Perfumy męskie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

fahrenheit parfum perfumy 75 ml spray marki Dior 541,70 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego aby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w ekskluzywnej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Jednak postawił jeden niezwykle istotny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła posiadać problemy finansowe, co przyczyniło się także do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne uznanie i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior został powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie posiadające na celu odświeżenie marki Philippe et Gaston, marki odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, iż społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora błyskawicznie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej linii. Christian Dior od razu stał się najistotniej popularnym i uznanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl firmę Christian Dior Perfume. Na rynek pozostały wprowadzone pierwsze elitarne pachnidła - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 75
Dior Dior Homme (2014) perfumy dla mężczyzn 75 ml + do każdego zamówienia upominek. 467 zł ZOBACZ Christian Dior pozostał urodzony dnia 21 stycznia 1905 w Granville w Normandii. Był synem majętnego producenta nawozów. Od wczesnych lat interesował się projektowaniem, marząc o zawodzie architekta. Dzięki namowom ojca, chcącego aby syn był dyplomatą rozpoczął naukę w wytwornej Ecole des Sciences Politiques. W 1928 roku jego ojciec przeznaczył dużą kwotę pienieżną, żeby Dior mógł otworzyć galerię sztuki. Jednakże postawił jeden nad wyraz pokaźny warunek - nazwisko Dior nie mogło widnieć na drzwiach. W galerii wystawiano obrazy m.in. Pablo Picassa. Wkrótce jednak, rodzina zaczeła mieć problemy finansowe, co przyczyniło się na dodatek do zamknięcia galerii. Christian Dior zaczął projektować kapelusze i suknie dla kilku domów mody. Jego projekty zdobyły powszechne zachwyt i pojawiły się w dziale mody w magazynie Figaro. Za sprawą wybuchu II wojny światowej, Dior pozostał powołany do służby wojskowej, jednak tuż po kapitulacji zatrudnił się u projektanta Luciena Lelonga, projektując ubrania dla niemieckiej elity przebywającej w Paryżu. Po wojnie, Dior dostał zlecenie mające na celu odświeżenie firmy Philippe et Gaston, firmy odzieżowej będącej własnością Marcela Boussaca. Boussac zaufał intuicji Diora, że społeczeństwo po wojnie potrzebowało wprowadzenia nowego stylu. Rzeczywiście, wystawna, zgrabna sylwetka i falujące spódnice Diora momentalnie stały się wyznacznikiem mody na światowych salonach. W 1946 roku Christian Dior postanowił założyć własny dom mody zatrudniający 85 pracowników i znajdujący się przy Avenue Montaigne 30. Rok później miał miejsce pokaz jego samodzielnej, pierwszej serii. Christian Dior od razu stał się najistotniej lubianym i szanowanym projektantem mody. Jego nazwisko było znane na całym świecie, a wybitne osobistości korzystające z jego talentu to min. Marlene Dietrich, księżniczka Margaret i księżna Windsoru. Krótko poźniej, razem z Serg Heftler Louiche założyl producenta Christian Dior Perfume. Na rynek zostały wprowadzone pierwsze wytworne perfumy - Miss Dior.
 • Producent Dior
 • Pojemność 75
Hermes Terre D´Hermes perfumy 200 ml dla mężczyzn (3346131403097) 473,22 zł ZOBACZ pachnidła Hermes to szereg unikatowych kompozycji zapachowych, asygnowanych dla nad wyraz wymagających. Początki producenta wiążą się jednak z przemyłem modowym. Marka pozostała założona we Francji w 1837 r. Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem zwiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania wytwornych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek kolekcji perfum. Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli dbałością o to, aby przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Pachnidła Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Kojarzą się z szykownym charakterem, prestiżem, ekskluzywnością. Są projektowane na potrzeby najszczególniej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi wymagania choćby najbardziej wybrednych klientów. Od samego początku marki stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych , a także skórzanej galanterii. Po rozszerzeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić uznanie wśród istotnie wymagającej klienteli. marka Hermes stwarza perfumy od 1951 r. Na początek tworzono zapach dla mężczyzn, po tym, gdy zdobył on zachwyt i popularność, został skopany także zapach dla kobiet. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty. aktualnie firma Hermes wciąż cieszy się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, styl, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są wytworzone z wielką precyzyjnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele marki. Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa oferuje szteg produktów perfumeryjnych tej firmy, w przystępnych cenach. Tak więc teraz te niepowtarzalne i wyjątkowe kompozycje zapachowe mogą stać się dostępne także dla Ciebie! To przyjemność, która uzależnia.
