Opony 4×4

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Hankook Dynapro MT RT03 235/75R15 104/101Q - odbiór w 150 sklepach Inter Cars, montaż w 5000 warsztatach Motointegrator Partner 385 zł ZOBACZ marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i postępowość nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza zrównoważone rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów. technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią producenta Hankook, wykorzystywana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich artykułów firmy Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch". technologia Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są tworzone w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przychylność środowisku. Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego producent Hankook szczegółowo analizuje potrzeby klientów i wyciąga zastosowaneczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią rozmaite zapotrzebowania kierowców, a także dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technologia Kontrol zawsze jest na miejscu.
  • Producent Hankook
Hankook Dynapro AT-M RF10 225/75 R16 106 T 382,23 zł ZOBACZ firma Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i nowoczesność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza jednostajne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów. technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią producenta Hankook, wykorzystywana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich artykułów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch". technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wytworzone w oparciu o koncepcję technologii Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku. Od skrajnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego producent Hankook szczegółowo analizuje potrzeby konsumentów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią najróżniejsze zapotrzebowania kierowców oraz przypasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technika Kontrol zawsze jest na miejscu.
  • Producent Hankook
Hankook dynapro atm rf10 265/75 r16 114 t fr produkcja korea 4x4 (ostatnie 4 opony) - możliwy odbiór kraków dożywotnia gwarancja (8808563279534) 506 zł ZOBACZ marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i postępowość nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza jednostajne rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów. technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, używana we wszystkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich artykułów firmy Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch". technologia Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku. Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego producent Hankook szczegółowo analizuje potrzeby konsumentów i wyciąga zastosowaneczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią najróżniejsze potrzeby kierowców oraz przypasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas za każdym razem najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego wywoływanie prawdziwych emocji technologia Kontrol zawsze jest na miejscu.
  • Producent Hankook
Hankook Hankook Dynapro ATM RF10 ( 205/80 R16 104T XL ) 205/80 R16 308 zł ZOBACZ marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój techniczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza zrównoważone rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów. technika Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, wykorzystywana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszelkich towarów producenta Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch". technika Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją między samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wykonane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i mają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy poprzez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przychylność środowisku. Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego marka Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wyciąga użyteczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią różnorodne zapotrzebowania kierowców oraz dopasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas za każdym razem najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się zawsze o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technologia Kontrol za każdym razem jest na miejscu.
  • Producent Hankook
