R14

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Nokian Weatherproof 165/70 R14 81 T 206 zł ZOBACZ Opona Nokian Weatherproof Poza cztery pory roku Opona bezpieczna zimą, skrupulatna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się wyśmienitymi właściwościami przyczepności. Równocześnie jest to także opona letnia, która ma doskonałą charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, jest dobrana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera, a także lekko ujemnych, jest znakomita. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala ponadto na zachowanie nadzwyczajnej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa. Drogi zaśnieżone Opona zachowuje się jednostajnie w niskich temperaturach, zapewniając prawidłową przyczepność i staranne hamowanie na śniegu. Drogi mokre efektywnie zapobiega ślizganiu się opony na nawierzchni pokrytej błotem pośniegowym oraz aquaplaningowi i hamuje natychmiastowo choćby na nawierzchniach mokrych. Drogi suche Opona zachowuje stabilność i przyczepność choćby przy wysokich szybkościach na nawierzchniach suchych. trwałość poprzez cały rok. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, funkcjonuje wyśmienicie w szerokim przedziale temperatur i nie ulega silnemu zużyciu nawet w gorące letnie dni. Opony Nokian Weatherproof zapewniają pierwszorzędne bezpieczeństwo, wysokie właściwości jazdy i trwałość w czasie stosowania przez kolisty rok. Te opony rodzaju All-Weather (na każdą pogodę) łączą bezawaryjne bezpieczeństwo w okresie zimowym z typową dla opon letnich precyzją, stabilnością i pewnością prowadzenia. Wszystkie wymiary tych opon oznaczone są symbolem płatka śniegu (3PMSF), co wskazuje, iż opony te pozostały oficjalnie zatwierdzone do stosowania zimą. Łatwo toczące się opony Nokian Weatherproof także przyczyniają się obniżania zużycia paliwa i redukcji emisji CO2.
 • Producent Nokian
 • Szerokość przekroju 165
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 81
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Nokian Weatherproof 175/65 R14 82 T 196 zł ZOBACZ Opona Nokian Weatherproof Poza cztery pory roku Opona bezpieczna zimą, precyzyjna latem. Uniwersalna opona Nokian Weatherproof jest oponą zimową, odznaczającą się perfekcyjnymi właściwościami przyczepności. Równocześnie jest to także opona letnia, która ma rewelacyjną charakterystykę toczenia się w warunkach gorącej letniej pogody. Mieszanka, z której sporządzony pozostał bieżnik, jest przypasowana do zmiennych warunków atmosferycznych. Przyczepność w warunkach zimowych, w temperaturach zbliżonych do zera oraz lekko ujemnych, jest rewelacyjna. Nowa generacja mieszanek z zawartością krzemionki pozwala również na zachowanie idealnej przyczepności na mokrej nawierzchni i niskich oporów toczenia, co przyczynia się do redukcji zużycia paliwa. Drogi zaśnieżone Opona zachowuje się zrównoważenie w niskich temperaturach, zapewniając dobrą przyczepność i precyzyjne hamowanie na śniegu. Drogi mokre produktywnie zapobiega ślizganiu się opony na nawierzchni pokrytej błotem pośniegowym i aquaplaningowi i hamuje natychmiastowo choćby na nawierzchniach mokrych. Drogi suche Opona zachowuje stabilność i przyczepność nawet przy wysokich prędkościach na nawierzchniach suchych. trwałość przez cały rok. Mieszanka, z której sporządzony został bieżnik, funkcjonuje genialnie w szerokim przedziale temperatur i nie ulega silnemu zużyciu choćby w gorące letnie dni. Opony Nokian Weatherproof zapewniają pierwszorzędne bezpieczeństwo, wysokie atrybuty jazdy i solidność w czasie używania przez krągły rok. Te opony rodzaju All-Weather (na każdą pogodę) łączą bezusterkowe bezpieczeństwo w okresie zimowym z specyficzną dla opon letnich precyzją, stabilnością oraz pewnością prowadzenia. Wszystkie rozmiary tych opon oznaczone są symbolem płatka śniegu (3PMSF), co wskazuje, iż opony te pozostały oficjalnie zatwierdzone do wykorzystywania zimą. Prosto toczące się opony Nokian Weatherproof także przyczyniają się zmniejszania zużycia paliwa oraz redukcji emisji CO2.
