Ramki do gniazd i włączników

SOPIA (Kalya) Ramka szklana pojedyncza czarna 159319 19 zł ZOBACZ stylowa i prosta w formie ramka z kolekcji SOPIA, do której dopasujesz zróżnicowanego rodzaju gniazda i łączniki. Paleta 9 kolorów zezwala na przypasowanie do estetyki aranżacji pomieszczeń. Seria obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, rozmaitego rodzaju łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe, a także roletowe. atuty: prostota kształtu,specyficzny design,aktywne odcienie,subtelny blask szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze detale,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci potrzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. seria SOPIA to ekskluzywna seria szklanych i plastikowych, które eksponuje niezwykłe wzornictwo, prostota, a także energiczna, bogata kolorystyka. seria ramek SOPIA stworzonych ze szkła może być uzupełniona ramkami z kolekcji plastikowej. Jednokolorowe ramki z finezyjnym połyskiem są przystosowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej serii dostępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w standardowych puszkach instalacyjnych o rozmiarach 60 mm średnica i drobnej głębokości 38 mm, w sytuacji ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych i wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
SOPIA Ramka szklana pojedyncza biała 231185 19 zł ZOBACZ elegancka i prosta w formie ramka z linii SOPIA, do której zespoisz rozmaitego typu gniazda i łączniki. Paleta 9 barw pozwala na dopasowanie do estetyki wystroju pomieszczeń. Kolekcja obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, zróżnicowanego typu łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe i roletowe. zalety: prostota kształtu,oryginalny design,aktywne odcienie,finezyjny połysk szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze szczegóły,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci trzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. linia SOPIA to wytworna kolekcja szklanych i plastikowych, które uwydatnia niezwykłe wzornictwo, prostota i aktywna, bogata kolorystyka. seria ramek SOPIA wytwarzanych ze szkła może być uzupełniona ramkami z linii plastikowej. Jednokolorowe ramki z finezyjnym połyskiem są przystosowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej serii przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w standardowych puszkach instalacyjnych o rozmiarach 60 mm średnica i niewielkiej głębokości 38 mm, w przypadku ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych, a także wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
RAMKA 1x CZERWONA CLARYS (230098) 3,20 zł ZOBACZ kolekcja osprzętu elektrycznego CLARYS zagwarantuje obszerny dobór włączników, gniazd i ramek, których funkcjonalność zaspakaja zapotrzebowania nawet najistotniej wymagających klientów. nabywając produkty z tej gamy masz pewność,odnajdziesz wszystkie potrzebne rozwiązania. zapewniamy ciągłość sprzedaży i możliwość dokupienia kolejnych produktów z tej gamy koniecznych np. Przy remoncie czy rozbudowie domu.zalety te zostały docenione przez: konsumentów indywidualnychnajwiększe sieci marketów budowlanychdeweloperówprojektantów wnętrzfirmy instalatorskie. Osprzęt z gamy Clarys atest CE i NF (norma francuska) Gama składa się z ponad 80 elementów. zastosowanie systemu wymiennych ramek umożliwia dobranie kolorystyki do każdego pomieszczenia. Nie ograniczajmy swej kreatywności. Osprzęt i ramki są sprzedawane osobno co daje ponad 1000 różnorodnych kompozycji kolorystycznych. Nadaj swemu mieszkaniu indywidualny charakter w prosty i niedrogi sposób!najistotniej modne zestawienie kolorystyczne (biały osprzęt + biała ramka) oferujemy ponadto jako zestaw w jeszcze bardziej ciekawej cenie. Poniżej przykładowe ramki z kolekcji. WŁĄCZNIKI I GNIAZDA Z linii CLARYS Lekki i innowacyjny wygląd w połączeniu z prostym montażem (samoczynne terminale). KOLORYSTYKA GNIAZD białygrafitowy RAMKI Ramki pojedyncze, podwójne (pionowe/poziome) i potrójne występują w 10 kolorach od najistotniej lubianych białych i metalicznych po wytworne imitujące ciemny buk i orzech: białysrebrnyzielonypomarańczowyczerwonyróżowyniebieskigranatowyciemny bukorzech
 • Producent HBF
