Oprawy

 

 

Nowości:

LAMPA wisząca CARDIGAN 49202 Eglo metalowa OPRAWA ZWIS tuba wzorki szaroniebieski, 49202 203,55 zł ZOBACZ Jeśli poszukujesz do wnętrza swego domu oświetlenia, które niebanalne zdobienie to lampa CARDIGAN zapewne przypadnie Ci do gustu. Piękną, romantyczną oprawę w stylu vintage buduje szklany klosz - pokryty dekoratywnymi, stalowymi elementami pokrywy. wspaniałym miejscem dla wybranego modelu będą domowe przestrzenie takie jak korytarz, salon, jadalnia, sypialnia, gdzie oświetlenie zbuduje niezwykły nastrój. Lampa może ozdobić na dodatek pomieszczenia restauracji. Oprawy nieprzeciętnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty akcentujące nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można złączyć ją do różnorodnego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / szkło Kolor: szaroniebieski - transparentny (49202) / patyna - krystaliczny (49201) wymiary: Wysokość pełna (regulowana): do 110 cm Szerokość: 12 cm Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy. towar atesty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet posiada instrukcję obsługi, a także elementy potrzebne do złożenia sprzętu. Jeśli poszukujesz do wnętrza swojego domu oświetlenia, które niebanalne zdobienie to lampa CARDIGAN zapewne przypadnie Ci do gustu. Piękną, romantyczną oprawę w stylu vintage buduje szklany klosz - pokryty ozdobnymi, stalowymi elementami pokrywy. Idealnym miejscem dla wybranego modelu będą domowe przestrzenie takie jak korytarz, salon, jadalnia, sypialnia, gdzie oświetlenie zbuduje niezwykły nastrój. Lampa może ozdobić również pomieszczenia restauracji. Oprawy idealnie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty akcentujące wyjątkowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zintegrować ją do zróżnicowanego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / szkło Kolor: szaroniebieski - klarowny (49202) / patyna - klarowny (49201) wymiary: Wysokość kompletna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 12 cm Regulacja kąta światła: nie Źródła światła (brak w pakiecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy. towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Komplet mieści instrukcję obsługi i elementy konieczne do złożenia sprzętu.
  • Producent Eglo
Eglo Lampa wisząca gaetano 94228 metalowa oprawa led 24w zwis kopuła czarna (9002759942281) 946,20 zł ZOBACZ Wisząca lampa GAETANO ma klosz w zarysie niezwykłej kopuły, którą pokryto dwoma kontrastującymi ze sobą odcieńmi. Zewnętrzna część jest w czarnym kolorze, natomiast wnętrze o błyskotliwym kolorze złota. Oprawa genialnie zaprezentuje się w innowacyjnych, domowych przestrzeniach – np. sypialni, salonie, jadalni, kuchni. Czy to w jasnych, czy to w ciemnych miejscach lampa cudownie rozświetli mrok. Wraz z innymi modelami oświetlenia stworzy kompilacje, które trafnie zaaranżują wybrane pomieszczenia. Oprawy nieprzeciętnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty uwydatniające unikatowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można dopasować ją do najróżniejszego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / tworzywo Wykończenie: złote Kolor: czarny liczba lumenów: 2210lm rozmiary: Wysokość pełna (regulowana): do 110 cm Szerokość: 53 cm Waga: 4,8 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Nie współpracuje ze ściemniaczem. Źródła światła (w pakiecie): 1 x LED / 230V / max 24W - niewymienne artykuł certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Moduł LED użyty w oprawie jest objęty gwarancją producenta poprzez okres 5 lat.zestaw posiada instrukcję obsługi oraz komponenty potrzebne do złożenia sprzętu. Wisząca lampa GAETANO ma klosz w kształcie niezwykłej kopuły, którą pokryto dwoma kontrastującymi ze sobą kolormi. Zewnętrzna część jest w czarnym kolorze, natomiast wnętrze o efektownym kolorze złota. Oprawa rewelacyjnie zaprezentuje się w postępowych, domowych przestrzeniach – np. sypialni, salonie, jadalni, kuchni. Czy to w jasnych, czy to w ciemnych miejscach lampa cudownie rozświetli mrok. Wraz z innymi modelami oświetlenia stworzy kompilacje, które trafnie zaaranżują wybrane pomieszczenia. Oprawy genialnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty uwydatniające wyjątkowy wygląd i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można skonsolidować ją do różnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal / tworzywo Wykończenie: złote Kolor: czarny ilość lumenów: 2210lm wymiary: Wysokość całkowita (regulowana): do 110 cm Szerokość: 53 cm Waga: 4,8 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Nie współpracuje ze ściemniaczem. Źródła światła (w komplecie): 1 x LED / 230V / max 24W - niewymienne produkt dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Moduł LED wykorzystany w oprawie jest objęty gwarancją producenta poprzez okres 5 lat.pakiet posiada instrukcję obsługi i części niezbędne do złożenia sprzętu.