 • Producent Nokian
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa C
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Goodyear Vector 4Seasons G2 175/65 R14 82 T 226 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma szeroki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie stosowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA cechy: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: GOODYEAR Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 175 Profil opony: 65 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R14 Poziom hałasu: 68 DB
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Hankook H740 Kinergy 4S 175/65 R14 82 T 202 zł ZOBACZ KINERGY 4S (H740) Wielowymiarowa harmonia parametrów jazdy z myślą o świetnie rewelacyjnych osiągach o każdej porze roku 10% mniejsza odległość hamowania na śniegu. 6% ulepszona jazda na mokrej i suchej nawierzchni. Zastosowanie dwóch zróżnicowanych lameli zezwala na zachowanie atrybuty standardowych dla opon letnich od w środku i dla opon zimowych od zewnątrz. cechy Wzór bieżnika obszerne rowki boczne (inspirowane budową drzew liściastych) Schodkowe łączniki i nacięcia wodne są wykonywane w oparciu o pokaźne rowki boczne. Zmniejszone opory toczenia zezwalają na płynniejsze odprowadzanie wody i śniegu. Lepsze rowki boczne najlepszą przyczepność na śniegu. Lamelki zimowe Lamelki zimowe wspaniałe osiągi zimowe na oblodzonych i zaśnieżonych drogach. Igłowe rowki boczne (inspirowane budową drzew iglastych) Główne rowki boczne z krzyżowymi kątami zapewniają wysoką przyczepność i siłę hamowania, idealną w najróżniejszych warunkach drogowych. Lamelki letnie Dzięki zaimplementowaniu dwóch rozmaitych lamelek opona zyskała wysokie właściwości letnie na części wewnętrznej, a zimowe – na zewnętrznej. System blokowania lamelek trójwymiarowych stopniowo wspiera oponę nawet w trudnych warunkach drogowych przez wzmacnianie sztywności bloku. Najwyższa przyczepność na śniegu (rewelacyjne osiągi zimą) Rowki boczne w kształcie litery „V" inspirowane czekanem sprawne zdolności prowadzenia i skręcania równocześnie na lodzie, jak i śniegu. Oznaczenia barku w profilu płatków śniegu wskazują umiejscowienie wskaźników zużycia bieżnika (TWI). Większe bezpieczeństwo i udoskonalone osiągi, gdyż umożliwiają sprawdzenie, kiedy głębokość bieżnika nie jest już wystarczająca, by zapewniać trafne osiągi na śniegu. Struktura opony Mieszanka krzemionkowa o wysokiej przyczepności Poprawiona przyczepność na zaśnieżonej / mokrej nawierzchni i mniejsze opory toczenia. Bezspoinowy umocniony pełny pas rewelacyjna wytrzymałość bieżnika. obfity 2-warstwowy pas stalowy gwarantuje stosowną sztywność bieżnika, a także poprawia cechy prowadzenia. Równa linia osnowy stworzona z poliestru udoskonalona sztywność i trwałość ściany bocznej. użycie wypełniacza stopki o wysokiej twardości Poprawione cechy prowadzenia oraz sterowności. Drutówka o superwysokiej wytrzymałości udoskonalona jednolitość, a także trwałość pozycji stopki.
