Płyny pielęgnacyjne

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Renu mps 120 ml marki Bausch & lomb 13,99 zł ZOBACZ ReNu® MPS™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych środków czyszczących dedykowany jest dla wszystkich użytkowników soczewek, bardzo tych którzy posiadają wrażliwe oczy i problemy z alergią. • PH płynu jest zbliżone do PH filmu łzowego, co podnosi komfort noszenia soczewek; • delikatny skład płynu nie podrażnia gwarantując sprawność. Przy użyciu tego płynu możesz subtelnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe • gromadzi Poloksaminę, która czyści i zagwarantuje komfort, eliminuje lipidy i skażenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza, a także rozszerza zwilżalność soczewek • Dezynfekuje soczewki kontaktowe-z awiera Dymed™, który produktywnie dezynfekuje i zabija drobnoustroje bytujące na soczewkach • Nawilża soczewki kontaktowe - Utrzymuje zwilżalność soczewek • Można go stosować do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych • Jest zalecany przez specjalistów do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Skład: Sterylny płyn zawierający kwas borowy, sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu i chlorek sodu; DYMED (biguanid poliaminopropylu), 0,00005%, poloksaminę 1%. Nie gromadzi elementów takich jak; Chlorheksydyna Ani thimerosal.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 120
Bausch & lomb Renu mps 360 ml 34,99 zł ZOBACZ ReNu® MPS™ to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki zastosowaniu postępowych środków czyszczących przeznaczony jest dla wszystkich użytkowników soczewek, bardzo tych którzy mają wrażliwe oczy i problemy z alergią. • PH płynu jest zbliżone do PH filmu łzowego, co wznosi komfort noszenia soczewek; • finezyjny skład płynu nie podrażnia gwarantując skuteczność. Przy użyciu tego płynu możesz delikatnie czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe • posiada Poloksaminę, która czyści i zagwarantuje komfort, eliminuje lipidy i skażenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza oraz rozszerza zwilżalność soczewek • Dezynfekuje soczewki kontaktowe-z awiera Dymed™, który efektywnie dezynfekuje i zabija drobnoustroje bytujące na soczewkach • Nawilża soczewki kontaktowe - Utrzymuje zwilżalność soczewek • Można go stosować do pielęgnacji soczewek silikonowo-hydrożelowych • Jest zalecany przez specjalistów do codziennej pielęgnacji wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Służy także do płukania i przechowywania soczewek kontaktowych. Skład: Sterylny płyn zawierający kwas borowy, sól dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu i chlorek sodu; DYMED (biguanid poliaminopropylu), 0,00005%, poloksaminę 1%. Nie zawiera składników takich jak; Chlorheksydyna Ani thimerosal.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 360
Płyn Biologiczny do soczewek Bio True 300ml 19,99 zł ZOBACZ Data ważności płynów: koniec października 2017 Płyn Biologiczny do soczewek Biotrue 300ml Nowość Zawartość: 300 ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis towaru: Biotrue Multi-Purpose Solution to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych inspirowany biologią ludzkiego oka. Płyn ten działa jak twoje oczy. Ma jednostajne pH odpowiadające odczynowi zdrowych łez. Czyści i eliminuje drobnoustroje. Przeznaczony jest do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych,w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych.we wnętrzu opakowania znajduje się pojemnik na soczewki. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue służy do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania. Noszenie soczewek kontaktowych, nad wyraz gdy mniej sypiamy i dłużej korzystamy z komputera, że zachowanie komfortu i zdrowia narządu wzroku staje się wyzwaniem. W trosce o soczewki i stan Twoich oczu stworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych dobrany do fizjologii narządu wzorku. Płyn wielofunkcyjny Biotrue zagwarantuje naturalne nawilżenie gałki ocznej dzieki zaimplementowaniu substancji zwilżającej będącej równiez składnikiem filmu łzowego, a także wartości pH dobranej do odczyny korzystnych łez. Płyn wielofunkcyjny biotrue usprawnia oczyszczanie soczewek, pomagając zapobiegać denaturacji pewnych białek zawrtych we łzach i usuwa drobnoustroje, dbając o zachowanie zdrowia. Biotrue działa jak twoje oczy. Płyn gromadzi pojemnik na soczewki.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 300
