Pozostałe leki chorób układu moczowego i płciowego

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Kapsułki Now Foods Chela Iron 18mg Żelazo 120 kaps. 49,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY składniki 1 kapsułki: Żelazo (z 90mg chelatu aminokwasowego żelaza) 18mg elementy: Żelazo (chelat aminokwasowy żelaza), mąka ryżowa, celuloza (kapsułka), sole magnezowe kwasów tłuszczowych pochodzenia roślinnego oraz krzemionka. Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie wraz z posiłkiem. Ostrzeżenie: Nie stosować dla pań w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być wykorzystywany jako substytut prawidłowo najróżniejszej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla niedużych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Opakowanie: 120 kapsułek Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Kilka słów o producencie: firma Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najmocniej renomowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: marka Roku 2003 w USA, najkorzystniejsza firma w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje jedynie najwyższej przystępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych komponentów każdy z naszych dostawców jest przez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co realne, by najwyższa jakość artykułów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki
Ginjal Urit 60 kapsułek (5902596139087) 41,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY gromadzi: wyciąg z owoców żurawiny, liścia rozmarynu, owoców bzu czarnego, liścia mlecza polnego oraz korzenia źeń-szenia. Działanie i wykorzystanie: Zawarte w kapsułkach komponenty roślinne polepszają naturalne funkcje nerek i układu moczowego. Ekstrakt z owoców żurawiny zmniejsza przyczepność bakterii Escherichia coli, które powodują stany zapalne dróg moczowych. Bakterie E. Coli tracą swoje atrybuty i nie rozwijają się w drogach moczowych. Ekstrakty z liści rozmarynu i mlecza polnego powiększają w naturalny sposób liczba wydalanego moczu. Ekstrakt z owoców bzu czarnego oprócz naturalnego wpływu na rozszerzenie ilości wydalanego moczu wykazuje intensywność antyoksydacyjną. Ekstrakt z korzenia źeń-szenia zwiększa ogólną wydajność organizmu i podnosi jego wytrzymałość na zakażenie bakteryjne. komponenty 1 kapsułki: Ekstrakt z owoców żurawiny 200mg Ekstrakt z liści rozmarynu 60mg Ekstrakt z owoców bzu czarnego 30mg Ekstrakt z liści sunchus 15mg Ekstrakt z korzenia żen-szenia 12mg komponenty: suche ekstrakty z owoców żurawiny, liści rozmarynu, owoców bzu czarnego, liści sonchus, korzenia żeń-szenia. Substancje uzupełniające: otoczka kapsułki: żelatyna; substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja poślizgowa: stearynian magnezu; barwniki:azorubina (E122), dwutlenek tytanu (E171), błękit patentowy V (E131), żółcień pomarańczowa (E110), żółcień cholinowa (E104). Zalecana porcja do spożycia: 2 kapsułki 2 razy dziennie Przeciwwskazania: uczulenie na rośliny z rodziny Compositaeae lub którykolwiek ze elementów preparatu. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Suplement diety nie może być użytkowany jako substytut najróżniejszej diety. Kobiety w ciąży i w okresie laktacji decyzję o używaniu powinny skonsultować z lekarzem. Warunki przechowywania: przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla niewiele znaczących dzieci. Pamiętaj, iż zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania poprawne funkcjonowanie organizmu i zachowanie prawidłowej kondycji. marka / Podmiot odpowiedzialny: Herbalmed ul. Nerudy 11/73 01-926 Warszawa Opakowanie: 60 kapsułek
 • Producent HERBALMED
 • Postać kapsułki