 • Producent Hankook
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein Quatrac 5 175/65 R14 82 T 195 zł ZOBACZ 175/65 R 14 82 T Vredestein Quatrac 5 Nowa opona całoroczna Vredestein Quatrac 5 producenta Vredestein znamionuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza gwarantuje znakomitą przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której wykorzystano innowacyjną technikę wykonania lameli, zapewnia dobrą przyczepność na zimnej albo ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone między lamelami w środkowej części opony idealną przyczepność na zakrętach i umożliwiają szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Nowoczesna mieszanka z wysoką zawartością krzemionki zapewnia równomierne zużywanie się i długi okres używania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, krótkiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i znikomemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 marki Vredestein osiąga prawidłowe wyniki we wszystkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE. parametry i Korzyści; Cecha; konstrukcja podzielona na letnią i zimową część bieżnika Korzyści; Zoptymalizowane właściwości wielosezonowe Cecha; Zielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UE Korzyści; Niskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i stanowczo niski poziom hałasu Cecha; Trójwymiarowe wcięcia zapewniające przyczepność Korzyści; wyśmienita przyczepność podczas pokonywania zakrętów oraz szybkie przyspieszanie na śniegu i lodzie Cecha; postępowa konstrukcja bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnym Korzyści; większa stabilność i ulepszona przyczepność na suchej nawierzchni Cecha; Mieszanka z wysoką zawartością krzemionki Korzyści; wyjątkowo wytrzymała konstrukcja, długi okres stosowania Cecha; Oznaczenie M&S i symbol płatka sniegu Korzyści; Spełnia wymogi opony zimowej informacje technologiczne Pobierz
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
Sava Adapto 185/70 R14 88 T 199,60 zł ZOBACZ Sava jest jednym z największych i najlepiej prosperujących producentów opon w Europie Środkowej i proponuje spory asortyment opon do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych i ciężarówek. Mająca swoje korzenie w nieznacznej Słowenii producent rozrosła się na całą Europę, a nawet poza nią. firma ma zakłady produkcyjne w całej Europie. Mnóstwo opon jest jednak nadal tworzonych w fabryce w Słowenii, progresywnym zakładzie produkcyjnym, specjalizującym się w produkcji wysokowydajnych zimowych i letnich opon klasy do samochodów osobowych. kupując opony Sava, wybiera się dobrą jakość, która wynika z połączenia europejskiego dziedzictwa z innowacyjnymi rozwiązaniami koncernu Goodyear. Sava oferuje opony wysokiej klasy za rozsądną cenę. Dokonując ich zakupu, można mieć pewność, iż się nie przepłaci. Opony Sava są wykonane przez doświadczony personel o wysokich kwalifikacjach przy użyciu najszczególniej progresywnych maszyn. Wszystkie opony producenta Sava są poddawane próbom kontroli jakości w słoweńskim zakładzie produkcyjnym, zanim zostaną rozesłane po całej Europie. Można mieć pewność, iż każda zakupiona opona producenta Sava, spełnia wyśrubowane normy jakości. Sava daje także gwarancję jakości na wszystkie opony będące w sprzedaży. Wszystkie opony Sava dla użytkowników indywidualnych są objęte gwarancją na wady wykonania, materiałowe i konstrukcyjne na warunkach opisanych w gwarancji Sava na opony w regionie EMEA. O postanowienia i warunki gwarancji obowiązujące w danym kraju można zapytać lokalnych sprzedawców opon.
 • Producent Sava
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 88
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni F
Sava Adapto 165/70 R14 81 T 201,10 zł ZOBACZ Sava jest jednym z największych i najlepiej prosperujących producentów opon w Europie Środkowej i proponuje wielki asortyment opon do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych i ciężarówek. Mająca swoje korzenie w śladowej Słowenii marka rozrosła się na całą Europę, a nawet poza nią. marka ma zakłady produkcyjne w całej Europie. Mnóstwo opon jest jednak nadal tworzonych w fabryce w Słowenii, progresywnym zakładzie produkcyjnym, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokowydajnych zimowych i letnich opon klasy do samochodów osobowych. kupując opony Sava, wybiera się prawidłową jakość, która wynika z połączenia europejskiego dziedzictwa z progresywnymi rozwiązaniami koncernu Goodyear. Sava oferuje opony wysokiej klasy za rozsądną cenę. Dokonując ich zakupu, można mieć pewność, że się nie przepłaci. Opony Sava są wyprodukowane przez doświadczony personel o wysokich kwalifikacjach przy użyciu najmocniej nowoczesnych maszyn. Wszystkie opony marki Sava są poddawane próbom kontroli jakości w słoweńskim zakładzie produkcyjnym, zanim zostaną rozesłane po całej Europie. Można mieć pewność, iż każda zakupiona opona producenta Sava, spełnia wyśrubowane normy jakości. Sava daje również gwarancję jakości na wszystkie opony będące w sprzedaży. Wszystkie opony Sava dla użytkowników indywidualnych są objęte gwarancją na wady wykonania, materiałowe i konstrukcyjne na warunkach opisanych w gwarancji Sava na opony w regionie EMEA. O postanowienia i warunki gwarancji obowiązujące w danym kraju można zapytać lokalnych sprzedawców opon.
