Podłogi i schody

Schody treningowe do ćwiczeń fitness inSPORTline ProfiStair (8596084063854) 38990 zł ZOBACZ Schody treningowe do ćwiczeń fitness inSPORTline ProfiStair Schody fitness inSPORTline ProfiStair to profesjonalny sprzęt cardio, dedykowany do wzmacniania i modelowania mięśni ud i pośladków oraz poprawy kondycji fizycznej. Ta alternatywa stacjonarnego steppera znamionuje się dużą wytrzymałością i trwałością, zwłaszcza dzięki umocnionej ramie i wadze - 231 kg. Niezawodny silnik AC zapewnia płynną, niezawodną pracę, choćby przy bezustannym obciążeniu do 180 kg. Za bezpieczeństwo treningu odpowiadają boczne poręcze na całej długości schodów, hamulec awaryjny oraz antypoślizgowe wykończenie poziomów. Uzupełniające mocne strony sprzętu to system śrub blokujących, kompensujący nierówności podłogi, dwa stojaki na butelki, 4 kółka transportowe, stojak na książkę albo tablet i wentylator. Wszystkie atrybuty, w tym szybkość, są sterowane elektronicznie. Szybkość ćwiczeń podaje się w krokach na minutę i waha się od 20 do 140 poziomów/min. Użytkownik ma do wyboru 20 stopni obciążenia. Wysokość jednego kroku wynosi 19 cm, szerokość 53 cm, a głębokość - 24,6 cm.Schody fitness inSPORTline ProfiStair są wyekwipowane w krystaliczny, instynktownie obsługiwany ekran, który wskazuje wszelkie parametry ćwiczeń, takie jak: ilość spalonych kalorii, czas, dystans, prędkość, tętno i poziom obciążenia. Pomiar tętna odbywa się za pośrednictwem zaimplementowanych czujników albo pasa piersiowego. Użytkownik ma do dyspozycji 10 programów. Należą do nich: szybki start, 3 programy docelowe (czas, dystans, kalorie), 2 programy tętna (TF, interwał TF), program losowy, interwałowy program poziomu i szybkości oraz program manualny. Urządzenie jest wyposażone też w gniazdo USB.Kluczowe parametry:Profesjonalna alternatywa stepperaSymulacja chodzenia po schodach o szerokim zakresie stopni obciążenianad wyraz mocna kompozycja i niezawodny silnik ACBoczne poręcze dla maksymalnego bezpieczeństwaantypoślizgowe wykończenie poziomów Czytelny, podświetlany ekran z intuicyjną obsługąwyświetlacz wskazuje: sprawność, liczba spalonych kalorii, czas, odległość, prędkość, tętno, poziom obciążeniaOpis techniczny:towar producent inSPORTlineKod producenta 16385EAN 8596084063854 dane podstawowe wariantSchody
  • Producent inSPORTline
Hg politura - ochronna warstwa nabłyszczająca lakierowany parkiet i drewniane podłogi - lakierowane podłogi ||drewniane podłogi (8711577013240) 46,63 zł ZOBACZ Nabłyszcza i chroni lakierowany parkiet i drewniane podłogi.broni polakierowany parkiet i drewniane podłogi przed zarysowaniem, ścieraniem i brudem. Nadaje delikatny połysk. Uwaga: przeciwpoślizgowe parametry!mieści:środek konserwującySposób wykorzystania:w sytuacji świeżo położonego lakieru odczekać przynajmniej 7 dni. W przypadku parkietu dawno polakierowanego oczyścić dokładnie całą powierzchnię środkiem HG ZMYWACZ POLITURY. Po całkowitym wyschnięciu powierzchni nanosić cienką warstwę politury za pomocą specjalnego (niezbyt miękkiego) wałka. Uwaga: politurę nakładać za każdym razem w tym samym, jednym kierunku! Po około 45 minutach można nakładać drugą warstwę politury prostopadle do pierwszej. Taki sposób nakładania warstw daje udoskonalony blask i sprawniejszą ochronę zabezpieczanej powierzchni. Po 24 godzinach od położenia drugiej warstwy powierzchnia jest już w całości zabezpieczona i chroniona.wydajność:1 l politury na około 40 m2.Bieżąca pielęgnacja:politurę można odnawiać w przypadku pojawienia się zmatowionych plam przez nakładanie kolejnej warstwy. Po 6-cio krotnym odnowieniu politury zaleca się zmyć wszystkie stare warstwy środkiem HG ZMYWACZ POLITURY i nałożyć na parkiet albo drewnianą podłogę, świeżą warstwę politury. Do bieżącej pielęgnacji zaleca się używać HG CZYSTY, połyskującY PARKIETUwaga:Nie wstrząsać przed użyciem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Przechowywać w dodatniej temperaturze.
  • Producent HG
Fakro Schody strychowe lwk plus 305 z drewnianą drabinką - 60x130 512,49 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 305 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus wykorzystano nowoczesne rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort stosowania, niezwykle dobre parametry termoizolacyjne i umożliwiają jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie doszlifowaną termoizolacyjną klapę w kolorze białym oraz standardowo zaopatrzone są w poręcz, a także - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. w sytuacji w przypadku grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają sporej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Przystępny montaż System konstrukcji proste zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz przypasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Komfortowa obsługa optymalna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach ponadto drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Dodatkowe wyposażenie W celu zwiększenia komfortu stosowania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria dopełniające.
  • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 z drewnianą drabinką - 70x120 713,12 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, nadzwyczajne atrybuty termoizolacyjne i najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności wykonywania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania technologiczne, a także oczekiwania bezpieczeństwa oraz pełną wygodę używania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu nieskomplikowane zamontowanie schodów przez dwie osoby oraz dobranie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa stosowna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach ponadto drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu zwiększenia komfortu użytkowania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dodatkowe.
  • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe superizolacyjne ltk energy 280 z drewnianą drabinką - 60x120 708,81 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, dedykowane do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort używania, wyśmienite parametry termoizolacyjne i najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. Umożliwiają łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymagania technologiczne i oczekiwania bezpieczeństwa i całkowitą wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają szerokiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Prosty montaż System montażu proste zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także przypasowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa adekwatna budowa mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach w dodatku drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu wykorzystywania, a także przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria uzupełniające.
  • Producent Fakro
Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką - 70x130 700,58 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS posiadają białą klapę, a także poręcz w odcieniu czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i upraszcza poruszanie się po schodach. pozwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania technologiczne i kryteria bezpieczeństwa i pełną wygodę używania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają szerokiej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System montażu nieskomplikowane zamontowanie schodów przez dwie osoby, a także dobranie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta całkowicie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa odpowiednia konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach na dodatek drabinkę ułatwia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. uzupełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu wykorzystywania oraz przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria uzupełniające.
  • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe lwk plus 280 z drewnianą drabinką - 70x120 482,14 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 280 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus użyto postępowe rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort używania, niezwykle korzystne właściwości termoizolacyjne oraz umożliwiają jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus posiadają estetycznie dopracowaną termoizolacyjną klapę w odcieniu białym, a także standardowo wyposażone są w poręcz oraz - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. w przypadku w przypadku grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają obfitej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Przystępny montaż System montażu łatwe zamontowanie schodów przez dwie osoby, a także dopasowanie długości drabiny do wysokości pomieszczenia. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Komfortowa obsługa stosowna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach ponadto drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. Uzupełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu stosowania, a także przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dodatkowe.
  • Producent Fakro
Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 z drewnianą drabinką - 60x120 710,84 zł ZOBACZ Schody strychowe superizolacyjne LTK Energy 280 Fakro z drewnianą drabinką Schody LTK Energy to schody supertermoizolacyjne nowej generacji, przeznaczone do domów energooszczędnych. Gwarantują wysoki komfort użytkowania, genialne cechy termoizolacyjne i najwyższą 4-tą klasę szczelności wg normy EN14975. zezwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie wymogi technologiczne, a także oczekiwania bezpieczeństwa i pełną wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro w trakcie składania i rozkładania drabinki nie wymagają obszernej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym pozostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji proste zamontowanie schodów poprzez dwie osoby i dobranie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta w pełni zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. wygodna obsługa adekwatna konstrukcja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach jeszcze drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek zezwala na komfortowe otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu powiększenia komfortu wykorzystywania oraz przyspieszenia montażu do schodów segmentowych FAKRO dostępne są akcesoria uzupełniające.
  • Producent Fakro
Schody strychowe lwk plus 305 z drewnianą drabinką - 60x140 marki Fakro 520,23 zł ZOBACZ Schody strychowe LWK Plus 305 Fakro z drewnianą drabinką W schodach LWK Plus użyto postępowe rozwiązania, które gwarantują najwyższy komfort wykorzystywania, wyjątkowo prawidłowe atrybuty termoizolacyjne oraz zezwalają na jeszcze prostszy i szybszy montaż schodów w stropie. Schody LWK Plus mają estetycznie dopracowaną termoizolacyjną klapę w odcieniu białym, a także standardowo wyekwipowane są w poręcz oraz - w wersji 3 segmentowej - w stopki. Wysokość skrzynki schodów wynosi 14 cm. W przypadku w sytuacji grubszego stropu, w celu estetycznego wykończenia otworu powyżej skrzynki zamontowanych schodów, istnieje możliwość zamówienia nadstawki LXN Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają pokaźnej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Przystępny montaż System montażu nieskomplikowane zamontowanie schodów przez dwie osoby, a także dobranie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. Wygodna obsługa trafna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach dodatkowo drabinkę usprawnia ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek pozwala na wygodne otwieranie i zamykanie schodów. Dopełniające wyposażenie W celu powiększenia komfortu wykorzystywania oraz przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dopełniające.
  • Producent Fakro
Fakro Schody strychowe lmk-280 z metalową drabinką - 70x120 675,17 zł ZOBACZ Schody strychowe LMK-280 Fakro z metalową drabinką Schody LMK w odróżnieniu od schodów LMS mają białą klapę, a także poręcz w odcieniu czerwonym. Poręcz zamontowana jest do kątowników drabiny i ułatwia poruszanie się po schodach. zezwalają na łatwe i bezpieczne wyjście na poddasze nieużytkowe bez konieczności realizowania kosztownych i zajmujących dużo miejsca schodów stacjonarnych. Spełniają wszelkie oczekiwania techniczne i kryteria bezpieczeństwa oraz pełną wygodę stosowania. Oszczędność miejsca Schody strychowe Fakro podczas składania i rozkładania drabinki nie wymagają obfitej przestrzeni, a po złożeniu „chowają się" w stropie. Oszczędzamy tym samym miejsce w pomieszczeniu, w którym zostały zamontowane. Łatwy montaż System konstrukcji nietrudne zamontowanie schodów poprzez dwie osoby, a także dostosowanie długości drabiny do wysokości wnętrza. Schody dostarczone są do klienta kompletnie zmontowane i nie wymagają żadnych czynności przedmontażowych. komfortowa obsługa trafna kompozycja mechanizmu odciążającego klapę schodów, a w niektórych modelach na dodatek drabinkę upraszcza ich obsługę. Dostarczany ze schodami drążek umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie schodów. dodatkowe wyposażenie W celu powiększenia komfortu wykorzystywania i przyspieszenia konstrukcji do schodów segmentowych FAKRO przystępne są akcesoria dopełniające.
  • Producent Fakro
Podłogi i schody
5 (100%) 1 vote