 • Producent Hermes
 • Pojemność 200
Hermes terre d´hermes perfumy 75 ml dla mężczyzn 315 zł ZOBACZ perfumy Hermes to szereg nieszablonowych kompilacji zapachowych, asygnowanych dla bardzo wymagających. Początki firmy wiążą się jednak z przemyłem modowym. Firma została założona we Francji w 1837 r. Produkowała początkowo wyroby skórzane. Potem powiększała swoją działalność. Właściciele postanowili po latach prowadzenia udanej działalności, w zakresie projektowania elitarnych, prestiżowych ciuchów, zająć się także wprowadzeniem na rynek linii perfum. Także to wyjątkowe przedsięwzięcie okazało się udane. Tutaj kierowano się takimi zasadami, czyli trosceą o to, by przygotowywane wyroby były jak najwyższej jakości. Perfumy Hermes od lat więc cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Kojarzą się z gustownym charakterem, prestiżem, elitarnością. Są projektowane na zapotrzebowania najbardziej wymagających. Prestiżowe francuskie perfumy w tym wydaniu to niebywała jakość, która zaspokoi oczekiwania choćby najmocniej wybrednych kupujących. Od samego początku marki stawiano na najwyższej klasy wyroby – jeszcze w czasach, gdy priorytetem dla jej właścicieli był wyrób oryginalnych , a także skórzanej galanterii. Po rozszerzeniu działalności o wyroby perfumeryjne okazało się, że także w tym przypadku udało się im zaskarbić podziw wśród wyjątkowo wymagającej klienteli. marka Hermes stwarza pachnidła od 1951 r. Na początek wyprodukowano zapach dla panów, po tym, gdy zdobył on uznanie i popularność, został skopany także aromat dla kobiet. Dziś są to prestiżowe i kultowe produkty. obecnie firma Hermes wciąż raduje się wielkim prestiżem. Jest kojarzona z luksusem i elegancją, w takich dziedzinach, jak moda, fason, biżuteria, perfumy, zegarki itd. Wszystkie te produkty są wytwarzane z wielką dokładnością, gdyż takie podejście nieodmiennie preferują właściciele firmy. Są oni wierni filozofii producenta. Nasza drogeria internetowa oferuje szteg towarów perfumeryjnych tej producenta, w dostępnych cenach. Tak więc teraz te niepowtarzalne i wyjątkowe kompozycje zapachowe mogą stać się przystępne także dla Ciebie! To przyjemność, która uzależnia.
 • Producent Hermes
 • Pojemność 75
Bvlgari Man Black Orient perfumy 100 ml dla mężczyzn 196,59 zł ZOBACZ sławna włoska firma jubilerska z okazałą siedzibą w Rzymie, znana z elitarnej biżuterii, a także zegarków o dość prędko rozpoznawalnym wielobarwnym designie zainicjowała w 1992 roku w Szwajcarii jeszcze kolekcję kobiecych perfum. Bvlgari to firma o długiej tradycji i doświadczeniu, świętująca dziś 130-letnią historię swojego istnienia. Od ponad połowy wieku natomiast pozostaje ona niezmiennie synonimem luksusu gorąco pożądanym poprzez prominentów o najsławniejszych nazwiskach tego świata. Podobnie jak jubilerskie przedmioty luksusu jeszcze perfumy o tej nazwie zwracają na siebie uwagę już swoim niecodziennym opakowaniem zaprojektowanym poprzez wyszukanych designerów. Jako pierwszy artykuł pojawiła się woda toaletowa Eau