Żelowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Super gel żelowy lakier do paznokci 021 new romantic 12ml - rimmel marki Rimmel london 17,75 zł ZOBACZ Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku przez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego prekursorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować firmę. Międzynarodowy rozgłos firma zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące najczęściej popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność. Od momentu wykupienia firmy przez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment marki nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński fason. Do sukcesu przyczynił się z pewnością fakt, że twarzą producenta stała się urzekająca i jeszcze bardziej znana supermodelka Kate Moss. obecnie serca wielu potencjalnych konsumentek w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie marki znajduje się obecnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są w głównej mierze adresowane do młodego pokolenia damskiej płci. Jednym z ostatnich towarów z sukcesem wylansowanych poprzez Rimmel London jest nad wyraz trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy uwydatnia się opornością na pocałunki w okresie 16 godzin i na dodatek nie brudzi! Takie cechy ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem. Swą całkowitą niekoniecznie tradycyjnego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Typowa twarz Jagger produktywnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London jeszcze w innych kampaniach reklamujących m.in. matujące podkłady, a także sławną maskarę.
  • Producent Rimmel London
  • Rodzaj żelowy
Sally hansen miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 560 spice age 12,09 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika producent, od tamtego czasu stawia na innowacyjność i nowoczesność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą produkowaną odżywką o pionierskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i bardzo potężne. Towar ten doskonale wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure i lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych kieruneków kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można posiadać więc pewność, że wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się nieprzeciętnie. Marka Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy towar – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na rewelacyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on świetny wygląd nóg w niezwykle krótkim czasie. Prosta aplikacja, proste zmycie i niska cena powodują, że jest to kolejny z artykułów, który koniecznie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta wyszuka stosowny do swej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
Dermacol 5 Day Stay Gel Effect lakier do paznokci 12 ml dla kobiet 27 Parisien Chic (85962873) 10,85 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania genialnie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można jednoczyć z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby ładnie wyglądać wszystkim aktorom, a najczęściej aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli rewelacyjnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa dzisiaj marka Dermacol. Dermacol teraz proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa dzisiaj na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie znajdziesz cała paletę podkładów – równocześnie tych wyjątkowo poprawnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do różnych typów cery i w rozmaitych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także nadzwyczajny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj jeszcze oferta jest wyjątkowo szeroka i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach i balsamy do ciała, kremy i sporo innych. U nas każda Pani wyszuka coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca wspaniale wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w wyjątkowo ciekawych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego typu makijażu?
  • Producent Dermacol
  • Rodzaj żelowy
Sally Hansen Miracle Gel STEP1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 174 Shhhh-immer 21,59 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych poprzez Sally i jej męża chemika firma, od tamtego czasu stawia na nowoczesność i innowacyjność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą wykonaną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i wyjątkowo solidne. Artykuł ten genialnie wpisuje się w filozofię producenta: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą wywoływać negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure, a także lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można mieć więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się wyśmienicie. Firma Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na perfekcyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on genialny wygląd nóg w nad wyraz niedługim czasie. Nietrudna aplikacja, proste zmycie i niska cena wywołują, iż jest to kolejny z produktów, który potrzebnie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta wyszuka optymalny do swojej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
Dermacol 5 Day Stay Gel Effect lakier do paznokci 12 ml dla kobiet 31 Bijoux (85962910) 11,32 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania idealnie kryjących podkładów i innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można łączyć z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a na ogół aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli znakomitych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz firma Dermacol. Dermacol dzisiaj oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz tylko na naszą ofertę. W naszym sklepie wynajdziesz cała paletę podkładów – jednocześnie tych nad wyraz korzystnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do różnorodnych typów cery i w najróżniejszych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także genialny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj jeszcze oferta jest niezwykle obszerna i dopasowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach, a także balsamy do ciała, kremy i niemało innych. U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca znakomicie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w niezwykle ciekawych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?
  • Producent Dermacol
  • Rodzaj żelowy

 

 

Żelowe
5 (100%) 1 vote