Listwy przypodłogowe

Dunin wallstar listwa przypodłogowa bbm-157 156 zł ZOBACZ BBM-157 UWAGA!!! przekazanA wartość DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE rozmiar elementu: 155 x 16 x 2000 mm Opis artykułu - wytworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, przeznaczone do korzystania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i elastyczne, oporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- wyśmienicie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- niesprężyste, nie przepuszczają światła - wyśmienite do realizowania podświetleń, np. LED- nie wymagające dopełniającego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są przystępne w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- nieskomplikowane w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do genialnego wykończenia połączeń między listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: rewelacyjnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
wallstar listwa przypodłogowa bbm-101 marki Dunin 116 zł ZOBACZ BBM-101 UWAGA!!! przekazanA wartość DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE rozmiar elementu: 100 x 12 x 2000 mm Opis artykułu - tworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, dedykowane do użytkowania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu, a także malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i elastyczne, wytrzymałe na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- perfekcyjnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - znakomite do realizowania podświetleń, np. LED- nie wymagające uzupełniającego zabezpieczania przed wilgocią i pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są proste w samodzielnym montażu- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do znakomitego wykończenia połączeń między listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER zastosowanie: wyśmienicie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia, a także w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin Wallstar listwa przypodłogowa BBM-123 136 zł ZOBACZ BBM-123 UWAGA!!! podanA wartość DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE wymiar elementu: 120 x 12 x 2000 mm Opis towaru - wyprodukowane z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, dedykowane do wykorzystania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu oraz malowaniu farbami do wnętrz- łatwe w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i elastyczne, oporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- doskonale gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - nieprzeciętne do realizowania podświetleń, np. LED- nie wymagające dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte warstwą farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są łatwe w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do znakomitego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: wspaniale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin Wallstar listwa przypodłogowa BBP-091 116 zł ZOBACZ UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 2 m BBP-091 LISTWA PRZYPODŁOGOWA rozmiar elementu: 95x15x2000mm - wytwarzane z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, asygnowane do użytkowania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu, a także malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i elastyczne, oporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- perfekcyjnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - doskonałe do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające dopełniającego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte warstwą farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są proste w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do świetnego wykończenia połączeń między listwami polecamy klej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: wspaniale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia i w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
wallstar listwa przypodłogowa bbm-157 marki Dunin 156 zł ZOBACZ BBM-157 UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE wymiar elementu: 155 x 16 x 2000 mm Opis produktu - tworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, dedykowane do stosowania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu, a także malowaniu farbami do wnętrz- nieskomplikowane w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i elastyczne, wytrzymałe na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- perfekcyjnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - perfekcyjne do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte warstwą farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są przystępne w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do rewelacyjnego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER zastosowanie: idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin wallstar listwa przypodłogowa bbm-135 144 zł ZOBACZ BBM-135 UWAGA!!! podanA wartość DOTYCZY 1m rozmiar elementu: 135 x 16 x 2000 mm Opis produktu - tworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, asygnowane do wykorzystania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu oraz malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i rozciągliwe, odporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- idealnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - idealne do realizowania podświetleń, np. LED- nie wymagające dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią i pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są nietrudne w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do rewelacyjnego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia i w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin wallstar listwa przypodłogowa bbp-061 96 zł ZOBACZ UWAGA!!! przekazanA wartość DOTYCZY 2 m BBP-061 LISTWA PRZYPODŁOGOWA wymiar elementu: 65x9x2000mm - produkowane z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, przeznaczone do stosowania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz- przystępne w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i sprężyste, wytrzymałe na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- genialnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- niesprężyste, nie przepuszczają światła - świetne do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające uzupełniającego zabezpieczania przed wilgocią i pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są nieskomplikowane w samodzielnym montażu- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do doskonałego wykończenia połączeń między listwami polecamy klej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER zastosowanie: nadzwyczajnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin Wallstar listwa przypodłogowa BBM-146, BBM-146 144 zł ZOBACZ BBM-146 UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE wymiar elementu: 145 x 16 x 2000 mm Opis produktu - wytworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, dedykowane do wykorzystania wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz- przystępne w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i sprężyste, odporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- perfekcyjnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- sztywne, nie przepuszczają światła - perfekcyjne do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte warstwą farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są przystępne w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- łatwe w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do nadzwyczajnego wykończenia połączeń między listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER wykorzystanie: perfekcyjnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia i w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin Wallstar listwa przypodłogowa BBM-123 136 zł ZOBACZ BBM-123 UWAGA!!! przekazanA wartość DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE wymiar elementu: 120 x 12 x 2000 mm Opis artykułu - wyprodukowane z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, przeznaczone do użytku wewnętrznego- nietrudne w klejeniu, spoinowaniu oraz malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i rozciągliwe, niepodatne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- nadzwyczajnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- sztywne, nie przepuszczają światła - znakomite do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające dopełniającego zabezpieczania przed wilgocią i pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są łatwe w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- nietrudne w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do nieprzeciętnego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER zastosowanie: idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin Wallstar listwa przypodłogowa BBP-061 96 zł ZOBACZ LISTWA PRZYPODŁOGOWA BBP-061 UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 1m wymiar elementu: 65x9x2000mm - tworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, asygnowane do wykorzystania wewnętrznego- proste w klejeniu, spoinowaniu i malowaniu farbami do wnętrz- proste w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i sprężyste, niepodatne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- wyśmienicie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - idealne do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające uzupełniającego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są proste w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- nietrudne w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do doskonałego wykończenia połączeń między listwami polecamy klej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: wspaniale sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin wallstar listwa przypodłogowa bbp-091 116 zł ZOBACZ LISTWA PRZYPODŁOGOWA BBP-091 UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 1m wymiar elementu: 95x15x2000mm - tworzone z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, asygnowane do wykorzystania wewnętrznego- nieskomplikowane w klejeniu, spoinowaniu, a także malowaniu farbami do wnętrz- nieskomplikowane w przycinaniu i wykonywaniu w nich otworów- trwałe i sprężyste, odporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- nadzwyczajnie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- nieelastyczne, nie przepuszczają światła - genialne do wykonywania podświetleń, np. LED- nie wymagające dopełniającego zabezpieczania przed wilgocią, a także pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte powłoką farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są proste w samodzielnym konstrukcji- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- przystępne w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do nieprzeciętnego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamy klej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER zastosowanie: nadzwyczajnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia i w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin
Dunin wallstar listwa przypodłogowa bbm-146 144 zł ZOBACZ BBM-146 UWAGA!!! przekazanA cena DOTYCZY 1m LISTWY PRZYPODŁOGOWE wymiar elementu: 145 x 16 x 2000 mm Opis produktu - wykonane z trwałego, twardego i wodoodpornego materiału POLYSTAR, dedykowane do użytku wewnętrznego- łatwe w klejeniu, spoinowaniu oraz malowaniu farbami do wnętrz- nietrudne w przycinaniu i realizowaniu w nich otworów- trwałe i sprężyste, odporne na uderzenia, na wilgoć, na zmywanie- wyśmienicie gładka powierzchnia o równych krawędziach- wodoodporne, można stosować je w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności np. Łazienkach- sztywne, nie przepuszczają światła - wyśmienite do realizowania podświetleń, np. LED- nie wymagające dodatkowego zabezpieczania przed wilgocią oraz pracochłonnego gruntowania- gładkie, nie wymagające czasochłonnych zaprawek- fabrycznie pokryte warstwą farby podkładowej, która stanowi gotową bazę do malowania- nie pękają i są proste w samodzielnym montażu- umożliwiające przeprowadzenie przewodów elektrycznych w niewidoczny sposób- nie wysuszają pomieszczeń, nie rozsychają się, nie pylą, nie kruszą z upływem czasu- nietrudne w transporcie ( min. Zamówienia 1 szt. ), wysyłki w paczkach bez konieczności paletwania - niskie koszty wysyłki- do wyśmienitego wykończenia połączeń pomiędzy listwami polecamyklej: WS FIXER, fugę: WS JOINER, WS AQUA JOINER, WS FIBER FILLER użycie: nadzwyczajnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak: salon, sypialnia, przedpokój, łazienka, kuchnia oraz w biurach, hotelach, restauracjach.
 • Producent Dunin

 

 

Najpopularniejsze:

Listwy przypodłogowe
5 (100%) 1 vote