AMO Complete Revitalens - 120ml 11,99 zł ZOBACZ PŁYN AMO Complete Revitalens 120 Zawartość: PŁYN AMO Korzystamy z Własnego Magazynu Opis towaru: Complete Revitalens MPDS – nowa generacja wielofunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych do soczewek kontaktowych. Complete Revitalens MPDS marki Abbott Medical Optics Inc. proponuje nieprzeciętne cechy czyszczące i dezynfekujące bez utraty komfortu, zaawansowane usuwanie białek i lipidów, niską toksyczność dla tkanek oka i znakomitą kompatybilność i komfort przy pielęgnacji soczewek silikono – hydrożelowych i klasycznych. Powodem jego pełnej dynamiczności jest interaktywny system składający się z dwóch komplementarnych środków dezynfekujących oraz systemu buforującego. Dwa środki dezynfekujące dwuchlorowodorek aleksydyny, a także polyquaternium-1 działają w zgodności z czynnikiem chelatującym EDTA oraz systemem buforującym, zawierającym kwas borowy, w celu osiągnięcia wszelkich funkcji wyraźnych dla płynu pielęgnacyjnego nowej generacji. Complete Revitalens MPDS jest produktywny, a jego złożona formuła, wydajnie zwalcza Acanthamoebę i inne drobnoustroje oporne na niektóre płyny wielofunkcyjne. Wysoka wydajność dezynfekcyjna, choćby w niedogodnych warunkach, jest kompatybilna ze wszystkimi materiałami do produkcji miękkich soczewek kontaktowych. Complete Revitalens MPDS usuwa 99,99% bakterii i grzybów i usuwa ponad 85% białek i osadów lipidowych z powierzchni soczewki. Odnotowano także wysoki komfort noszenia soczewek w trakcie trwającego ponad 90 dni okresu badania. Complete Revitalens MPDS sprawnie opracowany, tak, żeby zminimalizować wrażliwość oczu, barwienie rogówki i wystąpienie innych działań niepożądanych, przy zapewnieniu komfortu. Complete Revitalens MPDS to nowa generacja uniwersalnej dezynfekcji soczewek kontaktowych, nowa generacja środków do pielęgnacji soczewek kontaktowych. Nowy COMPLETE RevitaLens MPDS pomoże zachować czyste soczewki, a także zdrowe oczy: pokaźna i długofalowa ochron antybakteryjna,skuteczne usunięcie białek i tłuszczów,czyste soczewki bez utraty komfortu noszenia,komfort dla osób noszących soczewki kontaktowe. Płyn może być wysyłany bez opakowania tekturowego ponieważ wypakowujemy je z opakowań zbiorczych. +
 • Producent MaxVue Vision
 • Pojemność 120
Płyn Renu MultiPlus No Rub 360 ml 24,99 zł ZOBACZ Płyn Renu MultiPlus No Rub 360 ml Zawartość: 360 ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis produktu: ReNu MultiPlus® Multi-Purpose Solution to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych o neutralnym PH, przeznaczony do codziennego wykorzystywania. Płyn służy do: czyszczenia, dezynfekcji, płukania, przechowywania, nawilżania soczewek kontaktowych i usuwania białka. Nieszablonowa kombinacja energicznych komponentów umożliwia łatwą pielęgnację soczewek przy użyciu jedynie jednego artykułu a oryginalna formuła w wielofunkcyjnym płynie ReNu MultiPlus® wydajnie usuwa tłuszcze, skażenia środowiskowe i białka. Płyn ReNu MultiPlus® jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami miękkich soczewek kontaktowych. Płyn zawiera pojemnik na soczewki. O detaly zapytaj swojego specjalistę! zobacz instrukcję wykorzystywania na stronie producenta. dodatkowe dane o soczewkach na stronach: http://www.twoje-soczewki.pl/index.php?strona=soczewki http://www.bausch.com/en_US/consumer/visioncare/product/softcare/renumpsolution.aspx http://www.bausch.com/en_US/consumer/visioncare/product/renump_norub_howto.aspx http://www.renufresh.com/ parametry: ReNu MultiPlus® Multi-Purpose Solution: sterylny, izotoniczny roztwór zawierający HYDRANATE® (hydroxyalkylphosphonate), kwas borowy, edetate disodu, poloxamine, boran sodu i chlorek sodu, konserwant DYMED® (polyaminopropyl biguanide) 0,0001%.
