Odśnieżarki

 

 

Nowości:

Hecht Odśnieżarka elektryczna 9014 promo + zamów z dostawą jutro! + darmowy transport! 299,99 zł ZOBACZ Elektryczna odśnieżarka jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą bez wysiłku pozbyć się świeżo opadłego śniegu wokół domu. Podstawowe parametry HECHT 9014 są takie same jak HECHT 9013, ale ten model w dodatku zamontowane światło LED z regulacją wysokości, które zezwala na bezpieczne operowanie urządzeniem po zmroku, w miejscach gdzie nie występuje dopełniające oświetlenie. Ze względu na wyjątkowo prostą obsługę, urządzenie jest trafne również dla osób starszych i pań. Produkowana z tworzywa nienaturalnego odśnieżarka sprawia,kompletna masa urządzenia to jedyne 11 kg. Silnik o mocy 1300W zapewnia bezawaryjne działanie bez zatrzymywania się przy obszerniejszych powłokach śniegu. Kolejną zaletą adekwatnie dopasowanego silnika jest fakt, iż pomimo niewielkich rozmiarów i wagi, zapewnia nad wyraz dużą efektywność - do 180 m3 odśnieżonej powierzchni na godzinę pracy. Wysokiej jakości odśnieżarka jednostopniowa pasuje nad wyraz do stosowania na utwardzonych powierzchniach, takich jak asfalt, beton, bruk, itp., przy czym użyta konstrukcja minimalizuje możliwość uszkodzenia materiału podstawy, przy równocześnie wysokiej produktywności odśnieżania śniegu. szybki nóż ślimakowy zagwarantuje nadzwyczajny przepływ śniegu w sposób, z którym większość znacznych odśnieżarek nie może sobie poradzić. Urządzenie jest rewelacyjne do odśnieżania chodników, dróg dojazdowych, dostępu do bram garażowych itp. Kierunek wyrzucania śniegu kontrolowany jest za pomocą czterech dostosowywanych łopatek - łopatki regulowane są za pomocą uchwytu pod kątem 90 stopni. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej kompaktowe,jeszcze dzięki pominięciu komina wylotowego, minimalizuje problem zatykania poprzez śnieg. Odśnieżarka zaopatrzona jest w przycisk bezpieczeństwa broniący przed niepożądanym startem, a także ewentualnymi obrażeniami. Praktyczne gwiazdkowe zaciski pozwalają na prędki i nieskomplikowany montaż, a także demontaż uchwytu odśnieżarki. dodatkowo uchwyt zamontowany bezpośrednio do korpusu zezwala na komfortowe przenoszenie w trakcie składowania.
  • Producent Hecht
Odśnieżarka elektryczna 1300w 9014 - negocjuj cenę - zadzwoń: 71 782 79 69 marki Hecht 417 zł ZOBACZ Elektryczna odśnieżarka HECHT 9014 jest nadzwyczajnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą bez wysiłku pozbyć się świeżo opadłego śniegu wokół domu. Podstawowe właściwości HECHT 9014 są takie same jak HECHT 9013, lecz ten model ponadto zamontowane światło LED z regulacją wysokości, które zezwala na bezpieczne operowanie urządzeniem po zmroku, w miejscach gdzie nie występuje dopełniające oświetlenie. Ze względu na szczególnie prostą obsługę, urządzenie jest stosowne także dla osób starszych i kobiet. Wytworzona z tworzywa sztucznego odśnieżarka powoduje,kompletna masa urządzenia to jedyne 11 kg. Silnik o mocy 1300W zagwarantuje bezawaryjne działanie bez zatrzymywania się przy pokaźniejszych warstwach śniegu. Kolejną zaletą stosownie dobranego silnika jest fakt, iż pomimo niewielkich rozmiarów i wagi, gwarantuje wyjątkowo dużą produktywność – do 180 m3odśnieżonej powierzchni na godzinę pracy. Wysokiej jakości odśnieżarka jednostopniowa nadaje się nad wyraz do używania