Parfumée au Thé Vert. Smukły flakon z matowego szkła o subtelnym zielonkawym odcieniu wspaniale sugeruje swą zawartość: wyjątkowo świeży, cytrusowo-kwiatowy aromat, który jednak dzięki pieprzowi i zielonej herbacie nie jest pozbawiony swoistej ostrej i głębokiej nuty. Nowsze edycje tych perfum o kolorach i trafnych nazwach: Blanc – biały i Rouge – czerwony nawiązują do pierwotnej kreacji nutą herbacianą i podobnym flakonem. Typ Blanc, kreacja z 2003 roku, niczym biała karta to aromat czysty i lekki, w trakcie gdy typ Rouge jest atrakcyjną kombinacją m. In. Orzechowych nut z eksperymentalnie zastosowanymi aromatami czerwonych herbat jak Roiboos i Yunnan. Seria tych wszelkich perfum pozostała wykreowana poprzez Jacques'a Cavalliera i spodoba się zarówno paniom, jak i panom, wydając się w styczności ze skórą raz delikatniejszą, a raz ostrzejszą, w zależności od płci. Absolutnym klasykiem o niezmiennie szerokiej popularności pozostają sławne damskie pachnidła Bvlgari BVL i ich męski odpowiednik Bvlgari BVL Pour Homme. Natomiast linia perfum Omnia jest bezkonkurencyjnym przykładem perfum we flakonach przypominających damską biżuterię, np. Wykwintne kolczyki o zwiększonych wymiarach. Ostatnia kreacja z 2014 roku autorstwa Alberta Morillas jest Omnia Indian Garnet o egzotycznym zapachu indyjskich mandarynek i owocu granatu.
 • Producent Bvlgari
 • Pojemność 100
Issey Miyake Nuit D´Issey Parfum perfumy 125 ml dla mężczyzn (3423474883950) 198,19 zł ZOBACZ Issey Miyake Nuit d´Issey to stosunkowo nowa propozycja zapachowa, która miała swoją premierę w 2014 roku. Perfum ucieszy każdego mężczyznę, który uwielbia zdecydowane kompozycje aromatyczne. Aktualnie produkt cieszy się szerokim gronem zwolenników, olśniewając nad wyraz oryginalnym zapachem o wyczuwalnej nucie drzewnej. Perfum został skomponowany na bazie wielu składników, które tworzą całość o zaskakująco świeżym i intensywnym zapachu. Na uwagę zasługuje już sama baza artykułu w postaci fasolki tonki, paczuli, hebanu i kadzidła. Koneserzy męskich perfum bez dwóch zdań wyczują nutkę czarnego pieprzu, wetywerii i egzotycznych przypraw. Na orzeźwiający charakter zapachu wpływa typowo bergamotka i grejpfrut. Specjalnie dostosowane elementy sprawiają, że perfum jest określany jako artykuł w typie przyprawowym. Perfum bez dwóch zdań przypadnie do gustu stylowym mężczyznom, którzy szukają zdecydowanej oprawy zapachowej do klasycznych stylizacji. Issey Miyake Nuit d´Issey sprawdzi się równocześnie na spotkaniu biznesowym, jak i na randce z ukochaną. To aromat pana sukcesu, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Warto zwrócić uwagę na stylowy flakonik utrzymany w czarnej tonacji. Produkt jest dostępny w pojemności 125 ml, stanowiąc optymalną propozycję dla osób poszukujących sprawnych perfum. Issey Miyake Nuit d´Issey olśni aktywnością zapachu już z pierwszymi kroplami, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najistotniej wybrednych panów. Wysoka jakość produktu idzie w parze z dość dostępną ceną.
