Leki na krążenie

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Olimp Ginkoflav Forte kaps. - 60 kaps. (blist.) (5901330003516) 24,99 zł ZOBACZ GINKOFLAV FORTE® to ulepszona pamięć, skuteczniejsza koncentracja i prawidłowe krążenie. OLIMP GINKOFLAV FORTE® to suplement diety zawierajaćy wysoko skoncentrowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego (ginkgo biloba) , zawiera on wysoce aktywne substancje pochodzenia naturalnego, które wpływają na poprawne funkcjonowanie układu nerwowego. Wyciąg z miłorzębu japońskiego to źródło wyjątkowo silnych, naturalnych antyoksydantów, które wpływają na walkę z wolnymi rodnikami. Aktywne związki zawarte w tym ekstrakcie mogą też szczególnie korzystnie wpływać na ukrwienie mózgu udoskonalając pamięć i koncentrację, niezwykle u osób starszych. wykorzystywanie ekstraktu ginkgo biloba w postaci OLIMP GINKOFLAV FORTE® zalecane jest w stanach osłabienia pamięci, zmniejszonej koncentracji, zawrotó głowy i w zaburzeniach snu. Dawkowanie Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka raz dziennie najlepiej po posiłku popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut różnej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. składniki Ekstrakt z lisci miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), celuloza mikrokrystaliczna - substancja wypełniająca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, kapsułka (żelatyna – element otoczki), barwnik: E 171 Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyznaczonia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie, a także dane dotyczące stosowania towaru leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu albo zdrowiu.
 • Producent OLIMP LABORATORIES
 • Postać kapsułki
Ginkofar 40 mg x 60 tabl (5909990677023) 27 zł ZOBACZ OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY OPAKOWANIA ZAWIERAJĄCEGO 60 TABLETEK Ginkofar® 40mg, tabletki powlekane Ginkgo bilobae fol. Extr. Sicc. Lek Ginkofar® stosowany jest i sugerowany się w zaburzeniach: krążenia mózgowego z występującymi następstwami i objawami: zaburzenia pamięci, zawroty i bóle głowy, utrudniona koncentracja myślowa, osłabienie słuchu i wzroku, szum w uszach, krążeniach obwodowego, któremu mogą towarzyszyć zaburzenia w dokrwieniu kończyn dolnych -odbierane jako uczucie zimna i bólu w stopach. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na składniki leku. Zła tolerancja leku. Lek mieści laktozę. Lek nie powinien być wykorzystywany u pacjentów z rzadko występującą dziedziczną nietolerancją galaktozy, niedoborem laktazy (typu Lappa) albo zespołem złego wchłaniania glukozy-galaktozy. Dawkowanie i sposób użytkowania Preparat leczniczy Ginkofar® przyjmowany jest doustnie, po posiłku, każdorazowo popijając tabletkę płynem. W zaburzeniach krążenia mózgowego: stosuje się 2 do 3 razy na dobę po 2 tabletki. obwodowego: stosuje się 2 razy na dobę po 2 tabletki. znacząca podstawowa terapia powinna trwać 8 do 12 tygodni. Pierwsze objawy poprawy krążenia a tym samym ustęowanie niekorzystnych objawów somatycznych występują z reguły po około 4 tygodniach kuracji. Po dokonaniu kuracji zasadniczej, wyodrębnione jest dalsze przyjmowanie leku 1 do 2 razy dziennie po 1 tabletce. Ginkofar® jest lekiem należycie tolerowanym i może być podawany długookresowo. Skład leku: Jedna tabletka posiada 40 mg suchego ekstraktu z liści miłorzębu japońskiego Ginkgo biloba L. (35-67:1), standaryzowanego na zawartość od 22% do 27% ginkgoflawonoglikozydów i od 5% do 7% laktonów terpenowych w tym 2,8% do 3,4% ginkgolidów A, B, i C, oraz 2,6% do 3,2% bilobalidu i nie więcej aniżeli 5 ppm kwasów ginkgolowych; ekstrahent: aceton 60% m/m. Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna. Podmiot odpowiedzialny: Biofarm Sp. Z o.o. Ul. Wałbrzyska 13, 60-198 Poznań Przed wykorzystaniem zapoznaj się z ulotką, która mieści wyznaczonia, przeciwwskazania, informacje dotyczące działań niepożąinformacji i dawkowanie i informacje dotyczące stosowania artykułu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie używany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
