Pozostałe leki chorób układu pokarmowego

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Szałwia tabl.powl. 30 tabl. (5901130350483) 8,50 zł ZOBACZ Suplement diety zawierający wyciąg z ziela szałwii, który pomaga utrzymać wydzielanie potu na właściwym poziomie. Szałwia wspiera trawienie, żołądek i kabel pokarmowy. Wyciąg z ziela szałwii pomaga w ochronie komórek i tkanek przed zniszczeniem oksydacyjnym, wspiera naturalną wytrzymałość organizmu. użycie: uzupełnienie diety w elementy pomagające w zmniejszeniu potliwości oraz wspomagające wytrzymałość organizmu. Zalecane spożycie: 1 tabletka 1 raz dziennie. składniki: substancja wypełniająca: celuloza, wyciąg z ziela szałwii, skrobia ziemniaczana, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu; substancje glazurujące: sorbitole, kwasy tłuszczowe, guma arabska, karagen. 1 tabletka zawiera: wyciąg z ziela szałwii w przeliczeniu na suszone ziele szałwii 250mg (zawartość wyciągu z szałwii 50mg). Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze części produktów, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży albo karmiących piersią. Ważne wskazówki: posiada sorbitole. Suplement należy przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i przeróżnej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Preparat nie może być wykorzystywany jako substytut najróżniejszej diety. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.
 • Producent zakłady farm. colfarm
 • Postać tabletki
Kapsułki Swanson Full Spectrum Turmeric & Bromelaina 60 kaps. (data ważności 31/11/2015) 34,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Turmeric (Curcuma longa) (korzeń) 300mg Bromelina (2400 GDU na gram = 360 GDU na kapsułkę) (GDU - Gelatin Digesting Unit / Jednostki trawienia żelatyny) 150mg Zawartość 2 kapsułek: Turmeric (Curcuma longa) (korzeń) 600mg Bromelina (2400 GDU na gram = 360 GDU na kapsułkę) (GDU - Gelatin Digesting Unit / Jednostki trawienia żelatyny) 300mg elementy: Turmeric, bromelina, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające) Sposób wykorzystania: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być wykorzystywany jako substytut dobrze różnorodnej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 60 kapsułek informacje o producencie: marka Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do dzisiaj producent kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich towarów i robi wszystkokonsumenci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej dużo splendoru i rzesze stałych, powracających kupujących. marka Swanson Health Products stara się aby: cena produktu była osiągalnie najniższa. Czystość i produktywność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się certyfikatem dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) elementy są testowane na zróżnicowanych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane poprzez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Swanson Olejek z oregano & Olejek z mięty 60 kaps. 45,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Olej z oregano (Origanum vulgare) (liście) 150mg (standaryzowany do minimum 60% karwakrolu) 90mg Mięta pieprzowa (Menthae piperitae) (liście) 150mg komponenty: Olej z oregano, olej z mięty pieprzowej, otoczka kapsułki: żelatyna, olej z otrąb ryżowych, woda oczyszczona. Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nie może być użytkowany jako substytut dobrze różnej diety. Towar niewskazany dla pań w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 60 kapsułek dane o producencie: producent Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do teraz firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swych towarów i robi wszystkokonsumenci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej niemało splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. producent Swanson Health Products stara się aby: wartość produktu była osiągalnie najniższa. Czystość i wydajność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy producent szczyci się