Hbf Sopia ramka szklana podwójna czarna 231211 29 zł ZOBACZ UWAGA! Brak możliwości zamontowania dwóch podwójnych gniazd w ramce. stylowa i prosta w formie ramka z kolekcji SOPIA, do której złączysz zróżnicowanego rodzaju gniazda i łączniki. Paleta 5 barw umożliwia dobranie do estetyki wyglądu pomieszczeń. Linia obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, zróżnicowanego typu łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe oraz roletowe. mocne strony: prostota kształtu,oryginalny design,aktywne barwy,finezyjny lśnienie szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze detale,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci trzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. kolekcja SOPIA to wytworna kolekcja szklanych i plastikowych, które podkreśla niezwykłe wzornictwo, prostota i energiczna, bogata kolorystyka. kolekcja ramek SOPIA tworzonych ze szkła może być uzupełniona ramkami z kolekcji plastikowej. Jednokolorowe ramki z delikatnym połyskiem są przystosowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej kolekcji przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w charakterystycznych puszkach instalacyjnych o wymiarach 60 mm średnica i małej głębokości 38 mm, w sytuacji ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych oraz wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
SOPIA Ramka szklana pojedyncza ecru 231193 19 zł ZOBACZ elegancka i prosta w formie ramka z linii SOPIA, do której zintegrujesz najróżniejszego typu gniazda i łączniki. Paleta 9 odcieni umożliwia przypasowanie do estetyki wyglądu pomieszczeń. Linia obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, rozmaitego rodzaju łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe i roletowe. zalety: prostota kształtu,unikalny design,energiczne barwy,finezyjny blask szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze szczegóły,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci potrzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. seria SOPIA to wytworna seria szklanych i plastikowych, które eksponuje niezwykłe wzornictwo, prostota oraz energiczna, bogata kolorystyka. linia ramek SOPIA produkowanych ze szkła może być uzupełniona ramkami z linii plastikowej. Jednokolorowe ramki z delikatnym połyskiem są dopasowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej kolekcji przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w charakterystycznych puszkach instalacyjnych o wymiarach 60 mm średnica i niewiele znaczącej głębokości 38 mm, w sytuacji ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych, a także wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
SOPIA Ramka szklana pojedyncza brąz 231190 19 zł ZOBACZ wysmakowana i prosta w formie ramka z kolekcji SOPIA, do której zwiążesz różnorodnego rodzaju gniazda i łączniki. Paleta 9 odcieni umożliwia dobranie do estetyki wystroju pomieszczeń. Linia obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, przeróżnego typu łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe, a także roletowe. mocne strony: prostota kształtu,niepowtarzalny design,intensywne kolory,finezyjny lśnienie szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze detale,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci potrzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. kolekcja SOPIA to ekskluzywna kolekcja szklanych i plastikowych, które uwydatnia niezwykłe wzornictwo, prostota oraz energiczna, bogata kolorystyka. kolekcja ramek SOPIA wyprodukowanych ze szkła może być uzupełniona ramkami z linii plastikowej. Jednokolorowe ramki z finezyjnym połyskiem są przypasowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej serii dostępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w typowych puszkach instalacyjnych o rozmiarach 60 mm średnica i niewiele znaczącej głębokości 38 mm, w przypadku ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych i wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