Menoprim x 60 kaps (5907559279947) 17,09 zł ZOBACZ Czas okołomenopauzalny, nazywany dodatkowo menopauzą lub przekwitaniem to naturalny, fizjologiczny etap w życiu kobiety, trwający choćby kilka lat, w czasie którego ma miejsce ostatnia miesiączka. W tym okresie sporo pań czuje się niekomfortowo, co jest wynikiem naturalnego zniżania się poziomu estrogenów w organizmie. Menoprim to suplement diety zawierający izoflawony sojowe – naturalne związki roślinne o strukturze podobnej do budowy kobiecych hormonów (estrogenów). użycie: preparat uzupełnia dietę w izoflawony sojowe. Polecany jest kobietom w okresie okołomenopauzalnym. Zalecane spożycie: 1 kapsułka dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być użytkowane jako substytut (zamiennik) rozmaitej diety. Utrzymanie dobrego stanu zdrowia wymaga jednostajnego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Uwaga: osoby przyjmujące leki hormonalne (w tym hormonalne środki antykoncepcyjne) przed spożyciem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem. Preparat nie jest zalecany dla pań w ciąży i matek karmiących. Dzienna porcja (1 kapsułka) gromadzi: 112,5 mg ekstraktu z nasion soi, w tym 45 mg izoflawonów sojowych. Skład: substancja wypełniająca: celuloza, ekstrakt z nasion soi (Glycine max) standaryzowany na zawartość 40% izoflawonów sojowych, żelatyna (komponent otoczki), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu, barwnik: tlenki i wodorotlenki żelaza, barwnik: karminy. liczba / masa netto: opakowanie 60 kapsułek - 23 g Sposób przechowywania: Zgodnie z zaleceniami producenta. P rzechowywać w temp. Pokojowej, w suchym i ciemnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Data przydatności do spożycia: Jeżeli chcesz uzyskać informację napisz do nas biuro@atlas-zdrowia.pl albo skorzystaj z opcji "zapytaj o artykuł" Uprzejmie proszę o przestrzeganie, a także poszanowanie Regulaminu w części dotyczącej § 12 Prawa autorskie Dziękujemy
 • Producent OLEOFARM
 • Postać kapsułki
Tabletki Now Foods Iron Complex - Żelazo Complex 100 tabl. 11,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY komponenty 1 tabletki: Witamina C (jako kwas L-askorbinowy) 50mg Foliany (kwas pteroilomonoglutaminowy ) 200ug Witamina B-12 (jako cyjanokobalamina) 50ug Żelazo (jako diglicynian żelaza) 27mg Dong Quai (Angelica sinensis) (korzeń) 100mg Malina (Rubus idaeus) (liść) 100mg Pozostałe elementy: celuloza, kwas stearynowy (pochodzenia roślinnego), usieciowiona karboksymetyloceluloza sodowa, krzemionka, stearynian magnezu (pochodzenia roślinnego) Sposób użycia: 1 tabletka dziennie, najlepiej z posiłkami. Ostrzeżenie: Nie stosować dla kobiet w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być używany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla drobnych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Opakowanie: 100 tabletek Kilka słów o producencie: producent Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najistotniej szanowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: firma Roku 2003 w USA, najlepsza marka w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods posiadając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje wyłącznie najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych składników każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co osiągalne, żeby najwyższa jakość towarów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać tabletki
Swanson UTIRose ekstrakt z hibiskusa 30 kaps. 56,50 zł ZOBACZ zastrzeżony francuski minimalistyczniec dedykowany główie dla pań UTI (Urinary Tract Infections) - infekcje przewodu moczowego Zawartość 1 kapsułki: UTIRose™ (Hibiscus sabdariffa) (kwiat) [standaryzowany do 50% (100mg) fenoli i dostracza 5% (10mg) sambudiozydów] 200mg Skład: Kwiat hibiskusa, hypromeloza (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i/albo krzemionka (substancje przeciwzbrylające) Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być używany jako substytut poprawnie różnej diety. Artykuł niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla drobnych dzieci Opakowanie: 30 kapsułek informacje o producencie: firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do dzisiaj firma kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swych towarów i robi wszystkoklienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia producenta i przyniosły jej niemało splendoru oraz rzesze stałych, powracających klientów. firma Swanson Health Products stara się aby: cena towaru była osiągalnie najniższa. Czystość i skuteczność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy firma