Opryskiwacze

 

 

Nowości:

Kwazar corporation sp. z o.o. Opryskiwacz venus super 1,5l kompresyjny kwazar (5904447001338) 48,67 zł ZOBACZ Opryskiwacz Venus Super 1,5L KWAZAR ma specjalną konstrukcję głowicy zapewniającą ulepszone zawirowanie cieczy, gwarantując tym samym stosowną kroplistość roztworów. Zbiornik opryskiwacza ma podstawę stabilizującą, a także klarowny wskaźnik umieszczony wzdłuż skali pojemności, pozwalający na przystępne i prędkie określenie poziomu cieczy. Komfortowa rączka sprawia, iż praca z tym opryskiwaczem jest przystępna i przyjemna. Ręczny opryskiwacz ciśnieniowy Venus Super to kolekcja maszyn przeznaczonych do wykorzystania w domu i w ogrodzie, jak dodatkowo na balkonie, tarasie, czy w altanie. Dzięki zastosowaniu rozciągliwej rurki ssącej opryskiwacz pozwala na aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Opryskiwacze z linii Garden Pro posiadają innowacyjny system 360® STRESS FREE umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Dzięki czemu opryskiwacze są nad wyraz użyteczne i komfortowe w wykorzystywaniu. Dlaczego warto kupić ten artykuł? - wygodna rączka gwarantuje łatwą i miłą pracę,- prędkie i dokładne odmierzanie Środków Ochrony Roślin,- 5 lat gwarancji na butlę,- artykuł Polski, - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy prędkie realizacje gwarancji! Zbiorniki opryskiwaczy wyekwipowane są w podstawę stabilizacyjną, pasek poziomu cieczy oraz skalę obszerności w zależności od modelu od 1,0-2,0l. Podstawa stabilizacyjna izoluje zbiornik opryskiwacza od podłoża i pozwala na jego stabilne odstawienie po skończonej pracy. Dostosowywana końcówka rozpylająca umożliwia zmianę stopnia rozpylenia i strumienia cieczy. 5 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM używanIU. Specyfikacja: - objętość robocza: 1,5 L; - waga: 0,59 kg; - ciśnienie robocze: 2,2 bar; - wysokość: 330 mm; - szerokość: 125 mm. Inne dostępne pojemności: 1L i 2L.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 1.5
Opryskiwacz plecakowy kompresyjny 16 l z lancą teleskopową (11162) marki Gardetech 43 zł ZOBACZ Opryskiwacz plecakowy kompresyjny 16 L z lancą teleskopową (11162) Jeśli jesteś właścicielem plantacji, sadu, uprawy rolnej czy zajmujesz się przydomowym parkiem, możesz dzisiaj samodzielnie wykonywać opryski dzięki wygodnemu, użytecznemu urządzeniu, jakim jest opryskiwacz plecakowy kompresyjny 16 L. Wypróbuj go osobiście, a każde zadanie związane z pielęgnacją i ochroną roślin wyda ci się łatwe. optymalna pojemność i wszechstronność skrupulatnie przemyślana pojemność zbiornika wynosząca 16 litrów to możliwość jednorazowego zabrania ilości płynu koniecznego do oprysku sporej powierzchni uprawy. Pojemnik sprawdzi się podczas stosowania środków ochrony roślin zarówno w parkach i sadach, jak i na terenie upraw ziemnych. Wszechstronność gwarantuje kilka przeróżnych dysz. Wygoda używania ergonomiczny kształt, wąż o długości 115 cm i 45-centymetrowa lanca zakończona dyszą to części konstrukcyjne warunkujące komfortowe użytkowanie zarówno w pozycji na plecach pracownika, jak i przy zbiorniku umieszczonym na podłożu. W pakiecie znajduje się lanca teleskopowa o długości do 80 cm po rozłożeniu! Prosta obsługa Prosta budowa nie wymagająca specjalistycznej wiedzy dotyczącej montażu, podmiany uszczelek, napełniania czy realizowania oprysków zapewnia łatwą obsługę. Urządzenie można stosować w sposób instynktowny Bezpieczeństwo pracy Brak jakichkolwiek otworów poniżej poziomu cieczy roboczej i dokładnie zaprojektowany zawór bezpieczeństwa wpływają na wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Kontakt pracownika ze środkiem chemicznym ograniczony jest do minimum. wydajność oprysków Trzy zróżnicowane wymienne dysze, a także stosownie opracowany system regulacji przepływu cieczy sprawiają, że urządzenie jest stanowczo efektywne. Pozwala to na znaczną oszczędność preparatów zwłaszcza przy opryskach większych powierzchni. Zawartość zestawu: opryskiwacz 16Lszelki nośnewąż łączący o długości 115cmlanca teleskopowa3 różne dysze zraszającezestaw zapasowych uszczelekoryginalne opakowanie, a także instrukcja obsługi