 • Producent Bausch & Lomb
 • Pojemność 360
Płyn maxoptifresh 500 ml no rub marki Maxvue vision 21,99 zł ZOBACZ Płyn MaxOptiFresh 500 ml No RubZawartość: 500 ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis produktu: Max OptiFresh to rewelacyjny wielofunkcyjny płyn do wszelkich miękkich soczewek kontaktowych z formułą NO-RUB „bez pocierania", który czyści, płucze, dezynfekuje, nawilża, usuwa osady białkowe i przechowuje soczewkę. Max OptiFresh został wyekwipowany w specjalny składnik HPMC – jest to substancja nawilżająca, która buduje otoczkę wilgoci pomiędzy soczewką a okiem, gwarantując wysoki komfort. Z płynem Max OptiFresh o wyjątkowej kompilacji 4 intensywnych elementów realna jest przystępna i szybka pielęgnacja soczewek kontaktowych już w 6 godzin. Płyn nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania). Starczy przepłukać soczewki i pozostawić je zanurzone w płynie. Po 6 godzinach wyjmujemy czyste i gotowe do wykorzystania soczewki. Płyn zachowuje ważność poprzez 3 miesiące po otwarciu. POLYHEKSANIDE - środek dezynfekujący i konserwujący, który utrzymuje soczewkę wolną od bakterii i zarazków, POLOXAMER - eliminuje białko i brud z soczewki, HUPROMELLOSE - kreuje tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć, a także uniemożliwia suchości i smaruje soczewkę dla długotrwałego komfortu noszenia soczewek, SODIUM PHOSPHATE BUFFER - utrzymuje adekwatne PH. Płyn gromadzi pojemnik na soczewki. Max OptiFresh nadzwyczajne rozwiązanie z HPMC – substancją nawilżającą, która generuje otoczkę wilgoci między soczewką a okiem. uzupełniające informacje o soczewkach na stronach: http://www.colourvue-lens.com/maxoptifresh.html http://colourvue.pl/max.htm atrybuty: Polyheksanide, Poloxamer, Hupromellose, Sodium Phosphate Buffer.
 • Producent MaxVue Vision
 • Pojemność 500
Płyn maxoptifresh 360 ml no rub marki Maxvue vision 18,99 zł ZOBACZ Płyn MaxOptiFresh 360 ml No Rub Zawartość: 360 ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis towaru: Max OptiFresh to znakomity wielofunkcyjny płyn do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych z formułą NO-RUB „bez pocierania", który czyści, płucze, dezynfekuje, nawilża, usuwa osady białkowe i przechowuje soczewkę. Max OptiFresh pozostał zaopatrzony w specjalny komponent HPMC – jest to substancja nawilżająca, która stwarza otoczkę wilgoci między soczewką a okiem, gwarantując wysoki komfort. Z płynem Max OptiFresh o nieszablonowej kombinacji 4 intensywnych części realna jest nietrudna i szybka pielęgnacja soczewek kontaktowych już w 6 godzin. Płyn nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania). Wystarczy przepłukać soczewki i pozostawić je zanurzone w płynie. Po 6 godzinach wyjmujemy czyste i gotowe do wykorzystania soczewki. Płyn zachowuje ważność poprzez 3 miesiące po otwarciu. POLYHEKSANIDE - środek dezynfekujący i konserwujący, który utrzymuje soczewkę wolną od bakterii i zarazków, POLOXAMER - usuwa białko i brud z soczewki, HUPROMELLOSE - stwarza tarczę na soczewce, zachowuje wilgoć, a także zapobiega suchości i smaruje soczewkę dla długofalowego komfortu noszenia soczewek, SODIUM PHOSPHATE BUFFER - utrzymuje trafne PH. Płyn posiada pojemnik na soczewki. Max OptiFresh wyśmienite rozwiązanie z HPMC – substancją nawilżającą, która generuje otoczkę wilgoci między soczewką a okiem.dopełniające informacje o soczewkach na stronach: http://www.colourvue-lens.com/maxoptifresh.html http://colourvue.pl/max.htm atrybuty: Polyheksanide, Poloxamer, Hupromellose, Sodium Phosphate Buffer.