na utwardzonych powierzchniach, takich jak asfalt, beton, bruk, itp., przy czym użyta kompozycja minimalizuje możliwość uszkodzenia materiału podstawy, przy jednocześnie wysokiej wydajności odśnieżania śniegu. Szybki nóż ślimakowy zagwarantuje idealny przepływ śniegu w sposób, z którym większość pokaźnych odśnieżarek nie może sobie poradzić. Urządzenie jest nieprzeciętne do odśnieżania chodników, dróg dojazdowych, dostępu do bram garażowych itp. Kierunek wyrzucania śniegu kontrolowany jest za pomocą czterech regulowanych łopatek – łopatki regulowane są za pomocą uchwytu pod kątem 90°. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej kompaktowe,również dzięki pominięciu komina wylotowego, minimalizuje problem zatykania przez śnieg. Odśnieżarka wyposażona jest w przycisk bezpieczeństwa chroniący przed niepożądanym startem, a także ewentualnymi obrażeniami. Użyteczne gwiazdkowe zaciski pozwalają na szybki i łatwy montaż, a także demontaż uchwytu odśnieżarki. W dodatku uchwyt zamontowany bezpośrednio do korpusu pozwala na komfortowe przenoszenie w trakcie składowania.
  • Producent Hecht
  • Moc 1300
Odśnieżarka elektryczna HECHT 9180 Promo + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! + DARMOWY TRANSPORT! (8594061747841) 249,99 zł ZOBACZ Jednostopniowa odśnieżarka elektryczna, sprawdzająca się wszędzie tam gdzie mamy dostęp do gniazda z prądem. Korzystanie z silnika elektrycznego obniża koszty utrzymania oraz pozytywnie wpływa na kondycje noża. Dodatkowym atutem jest kultura pracy, maszyna jest szczególnie cicha, przy czym zagwarantuje wystarczający moment obrotowy i moc, choćby przy pracy w głębokim śniegu. Moc urządzenia wynosi 1800 W. Dzięki kołom zamontowanym z tyłu pokrywy,, a także lekko poruszającej się śnieżnej gumie, urządzenie prowadzi się bez wysiłku, co umożliwia obsługę urządzenia poprzez osoby starsze i kobiety. Nóż o szerokości 45 cm zezwala na zbieranie śniegu o wysokości nawet 25 cm. Ogumiona śruba śnieżna obraca się z prędkością 2500 obr./min., co sprawia skuteczność na poziomie 180 m3 na godzinę. Kompozycja urządzenia wyprodukowana jest z wysokiej jakości plastiku, co powoduje, iż odśnieżarka osiąga wagę jedynie 15 kg. Metalowa śruba śnieżna zabezpieczona została umocnioną gumą PVC, co minimalizuje możliwość uszkodzenia powierzchni bazowej śruby, oraz sprawia, że czyszczenie jest szybkie i wydajne. Odśnieżarka asygnowana jest zwykle do usuwania śniegu z dróg dojazdowych, chodników, podjazdów o równych nawierzchniach np. asfalt, beton, płyty chodnikowe itp. Nie jest natomiast dedykowana do odśnieżania nieutwardzonych nierównych nawierzchni z kamieniami i innymi przeszkodami, które mogą spowodować uszkodzenie ślimaka. W przeciwieństwie do odśnieżarek dwustopniowych ten model nie nadaje się do odśnieżania ubitego oraz zlodowaciałego śniegu. Pasuje natomiast perfekcyjnie do pozbywania się świeżo padłego śniegu, gdzie odśnieżarki dwustopniowe mogłyby posiadać z tym problem. Wyrzut śniegu odbywa się poprzez komin, dostosowywany w zakresie 180 poziomów, przy pomocy korby znajdującej się obok manetki operatora. Użyteczne uchwyty umożliwiają łatwą i szybką podmianę śruby odśnieżającej. Kolejny uchwyt, znajdujący się tuż przy ciele umożliwia łatwiejsze przenoszenie, i przechowywanie po zakończonym sezonie.
  • Producent Hecht
Odśnieżarki
5 (100%) 1 vote