SOPIA Ramka pojedyncza plastikowa srebrna 231180 5 zł ZOBACZ szykowna i prosta w formie ramka z kolekcji SOPIA, do której zespoisz rozmaitego rodzaju gniazda i łączniki. Trzy podstawowe kolory dopasowanie do estetyki aranżacji pomieszczeń. Seria obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, różnorodnego rodzaju łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe i roletowe. zalety: prostota kształtu,unikalny design,trwałe tworzywo PCV,subtelny połysk. Dlaczego SOPIA? Czasami potrzebujesz odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. seria SOPIA to wytworna seria szklanych i plastikowych, które wyróżnia niezwykłe wzornictwo, prostota i dynamiczna, bogata kolorystyka. seria ramek SOPIA wytworzonych z plastiku może być uzupełniona ramkami szklanymi. Jednokolorowe ramki z delikatnym połyskiem są przypasowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej linii dostępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w typowych puszkach instalacyjnych o wymiarach 60 mm średnica i niewiele znaczącej głębokości 38 mm, w sytuacji ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych oraz wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
SOPIA Ramka szklana potrójna czarna 231221 39 zł ZOBACZ UWAGA! Brak możliwości zamontowania dwóch podwójnych gniazd w ramce obok siebie. stylowa i prosta w formie ramka z linii SOPIA, do której zbratasz różnego typu gniazda i łączniki. Czarna potrójna ramka umożliwia przypasowanie estetyki do wyglądu pomieszczeń. Linia obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, najróżniejszego typu łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe oraz roletowe. zalety: prostota kształtu,unikalny design,energiczne barwy,finezyjny połysk szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze detale,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci potrzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. seria SOPIA to wytworna linia szklanych i plastikowych, które akcentuje niezwykłe wzornictwo, prostota i intensywna, bogata kolorystyka. linia ramek SOPIA produkowanych ze szkła może być uzupełniona ramkami z linii plastikowej. Jednokolorowe ramki z delikatnym połyskiem są przypasowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej kolekcji przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w typowych puszkach instalacyjnych o wymiarach 60 mm średnica i niedużej głębokości 38 mm, w przypadku ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych oraz wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
Sopia ramka plastikowa pojedyncza biała 231150 marki Hbf 5 zł ZOBACZ wytworna i prosta w formie ramka z kolekcji SOPIA, do której połączysz rozmaitego rodzaju gniazda i łączniki. Trzy podstawowe kolory przypasowanie do estetyki aranżacji pomieszczeń. Seria obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, najróżniejszego rodzaju łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe, a także roletowe. zalety: prostota kształtu,oryginalny design,trwałe tworzywo PCV,subtelny lśnienie. Dlaczego SOPIA? Czasami Ci potrzeba odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. kolekcja SOPIA to wytworna linia szklanych i plastikowych, które wyróżnia niezwykłe wzornictwo, prostota i intensywna, bogata kolorystyka. linia ramek SOPIA wyprodukowanych z plastiku może być uzupełniona ramkami szklanymi. Jednokolorowe ramki z subtelnym połyskiem są przystosowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej linii przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w typowych puszkach instalacyjnych o wymiarach 60 mm średnica i niewielkiej głębokości 38 mm, w przypadku ramek podwójnych albo potrójnych, można montować w puszkach modułowych, a także wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
Ramka 3x pozioma biała clarys (230141) marki Hbf 6,80 zł ZOBACZ linia osprzętu elektrycznego CLARYS zapewnia spory dobór włączników, gniazd i ramek, których funkcjonalność zaspakaja zapotrzebowania choćby najmocniej wymagających konsumentów. nabywając produkty z tej gamy masz pewność,odszukasz wszystkie konieczne rozwiązania. zagwarantujemy ciągłość sprzedaży i możliwość dokupienia kolejnych produktów z tej gamy koniecznych np. Przy remoncie czy rozbudowie domu.mocne strony te pozostały docenione przez: kupujących indywidualnychnajwiększe sieci marketów budowlanychdeweloperówprojektantów wnętrzproducenta instalatorskie. Osprzęt z gamy Clarys certyfikat CE, a także NF (norma francuska) Gama składa się z ponad 80 komponentów. zastosowanie