Pozostałe wyposażenie samochodu

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

CAREVA BIODROWO-PACHWINOWE pasy samochodowe dla niepełnosprawnego dziecka 1550 zł ZOBACZ System pasów Careva to oryginalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji jednostkowego rozwiązania dopasowanego do naszych potrzeb. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji zestaw Pasa Piersiowego. konstrukcja systemu Careva gwarantuje świetną stabiliację, ale nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy gwarantują utrzymanie optymalnej pozycji, ale nie krępują użytkownika systemu siedzącego w dobrej pozycji. Łatwość montażu, umożliwia szybkie i efektywne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można użyć na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy posiadają wymiary upraszczające ich wybór. zestaw Pasa Biodrowo-Pachwinowego zawiera pas główny, pas biodrowy z pasem pachwinowym asygnowany dla osób zsuwających się z fotela podczas jazdy komplet występuje w trzech rozmiarach: wymiar S (dziecko 4-8 lat) wartość: 1.550 zł. rozmiar M (dziecko 8-15 lat) wartość: 1.700 zł. wymiar L (osoby powyżej 15 lat): 1.850 zł. nadzwyczajna stabilizacja w komfortowych warunkachoptymalna pozycja użytkownika, bez ograniczeń ruchomościłatwy i prędki montaż w każdym samochodzie, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem Pasy CAREVA dostępne są w pakiecie, jak także osobno w poszczególnych elementach, które możemy dobierać pojedynczo w zależności od pożądanego efektu. Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki. Koszt przesyłki 15,00zł - dostawa kurierska przedpłata 20,00zł - przesyłka kurierska pobranie Przy zamówieniach większej ilości sztuk lub zamówieniach mieszanych wysyłka będzie wyceniana indywidualnie.
  • Producent Careva Japan
Dla niepełnosprawnych pasy do samochodu careva naramienny dla młodzieży i dorosłych marki Careva japan 1550 zł ZOBACZ System pasów Careva to unikalne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji jednostkowego rozwiązania przypasowanego do naszych potrzeb. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji komplet Pasa Piersiowego. kompozycja systemu Careva gwarantuje wspaniałą stabilizację, lecz nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy zapewniają utrzymanie optymalnej pozycji, lecz nie krępują użytkownika systemu siedzącego w poprawnej pozycji. Łatwość konstrukcji, pozwala na szybkie i skuteczne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można użyć na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy posiadają wymiary usprawniające ich wybór. pakiet Pasów Naramiennych gromadzi pas główny, pasy naramienne i złączkę pasów naramiennych najlepiej sprawdza się u osób z problemem stabilizacji górnej części tułowia utrzymanie dobrej pozycji zapewniają pasy podtrzymujące ramiona i opcjonalnie klatkę piersiową, gdy zostanie zastosowany element łączący pasy komplet występuje w trzech rozmiarach: wymiar S (dziecko 4-8 lat) cena: 1.550 zł. rozmiar M (dziecko 8-15 lat) cena: 1.650 zł. wymiar L (osoby powyżej 15 lat): 1.700 zł. doskonała stabilizacja w komfortowych warunkachtrafna pozycja użytkownika, bez ograniczeń ruchomościłatwy i prędki montaż w każdym samochodzie, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem Pasy CAREVA dostępne są w komplecie, jak jeszcze osobno w poszczególnych elementach, które możemy dobierać pojedynczo w zależności od pożądanego efektu. Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki. Koszt przesyłki 15,00zł - dostawa kurierska przedpłata 20,00zł - dostawa kurierska pobranie Przy zamówieniach obszerniejszej ilości sztuk albo zamówieniach mieszanych dostawa będzie wyceniana indywidualnie.
  • Producent Careva Japan
Pasy samochodowe dla niepełnosprawnych CAREVA COMBI dla dzieci i dorosłych 2000 zł ZOBACZ System pasów Careva to specyficzne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dostosowanego do naszych potrzeb. Jeśli potrzebujemy kompleksowej stabilizacji i korekty pozycji wybieramy zestaw COMBI. budowa systemu Careva gwarantuje idealną stabilizację, lecz nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy zapewniają utrzymanie stosownej pozycji, lecz nie krępują użytkownika systemu siedzącego w poprawnej pozycji. Łatwość montażu, zezwala na szybkie i produktywne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można użyć na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy mają wymiary upraszczające ich dobór. zestaw pasów CAREVA Combi posiada pas biodrowy z pasem pachwinowym i dopinanymi pasami naramiennymi, a także pas główny