Opony motocyklowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Dunlop d404 130/90-15 tt 66p m/c, tylne koło -dostawa gratis!!! 384,57 zł ZOBACZ Najszerszy wachlarz dla zwykłych i turystycznych motocykli.Opona D404 wywodzi się z nad wyraz udanych modeli Harleya Davidsona. Dedykowana do osiągania dużego przebiegu i udźwigu znacznego ładunku, model D404 oferuje komfort jazdy i spokój na najwyższym poziomie. Model D404 jest dostępny w niektórych wymiarach jako opona na przednie i tylne koło z czarną lub białą ścianką boczną. Główne mocne strony:Wzór bieżnika na bazie zachowanej stylistyki Harleya-Davidsona marki Dunlop umożliwia osiąganie podczas wilgoci świetnych wyników. Mieszanka bieżników oferuje znakomity balans pomiędzy przebiegiem a przyczepnością. Konstrukcja diagonalna dba o genialną nośność, a także o warty uwagi komfort. Model D404 pozostał wyprodukowany z przeznaczeniem osiągania znacznego przebiegu oraz możliwości pełnego załadunku proponując równocześnie pokaźny komfort jazdy oraz zredukowany poziom hałasu w trakcie toczenia opony. Bieżniki opony na przednie i tylne koło redukują nierównomierne ścieranie. Umieszczone środkowe żłobienie dba podczas jazdy na prostej drodze o perfekcyjną stabilność. obszerna gama opon do motocykli rodzaju custom-bike. Mieszanka i rzeźba bieżnika gwarantuje długie przebiegi i przyczepność na mokrej i na suchej nawierzchniWzór bieżnika z przesunięciem części środkowej zapewnia genialną stabilność podczas jazdy po prostej
  • Producent Dunlop
Bridgestone b02 f 150/70-13 tl 64s koło przednie,m/c -dostawa gratis!!! (3286340325110) 193,31 zł ZOBACZ Bridgestone – największy firma wyrobów gumowych i opon na świecie. Producent została założona w 1931 roku przez Shōjirō Ishibashiego w mieście Kurume w Japonii. Nazwa Bridgestone pochodzi z dosłownego tłumaczenia z języka japońskiego na angielski nazwiska założyciela, a następnie przestawienia i połączenia wyrazów. Nazwisko Ishibashi oznacza stone bridge (kamienny most) co po przestawieniu i połączeniu daje nazwę producenta. Bridgestone jest największym producentem opon na świecie. Zajmuje trzecie miejsce wśród przedsiębiorstw na rynku Ameryki Północnej, przegrywając tylko z pozostałą pierwszą dwójką z "sporej Trójcy" producentów ogumienia, tj.: Michelin oraz Goodyear Tire and Rubber Company. firmy opon wytworzone przez koncern Bridgestone: Bridgestone, Firestone, Dayton, Seiberling, Road King, Gillette, Peerless, FireStop. Oprócz opon Bridgestone produkuje: części samochodowe (koła gumowe, elementy tłumiące hałas, amortyzatory), przemysłowe wyroby gumowe (pasy transmisyjne, bębny gumowe, odbijacze portowe, pokrycia dachowe, izolacje), produkty chemiczne (pianki i materiały budowlane), artykuły sportowe (rowery, piłki i kije golfowe, piłki tenisowe, deski surfingowe, buty) (wyroby te stanowią około 20 procent sprzedaży przedsiębiorstwa). Koncern ma 59 fabryk ogumienia. Europejska centrala Bridgestone funkcjonuje od roku 1990, koordynując pracę 20 firm handlowych, 2 wyłącznych dystrybutorów, 8 fabryk i Centrum technologicznego w Rzymie i Europejskiego Toru Testowego.
  • Producent Bridgestone
anakee 2 ( 110/80 r19 tt/tl 59v m/c, koło przednie ) marki Michelin 356,69 zł ZOBACZ Opony Michelin to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, iż opony klasy premium najszczególniej stabilne osiągi pod każdym względem. Zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik został zaprojektowany tak, aby oferować lekkie i przyjemne prowadzenie pojazdu. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie pozostała założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje komplet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, nowe maszyny i urządzenia, świeże technologie i produkty, obowiązuje pionierskie podejście do klienta i spraw jakości. Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka zaczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W otwartej w roku 2004 hali kordów kreuje się kord impregnowany, który znajduje użycie w technologii C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną producenta: Michelin Polska S.A. Powstają nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych oraz Zakład Półfabrykatów.
  • Producent Michelin
Michelin 190/50 ZR17 TL (73W) TYLNE KOŁO, M/C 190/50 R17 73 595,70 zł ZOBACZ Opony Michelin to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium najszczególniej zrównoważone osiągi pod każdym względem. Zapewniają wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik pozostał zaprojektowany tak, aby oferować lekkie i przyjemne prowadzenie pojazdu. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie została założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje komplet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, świeże maszyny i urządzenia, nowe technologie i produkty, obowiązuje pionierskie podejście do klienta i spraw jakości. Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka rozpoczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W otwartej w roku 2004 hali kordów kreuje się kord impregnowany, który znajduje wykorzystanie w technologii C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną firmę: Michelin Polska S.A. Powstają nowe inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych i Zakład Półfabrykatów.
  • Producent MICHELIN
Michelin pilot activ ( 3.25-19 tt/tl 54h m/c, koło przednie ) 271,58 zł ZOBACZ Opony Michelin to opony należące do klasy premium. Wyniki niezależnych testów pokazują, że opony klasy premium najmocniej zrównoważone osiągi pod każdym względem. Gwarantują wysokie osiągi na mokrej i suchej nawierzchni. Bieżnik został zaprojektowany tak, aby oferować lekkie i przyjemne prowadzenie pojazdu. Michelin obecny jest w Polsce od 1994 r., kiedy to w Warszawie została założona pierwsza filia Grupy Michelin w Centralnej i Wschodniej Europie. W grudniu 1995 roku Grupa Michelin, kupuje pakiet większościowy akcji olsztyńskiej fabryki, stając się partnerem strategicznym i inwestorem na wielką skalę. Fabryka zmienia oblicze: pojawiają się kolejne inwestycje, świeże maszyny i urządzenia, świeże technologie i produkty, obowiązuje prekursorskie podejście do klienta i spraw jakości. Rusza produkcja ciężarowych opon całostalowych (1996), a w 1998 roku następuje otwarcie Zakładu Form. W 2000 roku w Warszawie zostaje otwarte Centrum Szkoleniowe dla dilerów. W 2001 roku olsztyńska fabryka zaczyna produkcję opon osobowych i ciężarowych pod marką Michelin. W otwartej w roku 2004 hali kordów buduje się kord impregnowany, który znajduje użycie w technologii C3M - to już najwyższa półka! W styczniu 2005 roku fabryka w Olsztynie i Dyrekcja Handlowa Michelin Polska w Warszawie łączą się w jedną markę: Michelin Polska S.A. Powstają świeże inwestycje: Centrum Logistyczne, nowy Zakład Opon Osobowych i Dostawczych, a także Zakład Półfabrykatów.
  • Producent Michelin

 

 

Opony motocyklowe
5 (100%) 1 vote