R13

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Kleber Quadraxer 155/80 R13 79 T 182,52 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a użytkowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma szeroki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KLEBER Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 155 Profil opony: 80 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: F Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Kleber
 • Szerokość przekroju 155
 • Wysokość profilu 80
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 79
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Vredestein Quatrac 5 155/70 R13 75 T 184 zł ZOBACZ Vredestein Quatrac 5 155/70R13 75T opona całoroczna osobowa Nowa opona Vredestein Quatrac 5 producenta Vredestein cechuje się smukłym, asymetrycznym wzorem bieżnika. Letnia część bieżnika o obniżonym współczynniku oporu powietrza gwarantuje wspaniałą przyczepność i najwyższą precyzję prowadzenia na suchej i mokrej nawierzchni, natomiast zimowa część bieżnika, w której zastosowano innowacyjną technologię wykonania lameli, zagwarantuje prawidłową przyczepność na zimnej albo ośnieżonej nawierzchni. Trójwymiarowe bruzdy ułożone między lamelami w środkowej części opony świetną przyczepność na zakrętach i pozwalają na szybsze przyspieszanie, nawet na ośnieżonych i oblodzonych jezdniach. Innowacyjna mieszanka z wysoką zawartością krzemionki zagwarantuje równomierne zużywanie się i długi okres użytkowania opony. Dzięki niskiemu oporowi toczenia, niedługiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni i znikomemu szumowi toczenia, opona Quatrac 5 firmy Vredestein osiąga prawidłowe wyniki we wszystkich trzech kategoriach znakowania opon zgodnie z normami UE. właściwości i korzyści; Cecha; kompozycja podzielona na letnią i zimową część bieżnika Korzyść; Zoptymalizowane właściwości wielosezonowe Cecha; Zielone oznakowanie opon zgodne z zasadami UE Korzyść; Niskie opory toczenia, krótka droga hamowania na mokrej nawierzchni i istotnie niski poziom hałasu Cecha; Trójwymiarowe wcięcia gwarantujące przyczepność Korzyść; nadzwyczajna przyczepność w trakcie pokonywania zakrętów oraz szybkie przyspieszanie na śniegu i lodzie Cecha; innowacyjna budowa bieżnika z asymetrycznym zewnętrznym rowkiem wzdłużnym Korzyść; obszerniejsza stabilność i udoskonalona przyczepność na suchej nawierzchni Cecha; Mieszanka z wysoką zawartością krzemionki Korzyść; nad wyraz wytrzymała budowa, długi okres użytkowania Cecha; Oznaczenie M&S oraz symbol płatka sniegu Korzyść; Spełnia oczekiwania opony zimowej dane techniczne Pobierz
 • Producent Vredestein
 • Szerokość przekroju 155
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 75
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
Sava Adapto 155/70 R13 75 T 177 zł ZOBACZ Sava jest jednym z największych i najlepiej prosperujących producentów opon w Europie Środkowej i proponuje pokaźny asortyment opon do samochodów osobowych, SUV-ów, aut dostawczych oraz ciężarówek. Posiadająca swoje korzenie w niepokaźnej Słowenii marka rozrosła się na całą Europę, a nawet poza nią. producent ma zakłady produkcyjne w całej Europie. Mnóstwo opon jest jednak nadal stworzonych w fabryce w Słowenii, progresywnym zakładzie produkcyjnym, specjalizującym się w wytwarzaniu wysokowydajnych zimowych i letnich opon klasy do samochodów osobowych. kupując opony Sava, wybiera się dobrą jakość, która wynika z połączenia europejskiego dziedzictwa z innowacyjnymi rozwiązaniami koncernu Goodyear. Sava oferuje opony wysokiej klasy za rozsądną cenę. Dokonując ich zakupu, można posiadać pewność, że się nie przepłaci. Opony Sava są stworzone poprzez doświadczony personel o wysokich kwalifikacjach przy użyciu najmocniej progresywnych maszyn. Wszystkie opony producenta Sava są poddawane próbom kontroli jakości w słoweńskim zakładzie produkcyjnym, zanim zostaną rozesłane po całej Europie. Można posiadać pewność, iż każda zakupiona opona firmy Sava, spełnia wyśrubowane normy jakości. Sava daje także gwarancję jakości na wszystkie opony będące w sprzedaży. Wszystkie opony Sava dla użytkowników indywidualnych są objęte gwarancją na wady wykonania, materiałowe i konstrukcyjne na warunkach opisanych w gwarancji Sava na opony w regionie EMEA. O postanowienia i warunki gwarancji obowiązujące w danym kraju można zapytać lokalnych sprzedawców opon.
 • Producent Sava
 • Szerokość przekroju 155
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 75