systemu wymiennych ramek pozwala na przypasowanie kolorystyki do każdego pomieszczenia. Nie ograniczajmy swojej kreatywności. Osprzęt i ramki są sprzedawane osobno co daje ponad 1000 rozmaitych kombinacji kolorystycznych. Nadaj swojemu mieszkaniu jednostkowy charakter w prosty i niedrogi sposób!najistotniej modne zestawienie kolorystyczne (biały osprzęt + biała ramka) oferujemy ponadto jako zestaw w jeszcze bardziej niebanalnej cenie. Poniżej przykładowe ramki z serii. WŁĄCZNIKI I GNIAZDA Z linii CLARYS Lekki i innowacyjny wygląd w połączeniu z prostym montażem (automatyczne terminale). KOLORYSTYKA GNIAZD białygrafitowy RAMKI Ramki pojedyncze, podwójne (pionowe/poziome) i potrójne występują w 10 kolorach od najmocniej modnych białych i metalicznych po ekskluzywne imitujące ciemny buk i orzech: białymetalicznyzielonypomarańczowyczerwonyróżowyniebieskigranatowyciemny bukorzech
 • Producent HBF
SOPIA (Kalya) Ramka szklana pojedyncza czerwona 159355 19 zł ZOBACZ wytworna i prosta w formie ramka z linii SOPIA, do której scalisz rozmaitego rodzaju gniazda i łączniki. Paleta 9 kolorów pozwala na dopasowanie do estetyki aranżacji pomieszczeń. Seria obejmuje gniazda prądowe z uziemieniem, telewizyjne, antenowe, internetowe, najróżniejszego typu łączniki jednobiegunowe i podwójne światła, dzwonkowe oraz roletowe. zalety: prostota kształtu,oryginalny design,aktywne barwy,delikatny lśnienie szkła,wysoka jakość wykonania z troską o najdrobniejsze szczegóły,łatwość utrzymania czystości. Dlaczego SOPIA? Czasami potrzebujesz odmiany, pragniesz otaczać się produktami wysokiej jakości. seria SOPIA to wytworna seria szklanych i plastikowych, które podkreśla niezwykłe wzornictwo, prostota oraz aktywna, bogata kolorystyka. kolekcja ramek SOPIA wytwarzanych ze szkła może być uzupełniona ramkami z kolekcji plastikowej. Jednokolorowe ramki z delikatnym połyskiem są przypasowane do łączenia z osprzętem elektrycznym z gamy SOPIA dzięki specjalnym zaczepom. Z tej serii przystępne są: włączniki pojedyncze (pokojowe),włączniki podwójne (pokojowe),włączniki schodowe,włączniki dzwonkowe (zwierne),gniazda z uziemieniem,ramki pojedyncze szklane i plastikowe,ramki podwójne szklane i plastikowe,ramki potrójne szklane i plastikowe. Wszystkie oferowane osprzęty można montować w charakterystycznych puszkach instalacyjnych o rozmiarach 60 mm średnica i minimalnej głębokości 38 mm, w sytuacji ramek podwójnych lub potrójnych, można montować w puszkach modułowych oraz wielokrotnych. Ramki podwójne i potrójne można montować poziomo i pionowo.
 • Producent HBF
Hbf Ramka 2x pionowa biała clarys (230121) 3,50 zł ZOBACZ kolekcja osprzętu elektrycznego CLARYS zagwarantuje obfity dobór włączników, gniazd i ramek, których funkcjonalność zaspakaja zapotrzebowania choćby najistotniej wymagających klientów. nabywając produkty z tej gamy masz pewność,odnajdziesz wszystkie potrzebne rozwiązania. zapewniamy ciągłość sprzedaży i możliwość dokupienia kolejnych produktów z tej gamy niezbędnych np. Przy remoncie czy rozbudowie domu.atuty te zostały docenione przez: konsumentów jednostkowychnajwiększe sieci marketów budowlanychdeweloperówprojektantów wnętrzfirmy instalatorskie. Osprzęt z gamy Clarys dokument CE oraz NF (norma francuska) Gama składa się z ponad 80 komponentów. wykorzystanie systemu wymiennych ramek umożliwia przypasowanie kolorystyki do każdego pomieszczenia. Nie ograniczajmy swej kreatywności. Osprzęt i ramki są sprzedawane osobno co daje ponad 1000 różnych kompozycji kolorystycznych. Nadaj swojemu mieszkaniu jednostkowy charakter w prosty i niedrogi sposób!najbardziej lubiane zestawienie kolorystyczne (biały osprzęt + biała ramka) oferujemy na dodatek jako pakiet w jeszcze bardziej niebanalnej cenie. Poniżej przykładowe ramki z serii. WŁĄCZNIKI I GNIAZDA Z linii CLARYS Lekki i nowoczesny wygląd w połączeniu z prostym montażem (samoczynne terminale). KOLORYSTYKA GNIAZD białygrafitowy RAMKI Ramki pojedyncze, podwójne (pionowe/poziome) i potrójne występują w 10 kolorach od najbardziej popularnych białych i srebrnych po ekskluzywne imitujące ciemny buk i orzech: białysrebrnyzielonypomarańczowyczerwonyróżowyniebieskigranatowyciemny bukorzech
 • Producent HBF
Ramki do gniazd i włączników
5 (100%) 1 vote