szczyci się dokumentem prawidłowej Praktyki Wytwarzania (GMP) komponenty są testowane na najróżniejszych etapach całego cyklu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane poprzez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Swanson Żurawina (Cranberry) 800mg 180 kaps. 53,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100mg 125%* Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu) 2mg 17%* ekwiwalentu alfa-tokoferolu Żurawina koncentrat soku (vaccinium macrocarpon) 40mg (koncentrat 20:1 dający ekwiwalent świeżych żurawin) 800mg *RWS Referencyjne Wartości Spożycia Zawartość 2 kapsułek: Witamina C (kwas L-askorbinowy) 200mg 250%* Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu) 4mg 134%* ekwiwalentu alfa-tokoferolu Żurawina koncentrat soku (vaccinium macrocarpon) 80mg (koncentrat 20:1 dający ekwiwalent świeżych żurawin) 1600mg *RWS Referencyjne Wartości Spożycia składniki: Witamina C, witamina E, żurawina, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), wosk pszczeli, lecytyna sojowa (nośnik), woda oczyszczona, mączka chleba świętojańskiego (stabilizator), dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca). Sposób zastosowania: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. artykuł nie może być używany jako substytut należycie zróżnicowanej diety. Artykuł niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 180 kapsułek informacje o producencie: firma Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do teraz producent kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swego zdrowia w Stanach Zjednoczonych, a także na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swych towarów i robi wszystkoklienci byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia firmy i przyniosły jej sporo splendoru i rzesze stałych, powracających konsumentów. producent Swanson Health Products stara się aby: cena towaru była realnie najniższa. Czystość i wydajność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się certyfikatem prawidłowej Praktyki Wytwarzania (GMP) elementy są testowane na rozmaitych etapach całego cyklu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Swanson Żurawina (Cranberry) 800mg 30 kaps. 69,99 zł ZOBACZ Wsparcie dla pęcherza i dróg moczowych Koncentrat 20:1 (1 kapsułka to aż 800mg świeżych żurawin) Dodatek dużej dawki witaminy C komponenty 1 kapsułki: Witamina C (kwas L-askorbinowy) 100mg (125%*) Witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu) 2mg (17% ekwiwalentu alfa-tokoferolu) 4mg (34% ekwiwalentu alfa-tokoferolu) Żurawina koncentrat soku (vaccinium macrocarpon) (koncentrat 20:1 dający ekwiwalent świeżych żurawin) 40mg elementy: Witamina C, witamina E, żurawina, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), wosk pszczeli, lecytyna sojowa (nośnik), woda oczyszczona, mączka chleba świętojańskiego (stabilizator), krzemionka (substancja przeciwzbrylająca). Sposób wykorzystania: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. towar nie może być stosowany jako substytut prawidłowo najróżniejszej diety. Towar niewskazany dla pań w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Opakowanie: 30 kapsułek informacje o producencie: producent Swanson Health Products pozostała założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Do dzisiaj marka kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych oraz na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swoich produktów i robi wszystkokupujący byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia marki i przyniosły jej niemało splendoru, a także rzesze stałych, powracających kupujących. marka Swanson Health Products stara się aby: cena towaru była realnie najniższa. Czystość i produktywność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się certyfikatem prawidłowej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na najróżniejszych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czy- stości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Now Foods Dong Quai 520mg 100 kaps. 16,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY elementy 1 kapsułki: Sproszkowany korzeń dzięgiela chińskiego (Angelica sinensis) 520mg elementy: sproszkowany korzeń dzięgiela chińskiego (Angelica Sinensis), dwutlenek krzemu, roślinny stearynian magnezu, żelatyna jako komponent otoczki. Sposób zastosowania: 3 kapsułki dziennie jednorazowo lub w porcjach popijając mlekiem. Ostrzeżenie: Nie stosować dla pań w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut dobrze najróżniejszej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla śladowych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Zawartość: 100 kapsułek Kilka słów o producencie: marka Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najistotniej szanowanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: producent Roku 2003 w USA, najkorzystniejsza firma w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods posiadając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje jedynie najwyższej przystępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych części każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co realne, by najwyższa jakość produktów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Swanson Lactoferyna 100mg 90 kaps. 5,25 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY Zawartość 1 kapsułki: Lactoferyna (białko z mleka) 100mg Zawartość 2 kapsułek: Lactoferyna (białko z mleka) 200mg Zawartość 3 kapsułek: Lactoferyna (białko z mleka) 300mg elementy: Lactobacillus Gasseri, mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), hypromeloza (otoczka kapsułki), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające) Sposób zastosowania: Jedna kapsułka 1-3 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nie może być użytkowany jako substytut dobrze różnej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Producent: Swanson Health Products Fargo, ND 58108 USA Podmiot odpowiedzialny: Pro Sport S.C. ul. Pogodna 18 71-376 Szczecin Opakowanie: 90 kapsułek dane o producencie: producent Swanson Health Products została założona w 1969 roku, jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata prawidłowym zdrowiem. Do teraz marka kontynuując to marzenie, dociera do milionów ludzi świadomych swojego zdrowia w Stanach Zjednoczonych, a także na całym świecie. Swanson Health Products jest dumne ze swych produktów i robi wszystkokupujący byli w pełni zadowoleni. Te działania są czynione od początku istnienia marki i przyniosły jej niemało splendoru oraz rzesze stałych, powracających konsumentów. marka Swanson Health Products stara się aby: cena towaru była realnie najniższa. Czystość i sprawność była na jak najwyższym poziomie. Od kiedy marka szczyci się atestem prawidłowej Praktyki Wytwarzania (GMP) składniki są testowane na najróżniejszych etapach całego procesu produkcji w celu sprawdzenia czystości i mocy a gotowe produkty są badane przez niezależne laboratoria w celu potwierdzenia że, to co na etykiecie to jest w produkcie.
 • Producent Swanson, USA
 • Postać kapsułki
Kapsułki Now Foods Kidney Cleanse 100 kaps. 159,99 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY komponenty 1 porcji 2 kapsułek: Mącznica lekarska (mącznica lekarska) (liść) 300mg Pietruszka (Petroselinum crispum) (nasiona) 150mg Ekstrakt z rozmarynu (Rosmarinus officinalis) (liść) 150mg Fenkuł włoski (foeniculum vulgare) (nasiona) 100mg Ekstrakt z korzenia pokrzywy (Urtica dioica) 50mg Ekstrakt z oliwy z oliwek (Olea europea) 50mg Skrzyp polny (Equisetum arvense) (górne części roślin) 50mg Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki: celuloza, mączka ryżowa, kwasy tłuszczowe (źródło roślinne) i dwutlenek krzemu. Nie mieści: Pszenicy, glutenu, soi, mleka, jajek, ryb, skorupiaków i części pochodzących z orzechów. Sposób zastosowania: codziennie 2 kapsułki z dużą ilością wody. Do krótkotrwałego wykorzystania. Nie zaleca się używania dłużej niż jeden miesiąc. Ostrzeżenie: Nie stosować dla pań w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. produkt nie może być używany jako substytut korzystnie przeróżnej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Opakowanie: 90 kapsułek Kilka słów o producencie: producent Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najistotniej uznanego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: marka Roku 2003 w USA, najlepsza producent w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku.Now Foods posiadając na celu najwyższą satysfakcję swoich klientów produkuje wyłącznie najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych komponentów każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co realne, aby najwyższa jakość artykułów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki
Olej z nasion wiesiołka 150 kaps. (5907501110120) 20,50 zł ZOBACZ ZIMNOTŁOCZONY OLEJ Z NASION WIESIOŁKA 150 kapsułek Suplement diety Przeznaczenie: Preparat dedykowany jest jako uzupełnienie codziennej diety w niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a bardzo w kwas GLA. Z uwagi na ważne funkcje fizjologiczne NNKT powinny być obecne w diecie. Badania naukowe wskazują, iż: - długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. GLA) wywierają prawidłowy wpływ na układ krążenia - NNKT nie są syntezowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem - NNKT są ważnym elementyem budulcowym komórek organizmu - naturalny kwas tłuszczowy GLA powinien być komponentyem diety alergików - zachowanie właściwego poziomu kwasu GLA w organizmie ważne jest w okresie poprzedzającym miesiączkę u kobiet komponenty kapsułki: zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość składników: na zalecaną dzienną porcję artykułu (6 kapsułek) Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,162 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,174 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 1,764 g w tym kwas GLA (gamma-linolenowy): 0,189 g Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych bezkompromisowców zwierzęcych. Sposób wykorzystania: 3 razy dziennie po 2 kapsułki w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być użytkowany jako substytut rozmaitej diety. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Bronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla niepokaźnych dzieci. Zawartość: 150 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę
 • Producent Gal
 • Postać kapsułki
Kapsułki Żurawina + Skrzyp Polny 48 kaps. 12,99 zł ZOBACZ Żurawina mieści niemało dobroczynnych substancji, takich jak witaminy (A, C i z grupy B), sole mineralne, garbniki, taniny, proantocyjanidyny i kwasy naturalne (m. In. Cytrynowy i askorbinowy), wzmacniające układ immunologiczny. Jest także źródłem przeciwutleniaczy. Substancje obecne z żurawinie utrudniają bakteriom E. Coli przyleganie do ścian układu moczowego, dzięki czemu są one wydalane razem z moczem. To powoduje, iż żurawina znalazła zastosowanie przy dolegliwościach układu moczowego. Ponadto spożywanie żurawiny sprawia, iż mocz ma lekko kwaśny odczyn, co utrudnia powstawanie kamieni nerkowych. Stwierdzone jest też korzystne działanie preparatów zawierających żurawinę w stosunku do układu pokarmowego, nad wyraz przy problemach powodowanych poprzez bakterie Helicobacter pylori (takich jak choroba wrzodowa). Skrzyp polny to źródło łatwo przyswajalnej krzemionki, działa przeciwbakteryjnie i regenerująco. elementy 1 kapsułki: Błonnik owsiany 250 mg Wyciąg z żurawiny 200 mg Ekstrakt ze skrzypu polnego 50 mg Otoczka kapsułki: żelatyna Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla minimalnych dzieci. Sposób zastosowania: 1-4 kapsułki dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut rozmaitej diety. Opakowanie: 48 kapsułek po 596 mg
 • Producent Gal
 • Postać kapsułki
Doppelherz Aktive Meno 30 tabl. 9,50 zł ZOBACZ Doppelherz Aktiv-Meno jest stanowczo zalecany dla kobiet, u których występują dolegliwości związane z okresem menopauzy, takie jak uderzenia gorąca, nadmierne pocenie się, problemy z koncentracją, bezsenność, drażliwość lub przygnębienie, gwałtowne bicie serca. Także w celu wzmocnienia układu kostnego i zmniejszenia poziomu cholesterolu w bezkompromisowicy krwi. Izoflawony sojowe posiadają zdolność wiązania się z receptorami estrogenowymi, poprzez co wykazują działanie zbliżone do żeńskich hormonów płciowych. Nie wywołują działań ubocznych związanych ze używaniem hormonalnej