dokumentem korzystnej Praktyki Wytwarzania (GMP) elementy są testowane na różnych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane poprzez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Now Foods 8 Bilion Acidophilus & Bifidus 60 kaps. 26,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY towar został opracowany w formie zbilansowanej mieszanki dwóch ważnych szczepów bakterii jelitowych. Regularne spożywanie pożytecznych probiotyków może pomóc w utrzymaniu zdrowej flory bakteryjnej. składniki: Żywe kultury bakterii, skrobia ziemniaczana, żelatyna (kapsułka) celuloza, krzem i stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego) gromadzi pochodne mleka. Zawartość jednej kapsułki: Lactobacillus acidophilus 4 miliardy Bifidobacterium lactis 3,2 miliarda Bifidobacterium longum 0,8 miliarda Zawartość nieduża mikroorganizmów 8 miliarda Nie zawiera: cukru, soli, drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, jaj, skorupiaków ani żadnych środków konserwujących. Sposób zastosowania: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie pomiędzy posiłkami, albo na pusty żołądek. Ostrzeżenie: Uwaga dotyczy osób z wysoką wrażliwością na białko mleka: preparat może gromadzić niewielkie ilości kazeiny. Nie stosować dla kobiet w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut należycie przeróżnej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Zawartość: 60 kapsułek Producent: NOW Foods Kilka słów o producencie: producent Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najszczególniej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: producent Roku 2003 w USA, najlepsza firma w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych elementów każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, żeby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki
Swanson Lactobacillus Rhamnosus z FOS 60 kaps. 35,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Lactobacillus Rhamnosus 5 mld CFU NutraFlora® scFoS® (krótkołańcuchowe fruktooligosacharydy) (dostarczają 95mg fruktooligosacharydów) 100mg elementy: Lactobacillus Rhamnosus, NutraFlora®, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, otoczka kapsułki: hydroksypropylometyloceluloza, koncentrat i ekstrakt ryżowy. Sposób wykorzystania: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nie może być używany jako substytut dobrze przeróżnej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 60 kapsułek dane o producencie: producent Swanson Health Products pozostała założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do dzisiaj marka kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swych towarów i robi wszystkokonsumenci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia marki i przyniosły jej mnóstwo splendoru oraz rzesze stałych, powracających kupujących. producent Swanson Health Products stara się aby: cena towaru była realnie najniższa. Czystość i sprawność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się dokumentem korzystnej Praktyki Wytwarzania (GMP) komponenty są testowane na różnych etapach całego cyklu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Olimp Hydrolit - przywraca równowagę elektrolitową 10 saszetek 51,50 zł ZOBACZ Hydrolit™ jest to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Gromadzi cukry i substancję słodzącą. Preparat w postaci proszku, który po rozpuszczeniu w wodzie stosuje się jako doustny płyn nawadniający do postępowania dietetycznego w stanach zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej, w których istnieje ryzyko odwodnienia organizmu w trakcie biegunki i wymiotów. Jest to artykuł nawadniający o zmniejszonej osmolarności i obniżonej zawartości sodu, którego skład jest zgodny z zaleceniami ESPGHAN (Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci). Preparat przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia, młodzieży i dorosłych do progresywnania dietetycznego w stanach odwodnienia organizmu w przebiegu biegunki i/albo przy wymiotach, w celu kompletowania płynów i komponentów