 • Producent BIOFARM
 • Postać tabletki
Paracelsus nalewka wspierająca pamięć i koncentrację - 200 ml 25,99 zł ZOBACZ OPISNalewka Paracelsusa: wspierająca pamięć i koncentrację - 20 dziennych porcji (200 ml) Tonik zawiera ziołowe ekstrakty z bakopy, zielonej herbaty, żeń-szenia i miłorzębu japońskiego. Wzbogacony w L-teaninę, witaminę C pochodzącą z aceroli i witaminę E.towar naturalny Nalewka nie posiada alkoholu ani związków syntetycznych. Bez dodatku cukru.Preparat ma działanie wspomagające korzystną pamięć i koncentrację. Związki czynne bakopy optymalizują pracę mózgu, co wpływa korzystnie na pamięć i koncentrację. Żeń-szeń, dzięki obecności saponiny, aktywizuje pamięć i koncentrację w chwilach zmęczenia i w okresie ciężkiej nauki. Polifenole zawarte w zielonej herbacie i L-teaninie mają działanie antyoksydacyjne, co wspiera organizm w stanach stresu i przemęczenia. Miłorząb działa należycie na funkcje poznawcze organizmu oraz wspomaga pamięć i koncentrację.SPOSÓB zastosowaniaPrzed wykorzystaniem wstrząsnąć. Spożyć po posiłku, raz dziennie 2 łyżeczki (10 ml) albo dwa razy dziennie po 1 łyżeczce (5 ml). Nalewkę można dodać do wody lub herbaty. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia (10 ml) w ciągu dnia. Występujący osad świadczy o występowaniu naturalnych komponentów i nie stanowi wady produktu.ZALECANE SPOŻYCIEZalecana porcja do spożycia w ciągu dnia - 10 ml (dwie łyżeczki). Nie przekraczaj zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.elementyWoda, soki zagęszczone z aronii i jabłek, ekstrakty z: ziela bakopy, liści zielonej herbaty, L-teanina, ekstrakty z: korzeni żeń-szenia, liści miłorzębu japońskiego, owoców aceroli standaryzowany na 25% zawartość witaminy C, substancja przeciwutleniająca: d-alfa-tokoferol (wit. E).Zawartość w dziennej porcji (10ml):ekstrakt z bakopy - 400 mgekstrakt z zielonej herbaty - 400 mgekstrakt z żeń-szenia - 320 mgekstrakt z miłorzębu - 320 mgL-teanina - 400 mgwitamina C - 20 mg (25% RWS*)witamina E - 6 mg (50% RWS*) *RWS - Referencyjna Wartość Spożycia.ilość netto: 200 ml odpowiada 20 zalecanym porcjom artykułu. UWAGANie stosować w sytuacji: chorób związanych z nadciśnieniem, hiperkortyzolemii, podczas przyjmowania sterydów, a także leków z grupy inhibitorów MAO, w czasie ciąży albo karmienia. W czasie przyjmowania preparatów z żeń-szeniem należy ograniczyć spożycie kawy i herbaty.Nie podawać dzieciom poniżej 12 roku życia. Kobiety w ciąży i karmiące powinny przed wykorzystaniem skonsultować się z lekarzem. Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.Suplement diety nie może być wykorzystywany jako substytut przeróżnej diety. Pamiętaj,nad wyraz ważny i zalecany jest jednostajny sposób żywnienia i zdrowy tryb życia.Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik preparatu.PRZECHOWYWANIEPrzechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
 • Producent Pharmatica
Olej z nasion wiesiołka x 100 kaps (5907501110113) 15,50 zł ZOBACZ ZIMNOTŁOCZONY OLEJ Z NASION WIESIOŁKA 100 kapsułek Suplement diety Przeznaczenie: Preparat asygnowany jest jako uzupełnienie codziennej diety w konieczne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA. Z uwagi na ważne funkcje fizjologiczne NNKT powinny być obecne w diecie. Badania naukowe wskazują, iż: - długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. GLA) wywierają dobry wpływ na układ krążenia - NNKT nie są syntezowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem - NNKT są ważnym składnikiem budulcowym komórek organizmu - naturalny kwas tłuszczowy GLA powinien być komponentyem diety alergików - zachowanie właściwego poziomu kwasu GLA w organizmie ważne jest w okresie poprzedzającym miesiączkę u pań składniki kapsułki: zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość komponentów: na zalecaną dzienną porcję artykułu (6 kapsułek) Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,162 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,174 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 1,764 g w tym kwas GLA (gamma-linolenowy): 0,189 g Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych minimalistycznców zwierzęcych. Sposób wykorzystania: 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Towar nie może być używany jako substytut różnorodnej diety. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci. Zawartość: 100 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę
 • Producent GAL
 • Postać kapsułki
Olej z nasion wiesiołka x 60 kaps (5907501110175) 10,50 zł ZOBACZ Przeznaczenie: Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w konieczne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-6, a szczególnie w kwas GLA. Z uwagi na ważne funkcje fizjologiczne NNKT powinny być obecne w diecie. Badania naukowe wskazują, iż: - długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. GLA) wywierają korzystny wpływ na układ krążenia - NNKT nie są syntezowane w organizmie człowieka i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem - NNKT są ważnym komponentyem budulcowym komórek organizmu - naturalny kwas tłuszczowy GLA powinien być komponentyem diety alergików - zachowanie właściwego poziomu kwasu GLA w organizmie ważne jest w okresie poprzedzającym miesiączkę u pań składniki kapsułki: zimnotłoczony olej z nasion wiesiołka, żelatyna, glicerol (substancja wiążąca) Zawartość elementów: na zalecaną dzienną porcję produktu (6 kapsułek) Kwasy tłuszczowe nasycone: 0,162 g Kwasy tłuszczowe jednonienasycone: 0,174 g Kwasy tłuszczowe wielonienasycone: 1,764 g w tym kwas GLA (gamma-linolenowy): 0,189 g Białko zawarte w produkcie pochodzi z naturalnych bezkompromisowców zwierzęcych. Sposób użycia: 3 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być wykorzystywany jako substytut zróżnicowanej diety. Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej od 15ºC do 25ºC w suchym miejscu. Bronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Zawartość: 60 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę
 • Producent GAL
 • Postać kapsułki
SINGULARIS MEMORIA 60 KAPSUŁKI PAMIĘĆ I KONCENTRACJA (0590326326236) 49 zł ZOBACZ MEMORIA SUPERIOR jest innowacyjnym i naturalnym uzupełnieniem diety, zawierającym komponenty, które wspomagają pamięć i inne funkcje mózgu. Suplement diety MEMORIA SUPERIOR jest bezpiecznym i produktywnym preparatem, który wspomaga utrzymanie dobrego krążenia krwi w mózgu, produktywność umysłową (poznawczą), w tym pamięć i koncentrację. Asygnowany jest dla osób dorosłych i młodzieży po 12 roku życia.wyróznionia: - osłabienie pamięci i wydajności umysłowej związanych z wiekiem,- zaburzenia krążenia mózgowego (z objawami zawrotów głowy, szumu w uszach),- zaburzenia ukrwienia kończyn (z objawami uczucia ochłodzenia, bólu w czasie chodzenia),- niewydolność naczyń obwodowych,- osłabienie funkcji poznawczych, koncentracji i zdolności uczenia się,- zaburzenia wydajności umysłowej,- sytuacje wzmagające stres,komponenty intensywne:• Bacopin ® Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistna)– wspomaga pamięć i funkcje poznawcze,– ułatwia zdolność koncentracji i zdolność uczenia się,– wspomaga sprawność umysłową,– łagodzi skutki stresu,• Ginkgo biloba (Miłorząb dwuklapowy)– pomaga w zachowaniu prawidłowych funkcji poznawczych i przyczynia się do normalnego przepływu krwi związanego z wydajnością mózgu,– wspomaga równowagę psychiczną,– pomaga utrzymać pamięć wraz z wiekiem,• Bioperine® Piper nigrum (Pieprz czarny)– ożywia/uaktywnia system nerwowy,– zwiększa sprawność pozostałych elementów roślinnych.Preparat sprawność zawdzięcza wielokierunkowemu działaniu części i ich mechanizmom działania.DAWKA W 1 KAPSUŁCE 200mg + 20mg + 5mgCZAS SUPLEMENTACJI 30 dniPOSTAĆ SUPLEMENTU Kapsułki twardeZAWARTOŚĆ 60 kapsułek
 • Producent SINGULARIS-HERBS CORP. USA
 • Postać kapsułki