 • Producent MaxVue Vision
 • Pojemność 360
Nowość płyn renu m p s 360 ml dla wrażliwych marki Bausch&lomb 16,49 zł ZOBACZ Płyn Renu MPS 360 ml Zawartość: 360 ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis artykułu: ReNu® MPS™ Multi-Purpose Solution to subtelne płyn przeznaczony dla wrażliwych oczu. Połączenie wygody, prostoty, produktywności i bezpieczeństwa. ReNu® MPS™ czyści, płucze, dezynfekuje, nawilża miękkie soczewki kontaktowe i likwiduje osady białkowe, sklepach i miękkie soczewki kontaktowe i likwiduje osady białkowe nagromadzone podczas używania soczewek - wszystkie działania w jednej butelce. Jest to jedyny płyn uniwersalny zawierający HYDRANATE®, specjalny składnik, który likwiduje osady białkowe w trakcie czyszczenia soczewek. ReNu® MPS™ Multi-Purpose Solution sprawia, że pielęgnacja soczewek staje się prosta i przyjemna. Bez tabletek enzymatycznych, bez fiolek, bez dodatkowych czynności. Żadnych kłopotów. O detaly zapytaj swego specjalistę!zobacz instrukcję używania na stronie producenta. dodatkowe dane o soczewkach na stronach:http://www.bausch.co.uk/en_UK/consumer/visioncare/product/softcare/renumpsolution.aspxhttp://www.bausch.co.uk/en_UK/consumer/visioncare/product/renump_norub_howto.aspxhttp://www.renufresh.com/ cechy: Sterylny płyn zawierający kwas borowy, sol dwusodową kwasu etylenodwuaminoczterooctowego, boran sodu i chlorek sodu, DYMED® (biguanid poliaminopropylu) 0.00005%, poloksaminę 1%. Nie gromadzi skladnikow takich jak: Chlorheksydyna ani Thimerosal.
 • Producent Bausch&Lomb
 • Pojemność 360
Mega zestaw renu multiplus 2x360ml marki Bausch & lomb 45,99 zł ZOBACZ Mega pakiet Renu 2x360ml Korzystamy z Własnego Magazynu Opis towaru: ReNu MultiPlus® Multi-Purpose Solution to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych o neutralnym PH, przeznaczony do codziennego stosowania. Płyn służy do: czyszczenia, dezynfekcji, płukania, przechowywania, nawilżania soczewek kontaktowych i usuwania białka. Unikatowa kompozycja aktywnych komponentów umożliwia łatwą pielęgnację soczewek przy użyciu tylko jednego artykułu a unikalna formuła w wielofunkcyjnym płynie ReNu MultiPlus® skutecznie eliminuje tłuszcze, zanieczyszczenia środowiskowe i białka. Płyn ReNu MultiPlus® jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami miękkich soczewek kontaktowych. Płyn gromadzi pojemnik na soczewki. O detaly zapytaj swojego specjalistę! sprawdź instrukcję stosowania na stronie producenta. dopełniające informacje o soczewkach na stronach: http://www.twoje-soczewki.pl/index.php?strona=soczewki http://www.bausch.com/en_US/consumer/visioncare/product/softcare/renumpsolution.aspx http://www.bausch.com/en_US/consumer/visioncare/product/renump_norub_howto.aspx http://www.renufresh.com/ właściwości: ReNu MultiPlus® Multi-Purpose Solution: sterylny, izotoniczny roztwór zawierający HYDRANATE® (hydroxyalkylphosphonate), kwas borowy, edetate disodu, poloxamine, boran sodu i chlorek sodu, konserwant DYMED® (polyaminopropyl biguanide) 0,0001%.