mineralnych Ważna informacja: towar przyjmowany pod nadzorem lekarza. Produkowano bez zastosowania białka mleka, laktozy i glutenu. elementy zgodne z zaleceniami ESPGHAN: Glukoza (mmol/l) 99 Sód (mmol/l) 60 Chlorki (mmol/) 50 Potas (mmol/l) 20 Cytrynian (mmol/l) 16 Osmolarność (mOsm/l) 245 elementy W 100 g artykułu: Glukoza 59,67 g Sód 4,67 g Chlorki 6,0 g Potas 2,67 g Cytrynian 10,0 g Wartość odżywcza 100 g artykułu: Wartość energetyczna 280,6 kcal/ 1172,9 kJ Białko 0 g Węglowodany 70,16 g w tym cukry (glukoza) 59,7 g Tłuszcz 0 g składniki: glukoza bezwodna, maltodekstryna, cytrynian sodu, kwas cytrynowy, chlorek sodu, chlorek potasu, aromaty, acesulfam K – substancja słodząca. Środki ostrożności i przeciwwskazania: produktu nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego elementów. Nie należy przekraczać porcji preparatu proponowanej do spożycia. Preparat jest niekompletnym środkiem spożywczym i nie należy go stosować jako jedynego źródła pożywienia. Nie stosować pozajelitowo. Przeciwskazaniem do używania produktu jest słaba wydolność nerek, wstrząs hemodynamiczny oraz niedrożność jelit. Sposób przygotowania*: zawartość saszetki rozpuścić w 200 ml ciepłej, przegotowanej wody. Podawać schłodzone. Sporządzonego roztworu nie należy dosładzać. FAZA NAWADNIANIA (pierwsze 3-4 godziny nawadniania) Masa ciała: od 12 do 15 kg: 4 saszetki rozpuścić w 800 ml. Podawać znikomymi porcjami.. Masa ciała: powyżej 15 kg 6 saszetek rozpuścić w 1200 ml. Podawać drobnymi porcjami. FAZA NAWADNIANIA PODTRZYMUJĄCEGO (dalsze etapy nawadniania) 1 saszetkę rozpuścić w 200 ml. Podawać 100 ml przygotowanego płynu po każdym biegunkowym stolcu albo wymiotach. Opakowanie: 10 saszetek
 • Producent Olimp Labs
 • Postać kapsułki
Kapsułki Olive Leaf Extract 500mg 120 kaps. 34,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY elementy 1 kapsułki: Mieszanka Prebiotic Defense: Rośliny otrzymywane w procesie fermentacji: jęczmień pospolity, owies zwyczajny, pszenica zwyczajna, lucerna siewna. Liofilizowane żywe kultury bakterii (1 miliard): Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus brevis, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillusrhamnosus, Lactobacillus salivarius, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus bulgaricus, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium brevis, Bifidobacterium longum, Saccharomyces boulardil Green Food: Wyciąg z lucerny, atlantycki kelp (Laminaria digitata), dulse (Palamaria palmata) Pozostałe składniki: żelatyna (kapsułka), sferemtowana molasses, kultury bakteri, stearynian magnezu pochodzenia roślinnego, korzeń cykorii Inulina/FOS (Fruktooligosacharydy), krzemionka. Sposób zastosowania: Jedna kapsułka do 3 razy dziennie z wodą najlepiej na pusty żołądek. Zacznij od jednej kapsułki dziennie i rozszerzaj stopniowo do 3 dziennie. Ostrzeżenie: Nie stosować dla kobiet w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być używany jako substytut dobrze najróżniejszej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Opakowanie: 90 kapsułek Kilka słów o producencie: firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najszczególniej uwielbianego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: producent Roku 2003 w USA, najlepsza producent w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods posiadając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje wyłącznie najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych komponentów każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co realne, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki
A-Z ProDigestin enzymy trawienne 475ml 30,50 zł ZOBACZ elementy suplementu diety: usprawniają funkcje jelit (aloes) wspierają układ pokarmowy (papaja) redukują tkankę tłuszczową (papaja) Papaja wspiera układ pokarmowy, a także redukuje tkankę tłuszczową. Aloes wspiera funkcje jelit i pomaga w usprawnieniu przemian substancji ksenobiotycznych. Len zwyczajny wspiera zdrowie jelit i wspomaga trawienie. Ekstrakt z jukki wspiera przemiany substancji ksenobiotycznych, dzięki czemu oczyszcza i detoksykuje organizm. Zalecana porcja dzienna (30 ml) zawiera: Purée z papai (Carica papaya) 5720 mg Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 530 mg Len zwyczajny (Linum usitatissimum) 530 mg Ekstrakt z jukki (Yucca schidigera) 30 mg Sok z aloesu (Aloe Vera) 30 mg składniki: woda, purée z papai (Carica papaya), mielony len zwyczajny (Linum usitatissimum), łupiny nasion babki jajowatej (Plantago ovata), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancja utrzymująca wilgoć - gliceryna, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, substancja konserwująca - sorbinian potasu, sproszkowany aloes (Aloe vera), ekstrakt z jukki (Yucca schidigera), naturalny aromat. Sposób użycia: 1 nakrętka (30 ml) lub dwie łyżki stołowe dziennie (w trakcie posiłku). Przed użyciem wymieszać. Suplement diety nie może być używany jako substytut (zamiennik) najróżniejszej diety. Ważne jest wykorzystywanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety, a także prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Po otwarciu przechowywać w lodówce. Suplement diety ProDigestin - kraj pochodzenia Stany Zjednoczone Ameryki. Opakowanie: 475ml
 • Producent AZ Medica
 • Postać kapsułki
Kapsułki A-Z Colon C (Babka jajowata + Cykoria) 200g 79,50 zł ZOBACZ komponenty suplementu diety: regulują rytm wypróżnień (babka jajowata) pomagają kontrolować wagę (cykoria) poprawnie wpływają na pracę jelit (babka jajowata, cykoria) Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) jest źródłem błonnika pokarmowego. Jest to włókno roślinne, które posiada zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Babka jajowata dobrze wpływa na pracę jelit i usprawnia wypróżnianie, a ponadto łupina babki jajowatej pomaga kontrolować stężenie cholesterolu we krwi. Natomiast cykoria wspiera odchudzanie, zdrowie jelit i kontrolę wagi i upraszcza zachowanie korzystnego stężenia cukru we krwi. składniki 10g: Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 6,175 g Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 3,48 g składniki: łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), podwójnie powlekane bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium lactis. Sposób zastosowania: 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) przed posiłkami rano i wieczorem. Zmieszać z 1/2 szklanki płynu (wody lub soku) i wypić. Popić uzupełniającą porcją płynu. Łączna liczba przyjętego płynu na 5 g suplementu diety Colonu C nie powinna być mniejsza niż 250 ml. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest wykorzystywanie zbilansowanej i różnorodnej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje jednostajnego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte w lodówce. Suplement diety dedykowany dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia. Suplement diety bezglutenowy. Odpowiedni dla osób cierpiących na celiakię. Suplement diety może być spożywany poprzez wegetarian i wegan. Przed wykorzystaniem dokładnie wymieszać. Opakowanie: 200g
 • Producent AZ Medica
 • Postać kapsułki
Kapsułki Karczoch standaryzowany 250mg 60 kaps. 25,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Wyciąg z liści karczocha wspiera korzystne funkcje przewodu pokarmowego wpływając na udoskonalenie komfortu trawiennego. Pomaga utrzymać właściwy poziom cholesterolu we krwi, wspiera produkcję soków trawiennych, a także pracę wątroby i dróg żółciowych. Dodatkowo wyciąg z karczocha wspomaga metabolizm lipidów w organizmie, dając wsparcie w walc ze zbędnymi kilogramami. Wspomaga ochronę antyoksydacyjną, zdrowie serca oraz układu krążenia. składniki 1 kapsułki: Wyciąg z liści karczocha 250mg Standaryzowany na zawartość 5% cynaryny 12,5mg składniki: olej słonecznikowy, wyciąg z liści karczocha, żelatyna wołowa; substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; emulgatory: wosk pszczeli, lecytyna sojowa; barwniki: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, tlenki i wodorotlenki żelaza, dwutlenek tytanu. Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka 1 raz dziennie przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Zalecany jest stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: Nie zaleca się używania u dzieci, kobiet w ciąży, karmiących piersią lub w sytuacji nadwrażliwości na którykolwiek ze elementów preparatu. Warunki przechowywania: Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. producent / Podmiot odpowiedzialny: Zakłady Farmaceutyczne Colfarm S.A. ul. Wojska Polskiego 3 39-300 Mielec Opakowanie: 60 kapsułek