  • Producent Eglo
LAMPA wisząca STOCKBURY 49456 Eglo metalowa OPRAWA zwis antyczny brąz 254,95 zł ZOBACZ Prezentowana lampa wisząca charakteryzuje się potężnym i gustownym wykończeniem. Stalowa oprawa w kolorze antycznego brązu wpasuje się w pomieszczenia, które urządzono zarówno w stylu retro, vintage albo industrialnym. Proponowany żyrandol jest trafny również do eklektycznych wnętrz. W salonie przepięknie zaprezentuje się, gdy zamieścimy go nad stołem w salonie albo jadalni. Wraz z innymi modelami oświetlenia oprawa sprawdzi się także w restauracjach, a także barach, gdzie zbuduje klimat wnętrza. Oprawy nieprzeciętnie prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, stwarzając niesamowite efekty wyróżniające unikatowy aranżacja i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można zjednoczyć ją do różnorodnego rodzaju pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: antyczny brąz Kolor: beżowy rozmiary: Wysokość kompletna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 36 cm Waga: 1,4 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dopasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E oraz żarówek LED o dowolnej mocy. artykuł dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw gromadzi instrukcję obsługi oraz elementy konieczne do złożenia sprzętu. Prezentowana lampa wisząca charakteryzuje się konkretnym i wyszukanym wykończeniem. Stalowa oprawa w odcieniu antycznego brązu wpasuje się w wnętrza, które urządzono zarówno w stylu retro, vintage lub industrialnym. Proponowany żyrandol jest optymalny jeszcze do eklektycznych wnętrz. W salonie efektownie zaprezentuje się, gdy zamieścimy go nad stołem w salonie lub jadalni. Wraz z innymi modelami oświetlenia oprawa stanie na wysokości zadania także w restauracjach i barach, gdzie zbuduje klimat wnętrza. Oprawy doskonale prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty wyróżniające wyjątkowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa ma miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki czemu można zjednoczyć ją do różnorodnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: antyczny brąz Kolor: beżowy wymiary: Wysokość pełna (dostosowywana): do 110 cm Szerokość: 36 cm Waga: 1,4 kg Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy. towar dokumenty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet mieści instrukcję obsługi i części konieczne do złożenia sprzętu.
  • Producent Eglo
LAMPA wisząca WESTBURY 49482 Eglo metalowa OPRAWA zwis kula rdza, 49482 416,69 zł ZOBACZ Prezentowane oświetlenie w sklepie MLAMP.pl charakteryzuje się postępowym i oryginalnym designem. Uniwersalne połączenie oraz wysokiej jakości materiały, sprawią, iż wnętrze Twojego domu stanie się miejscem oryginalnym i komfortowym. Specyficzna forma opraw oraz części dekoracyjne znajdą wykorzystanie w każdym pomieszczeniu, dzięki czemu nabierze ono nieśmiertelnego charakteru. Oprawy wspaniale prezentują się pojedynczo oraz jako instalacje świetlne, wytwarzając niesamowite efekty uwydatniające wyjątkowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zespoić ją do przeróżnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: rdza rozmiary: Wysokość całkowita (regulowana): do 150 cm Szerokość: 37 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w zestawie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa dostosowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E i żarówek LED o dowolnej mocy. Towar certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Pakiet zawiera instrukcję obsługi oraz części niezbędne do złożenia sprzętu. Prezentowane oświetlenie w sklepie MLAMP.pl charakteryzuje się postępowym i oryginalnym designem. Uniwersalne połączenie i wysokiej jakości materiały, sprawią, iż wnętrze Twojego domu stanie się miejscem oryginalnym i wygodnym. Specyficzna forma opraw oraz części dekoracyjne znajdą zastosowanie w każdym pomieszczeniu, dzięki temu nabierze ono ponadczasowego charakteru. Oprawy znakomicie prezentują się pojedynczo, a także jako instalacje świetlne, tworząc niesamowite efekty podkreślające nieszablonowy wystrój i charakter Twoich pomieszczeń. Prezentowana lampa posiada miejsce na jedno źródło światła, a jej wysokość można regulować na przewodzie, dzięki temu można zintegrować ją do przeróżnego typu pomieszczeń. Specyfikacja: Materiały: stal Wykończenie: rdza wymiary: Wysokość kompletna (dostosowywana): do 150 cm Szerokość: 37 cm Regulacja kąta światła: nie Stopień szczelności: IP20 Źródła światła (brak w komplecie): 1 x E27 / 230V / max 60W Oprawa przypasowana jest do źródeł światła o klasach energetycznych od A++ do E, a także żarówek LED o dowolnej mocy. Towar certyfikaty zgodności i objęty jest GWARANCJĄ PRODUCENTA. Zestaw mieści instrukcję obsługi i komponenty konieczne do złożenia sprzętu.
  • Producent Eglo
Oprawy
5 (100%) 1 vote