Łopatki i szpatułki kuchenne

 

 

Nowości:

Arthur price of england posrebrzany łopatka do ciasta titanic 297 zł ZOBACZ luksusowe sztućce platerowane srebrem 40 µm z Wieczystą Gwarancją Producenta.wytworny łopatka TITANIC Panel Reed Sovereign Silver Plate1 x łopatka do tortu / ciastaręcznie kute ostrza nożyWieczysta Gwarancjawytworzone w AngliiWzór Panel Reed pozostał wskrzeszony w 100 rocznicę rejsu transatlantyka TITANIC, na wyposażeniu którego oryginalnie były sztućce Arthur Price. Tak jak oryginalnie 100 lat temu, na każdym ostrzu noża znajduje się logo White Star Line - właściciela statku. Na pokład statku Titanic porcelanę dostarczyła manufaktura Royal Crown Derby.https://buylux.pl/k,Titanic,202_454.htmlSztućce posrebrzane Arthur Price of England wykonuje się niezmiennie od ponad 100 lat w Sheffield w Anglii z wysokiej jakości stopu miedzi, niklu i cynku zwanym \""srebrem niklowym\"", co daje maksymalną wytrzymałość produktu. Wszystkie ostrza noży są kute ręcznie na gorąco ze specjalnej, nad wyraz twardej stali. Każdy przedmiot jest powlekany powłoką czystego srebra, czemu zawdzięcza przepiekną lśniącą powierzchnię i wytrzymałość na korozję.Na towar naniesiono warstwę srebra o grubości 35 mikronów, a na elementy bardziej narazone na zużycie - 40 mikronów. Ten wyrób posiada dożywotnią, bezwarunkową Gwarancję.Wyroby Arthur Price pozostały docenione przez Rodzinę Królewską. Manufaktura dostając dwa Królewskie certyfikaty Dostawcy zwane czasem Gwarancjami Królewskimi (Royal Warrants of Appointment), pierwszy w 1977 roku nadany poprzez Królową Elżbietę, a także drugi w 1988 roku przez Księcia Walii pozostaje do dnia dzisiejszego oficjalnym Nadwornym Dostawcą Rodziny Królewskiej."""
  • Producent Arthur Price
Arthur price llewelyn-bowen echo łopatka do ciasta 169 zł ZOBACZ Llewely-Bowen ECHO - sztućce ze stali nierdzewnej 18/10 by Arthur Price 1 x nóż / łopatka do ciasta, tortustal nierdzewna 18/10nadaje się do zmywarek50 lat Gwarancji Producenta Linia Echo z autorskiej serii znanego i wielokrotnie nagradzanego projektanta Laurence Llewelyn-Bowen. Arthur Price jest najszczególniej znaną i pożądaną angielską marką z segmentu sztućców i upominków i pozostaje liderem na rynku. Produkcja manufaktury, której założycielem w 1902 r. W Sheffield w Anglii był John Price jeden z najmocniej znanych mistrzów cechu kowalstwa początku XX wieku jest wciąż synonimem najwyższej jakości. To w Sheffield w 1913 roku Harry Brealey pracując nad sposobem zapobieżenia korozji luf broni, wynalazł stal nierdzewną wprowadzając do stopu 12,8% chromu. Od 1914 r. W Sheffield zaczęto produkcję sztućców z właśnie takiej stali i do dziś wykorzystuje się stal z Sheffiled 18/10 o legendarnej wytrzymałości. przez ponad 100 lat działalności sztućce tworzone poprzez Arthur Price były wzorem jakości i lderem wzornictwa wytyczając świeże trendy. Już w 1912 r. Manufaktura była dostawcą liniowca oceanicznego "RMS Titanic", a w 1976 roku na pokład pierwszego na świecie samolotu ponaddżwiękowego "Concord". Wyroby Arthur Price zostały docenione poprzez Rodzinę Królewską. Manufaktura uzyskując dwa Królewskie dokumenty Dostawcy zwane czasem Gwarancjami Królewskimi (Royal Warrants of Appointment),pierwszy w 1977 roku nadany poprzez Królową Elżbietę oraz drugi w 1988roku poprzez Księcia Walii pozostaje do dnia dzisiejszego oficjalnymNadwornym Dostawcą Rodziny Królewskiej.
  • Producent Arthur Price
Sophie Conran by Arthur Price Łopatka do Tortu Rivelin, ZSCR0181 135 zł ZOBACZ Sophie Conran RIVELIN - łopatka do tortu ze stali rdzoodpornej 18/10 by Arthur Price 1 x łopatka do tortupudełko Sophie Conran - Gift Boxstal nierdzewna 18/10nadaje się do zmywarek25 lat Gwarancji Producenta Sophie Conran - znana projektantka i przedsiębiorca stworzyła najnowsza serię Rivelin dla Arthura Price'a znamionującą się świetną funkcjonalnością połączoną ze rewelacyjnym stylem i jakością. Rivelin to wspaniały wybór zarówno na powszedni, rodzinny stół jak i na wyszukane przyjęcia. Arthur Price jest najmocniej znaną i pożądaną angielską marką z segmentu sztućców i upominków i pozostaje liderem na rynku. Produkcja manufaktury, której założycielem w 1902 r. W Sheffield w Anglii był John Price jeden z najistotniej znanych mistrzów cechu kowalstwa początku XX wieku jest wciąż synonimem najwyższej jakości. To w Sheffield w 1913 roku Harry Brealey pracując nad sposobem zapobieżenia korozji luf broni, wynalazł stal nierdzewną wprowadzając do stopu 12,8% chromu. Od 1914 r. W Sheffield zaczęto produkcję sztućców z właśnie takiej stali i do dziś wykorzystuje się stal z Sheffiled 18/10 o legendarnej wytrzymałości. poprzez ponad 100 lat działalności sztućce stworzone poprzez Arthur Price były wzorem jakości i lderem wzornictwa wytyczając nowe trendy. Już w 1912 r. Manufaktura była dostawcą liniowca oceanicznego "RMS Titanic", a w 1976 roku na pokład pierwszego na świecie samolotu ponaddżwiękowego "Concord". Wyroby Arthur Price pozostały docenione przez Rodzinę Królewską. Manufaktura uzyskując dwa Królewskie certyfikaty Dostawcy zwane czasem Gwarancjami Królewskimi (Royal Warrants of Appointment),pierwszy w 1977 roku nadany przez Królową Elżbietę oraz drugi w 1988roku przez Księcia Walii pozostaje do dnia dzisiejszego oficjalnymNadwornym Dostawcą Rodziny Królewskiej.
  • Producent Arthur Price
Łopatki i szpatułki kuchenne
5 (100%) 1 vote