 • Producent Colfarm
 • Postać kapsułki
Regentil SLIM tabletki 30szt. (5901130357192) 11,99 zł ZOBACZ Regentil Slim z młodym jęczmieniem to suplement diety którego składniki wspomagają naturalną regenerację wątroby i utrzymanie dobrej masy ciała. Zawiera nieszablonowe połączenie ornityny, która bierze udział w metabolizmie, choliny oraz wyciąg z ostropestu plamistego, które wspomagają regenerację wątroby. Ponadto suplement diety pozostał wzbogacony o wyciąg z liści młodego jęczmienia, który wspiera odchudzanie i ułatwia kontrole wagi. użycie: suplementacja diety w składniki wspomagające regenerację wątroby i pomagające w utrzymaniu prawidłowej wagi. Zalecane spożycie: 2 tabletki 3 razy dziennie. elementy: l-asparginian l-ornityny, substancja wypełniająca: celuloza; dwuwinian choliny, wyciąg z liści młodego jęczmienia, wyciąg z ostropestu, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowiona, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu. 6 tabletek posiada: L-asparaginian L-ornityny 600mg, ekstrakt z liści z młodego jęczmienia 180mg, otrzymany z suszonego młodego jęczmienia 4500mg, cholina 210mg, ekstrakt z ostropestu plamistego 180mg otrzymany z suszonego ostropestu plamistego 3018mg, zawierający silimarynę 35mg. Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. stabilny sposób żywienia i korzystny tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Suplement diety nie może być użytkowany jak substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Przechowywać w sposób niedostępny dl śladowych dzieci.
 • Producent COLFARM
 • Postać tabletki
Kapsułki A-Z Papaja 650mg 60 kaps. 25,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Papaja to egzotyczny owoc pochodzący z Ameryki Południowej. Swoje unikalne cechy zawdzięcza obecności papainy, będącej enzymem trawiącym peptydy. Ekstrakt z tej rośliny zawarty w suplemencie diety przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej. składniki: ekstrakt z papai (Carica papaya), kapsułka (żelatyna, woda, barwniki – E 171, E 172), substancja przeciwzbrylająca – E 470b. Substancje o działaniu odżywczym i/albo fizjologicznym Zalecana porcja dzienna (2-3 kaps.) mieści: Ekstrakt z papai (Carica papaya) 1300-1950 mg W tym: Papaina 32500-48750 TU* *Tyrosine Units Sposób wykorzystania: 2–3 razy dziennie po 1 kapsułce po posiłku, popijając płynem. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest użytkowanie zbilansowanej i różnej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje jednostajnego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Przechowywać w miejscu suchym w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Suplement diety A-Z Papaja – kraj pochodzenia suplementu diety Polska, miejsce pochodzenia składnika papai jest inne aniżeli kraj pochodzenia suplementu diety. Producent: A-Z Medica Sp. Z o.o. ul. Władysława IV 13C 80-547 Gdańsk Opakowanie: 60 kapsułek
 • Producent AZ Medica
 • Postać kapsułki