 • Producent Bausch & Lomb
Amo Biotrue 300 ml 34,65 zł ZOBACZ Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue?Do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania.Noszenie soczewek kontaktowych, szczególnie gdy mniej sypiamy i dłużej korzystamy z komputera, że zachowanie komfortu i zdrowia narządu wzroku staje się wyzwaniem. W trosce o soczewki i stan Twoich oczu tworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych przypasowany do fizjologii narządu wzroku.Sposób działaniastosowany codziennie płyn wielofunkcyjny Biotrue? rozpuszcza osady białkowe, oczyszcza, odrywa od powierzchni miękkich soczewek kontaktowych i eliminuje nagromadzone na nich resztki filmu łzowego, skażenie i złogi. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? uniemożliwia powstawaniu na powierzchni soczewek depozytów podrażniających oczy. Zabija także drobnoustroje chorobotwórcze.. Gdy soczewki przechowywane są w płynie, jego komponenty tworzą na powierzchni soczewek nawilżającą powłokę, która pomaga utrzymać komfort noszenia poprzez cały dzień. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? moży być w dodatku wykorzystywany do płukania soczewek.zalety płyny Biotrue?Inspirowany biologią narządu wzroku? płyn wielofunkcyjny Biotrue? zawiera substancje zwilżającą będącą dodatkowo elementyem filmu łzowego, a jego odczyn jest przypasowany do pH prawidłowych łez. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue? zabezpiecza i chroni soczewki kontaktowe, przedłużając komfort ich noszenia. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? uniemożliwia denaturacji pewnych białek zawartych we łzach, co upraszcza oczyszczanie soczewek kontaktowych i hamuje powstawanie osadów, które mogę wywoływać dyskomfort i przyczynić się do skrócenia czasu noszenia soczewek. Dzięki zwilżaniu i oczyszczaniu soczewek płyn wielofunkcyjny Biotrue? gwarantuje długotrwały komfort poprzez cały dzień.wyznaczonia do wykorzystaniaWielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue? jest wskazany do codziennej pielęgnacji, oczyszczani, usuwania osadów białkowych, płukania, chemicznej (nie cieplnej) dezynfekcji i przechowywania miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych (w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych) zgodnie z zaleceniami specjalisty.Biotrue? działa jak Twoje oczy!pojemność: 300 mlzastosowanie: wszystkie typy miękkich soczewek kontaktowychPojemnik na soczewki: tak??
 • Producent AMO
 • Pojemność 300
Opti free replenish 300ml marki Alcon 27,19 zł ZOBACZ Płyn do soczewek to niezastąpiony towar użytkownika soczewek kontaktowych. Adekwatnie dopasowany artykuł nie tylko zadba o oczyszczenie, dezynfekcję i konserwację soczewek, lecz też powiększy Twój komfort w trakcie ich noszenia. Charakterystyka płynu OPTI-FREE RepleniSH: Soczewki kontaktowe to perfekcyjne rozwiązanie dla energicznych osób, które cenią wygodę i chcą korygować swój wzrok w postępowy sposób. Warto jednak uświadomić sobie,dobór soczewek nie zapewni nam komfortu, jeśli właściwie o nie nie zadbamy. Płyn OPTI-FREE RepleniSH powstał z myślą o twoim powszednim korzystnym samopoczuciu. Produkt nada twoim soczewkom sprężystości, nawilży je i sprawi, iż będą w prawidłowej kondycji poprzez dłuższy czas. Mocne strony płynu OPTI-FREE RepleniSH: OPTI-FREE RepleniSH to wielofunkcyjny płyn dezynfekcyjny, oparty na TEARGLYDE - opatentowanym systemie regenerującym, zezwalającym na regenerację oraz utrzymanie wilgotności powierzchni soczewki. Nawilżenie