Rękawice motocyklowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

W-tec Damskie skórzane rękawice motocyklowe polcique nf-4206, czarno-biały, xl (8596084021496) 169,90 zł ZOBACZ żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są szczególnie wygodnymi rękawicami, które zostały wyprodukowane z wysokiej jakości skóry. Dodatkowo, wysoki komfort jazdy pozostał zapewniony przez panele z pianki, które obejmują część nadgarstka i palców w obszarach najszczególniej narażonych na ścieranie. Rękawice zostały wytworzone z lekko zakrzywionym wyprofilowaniem palców, które lepszą przyczepność rąk na kierownicy, a bezpieczeństwo jest zapewniane przez wewnętrzne ochraniacze stawowe, które stanowią doskonałą ochronę rąk podczas ewentualnego uderzenia. kobiece skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są tak zaprojektowane,nieprzeciętnie przylegały do kobiecej rąk. Ponadto, oddychający materiał wraz z otworami na palce zapewnia wyśmienite cechy wentylacyjne. Do głównych zalet należą: nadzwyczajna jakość wykonania i podwójne szwy w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie. Przestrzeń pomiędzy palcami pozostała zaopatrzona w sprężyste panele, które nie ograniczają ruchów kierowcy. damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 mają sprężyste zwężenie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie rękawic Opis technologiczny: niezwykle wygodne i wygodne wykorzystywanieWytrzymałe ochraniacze stawów śródręczaPanele z pianki na palcach i nadgarstkuzakrzywiona konstrukcja palców dla lepszej przyczepnościAnatomiczny zarys przypasowany do kształtu damskich rąkOtwory wentylacyjne na palcachWysoka jakość wykonaniaPodwójne przeszycia na obszarach najbardziej narażonych na ścieranierozciągliwy materiał między palcamisprężysty mankietMateriał: Skóra bydlęca najwyższa jakość wymiary:
  • Producent W-TEC
Damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC Polcique NF-4206, Czarno-biały, XS 169,90 zł ZOBACZ kobiece skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są bardzo wygodnymi rękawicami, które zostały produkowane z wysokiej jakości skóry. Ponadto, wysoki komfort jazdy został zapewniony poprzez panele z pianki, które obejmują część nadgarstka i palców w obszarach najszczególniej narażonych na ścieranie. Rękawice pozostały stworzone z lekko wykrzywionym wyprofilowaniem palców, które udoskonaloną przyczepność dłoni na kierownicy, a bezpieczeństwo jest zapewniane przez wewnętrzne ochraniacze stawowe, które stanowią genialną ochronę dłoni podczas ewentualnego uderzenia. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są tak zaprojektowane,nadzwyczajnie przylegały do kobiecej rąk. Dodatkowo, oddychający materiał wraz z otworami na palce zapewnia perfekcyjne atrybuty wentylacyjne. Do głównych zalet należą: nieprzeciętna jakość wykonania i podwójne szwy w miejscach najmocniej narażonych na ścieranie. Przestrzeń pomiędzy palcami została wyekwipowana w sprężyste panele, które nie ograniczają ruchów kierowcy. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 mają sprężyste zwężenie, które usprawnia zakładanie i zdejmowanie rękawic Opis technologiczny: nad wyraz komfortowe i komfortowe użytkowanieWytrzymałe ochraniacze stawów śródręczaPanele z pianki na palcach i nadgarstkuzakrzywiona kompozycja palców dla lepszej przyczepnościAnatomiczny kształt dobrany do kształtu żeńskich dłoniOtwory wentylacyjne na palcachWysoka jakość wykonaniaPodwójne przeszycia na obszarach najistotniej narażonych na ścieraniesprężysty materiał między palcamirozciągliwy mankietMateriał: Skóra bydlęca najwyższa jakość wymiary:
  • Producent W-TEC
Damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC Polcique NF-4206, Czarno-biały, M 169,90 zł ZOBACZ żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są szczególnie wygodnymi rękawicami, które pozostały wykonane z wysokiej jakości skóry. Ponadto, wysoki komfort jazdy pozostał zapewniony poprzez panele z pianki, które obejmują część nadgarstka i palców w obszarach najbardziej narażonych na ścieranie. Rękawice zostały produkowane z lekko odkształconym wyprofilowaniem palców, które lepszą przyczepność dłoni na kierownicy, a bezpieczeństwo jest zapewniane poprzez wewnętrzne ochraniacze stawowe, które stanowią znakomitą ochronę rąk podczas ewentualnego uderzenia. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są tak zaprojektowane,znakomicie przylegały do damskiej dłoni. Dodatkowo, oddychający materiał wraz z otworami na palce gwarantuje świetne cechy wentylacyjne. Do głównych zalet należą: nadzwyczajna jakość wykonania i podwójne szwy w miejscach najbardziej narażonych na ścieranie. Przestrzeń między palcami pozostała zaopatrzona w elastyczne panele, które nie ograniczają ruchów kierowcy. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 mają rozciągliwe zwężenie, które usprawnia zakładanie i zdejmowanie rękawic Opis techniczny: bardzo komfortowe i komfortowe używanieWytrzymałe ochraniacze stawów śródręczaPanele z pianki na palcach i nadgarstkuwykrzywiona budowa palców dla ulepszonej przyczepnościAnatomiczny kształt dobrany do kształtu kobiecych rąkOtwory wentylacyjne na palcachWysoka jakość wykonaniaPodwójne przeszycia na obszarach najmocniej narażonych na ścieranierozciągliwy materiał między palcamirozciągliwy mankietMateriał: Skóra bydlęca najwyższa jakość wymiary:
  • Producent W-TEC
W-tec Damskie skórzane rękawice motocyklowe polcique nf-4206, czarno-biały, l 169,90 zł ZOBACZ damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są niezwykle wygodnymi rękawicami, które zostały stworzone z wysokiej jakości skóry. Ponadto, wysoki komfort jazdy został zapewniony przez panele z pianki, które obejmują część nadgarstka i palców w obszarach najszczególniej narażonych na ścieranie. Rękawice zostały stworzone z lekko odkształconym wyprofilowaniem palców, które ulepszoną przyczepność dłoni na kierownicy, a bezpieczeństwo jest zapewniane przez wewnętrzne ochraniacze stawowe, które stanowią znakomitą ochronę rąk podczas ewentualnego uderzenia. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są tak zaprojektowane,znakomicie przylegały do żeńskiej dłoni. Dodatkowo, oddychający materiał wraz z otworami na palce zapewnia nadzwyczajne parametry wentylacyjne. Do głównych zalet należą: wyśmienita jakość wykonania i podwójne szwy w miejscach najistotniej narażonych na ścieranie. Przestrzeń między palcami została wyekwipowana w sprężyste panele, które nie ograniczają ruchów kierowcy. kobiece skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 posiadają rozciągliwe zwężenie, które usprawnia zakładanie i zdejmowanie rękawic Opis techniczny: nad wyraz wygodne i wygodne używanieWytrzymałe ochraniacze stawów śródręczaPanele z pianki na palcach i nadgarstkuodkształcona budowa palców dla udoskonalonej przyczepnościAnatomiczny kształt dobrany do kształtu żeńskich rąkOtwory wentylacyjne na palcachWysoka jakość wykonaniaPodwójne przeszycia na obszarach najszczególniej narażonych na ścieranierozciągliwy materiał między palcamielastyczny mankietMateriał: Skóra bydlęca najwyższa jakość rozmiary:
  • Producent W-TEC
Damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC Polcique NF-4206, Czarno-biały, S (8596084021465) 169,90 zł ZOBACZ żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są nad wyraz komfortowymi rękawicami, które zostały wytwarzane z wysokiej jakości skóry. Na dodatek, wysoki komfort jazdy pozostał zapewniony poprzez panele z pianki, które obejmują część nadgarstka i palców w obszarach najistotniej narażonych na ścieranie. Rękawice pozostały wytwarzane z lekko zakrzywionym wyprofilowaniem palców, które ulepszoną przyczepność rąk na kierownicy, a bezpieczeństwo jest zapewniane przez wewnętrzne ochraniacze stawowe, które stanowią wyśmienitą ochronę dłoni podczas ewentualnego uderzenia. damskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 są tak zaprojektowane,perfekcyjnie przylegały do żeńskiej rąk. Ponadto, oddychający materiał wraz z otworami na palce zapewnia genialne cechy wentylacyjne. Do głównych zalet należą: idealna jakość wykonania i podwójne szwy w miejscach najmocniej narażonych na ścieranie. Przestrzeń między palcami została zaopatrzona w rozciągliwe panele, które nie ograniczają ruchów kierowcy. żeńskie skórzane rękawice motocyklowe W-TEC NF-4206 posiadają rozciągliwe zwężenie, które ułatwia zakładanie i zdejmowanie rękawic Opis techniczny: bardzo wygodne i wygodne użytkowanieWytrzymałe ochraniacze stawów śródręczaPanele z pianki na palcach i nadgarstkuzakrzywiona kompozycja palców dla ulepszonej przyczepnościAnatomiczny zarys dostosowany do kształtu żeńskich rąkOtwory wentylacyjne na palcachWysoka jakość wykonaniaPodwójne przeszycia na obszarach najszczególniej narażonych na ścieranieelastyczny materiał między palcamisprężysty mankietMateriał: Skóra bydlęca najwyższa jakość wymiary:
  • Producent W-TEC

 

 

Rękawice motocyklowe
5 (100%) 1 vote