A-Z Candi Stop 60 kaps. (5903560623106) 36,50 zł ZOBACZ posiada: siedem szczepów bakterii ekstrakt z pestek grejpfruta i czosnek Drożdżaki Candida albicans to grzyby bytujące w organizmie co trzeciego człowieka. Mikroorganizmy te są nieszkodliwe, tak długo, jak nie nastąpi ich niekontrolowany rozrost. Dzieje się tak z chwilą zachwiania naturalnej równowagi bakteryjnej jelit i wyjałowienia mikroflory. Może wtedy dojść do inwazji drożdżaków. Zaburzeniu naturalnej równowagi mikrobiologicznej sprzyja mnóstwo czynników, pomiędzy innymi antybiotykoterapia, zła dieta, używanie środków hormonalnych i antykoncepcyjnych i stres. elementy suplementu diety wzmacniają niepodatność (czosnek), przyczyniają się do zmniejszenia liczby potencjalnie patogennych mikroorganizmów w przewodzie pokarmowym (czosnek) i działają antyseptycznie (grejpfrut). Suplement diety A-Z CandiSTOP mieści 7 szczepów bakterii. składniki 2 kapsułek; Ekstrakt z pestek grejpfruta (45% bioflawonoidów) 260 mg Czosnek (Allium) 120 mg Lactobacillus casei 4x108 jtk Lactobacillus rhamnosus 3,5x108 jtk Streptococcus thermophilus 1x108 jtk Lactobacillus acidophilus 5x107 jtk Bifidobacterium breve 5x107 jtk Bifidobacterium longum 4x107 jtk Lactobacillus bulgaricus 1x107 jtk komponenty: Ekstrakt z pestek grapefruita, kapsułka (HPMC, barwnik – E 171), suszony czosnek, bakterie z typu Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Lactobacillus bulgaricus, substancja wypełniająca - celuloza. Sposób zastosowania: 2 kapsułki 1 raz dziennie do posiłku, popijając płynem. Suplement diety nie może być używany jako substytut (zamiennik) różnorodnej diety. Ważne jest wykorzystywanie zbilansowanej i różnej diety i prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej. Nie zaleca się kobietom w ciąży i w okresie karmienia. Opakowanie: 60 kapsułek
 • Producent AZ Medica
 • Postać kapsułki
Kapsułki Gastromin Fast 30 kaps. 5,47 zł ZOBACZ Wyciąg z karczocha wspiera produkcję soków trawiennych, pracę wątroby, a także dróg żółciowych. Wyciąg z kopru pomaga przy wzdęciach, wyciąg z anyżu wspomaga komfort trawienny i pomaga przy uczuciu pełności. Melisa prawidłowo wpływa na zdrowie układu trawiennego i jelit, pomaga przy odbijaniu i napięciu nerwowym żołądka i jelit. użycie: uzupełnienie diety w elementy aktywne preparatu. Zalecane spożycie: 1 kapsułka 1 raz dziennie. składniki: węgiel, żelatyna wołowa, wyciąg z kopru, wyciąg z anyżu, wyciąg z melisy, wyciąg z karczocha, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: celuloza, barwnik: kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin. 1 kapsułka gromadzi: węgiel 100mg, wyciąg z kopru 45mg (otrzymany z suszonego kopru 675mg), wyciąg z melisy 10mg (otrzymany z suszonej melisy 70mg), wyciąg z karczocha 10mg (otrzymany z suszonego karczocha 60mg0, wyciąg z anyżu 20mg (otrzymany z suszonego anyżu 80mg). Przeciwwskazania: nadwrażliwość (uczulenie) na którykolwiek ze elementów preparatu. Nie stosować u dzieci, pań w ciąży i karmiących piersią. Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać dziennej zalecanej porcji do spożycia. jednostajna i różna dieta, a także zdrowy fason życia są podstawą zapewnienia poprawnego funkcjonowania organizmu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) różnej diety. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niedużych dzieci.
 • Producent Colfarm
 • Postać kapsułki
Kapsułki Now Foods Quercetin (Kwercetyna) & Bromelaina 120 kaps. 43,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY komponenty 1 kapsułki: Kwercetyna 800mg Bromelina 165mg Pozostałe komponenty: mąka ryżowa, celuloza jako otoczka kapsułki, celuloza proszek, stearynian magnezu pochodzenia roślinnego i krzemionka. Sposób wykorzystania: 2 kapsułki 2 – 3 razy dziennie, 20min przed posiłkiem. Ostrzeżenie: Nie stosować dla pań w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nie może być wykorzystywany jako substytut należycie najróżniejszej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Opakowanie: 120 kapsułek Kilka słów o producencie: firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najszczególniej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: firma Roku 2003 w USA, najkorzystniejsza firma w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods posiadając na celu najwyższą satysfakcję swych konsumentów produkuje tylko najwyższej przystępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co możliwe, aby najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki

 

 

Pozostałe leki chorób układu pokarmowego
5 (100%) 1 vote