 • Producent Issey Miyake
 • Pojemność 125
Pearl cosmetics for him 50ml - perfumy organiczne dla niego (5902194297073) 79 zł ZOBACZ ekologiczne pachnidła wytwarzane specjalnie dla psów poprzez profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie komponowania aromatów. Kombinacja otwiera się lekkim, lecz ostrym akordem morskim, chłodną i orzeźwiającą miętą łagodnie przechodzącą w ziołową i nieoczywistą nutę wyraźnej kolendry i rozmarynu. Dalej wyczuwalny jest soczysty i aromatyczny aromat mango, brzoskwini, melona, gruszki i truskawki, a w tle świeży aromat bergamotki. W nucie serca dominuje zmysłowy bukiet jaśminu, róży, frezji, konwalii i wiśni zharmonizowany z wykwintną bazą orientalnego drzewa cedrowego i cynamonu. Pachnidła są bogate, zmysłowe i dają powiew luksusu. jedyne pachnidła dla zwierząt produkowane ze 100% naturalnych części nie zawierają kompozycji zapachowych, a jedynie naturalne ekstrakty i olejki eteryczne kombinacja nie gromadzi alkoholu mogącego działać drażniąco na śluzówki i zmysł powonienia i olejów mogących przetłuszczać i barwić włosy brak sztucznych barwników, konserwantów, aromatów Sposób zastosowania: Spryskać szatę psa z odległości 10-20 cm omijając błony śluzowe, a w szczególności okolice głowy. Pozostawić do wyschnięcia. Z uwagi na brak zawartości alkoholu, zastosowany nośnik dla olejków eterycznych może poprzez jakiś czas wywoływać efekt lekko wilgotnych włosów. Jest to efekt przejściowy i sam po kilku godzinach zanika.
 • Producent Pearl Cosmetics
 • Pojemność 50
Les poochs ii le fragrance - luksusowe perfumy męskie, z bergamotką i ziołami 175ml (5052372012599) 255,15 zł ZOBACZ Les Poochs II Le Fragrance to wytworne i porywające perfumy, stworzone dla samców. Aromat jest nad wyraz świeży i przyjemny, utrzymuje się na szacie przez kilka dni. Nuta bergamotki i ziół prowansalskich, miesza się z aromatem olejków eterycznych neroli i światłem bursztynu, co daje nam w rezultacie końcowym obłędny aromat. Pachnidła Les Poochs słyną ze swoich długofalowych aromatów, które do złudzenia przypominają najlepsze pachnidła ludzkie. Tworzone w USA, polecane i używane przez hoolywoodzkie gwiazdy, groomerów i hodowców z całego świata. Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem, aplikować na czystą szatę z odległości kilkunastu centymetrów. Omijać okolice oczu i kufy. Les Poochs to wytworna marka kosmetyków wytworzonych w USA. Uznawana poprzez groomerów i hodowców za jedną z najkorzystniejszych marek na świecie. Ich niesamowita formuła, wytwarzana została w południowej Francji, przez najkorzystniejszych specjalistów i chemików w tej dziedzinie. Założeniem producenta było powstanie wytwornych i wysoko jakościowych artykułów do pielęgnacji psów, takich jak: szampony, odżywki i obłędnie pachnące perfumy. W 1987 roku w Nowym Yorku, premierę miał pierwszy zapach tej producenta, który niezwykle momentalnie stał się sensacją w tym kraju. Dziś rodzina Raviol kontynuuje tradycję rodzinną i nadal produkuje kosmetyki z najwyższej półki. W ich składzie znajdziemy w głównej mierze produkty naturalne, naturalne ekstrakty roślinne czy olejki eteryczne. Les Poochs to nie tylko prawidłowe kosmetyki, to inwestycja w zdrowe włosy i samopoczucie Twojego pupila! marka ta ma także w swej ofercie oryginalne, rozciągliwe i kultowe szczotki dwustronne.
