Kurtyny powietrzne

 

 

Nowości:

Kurtyna powietrzna elektryczna COR3,5 - 1000N z Grzałką 3,5KW Długość 100cm 230V 2599 zł ZOBACZ COR 3,5 - 1000N z Grzałką 3,5KW Elektryczne kurtyny powietrzne COR są asygnowane do montażu na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.Model COR 3,5 1000N na dodatek elektryczną grzałkę o mocy 3500W która służy do podgrzania powietrza w okresie zimowy.Wersje kurtyn COR występują jako:zimne (model COR F)ciepłe (N)wykorzystanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę między strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza zapobiega wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi nadzwyczajną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (nad wyraz w pomieszczeniach klimatyzowanych). Na dodatek kurtyna powietrzna Cor producenta Venture stanowi doskonałą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńkompozycja KurtynyKurtyna ma zwartą oraz wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane parametry: przepływu powietrza [m3/h], a także co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana szybkość przekracza choćby 10 m/s. Dzięki nad wyraz prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.na dodatek konstrukcja łożysk, a także ich wyważenie sprawiają że urządzenie pracuje stosownie cicho w porównaniu do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na wygodne przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m oraz 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla najróżniejszych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w obszernych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompilacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor f - 1000n zimna wersja bez grzałki elektrycznej 100 cm 230v marki Venture industries /soler palau 1799 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR F - 1000NElektryczne kurtyny powietrzne COR są dedykowane do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.zastosowanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi nadzwyczajną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (bardzo w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi wyśmienitą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńbudowa KurtynyKurtyna ma zwartą i wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów wewnątrz kurtyny odpowiada za osiągane cechy: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki nad wyraz prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR osiągalny jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.w dodatku budowa łożysk oraz ich wyważenie powodują że urządzenie pracuje adekwatnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny umożliwia komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie pozostało zainstalowane urządzenie.dostępne Długości Kurtyn1,0m i 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla rozmaitych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w dużych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kombinacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor f - 1500n zimna wersja bez grzałki elektrycznej 150 cm 230v marki Venture industries /soler palau 2699 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR F - 1500N (Wersja bez grzałki - zimna)Elektryczne kurtyny powietrzne COR są dedykowane do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR firmy Venture ma za zadanie wytworzyć barierę między strefą powietrza zewnętrzego oraz pokójm. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi świetną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (istotnie w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor producenta Venture stanowi znakomitą barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów i innych zanieczyszczeńkonstrukcja KurtynyKurtyna ma zwartą, a także wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane parametry: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki szczególnie prawidłowym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.ponadto budowa łożysk i ich wyważenie sprawiają iż urządzenie pracuje trafnie cicho w porównaniu do innych rozwiązań przystępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie pozostało zainstalowane urządzenie.dostępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje również możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co iż dla najróżniejszych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w pokaźnych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną dostępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompilacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna cor 9 - 1500n z grzałką 12 kw długość 150cm 400v marki Venture industries /soler palau 3599 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR 9 - 1500NWersja Ciepła ( z grzałką elektryczną) Max moc grzałki: 9KWDługość kurtyny: 150 cmElektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do konstrukcji na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR firmy Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz wnętrzem. W okresie zimowym strumień powietrza uniemożliwia wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi świetną barierę przed napływającym gorącym powietrzem (wyjątkowo w pomieszczeniach klimatyzowanych). Na dodatek kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi perfekcyjną barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych skażeńkonstrukcja KurtynyKurtyna posiada zwartą i wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów w środku kurtyny odpowiada za osiągane atrybuty: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze szybkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana szybkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki niezwykle korzystnym parametrom kurtyny powietrznej COR możliwy jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.w dodatku konstrukcja łożysk, a także ich wyważenie powodują że urządzenie pracuje optymalnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny umożliwia komfortowe przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje na dodatek możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co iż dla rozmaitych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w wielkich otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kombinacja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Venture industries /soler palau Kurtyna powietrzna cor 6 - 1000n z grzałką 6,0 kw długość 100cm 400v 2699 zł ZOBACZ Powietrzna kurtyna model COR 6 - 1000NDługość kurtyny: 100cmMoc Grzałki elektryczne: Max 6KWZasilanie: 400VElektryczne kurtyny powietrzne COR są przeznaczone do montażu na ścianie w otworach drzwiowych na wysokości od 1,8 do 4 metrów.wykorzystanieKurtyna powietrzna COR producenta Venture ma za zadanie wytworzyć barierę pomiędzy strefą powietrza zewnętrzego oraz pomieszczeniem. W okresie zimowym strumień powietrza zapobiega wychłodzeniu pomieszczeń w którym stosuje się kurtynę tj:restauracjilokalom usługowychsklepomW okresie letnim kurtyna stanowi wyśmienitą barierę przed napływającym gorącym powietrzem (istotnie w pomieszczeniach klimatyzowanych). Ponadto kurtyna powietrzna Cor marki Venture stanowi świetną barierę przed dostawaniem się do lokalu: owadów, pyłów, a także innych zanieczyszczeńkonstrukcja KurtynyKurtyna ma zwartą, a także wytrzymałą konstrukcję z blachy ocynkowanej malowanej proszkowo. Specjalne łożyskowanie wentylatorów we wnętrzu kurtyny odpowiada za osiągane atrybuty: przepływu powietrza [m3/h] oraz co najważniejsze prędkości powietrza. Na wylocie z kurtyny osiągana prędkość przekracza nawet 10 m/s. Dzięki wyjątkowo dobrym parametrom kurtyny powietrznej COR realny jest montaż na wysokości od 1,8 do 4 metrów.ponadto kompozycja łożysk oraz ich wyważenie sprawiają iż urządzenie pracuje optymalnie cicho w kontraście do innych rozwiązań dostępnych na rynku.Cicha praca kurtyny zezwala na wygodne przebywanie w pomieszczeniach gdzie zostało zainstalowane urządzenie.przystępne Długości Kurtyn1,0m, a także 1,5metraIstnieje także możliwość szeregowego montowania kurtyn (obok siebie) co że dla różnych konfiguracji kurtyna może zapewnić odpowiednią barierę w pokaźnych otworach drzwiowych ( Powyżej 2 metrów szerokości)W komlecie z kurtyną przystępny jest naścienny regulator. Regulator do kurtyny może obsłużyć do 5 jednostek tego samego modeluRegulator:Regulator CR-6/9 N Regulator w standardzie. Za pomoca jednego regulatora może być sterowana poniższa kompozycja kurtyn: COR F 1000N + COR -F-1500N.
  • Producent Venture Industries /Soler Palau
Kurtyna powietrzna z nagrzewnicą elektryczną CAB 10 E + termostat ścienny gratis, DIMPLEX 3420 zł ZOBACZ Kurtyny powietrzne stosowne zarówno do mniejszych, jak i średniej wielkości obiektów handlowych i przemysłowych.Urzadzenia kolekcji CAB, a także DAB zapewniają skuteczną zasłonę powietrzną przy drzwiach zewnętrznych, zapobiegając utracie ciepła, dzięki czemu zniża się koszt energii przy jednoczesnym rozszerzeniu komfortu. Każdy z modeli można zamontować na ścianach albo w sufitach podwieszanych (przy zastosowaniu dodatkowych zestawów montażowych), jak równiez jednoczyć w długie ciągi przy pomocy modułów łączących, dzięki temu system jest niezwykle wszechstronny. Sterowanie odbywa się przy pomocy sterowników ściennych albo za pomocą systemu BMS(Building Management System-System Inteligentnego Sterowania Budynkiem) podłączonego bezpośrednio do urządzenia.Modele CAB dedykowane są do mniejszych pomieszczeń handlowych lub przemysłowych, gdzie montuje się je na wysokości maksymalnie 2,7 m od podłogi, a linia DAB asygnowana jest do większych i bardziej uczęszczanych pomieszczeń., gdzie urządzenia montowane są na wysokości do 4 m od podłogi. Charakterystyka maszyn serii CAB/DAB silny strumień powietrza przy wejściach niewidoczna zasłona broniąca przed utratą ogrzanego albo chłodzonego powietrza przez otwarte drzwi ochrona środowiska naturalnego dzięki oszczędności energii cieplnej modułowa budowa zezwalająca w prosty sposób zespalać kilka maszyn razem, gwarantując w ten sposób odpowiednią osłonę wejścia bez względu na jego szerokość specjalne zestawy montażowe zezwalające na instalację w pomieszczeniach z podwieszanymi sufitami przystępne dla każdego modelu dobór trybu ogrzewania w 527 albo 50%, lub nawiewu bez ogrzewania w celu utrzymania cyrkulacji powietrza w sezonie letnim obudowa stworzona jest z tłoczonej stali z nakładkami z żaroodpornego plastiku w kolorze białym z kontrastującą kratką. produkt ma 3-letnią gwarancję. dane technologiczne Napięcie zasilające: 380-415 14A Moc grzewcza: 4,5/9 [kW] wymiary: 1057 x 262 x 316 (szer. X wys. X gł) [mm] Cieżar: 20,5 [kg] Kolorystyka: pokrywa biała Maksymalny przepływ powietrza: 1200 [m3/h] Maksymalna szybkość powietrza: 9 [m/s] Poziom głośności silny/słaby strumień powietrza: 54/50 [dB] certyfikat
  • Producent Dimplex - najlepsze ceny
Kurtyny powietrzne
5 (100%) 1 vote