soczewki to bardzo ważna kwestia, bowiem to ona najczęściej decyduje o komforcie w trakcie noszenia soczewki. O odpowiednią wilgotność powinny zadbać zwłaszcza te osoby, które borykają się z problemem szybko wysuszających się oczu. nawet jeśli nie należymy do tego grona, możemy doświadczyć dyskomfort - oczy robią się suche podczas wielogodzinnej pracy poprzez ekranem komputera, bowiem mrugamy wtedy rzadziej. Wysuszenie wywoływać może ponadto przebywanie w klimatyzowanych pomieszczeniach. OPTI-FREE RepleniSH to nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko nawilży soczewkę. Skład tego produktu został opracowany w taki sposób, aby płyn posiadał też wysokie cechy oczyszczające i dezynfekujące. wspaniale usuwa osady białkowe z soczewek, dzięki czemu zachowują one swoją świeżość i wygodę noszenia przez cały dzień. Skutecznie zabija bakterie (zarazki), mogące powodować zakażenie oka, jednocześnie nie zawierając w swoim składzie środków drażniących. Płyn bez problemu rozprawia się z zanieczyszczeniami, które zagrażają soczewce,jednocześnie jest finezyjny dla oka. Do stworzenia produktu użyto jedynie sprawdzonych składników, poddanych precyzyjnym badaniom. dzięki czemu, sięgając po OPTI-FREE RepleniSH, możesz czuć się bezpiecznie każdego dnia i zapewnić swoim soczewkom higienę na najwyższym poziomie. Dla kogo płyn OPTI-FREE RepleniSH? producent zjednała sobie serca konsumentów, niezależnie od szerokości geograficznej miejsca, w którym mieszkają - płyn OPTI-FREE RepleniSH to jeden z najszczególniej modnych płynów dezynfekujących na świecie wg. AC Nielson. Używając go, możemy liczyć na skuteczne rozwiązanie, w przystępnej cenie, a także na codzienną pomoc w walce o swój komfort i ostre widzenie. Skład płynu OPTI-FREE RepleniSH: TEARGLYDE (opatentowany system regenerujący o podwójnym działaniu), POLYQUAD (polikwaternium-1) 0,001%, ALDOX (miristamidopropylodimetyloamina) 0,0005%.
 • Producent ALCON
 • Pojemność 300
Avizor Unica Sensitive 350ml, 070 21,99 zł ZOBACZ Avizor Unica Sensitive to wielofunkcyjny płyn - dedykowany do pielęgnacji, przechowywania, a także czyszczenia wszelkich rodzajów soczewek kontaktowych - równocześnie tych miękkich jak i innowacyjnych - wytwarzanych z materiałów silikonowo- hydrożelowych. Charakterystyka płynu Avizor Unica Sensitive: Płyn Avizor Unica Sensitive pozostał opracowany przeważnie z myślą o użytkownikach soczewek - o wyjątkowo wrażliwych oczach, ze skłonnością do częstych podrażnień i reakcji alergicznych. produkt dzięki zaimplementowaniu hialuronianu sodu - będącego naturalnym komponentyem gałki ocznej, a także minimalnej ilości substancji, a także części konserwujących, nie sprawia reakcji alergicznych i jest w pełni bezpieczny choćby dla osób o szczególnie wrażliwych oczach ze skłonnością do reakcji uczuleniowych. Płyn może być użytkowany do pielęgnacji wszelkich miękkich soczewek kontaktowych, w tym ponadto do nowoczesnych soczewek silikonowo-hydrożelowych. Perfekcyjnie czyści, pielęgnuje, usuwa odpady białkowe, a przy tym odżywia i płucze soczewki oraz pasuje do ich przechowywania. Nawilża i upraszcza ich zakładanie. Redukuje symptomy suchego oka i przeciwdziała objawowi czerwonego oka spowodowanego uszkodzeniami mechanicznymi. Wydłuża czas wygodnego noszenia soczewek wspaniale broniąc rogówkę i nawilżając oko. produkt przystępny w niezwykle wydajnym i ekonomicznym opakowaniu zawierającym aż 350 ml płynu. Atuty płynu Avizor Unica Sensitive: sprawna pielęgnacja i