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Goodyear Vector 4Seasons 175/65 R13 80 T 253,37 zł ZOBACZ doskonałe zachowanie na drodze poprzez cały rok perfekcyjne zachowanie na drodze przez cały rokTrakcja w każdych warunkach drogowychprzyjazna dla środowiskaLepsza kontrola na mokrych i suchych drogach nadzwyczajne zachowanie na drodze poprzez cały rokCiesz się najlepszymi parametrami eksploatacyjnymi poprzez cały rok dzięki oponie, która świetnie radzi sobie przy zróżnicowanych rodzajach pogody. Technika Weather Reactive opracowana przez Goodyear zezwala na adaptację do zmian pór roku. Unikatowa technologia SmartTRED obejmuje specjalnie zaprojektowane strefy bieżnika dostosowujące zachowanie opony do aktualnych warunków na drodze.Trakcja w każdych warunkach drogowychSpecjalna całoroczna mieszanka bieżnika uwzględnia specyfikę temperatur letnich i zimowych. Dzięki gęstym lamelom waflowym 3D opona Vector 4Seasons ma lepsze własności trakcyjne na śniegu i lodzie aniżeli produkty konkurentów.* Opona jest oznaczona symbolem płatka śniegu, co oficjalnie potwierdza jej przynależność do klasy opon zimowych.przychylna dla środowiskaPrzejedź więcej przy mniejszym zużyciu paliwa dzięki oponie o mniejszych oporach toczenia. W dodatku w oponie Vector 4Seasons użyto mieszankę zoptymalizowaną pod kątem pracy we wszystkich warunkach pogodowych i bardziej płaski profil zapewniający równomierne rozłożenie nacisku. Rozwiązania te znacznie rozszerzają wytrzymałość opony.Lepsza kontrola na mokrych i suchych drogachZachowaj pełną kontrolę w deszczu i na śniegu. Opona Vector 4Seasons proponuje udoskonaloną wytrzymałość na aquaplaning na mokrych nawierzchniach oraz o 11% krótszą drogę hamowania na lodzie.O adekwatne zachowanie na suchych nawierzchniach dbają sztywne klocki bieżnika, które powiększają stabilność zachowania pojazdu podczas prowadzenia i skręcania.
 • Producent Goodyear
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 65
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 80
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 68
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Falken Euroall Season AS200 175/70 R13 82 T 214 zł ZOBACZ właściwości: Indeks nośności i szybkości: 82T-190KMHRocznik: 2015Opory toczenia: FPrzyczepność na mokrej nawierzchni: CZewnętrzny hałas (dB): 73 dBZewnętrzny hałas (klasa): 3Termin realizacji: 2_3 Falken EUROALL SEASON AS200 Wszechstronne opony do wykorzystania poprzez 365 dni w roku - świeże całoroczne opony Falken proponują adekwatną przyczepność na nawierzchni suchej, mokrej i ośnieżonej. EUROALL SEASON AS200 ma także istotnie zmniejszony hałas toczenia i krótszą drogę hamowania. Dostępność od lipca 2013 r., w 27 wymiarach. EUROALL SEASON AS200 pozostała specjalnie dobrana do trudnych wymogów rynku europejskiego. Jej cztery znaczne i głębokie rowki wzdłużne, wyśmienitą funkcję rozprzestrzeniania się wielkich ilości wody, podczas gdy rowki poprzeczne przesuwają wodę bezpośrednio spod opony. Nowa mieszanka gumowa posiada krzemionkę plus dopełniającą wysoką porcję styrenu by dać nieszablonową przyczepność na mokrej nawierzchni. "FALKEN EUROALL SEASON AS200 to pierwsze całoroczne opony, idealne dla wszelkich regionów", wyjaśnia Markus Bogner, Sales Director Niemcy na Falken Tyre Europe GmbH. "Opracowując mieszankę gumową, Falken skupiał się na znalezieniu świetnej równowagi pomiędzy wybitne mokrą i suchą nawierzchnią oraz pokaźnym przebiegiem. Ściana boczna AS200 posiada także etykietę M & S wymaganą w Europie, jak również symbol płatka śniegu potwierdzający korzystną przyczepność w warunkach zimowych.
 • Producent Falken
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Typ pojazdu osobowy
 • Poziom emisji hałasu 73
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Kumho Solus HA31 155/70 R13 75 T 173,90 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obszerny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KUMHO Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 155 Profil opony: 70 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: F Przyczepność na mokrej nawierzchni: E Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Kumho
 • Szerokość przekroju 155
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 75
 • Indeks prędkości T
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Kumho Solus HA31 155/80 R13 79 T 177,10 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma wielki wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyodrębniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KUMHO Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 155 Profil opony: 80 Indeks szybkości: T-190KMH Opory toczenia: F Przyczepność na mokrej nawierzchni: E Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Kumho
 • Szerokość przekroju 155
 • Wysokość profilu 80
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 79
 • Indeks prędkości T
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa F
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E
Kumho Solus HA31 175/70 R13 82 T 193,60 zł ZOBACZ Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne. Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta. Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą. Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma spory wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana wartość jest zawsze ceną BRUTTO. Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat. Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni. Przeznaczenie: OSOBOWA atrybuty: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KUMHO Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 175 Profil opony: 70 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: E Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 71 dB
 • Producent Kumho
 • Szerokość przekroju 175
 • Wysokość profilu 70
 • Średnica osadzenia R13
 • Indeks nośności 82
 • Indeks prędkości T
 • Poziom emisji hałasu 71
 • Efektywność paliwowa E
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni E

 

 

R13
5 (100%) 1 vote