 • Producent Sava
 • Szerokość przekroju 165
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 81
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 70
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Uniroyal All Season Expert 185/65 R14 86 T 304 zł ZOBACZ Uniroyal AllSeasonExpert 185/65R14 86T opona całoroczna osobowa Nowość: AllSeasonExpert Ekspert od wszystkich pór roku Specjalista od deszczowej pogody wśród opon wielosezonowych.Nowy Uniroyal AllSeasonExpert oferuje bezpieczeństwo i komfort, niezależnie od warunków pogodowych. Specjalista od deszczowej pogody doskonałe atrybuty w każdym sezonie, w którym występują dni deszczowe. Jednocześnie Uniroyal AllSeasonExpert jest istotnie bezpieczniejszy na śniegu aniżeli opony letnie. wyjątkowe atrybuty przez cały rokDobra przyczepność na mokrej albo suchej nawierzchniBezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach pogodowych atrybuty całoroczne; Cecha: Zoptymalizowany kierunkowy wzór bieżnika z odseparowaną częścią letnią (barkową) i zimową (centralną).Efekt: optymalne bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach pogodowych.Korzyść: wspaniałe cechy jezdne w lecie na suchej i mokrej nawierzchni przy jednoczesnym wysokim poziomie przyczepności w warunkach zimowych. atrybuty letnie; Cecha: duże bloki bieżnika w strefie barkowej.Efekt: Wysoka sztywność.Korzyść: lepsze przenoszenie obciążeń zwłaszcza przy energicznym pokonywaniu zakrętów. cechy na mokrej nawierzchni; Cecha: Kierunkowy wzór bieżnika z szerokim kanałem obwodowym. Efekt: wydajne odprowadzenie wody i błota spod czoła bieżnika zbalansowane z kierowalnością na mokrej nawierzchni. Korzyść: Zmniejszone ryzyko aquaplaningu, idealne prowadzenie na mokrej nawierzchni.cechy zimowe; Cecha: Zoptymalizowany, kierunkowy bieżnik z podwójnymi sekcjami bloków. Efekt: ulepszona trakcja na śniegu każdej sekcji bieżnika. Korzyść: powiększona przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. Cecha: Zoptymalizowane lamele bloków w centralnej części bieżnika. Efekt: Więcej krawędzi tnących bieżnika i wysoka sprężystość. Korzyść: świetna przyczepność i hamowanie na śniegu.
 • Producent Uniroyal
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 86
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Uniroyal All Season Expert 185/60 R14 82 T 209 zł ZOBACZ Uniroyal AllSeasonExpert 185/60R14 82T opona całoroczna osobowa Nowość: AllSeasonExpert Ekspert od wszelkich pór roku Specjalista od deszczowej pogody wśród opon wielosezonowych.Nowy Uniroyal AllSeasonExpert oferuje bezpieczeństwo i komfort, niezależnie od warunków pogodowych. Specjalista od deszczowej pogody doskonałe właściwości w każdym sezonie, w którym występują dni deszczowe. Równocześnie Uniroyal AllSeasonExpert jest widocznie bezpieczniejszy na śniegu niżeli opony letnie. unikatowe cechy poprzez cały rokDobra przyczepność na mokrej lub suchej nawierzchniBezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach pogodowych atrybuty całoroczne; Cecha: Zoptymalizowany kierunkowy wzór bieżnika z odseparowaną częścią letnią (barkową) i zimową (centralną).Efekt: optymalne bezpieczeństwo i komfort w każdych warunkach pogodowych.Korzyść: świetne cechy jezdne w lecie na suchej i mokrej nawierzchni przy jednoczesnym wysokim poziomie przyczepności w warunkach zimowych. parametry letnie; Cecha: obszerne bloki bieżnika w strefie barkowej.Efekt: Wysoka sztywność.Korzyść: lepsze przenoszenie obciążeń zwłaszcza przy aktywnym pokonywaniu zakrętów. atrybuty na mokrej nawierzchni; Cecha: Kierunkowy wzór bieżnika z szerokim kanałem obwodowym. Efekt: skuteczne odprowadzenie wody i błota spod czoła bieżnika zbalansowane z kierowalnością na mokrej nawierzchni. Korzyść: Zmniejszone ryzyko aquaplaningu, świetne prowadzenie na mokrej nawierzchni.atrybuty zimowe; Cecha: Zoptymalizowany, kierunkowy bieżnik z podwójnymi sekcjami bloków. Efekt: udoskonalona trakcja na śniegu każdej sekcji bieżnika. Korzyść: zwiększona przyczepność na ośnieżonej nawierzchni. Cecha: Zoptymalizowane lamele bloków w centralnej części bieżnika. Efekt: Więcej krawędzi tnących bieżnika i wysoka rozciągliwość. Korzyść: doskonała przyczepność i hamowanie na śniegu.