terapii zastępczej. Stwierdzono, iż w Azji, gdzie spożycie soi jest wysokie, kobiety pokaźnie rzadziej cierpią na dolegliwości związane z okresem menopauzy. U pań w okresie przekwitania i po menopauzie niejednokrotnie dochodzi do podwyższenia poziomu "złego" cholesterolu. Izoflawony sojowe zmniejszają stężenie LDL cholesterolu we krwi, co prawidłowo wpływa na układ sercowo-naczyniowy. Wapń i witamina D3 łącznie z izoflawonami sprzyjają poprawnemu metabolizmowi tkanki kostnej, a także jej odbudowie i wzmocnieniu. Jest to wyjątkowo pokaźne dla kobiet w okresie menopauzalnym. Wapń oraz witamina D3 łącznie z izoflawonami sprzyjają korzystnemu metabolizmowi tkanki kostnej oraz jej odbudowie i wzmocnieniu. Jest to istotnie pokaźne dla pań w okresie menopauzalnym. Witaminy z grupy B (w tym biotyna i kwas foliowy) wzmacniają układ nerwowy i chronią przed skutkami stresu. składniki: węglan wapnia, koncentrat sojowy z izoflawonami; witaminy: D3 (cholekalciferol), tiaminę (wit. B1), ryboflawinę (wit. B2), wit. B6 (pirydoksynę), wit. B12 (cyjanokobalaminę), biotynę, kwas foliowy, a także: skrobię ryżową; substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu, stearynian wapnia, talk; emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, monooleinian polioksyetylenosorbitolu; substancje do użytkowania na powierzchnię: szelak, hydroksypropylometylocelulozę; nośnik: glicerol oraz barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza. Dzienna porcja (1 tabletka) zawiera: Koncentrat sojowy 125 mg (w tym izoflawony sojowe: 50 mg) Wapń 500 mg (63% ZDS*) Witamina D3 5 mcg (100% ZDS) Tiamina (wit. B1) 1,4 mg (100% ZDS) Ryboflawina (wit. B2) 1,6 mg (100% ZDS) Witamina B6 2,0 mg (100% ZDS) Witamina B12 3 mcg (300% ZDS) Biotyna 0,15 mg (100% ZDS) Kwas foliowy 400 mcg (200% ZDS) * % realizacji zalecanego dziennego spożycia (ZDS). Wart. Energetyczna: 0,7 kcal / 3 kJ; białko: 0,001g, węglowodany: 0,087 g, tłuszcze: 0,029 g. Masa 1 tabletki: 1,69 g. Informacja dla chorych na cukrzycę: 1 tabletka odpowiada 0,008 jednostek chlebowych (BE). Sposób wykorzystywania: Zażywać 1 tabletkę dziennie, popijając trafnyą ilością płynu. Nie rozgryzać, nie ssać. Tabletkę można dzielić. Nie należy przekraczać zalecanej porcji (1 tabletka dziennie). Produkt uzupełnia dietę w izoflawony sojowe, wapń, wit. D3 i witaminy z grupy B. Suplementy diety nie mogą być użytkowane w zastępstwie różnej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze do +25 st. C. Opakowanie: 30 tabletek
 • Producent Queisser Pharma GmbH, Niemcy
 • Postać tabletki
Kapsułki Now Foods Maca 100 kaps. 127,50 zł ZOBACZ SUPLEMENT DIETY elementy 1 kapsułki: Sproszkowany korzeń maca (Lepidium meyenii) 500mg składniki: Sproszkowany korzeń maca (Lepidium meyenii), roślinny stearynian magnezu i żelatyna jako otoczka kapsułki. Sposób zastosowania: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie popijając wodą. Ostrzeżenie: Nie stosować dla pań w ciąży. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. artykuł nie może być stosowany jako substytut należycie różnorodnej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Producent: NOW FOODS, 395 S. GLEN ELLYN Rd. BLOOMINGDALE, IL 60108, USA Podmiot odpowiedzialny: PRO NATURA sp. J., ul. Gen. Okulickiego 133D, Szczecin Zawartość: 100 kapsułek Kilka słów o producencie: producent Now Foods w prowadzonej od 1968 roku działalności każdym dniem zapracowała sobie na miano najmocniej uwielbianego producenta w branży w USA. Potwierdzają to liczne tytuły i nagrody: firma Roku 2003 w USA, najlepsza firma w sklepach ze zdrową żywnością w USA w 2004 roku. Now Foods mając na celu najwyższą satysfakcję swych kupujących produkuje tylko najwyższej dostępnej farmaceutycznej klasy. Dla zapewnienia bezwzględnej jakości podstawowych komponentów każdy z naszych dostawców jest poprzez nas kontrolowany w nieregularnych audytach. Now Foods robi wszystko co realne, by najwyższa jakość towarów mogła być zaoferowana klientom w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.
 • Producent Now Foods, USA
 • Postać kapsułki

 

 

Pozostałe leki chorób układu moczowego i płciowego
5 (100%) 1 vote