 • Producent Les Poochs
 • Pojemność 175
Les poochs i le fragrance - luksusowe perfumy męskie o porywającym, korzennym zapachu 50ml (5052372012568) 128,10 zł ZOBACZ zmysłowy, męski zapach z nutą drzewa, skóry i przypraw korzennych. Idealny połączenie, które odzwierciedla "męskość" i przenosi w świat luksusu. Zapach jest szczególnie lekki i przyjemny, utrzymuje się na szacie poprzez kilka dni. Pachnidła Les Poochs słyną ze swych długookresowych zapachów, które do złudzenia przypominają najlepsze perfumy ludzkie. Wyprodukowane w USA, rekomendowane i wykorzystywane przez hoolywoodzkie gwiazdy, groomerów i hodowców z całego świata. Nie drażnią nosa i nie wpływają na węch zwierząt. Sposób zastosowania: Wstrząsnąć przed użyciem, aplikować na czystą szatę z odległości kilkunastu centymetrów. Omijać okolice oczu i kufy. Les Poochs to wytworna marka kosmetyków wyprodukowanych w USA. Uznawana przez groomerów i hodowców za jedną z najkorzystniejszych marek na świecie. Ich niesamowita formuła, stworzona została w południowej Francji, przez najlepszych specjalistów i chemików w tej dziedzinie. Założeniem marki było powstanie wytwornych i wysoko jakościowych towarów do pielęgnacji psów, takich jak: szampony, odżywki i obłędnie pachnące pachnidła. W 1987 roku w Nowym Yorku, premierę miał pierwszy aromat tej producenta, który wyjątkowo błyskawicznie stał się sensacją w tym kraju. Dziś rodzina Raviol kontynuuje tradycję rodzinną i nadal produkuje kosmetyki z najwyższej półki. W ich składzie wynajdziemy zwykle produkty naturalne, naturalne ekstrakty roślinne czy olejki eteryczne. Les Poochs to nie tylko korzystne kosmetyki, to inwestycja w zdrowe włosy i samopoczucie Twojego pupila! producent ta ma także w swej ofercie oryginalne, sprężyste i kultowe szczotki dwustronne.
 • Producent Les Poochs
 • Pojemność 50
LOVELY LOVERS BEMINE PERFUMY MĘSKIE, 100ML 169 zł ZOBACZ perfumy męskie z feromonami zapachowymi!LOVELY LOVERS BeMINE- pachnidła męskie z feromonami zapachowymi!Oryginalny męski bukiet zapachowy powstał we Francji dzięki doświadczeniu producenta LOVELY LOVERS. W efekcie badań i testów nad 237 atraktantami zapachowymi w różnorodnych kombinacjach wyselekcjonowano te, które w największym stopniu oddziaływały na płeć przeciwną. Najwyższa koncentracja i jakość elementów zastosowanych przy tworzeniu tej drzewno-ziołowo-kwiatowej kompilacji pozwala stworzyć uwodzicielską aurę całkowitą męskich wibracji, elegancji i świeżości.Sukcesywnie uwalniające się feromony zapachowe upraszczają wywarcie pozytywnego pierwszego wrażenia. Podkreślają cechy osobowości rodzaju alfa. Nawiązywanie pierwszego kontaktu i utrzymywanie relacji będzie widocznie łatwiejsze dzięki wzmożonemu zainteresowaniu u pań.Feromony to naturalne substancje, które w sposób niewidoczny dla zmysłu wzroku wpływają na podświadomość poprzez zmysł węchu: - zwiększają zainteresowanie u pań pobudzając i koncentrując ich uwagę na mężczyźnie,- budują aurę typu alfa.Sposób użyciaDzięki wysokiemu stężeniu wystarczy nanieść kilka doz przy użyciu atomizera. Najlepiej w okolicy szyi (np. Za uszami, kołnierzyk), nadgarstków czy ramion. Są to najlepiej ukrwione (a przez to ciepłe) rejony na ciele człowieka. To właśnie na nich atraktanty zapachowe są najistotniej produktywne. Można również nanieść na pościel albo inne miejsce, gdzie chcemy, by w powietrzu podciągała się aura mężczyzny alfa. Skład- NUTY GŁOWY: rozmaryn, lawenda, liść pomarańczy- NUTY SERCA: galbanum, szałwia muszkatołowa, bodziszek- NUTY BAZY: drzewo sandałowe, labdanum, mech dębowy, wetyweria,cedr __UWAGA:__ optymalnie przypasowane proporcje w kompilacji atraktantów zapachowych na dodatek potęgują sprawność feromonów, które kreuje każdy z nas. Cykl ten jest niezwykle prawidłowo widoczny w świecie zwierząt, a teraz dzięki zdobyczom technice możemy korzystać z tej wiedzy na co dzień. Potwierdzeniem najwyższej jakości i zadowolenia są przyznane nagrody: LAUR KONSUMENTA Odkrycie Roku oraz wygrana w konkursie ZŁOTEJ SIÓDEMKI branży kosmetycznej.
 • Producent LOVELY LOVERS
 • Pojemność 100

 • Producent NU Life KG
 • Pojemność 14

 

 

Perfumy męskie
5 (100%) 1 vote