montowany na oparciu fotelazapewnia kompleksową stabilizację i korektę pozycji siedzącejto pełne zabezpieczenie przed niekontrolowanym wychyleniem i zsuwaniem się osoby niepełnosprawnej w trakcie jazdy komplet występuje w trzech rozmiarach: 30223 wymiar S (dzieci 3 - 7 lat) wartość: 2.000 zł. 30224 wymiar M (dzieci 8 - 15 lat) wartość: 2.050 zł. 30225 wymiar L (osoby powyżej 15 lat) wartość: 2.150 zł nieprzeciętna stabilizacja w komfortowych warunkachodpowiednia pozycja użytkownika, bez ograniczeń ruchomościłatwy i prędki montaż w każdym samochodzie, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem Pasy CAREVA przystępne są w pakiecie, jak dodatkowo osobno w poszczególnych elementach, które możemy dobierać pojedynczo w zależności od pożądanego efektu. Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki. Koszt przesyłki 15,00zł - dostawa kurierska przedpłata 20,00zł - dostawa kurierska pobranie Przy zamówieniach większej ilości sztuk lub zamówieniach mieszanych przesyłka będzie wyceniana indywidualnie.
  • Producent Careva Japan
Pas samochodowy dla niepełnosprawnych CAREVA PIERSIOWY dzieci i dorośli 1300 zł ZOBACZ System pasów Careva to specyficzne rozwiązanie w zakresie pozycjonowania osób niepełnosprawnych w pojazdach. Dzięki specjalnej konstrukcji pasów, mamy możliwość konfiguracji indywidualnego rozwiązania dopasowanego do naszych potrzeb. Jeśli stabilizacji wymaga górna część tułowia to mamy do dyspozycji pakiet Pasa Piersiowego. kompozycja systemu Careva gwarantuje świetną stabiliację, lecz nie kosztem komfortu siedzenia. Pasy zapewniają utrzymanie adekwatnej pozycji, ale nie krępują użytkownika systemu siedzącego w poprawnej pozycji. Łatwość montażu, pozwala na szybkie i skuteczne przepięcie systemu z samochodu do samochodu. Pasy można zastosować na dowolnym fotelu samochodowym, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem. Dla ułatwienia konfiguracji zestawy mają wymiary usprawniające ich wybór. zestaw Pasa Piersiowego zawiera pas główny i pas piersiowy nadzwyczajne rozwiązanie dla osób wymagających stabilizacji górnej części tułowia pakiet występuje w czterech wymiarach: wymiar S (obwód klatki piersiowej 70-90 cm) wartość: 1.300 zł. rozmiar M (obwód klatki piersiowej 90-110 cm) wartość: 1.400 zł. rozmiar L (obwód klatki piersiowej 110-130 cm) wartość: 1.500 zł. rozmiar XL (obwód klatki piersiowej 130-150 cm) cena: 1.550 zł. idealna stabilizacja w wygodnych warunkachtrafna pozycja użytkownika, bez ograniczeń ruchomościłatwy i szybki montaż w każdym samochodzie, którego oparcie nie jest połączone z siedzeniem Pasy CAREVA dostępne są w pakiecie, jak jeszcze osobno w poszczególnych elementach, które możemy dobierać pojedynczo w zależności od pożądanego efektu. Koszt dostawy zależny od wybranej formy wysyłki. Koszt przesyłki 15,00zł - przesyłka kurierska przedpłata 20,00zł - wysyłka kurierska pobranie Przy zamówieniach większej ilości sztuk lub zamówieniach mieszanych wysyłka będzie wyceniana indywidualnie.
  • Producent Careva Japan
Znak 3D ostrzegawczy UWAGA DZIECI SIĘ BAWIĄ, REER (4013283724705) 74 zł ZOBACZ Znak ostrzegawczy 3D Znak ostrzegający kierowców aut, iż wjeżdża w strefę gdzie bawią się dzieci podwyższy ich bezpieczeństwo.w przypadku, kiedy nieduże dziecko wybiegnie za piłką itp. Nawet przy natychmiastowym zahamowaniu może dojść do wypadku!Na widok znaku Uwaga! Dzieci się bawią! kierowca samochodu widząc ten znak, zachowa szczególną ostrożność w trakcie jazdy wiedząc, iż w pobliżu bawią się nieznaczne dzieci.genialnie stanie na wysokości zadania na osiedlach domów jednorodzinnych czy przy domach z otwartymi podwórkami.W społeczności sąsiedzkiej domów jednorodzinnych, nasze dzieci niejednokrotnie bawią się przed domem lub w jego pobliżu.typowo obok tych miejsc są uliczki, którymi przejeżdżają samochody.Do środka zaleca się włożenie ciężkiego przedmiotu np. Piłka, może być kamień, aby nadać stabilności znakowi np. Przy wietrznych dniach.Znak jest lekki i zajmuje niedużo miejsca. prosty do rozłożenia, jak i przechowywania.wznosi bezpieczeństwo Twojego bawiącego się dziecka.3D - ostrzega we wszelkich kierunkach.Jaskrawy kolor i paski odblaskowe.Napis w języku angielskim i niemieckim.przenośny i może być umieszczony w dowolnym miejscu.szybki i prosty montaż i demontaż dzięki systemowi pop-up.Od spodu otwiera się na suwak, by łatwiej można było włożyć przedmiot do środka.Materiał: wytrzymały, oporny na warunki atmosferyczne poliester (210D oxford).Kolor: jasny-pomarańczowy.wymiary: 64x50x50cm.
  • Producent reer

 

 

Pozostałe wyposażenie samochodu
5 (100%) 1 vote