dezynfekcja wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych; wysoka skuteczność w usuwaniu osadów białkowo - lipidowych; produktywnie redukuje symptomy suchego oka oraz przeciwdziała objawowi czerwonego oka spowodowanego uszkodzeniami mechanicznymi; wydłuża czas wygodnego noszenia soczewek; rewelacyjny do przepłukiwania oraz przechowywania soczewek kontaktowych; wykazuje sprawne działanie nawilżające, a także upraszczające codzienną aplikację szkieł kontaktowych; chroni rogówkę oka przed uszkodzeniami; wydajnie czyści szkła kontaktowe z wszystkiego rodzaju zabrudzeń, kurzu, pyłu, bakterii oraz grzybów. towar należy przechowywać w suchym i zacienionym pomieszczeniu o temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci. Skład: Sodium Hyaluronate, Poloxamer, EDTA, Polyhexanide 0,0001% w buforowanym i izotonicznym, jałowym roztworze. Płyn dostępny jest też w innych opakowaniach: Avizor Unica Sensitive 100 ml Avizor Unica Sensitive Duo Pack 2 x 350 ml
 • Producent Avizor
 • Pojemność 350
Biotrue 120 ml marki Bausch+lomb 19,99 zł ZOBACZ Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue?Do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania.Noszenie soczewek kontaktowych, nad wyraz gdy mniej sypiamy i dłużej korzystamy z komputera, iż zachowanie komfortu i zdrowia narządu wzroku staje się wyzwaniem. W trosce o soczewki i stan Twoich oczu stworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych dostosowany do fizjologii narządu wzroku.Sposób działaniaużywany codziennie płyn wielofunkcyjny Biotrue? rozpuszcza osady białkowe, oczyszcza, odrywa od powierzchni miękkich soczewek kontaktowych i eliminuje nagromadzone na nich resztki filmu łzowego, skażenie, a także złogi. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? uniemożliwia powstawaniu na powierzchni soczewek depozytów podrażniających oczy. Zabija także drobnoustroje chorobotwórcze.. Gdy soczewki przechowywane są w płynie, jego składniki tworzą na powierzchni soczewek nawilżającą powłokę, która pomaga utrzymać komfort noszenia przez cały dzień. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? moży być ponadto stosowany do płukania soczewek.atuty płyny Biotrue?Inspirowany biologią narządu wzroku? płyn wielofunkcyjny Biotrue? posiada substancje zwilżającą będącą ponadto komponentyem filmu łzowego, a jego odczyn jest dobrany do pH dobrych łez. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue? zabezpiecza i chroni soczewki kontaktowe, przedłużając komfort ich noszenia. Płyn wielofunkcyjny Biotrue? zapobiega denaturacji pewnych białek zawartych we łzach, co ułatwia oczyszczanie soczewek kontaktowych i hamuje powstawanie osadów, które mogę wywoływać dyskomfort, a także przyczynić się do skrócenia czasu noszenia soczewek. Dzięki zwilżaniu i oczyszczaniu soczewek płyn wielofunkcyjny Biotrue? gwarantuje długookresowy komfort poprzez cały dzień.wyodrębnionia do wykorzystaniaWielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue? jest wyznaczony do codziennej pielęgnacji, oczyszczani, usuwania osadów białkowych, płukania, chemicznej (nie cieplnej) dezynfekcji oraz przechowywania miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych (w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych) zgodnie z zaleceniami specjalisty.Biotrue? działa jak Twoje oczy!objętość: 120 mlużycie: wszystkie typy miękkich soczewek kontaktowychPojemnik na soczewki: tak??
 • Producent Bausch+Lomb
 • Pojemność 120

 

 

Płyny pielęgnacyjne
5 (100%) 1 vote