Osuszacze powietrza

 

 

Nowości:

Master dh 92 6907 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 92 to urządzenie o wysokiej skuteczności osuszania zamknięte w konkretnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy, a także przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Zaimplementowany licznik godzin pozwalana na dokładne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 92 - mocne strony i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych wymiarach, obfite koła oraz uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, zaimplementowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz błyskawicznie odszrania w sposób samoczynny. zastosowanie osuszacza Master DH 92:przystosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Idealny przy pracach remontowych i malarskich. informacje techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent MASTER
Master DH 26, 214 3290 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 26 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w mocnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 8 litrowy, a także przypasowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 26 - atuty i funkcje: wysoka efektywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła i uchwyt pomocne w trudnym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób samoczynny, zastosowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 8 litrowy zbiornik na skropliny, przypasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w pakiecie,progresywna sprężarka rotacyjna,gorący gaz momentalnie odszrania w sposób samoczynny. wykorzystanie osuszacza Master DH 26:dopasowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Używany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Wyśmienity przy pracach remontowych i malarskich. dane techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master między 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
dh 62 marki Master 5084 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 62 to urządzenie o wysokiej produktywności osuszania zamknięte w solidnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy i przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji powodują iż może pracować bez przerw. Wbudowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 62 - mocne strony i funkcje: wysoka skuteczność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych rozmiarach, obszerne koła, a także uchwyt pomocne w niełatwym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, wbudowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, realna praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, dostosowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,nowoczesna sprężarka rotacyjna,gorący gaz prędko odszrania w sposób automatyczny. zastosowanie osuszacza Master DH 62:dostosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Stosowany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Nadzwyczajny przy pracach remontowych i malarskich. dane technologiczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
Osuszacz powietrza sn-h130 marki Transa electronics® 129,99 zł ZOBACZ Osuszacz powietrza SN-H130 europejskiej marki Transa Electronics® o objętości 500ml bardzo cichy i efektywny osuszacz powietrza, który zadba o odpowiednią wilgotność powietrza w domu lub biurze bez użycia jakichkolwiek detergentów czy dodatkowych materiałów eksploatacyjnych. Charakterystyka osuszacza:- Pomaga uniknąć chorób takich jak astma, reumatyzm, alergia i wielu innych.- Oczyszczone powietrze wpływa poprawnie na samopoczucie i poziom energii w ciągu dnia- drobny rozmiar przy jednoczesnej wysokiej efektywności- Energooszczędny - niskie zużycie energii- Nie wymaga detergentów- Nie wymaga materiałów eksploatacyjnych- zaopatrzony w system zabezpieczeń- wyekwipowany w moduł Peltiera- Cicha praca- automatyczne wyłączanie po napełnieniu pojemnika- spora pojemność 500mldane technologiczne: - objętość: 500ml- produktywność osuszania: 220ml/dzień (30°C, RH 80%)- Moc: 22W- Powierzchnia osuszania: < 20m2- Napięcie: 220V-240V-, 50/60Hz- Napięcie wyjściowe zasilacza: 9V DC / 2.5A- Zużycie energii: niezwykle niskie- Auto- wyłączanie: Tak- Poziom hałasu: 38db- Oznaczenia CE - spełnia wszelkie oczekiwania Unii Europejskiej- rozmiary: głębokość 12 cm, szerokość 15 cm, wysokość 21 cm- Waga: 1,2 kg zestaw zawiera:- Osuszacz powietrza SN-H130- Instrukcję obsługi w języku polskim- Zasilacz- Opakowanie kartonowe- Gwarancję 2 lata ( na podstawie paragonu lub faktury VAT )- Paragon lub faktura VAT
  • Producent Transa Electronics®
dh 44 marki Master 4442 zł ZOBACZ Budowlany osuszacz (odwilżacz) powietrza Master DH 44 to urządzenie o wysokiej sprawności osuszania zamknięte w solidnej metalowej obudowie zezwalającej na jego pracę w ciężkich warunkach np. Budowa. Pojemnik na skropliny 11 litrowy i przystosowanie do stałego odprowadzania kondensatu do kanalizacji sprawiają że może pracować bez przerw. Zastosowany licznik godzin pozwalana na skrupulatne kontrolowanie czasu pracy osuszacza. Master DH 44 - atuty i funkcje: wysoka produktywność kondensacji wody, metalowa obudowa o kompaktowych wymiarach, spore koła oraz uchwyt pomocne w skomplikowanym terenie (budowa),prosta manualna obsługa osuszacza, sterowanie odbywa się w sposób automatyczny, zastosowany higrostat,licznik czasu pracy osuszacza, możliwa praca 24h, 11 litrowy zbiornik na skropliny, dopasowany do stałego odprowadzenia wody,wyłącznik przepełnieniowy,sygnalizacja napełnienia zbiornika,filtr powietrza w komplecie,innowacyjna sprężarka rotacyjna,gorący gaz momentalnie odszrania w sposób samoczynny. zastosowanie osuszacza Master DH 44:przystosowany do warunków budowlanych, w sklepach i magazynach. Stosowany także w domach prywatnych, piwnicach, garażach, bibliotekach, muzeach. Rewelacyjny przy pracach remontowych i malarskich. dane techniczne: * Dodatkowy rok gwarancji - po dokonaniu odpłatnego przeglądu serwisowego w autoryzowanym punkcie serwisowy Master pomiędzy 6 a 12 miesiącem od daty zakupu urządzenia gwarancja zostanie przedłużona na 2 rok.
  • Producent Master
Osuszacze powietrza
5 (100%) 1 vote