  • Producent GardeTech
  • Pojemność 16
Kwazar corporation sp. z o.o. Kwazar opryskiwacz orion super new 3l. 139,99 zł ZOBACZ Opryskiwacz Orion Super New o pojemności 3L KWAZAR zaopatrzony jest w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0,6 m do 1,2m, komfortowy pas nośny z podkładką naramienną i lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. Skala obszerności z przejrzystym paskiem na zbiorniku zezwala na z kolei szybkie i dokładne odmierzanie używanych płynów.Gratis = przedłużka do lancy rozsuwanej 60cm.Orion Super to seria uniwersalnych i trwałych opryskiwaczy ogrodowych, które nadzwyczajnie sprawdzają się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych w: - sadach, - szklarniach, - szkółkach roślin, drzew i krzewów, - uprawach warzywnych. Dlaczego warto nabyć ten artykuł? - opryskiwacz wyekwipowany jest w lancę teleskopową ,- komfortowy pas nośny z podkładką ,- prędkie i precyzyjne odmierzanie Środków Ochrony Roślin,- 5 lat gwarancji na butlę,- artykuł Polski. - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy prędkie realizacje gwarancji!Znajdują użycie przede wszystkim przy aplikacji środków ochrony roślin, nawozów dolistnych i herbicydów. Istnieje możliwość podłączania wyposażenia dopełniającego powoduje, że opryskiwacz można w nietrudny sposób przystosować do własnych potrzeb, w zależności od specyfiki realizowanych prac. Opryskiwacze z serii Garden Pro mają progresywny system 360® STRESS FREE umożliwiający aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Dzięki temu opryskiwacze są szczególnie ergonomiczne i komfortowe w używaniu. Opryskiwacz Orion wyprodukowany jest z materiałów o wysokiej wytrzymałości i niepodatności chemicznej. Zawór bezpieczeństwa uniemożliwia nadmiernemu napompowaniu zbiornika, a co za tym idzie chroni go przed uszkodzeniem. Wysokiej jakości uszczelnienia oraz podstawa stabilizująca zbiornik dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo i wygodę pracy. 5 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM stosowanIU. Specyfikacja: - objętość robocza: 3L; - waga: 1,6 kg; - ciśnienie robocze: 3,5 bar; - tworzywo: koopolimery PP. Opryskiwacze z linii Orion przystępne jeszcze obszerności: 6L, 9L i 12L.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 3
Opryskiwacz ręczny mercury v-0,5l kwazar marki Kwazar corporation sp. z o.o. 15,99 zł ZOBACZ Opryskiwacz ręczny Mercury ma objętość 0.5 litra, posiada dźwignię pompki, która ma dwustronne działanie - aplikuje ciecz jednocześnie przy jej naciśnięciu, jak i zwolnieniu. Czas pracy jest znacznie skrócony. dostosowywana dysza umożliwi niezwykle szybkie ustawienie stopnia rozpylenia cieczy. Zbiornik opryskiwacza akcentuje się stabilizującą podstawą, krystaliczny wskaźnik umieszczony wzdłuż skali objętości, pozwala on na łatwe i szybkie określenie poziomu cieczy. Opryskiwacz należy do linii Garden Pro znanej na rynku producenta Kwazar. Dedykowany jest głównie do pracy na niepokaźnych powierzchniach, takich jak: balkony, tarasy. Nadaje się do wszelkich prac związanych z ochroną roślin, a także ułatwi realizowanie niektórych śladowych prac domowych. Rewelacyjny do mycia okien, czy prasowania. 6 LAT GWARANCJI NA BUTLĘ, PRZY prawidłowYM stosowanIU. Opryskiwacze Garden Pro mają system 360® STRESS FREE. umożliwia on aplikację cieczy niezależnie od położenia zbiornika. Prezentowany opryskiwacz jest nad wyraz wygodny oraz funkcjonalny w użytkowaniu. Dlaczego warto kupić ten towar? - wygodna rączka zapenia łatwą i błogą pracę,- prędkie i dokładne odmierzanie cieczy,- 6 lat gwarancji na butlę,- produkt Polski, - posiadamy własny serwis naprawiający ewentualne uszkodzenia, zapewniamy szybkie realizacje gwarancji! Specyfikacja: - objętość robocza: 0,5 l; - waga: 0,12 kg; - pompka dwukierunkowa; - wydatek cieczy w pełnym cyklu: 3 ml; - wysokość: 29 cm; - szerokość: 89 mm.
  • Producent Kwazar Corporation Sp. z o.o.
  • Pojemność 0.5
Opryskiwacze
5 (100%) 1 vote