Żelowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Sally hansen miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 560 spice age 18,58 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika producent, od tamtego czasu stawia na innowacyjność i nowoczesność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą produkowaną odżywką o pionierskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i bardzo potężne. Towar ten doskonale wpisuje się w filozofię marki: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure i lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych kieruneków kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można posiadać więc pewność, że wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się nieprzeciętnie. Marka Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy towar – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na rewelacyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on świetny wygląd nóg w niezwykle krótkim czasie. Prosta aplikacja, proste zmycie i niska cena powodują, że jest to kolejny z artykułów, który koniecznie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta wyszuka stosowny do swej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
miracle gel step1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 310 shock wave marki Sally hansen 10,74 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje producenta z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych przez Sally i jej męża chemika firma, od tamtego czasu stawia na postępowość i progresywność, produkując coraz to świeże preparaty. Pierwszą stworzoną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu zadowala się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i zapobiega łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i stanowczo potężne. Towar ten znakomicie wpisuje się w filozofię firmy: jest prosty w użyciu,dostępny i dostępny cenowo. Dzięki temu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą powodować negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i kreacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure oraz lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można mieć więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się wyśmienicie. Producent Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i artykułów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy towar – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na perfekcyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Gwarantuje on perfekcyjny wygląd nóg w wyjątkowo niedługim czasie. Przystępna aplikacja, proste zmycie i niska cena wywołują, że jest to kolejny z towarów, który niezbędnie musi znaleźć się w żeńskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło dużo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta znajdzie stosowny do swojej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy
Sally Hansen Miracle Gel STEP1 lakier do paznokci 14,7 ml dla kobiet 174 Shhhh-immer 23,78 zł ZOBACZ Słysząc „Sally Hansen" większość z nas bezbłędnie identyfikuje markę z pielęgnacją paznokci i najwyższej jakości odżywkami, które pomagają dbać o dłonie. Założona w latach pięćdziesiątych poprzez Sally i jej męża chemika firma, od tamtego czasu stawia na nowoczesność i innowacyjność, produkując coraz to nowe preparaty. Pierwszą wykonaną odżywką o prekursorskim składzie była Hard as Nails, która do dziś jest najpopularniejszą odżywką na świecie. Od tamtego czasu raduje się ona niesłabnącą popularnością. Zwana „Kliniką paznokci w buteleczce" odżywia, wzmacnia i uniemożliwia łamaniu się paznokci, pozostawiając je długie, twarde i wyjątkowo solidne. Artykuł ten genialnie wpisuje się w filozofię producenta: jest prosty w użyciu,dostępny i przystępny cenowo. Dzięki czemu może być wykorzystywany poprzez niemal wszystkie kobiety, dając im poczucie odpowiednego dbania o paznokcie. W końcu to dłonie i paznokcie świadczą o kobiecie, a zaniedbane mogą wywoływać negatywny odbiór w oczach innych. Aktualnie Sally Hansen jest liderem w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji paznokci, zapewniając najwyższej klasy odżywki, preparaty, produkty do manicure i pedicure, a także lakiery, którymi można malować paznokcie u dłoni i stóp. Współpraca z projektantami owocuje wprowadzaniem co roku nowych trendów kolorystycznych i najlepszych lakierów. Można mieć więc pewność, iż wybierając kosmetyki Sally Hansen paznokcie będą w najkorzystniejszej kondycji i będą prezentować się wyśmienicie. Firma Sally Hansen znana jest jednak nie tylko z preparatów i towarów do pielęgnacji dłoni. Wprowadziła ona także wyjątkowo przełomowy artykuł – rajstopy w sprayu. Preparat ten to sposób na perfekcyjnie opalone nogi, bez względu na porę roku. Zagwarantuje on genialny wygląd nóg w nad wyraz niedługim czasie. Nietrudna aplikacja, proste zmycie i niska cena wywołują, iż jest to kolejny z produktów, który potrzebnie musi znaleźć się w damskiej kosmetyczce. Sally Hansen wprowadziło mnóstwo odcieni rajstop w sprayu, więc każda kobieta wyszuka optymalny do swojej skóry.
  • Producent Sally Hansen
  • Rodzaj żelowy

 

 

Żelowe
5 (100%) 1 vote