Yokohama GEOLANDAR A/T-S G012 265/60 R18 110 H Możliwy odbiór/montaż Kraków NowaHuta (4968814722647) 842 zł ZOBACZ Wielostopniowa budowa bieżnikaWielostopniowa budowa wewnętrznego bieżnika stanowi część sekretu trakcji opony A/T-S w terenie. Dodatkowa sztywność oznacza powiększoną mobilność na drodze i polepsza cechy opony w zakresie samooczyszczania, zapewniające lepszą kontrolę w terenie. Kątowe krawędzie wiodące bloków obfite zmniejszenie niechcianego hałasu opon i zmniejszenie nierównomierności zużycia bieżnika. Stanowią innowację o długotrwałych skutkach.Pięciostopniowa zmienność blokuBloki wielożeberkowe o wielu długościach, uważnie rozmieszczone wzdłuż obwodu opony, zapewniają minimalizację hałasu wyprodukowanego przez bieżnik: stanowią mile widziane rozszerzenie komfortu w kabinie, dla kierowcy i dla pasażera. Ponadto obciążenie poszczególnych bloków bieżnika jest zoptymalizowane w celu wartościowego zmniejszenia nierównomierności zużycia.mocne osłony ścian bocznychNa ścianach bocznych opony GEOLANDAR A/T-S znajdują się potężne osłony bloków opony. Te ulepszenia nie tylko zabezpieczają oponę poprzez przecięciami i ścieraniem,dodatkowo dopełniające stopnie trakcji warunkach głębokich kolein w terenie.Trójwymiarowe rowki wzdłużneprogresywne obszary o obfitej powierzchni i głęboko wycięte ostrosłupowe rowki wzdłużne Zig-Zag stanowią kluczowy czynnik wpływający na doskonałą sztywność bloku. Zmniejszenie odkształcenia bloku pod obciążeniem skraca drogę hamowania i ulepsza prowadzenie, minimalizując nierównomierność zużycia bieżnika, zwiększając przebieg bieżnika. Równocześnie "efekt krawędziowy" odprowadzania wody rowków wzdłużnych gwarantuje perfekcyjną przyczepność, nawet na śliskim asfalcie.Cztery głębokie i proste rowkikompozycja opony A/T-S jest oparta o główny układ bieżnika, składający się z czterech głębokich i prostych rowków. Jest to kluczowy składnik wpływający na najwyższą efektywność odprowadzania wody poprzez oponę A/T-S i ma stanowcze znaczenie dla jej cechy uniemożliwiających aquaplaningowi, na dodatek polepszających prowadzenie na mokrej nawierzchni.Mieszanka i budowapokaźne testy prowadzone na całym świecie, w warunkach drogowych i terenowych, doprowadziły do stworzenia przez markę YOKOHAMA mieszanki, która w połączeniu z doskonałymi cechami konstrukcyjnymi sprawia, że opona A/T-S jest klasowym liderem. Konkretna, dająca znaczne możliwości i bezlitosna opona GEOLANDER A/T-S poradzi sobie z każdym terenem, z którym przyjdzie jej się zmierzyć. Korzyści: Wielostopniowa budowa blokuOparta na krzemionce mieszanka bieżnikowa5-stopniowa zmienność blokuOsłony ścian bocznych atuty: umożliwia oczyszczanie z błota i skażeń, nieprzeciętna trakcja w terenieperfekcyjna przyczepność na mokrej nawierzchni, powiększony przebieg bieżnikaNiski poziom hałasu opony, gwarantujący ciszę w kabinieZabezpieczenie przed uszkodzeniami ścian bocznych opony
  • Producent Yokohama
Hankook hankook dynapro atm rf10 ( 225/70 r16 103t ) 225/70 r16 462,95 zł ZOBACZ marka Hankook wkracza na arenę światową. Dzięki stałemu zaangażowaniu w rozwój technologiczny i progresywność nasz rozwój prowadzi do pozycji czołowego światowego producenta opon, który dostarcza zrównoważone rozwiązania w celu zapewniania wszystkim klientom najzwyższej satysfakcji z prowadzenia pojazdów. technologia Kontrol to filozofia będąca nieodłączną częścią firmy Hankook, wykorzystywana we wszelkich procesach badawczych, rozwojowych i produkcyjnych dla wszystkich produktów marki Hankook. Litera „K" w słowie „Kontrol" oznacza „kinetykę", czyli innymi słowy „ruch". technologia Kontrol jest oparta na podstawowym założeniu umożliwienia całkowitego zarządzania interakcją pomiędzy samochodem, kierowcą a drogą. Wszystkie produkty Hankook są wyprodukowane w oparciu o koncepcję technice Kontrol i posiadają na celu zapewnianie klientom przyjemności z jazdy przez osiągi, komfort, bezpieczeństwo i przyjazność środowisku. Od arcytrudnych osiągów w sportach motorowych po codzienne odwożenie dzieci do szkoły w deszczowy dzień Przed rozpoczęciem każdego projektu rozwojowego firma Hankook szczegółowo analizuje zapotrzebowania klientów i wyciąga zastosowaneczne wnioski w celu opracowania opon, które spełnią rozmaite potrzeby kierowców i przypasują się do szerokiej gamy stylów jazdy. Kierowca jest dla nas zawsze najważniejszy, a takie podejście pozwala nam znajdować się za każdym razem o krok do przodu na drodze postępu technologicznego, umożliwiającego powodowanie prawdziwych emocji technika Kontrol zawsze jest na miejscu.
  • Producent Hankook

 

 

Opony 4×4
5 (100%) 1 vote