a także całkowitą wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają wielkiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji proste zamontowanie schodów poprzez dwie osoby oraz przypasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta całkowicie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa adekwatna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach na dodatek drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Dopełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu używania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dopełniające.
 • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne ltk energy 280 z drewnianą drabinką - 70x120 marki Fakro 711,09 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, dedykowane do domów energooszczędnych. Zapewniają wysoki komfort stosowania, idealne właściwości termoizolacyjne oraz najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. Zezwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymagania techniczne oraz oczekiwania bezpieczeństwa, a także całkowitą wygodę używania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają wielkiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji łatwe zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także przypasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa odpowiednia kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach też drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu rozszerzenia komfortu wykorzystywania i przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria uzupełniające.
 • Producent Fakro

 

 

Najpopularniejsze:

Schody
5 (100%) 1 vote