Płyn Cardio Farm płyn doustny - 100 ml 25,80 zł ZOBACZ Cardio Farm 100 ml elementy preparatu Cardio Farm ( 100ml) wspomagają i ułatwiają funkcjonowanie układu krwionośnego. Synergia ich działania powiększa sprawność pracy serca, zwiększa naczynia krwionośne, normalizuje ciśnienie krwi. Działanie: przyczynia się do korzystnego funkcjonowania układu krążenia, wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi, wzmacnia układ sercowo-naczyniowy, sprzyja utrzymaniu żył i tętnic w prawidłowej kondycji, ulepsza samopoczucie w stanach przemęczenia. UWAGA! Preparat nie gromadzi alkoholu! Sposób użycia: 2 razy dziennie 1 łyżeczka do herbaty po jedzeniu. Uwaga: preparat nie jest wyodrębniony dla pań w ciąży i matek karmiących. Produkt nie powinien być użytkowany poprzez osoby uczulone na którykolwiek artykułu. Opakowanie: poj. 100 ml Przechowywać: w suchym, chłodnym, ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci. Skład: Preparat Cardio Farm jest glicerynowo-wodnym wyciągiem z ziół: kwiatostan głogu ( Crataegi inflorescentia) powiększa naczynia wieńcowe poprawia krążenie wykazuje działanie antyarytmiczne i przeciwmiażdżycowe działa kardioprotekcyjnie ( ochronnie na mięsień sercowy) przedłuża refrakcję mięśni komór uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne ziele serdecznika (Leonuri Herba) działa uspokajająco na ośrodkowy układ nerwowy zwalnia akcję serca rozszerza wydolność mięśnia sercowego zmniejsza ciśnienie krwionośne liść melisy (Melisae folium) działa rozkurczowo na mięśnie gładkie wykazuje działanie uspokajające uniemożliwia zaburzeniom pracy serca na tle nerwicowym liść pokrzywy (Urticae folium) wykazuje działanie przeciwobrzękowe i przeciwkrwotoczne działa przeciwmiażdżycowo odtruwa organizm i wspomaga diurezę zwiększa ilość czerwonych krwinek i hemoglobiny we krwi ziele jemioły (Herba Visci) zmniejsza ciśnienie krwi uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne działa uspokajająco i przeciw krwotoczne
 • Producent INVENT FARM SP. Z O.O.
 • Postać płyn
Tabletki Pamięć Bioaktiv (Ginkgo biloba, Gotu Kola, Żeń-szeń, Eleuterokok), 50 tab. 25,80 zł ZOBACZ PAMIĘĆ BIOAKTIVMiłorząb japoński (ginkgo biloba) mieści dużo substancji czynnych, z których każda w inny sposób wpływa na organizm. Wyciąg z miłorzębu ułatwia krążenie krwi. Powiększa on rozciągliwość krwinek dzięki czemu mogą one produktywniej przepływać przez zwężone naczynia krwionośne i transportować tlen do narządów, takich jak: mózg, serce czy kończyny. Miłorząb usprawniając ukrwienie tkanki mózgowej ulepsza w wielkim stopniu pamięć i zdolność koncentracji.Ginkgo Biloba jest wspaniałym antyoksydantem, którego aktywne elementy przeciwdziałają zgubnemu działaniu wywołanemu przez wolne rodniki.dzięki czemu ogranicza się liczba uszkodzonych komórek i nie dochodzi do przedwczesnego starzenia się organizmu.Gotu - Koła należy do nielicznej grupy roślin wzmacniających regenerację komórek mózgowych, uniemożliwia procesom starzenia. Nazywana jest "pożywką dla mózgu". Poprawia krążenie w mózgu i zabezpieczenie jego tlenem, wzmacniając w ten sposób zdolności umysłowe, przyśpiesza procesy myślenia, poprawia pamięć, udoskonala potencję, łagodzi migrenowe bóle głowy. Zwalnia progresywnanie choroby Parkinsona i Alchajmera. Łagodzi objawy amnezji i pomaga w okresie rekonwalescencji po udarach, wylewach. Gotu Koła skuteczna jest również przy zwalczaniu skurczów w kończynach górnych i dolnych, spowodowanych chorobą niedokrwienną, stanach depresyjnych i nerwicowych. Poprawia metabolizm, koncentracje, skuteczność umysłową i fizyczną.DAWKOWANIE: Dorośli i osoby od 16 lat, 1 kapsułka 1-2 razy dziennie podczas posiłku. Okres kuracji - do 2 miesięcy, 2-3 razy w roku.SKŁAD mg/kaps.: wyciąg z Ginkgo biloba - 15,0, Gotu Kola (Centella asiatica) - 60,0, korzeń żeń-szenia (Panax ginseng) - 10,0, żeń-szeń syberyjski (Eleuterokok senticosus) - 25,0, kwas glutaminowy - 75,0, tyrozyna - 10,0, lecytyna - 200,0, witamina B1 - 1,5, witamina B6 - 1,5, witamina B12 - 0,0015NIE JEST LEKIEM.OPAKOWANIE: 50 tabletekPRODUCENT: ELIT-FARM, UkrainaTermin ważności: 24 miesięcy....
 • Producent Elit Pharm
 • Postać tabletki

 

 

Leki na krążenie
5 (100%) 1 vote