 • Producent Uniroyal
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 60
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Vredestein Quatrac 5 195/70 R14 91 T 315,26 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 Komfort posiadania jednej opony wielosezonowej parametry budowa podzielona na letnią i zimową część bieżnikaZielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UETrójwymiarowe wcięcia zapewniające przyczepnośćprogresywna budowa bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnymMieszanka z wysoką zawartością krzemionkiOznaczenie M& S, a także symbol płatka sniegu Korzyści Zoptymalizowane parametry wielosezonoweNiskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i wyjątkowo niski poziom hałasuidealna przyczepność w trakcie pokonywania zakrętów, a także szybkie przyspieszanie na śniegu i lodziewiększa stabilność i ulepszona przyczepność na suchej nawierzchnibardzo wytrzymała kompozycja, długi okres używaniaSpełnia wymagania opony zimowej Nowa opona Vredestein Quatrac 5 firmy Vredestein charakteryzuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza gwarantuje świetną przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której zastosowano innowacyjną technologię wykonania lameli, gwarantuje korzystną przyczepność na zimnej albo ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone pomiędzy lamelami w środkowej części opony genialną przyczepność na zakrętach i zezwalają na szybsze przyspieszanie, choćby na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Nowoczesna mieszanka z wysoką zawartością krzemionki gwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres stosowania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, krótkiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i niedużemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 firmy Vredestein osiąga korzystne wyniki we wszelkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE.
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 195
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 91
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
Goodyear Vector 4Seasons 185/55 R14 80 H 294,40 zł ZOBACZ perfekcyjne zachowanie na drodze poprzez cały rok wyśmienite zachowanie na drodze poprzez cały rokTrakcja w każdych warunkach drogowychprzyjazna dla środowiskaLepsza kontrola na mokrych i suchych drogach perfekcyjne zachowanie na drodze przez cały rokCiesz się najlepszymi parametrami eksploatacyjnymi poprzez cały rok dzięki oponie, która genialnie radzi sobie przy zróżnicowanych rodzajach pogody. Technologia Weather Reactive opracowana poprzez Goodyear umożliwia adaptację do zmian pór roku. Wyjątkowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika przypasowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.Trakcja w każdych warunkach drogowychSpecjalna całoroczna mieszanka bieżnika uwzględnia specyfikę temperatur letnich i zimowych. Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons ma lepsze własności trakcyjne na śniegu i lodzie aniżeli produkty konkurentów.* Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.przyjazna dla środowiskaPrzejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. Na dodatek w oponie Vector 4Seasons zastosowano mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszelkich warunkach pogodowych oraz bardziej płaski profil gwarantujący równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te znacznie rozszerzają wytrzymałość opony.Lepsza kontrola na mokrych i suchych drogachZachowaj całkowitą kontrolę w deszczu i na śniegu. Opona Vector 4Seasons proponuje lepszą odporność na aquaplaning na mokrych nawierzchniach oraz o 11% krótszą drogę hamowania na lodzie.O optymalne zachowanie na suchych nawierzchniach dbają niesprężyste klocki bieżnika, które powiększają stabilność zachowania pojazdu podczas prowadzenia i skręcania.
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 185
 • Wysokość profilu 55
 • Średnica osadzenia R14
 • Indeks nośności 80
 • Indeks prędkości H
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 69
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E

 

 

R14
5 (100%) 1 vote