Kredki do oczu

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Artdeco Soft Eye Liner, kredka do oczu wodoodporna, 1.2g 18,89 zł ZOBACZ Kosmetyki Artdeco słyną na całym świecie ze swojej trwałości, wyśmienitej recepturze i innowacyjności. Dzięki nim każda szara myszka będzie miała szansę stać się prawdziwą księżniczką lub królową. Bogata baza kosmetyków do makijażu powoduje, iż do woli można bawić się równocześnie kolorami, jak i konsystencjami. Kosmetyki Artdeco to tusze do rzęs, cienie do powiek, pomadki, pudry, podkłady, pędzle do makijażu, lakiery do paznokci i sporo innych. Kosmetyki Artdeco to progresywny wygląd opakowań, ergonomia i wychodzenia naprzeciw potrzeb wszelkich innowacyjnych i dynamicznych kobiet. Na każdy sezon Artdeco wytwarza z największą pasję świeże kosmetyki, które – śmiało można powiedzieć – wyznaczają trendy w makijażu. Odważne kolory, odważne propozycje – dla Artdeco makijaż staje się sztuką, niemal taką samą jak malarstwo. Jeśli szukasz genialnych kosmetyków, które pozwolą stworzyć Ci fantastyczny makijaż dzienny czy również wieczorowy, jeśli szukasz kosmetyków trwałych, które dodadzą Ci pewności siebie i będą utrzymywały się na Twojej buzi przez cały dzień, bez osypywania się czy bez rozmazywania się, wreszcie jeśli szukasz nowoczesnych kieruneków, barw –to Kosmetyki Artdeco wytwarzane są właśnie dla Ciebie! Tylko w naszej internetowej drogerii będziesz mogła nabyć swoje ulubione Kosmetyki Artdeco w szczególnie niebanalnych cenach widocznie niższych, aniżeli przypuszczałaś. Oczywiście – wszystkie kosmetyki oryginalne, oryginalnie zapakowane i pełnowartościowe. Z pasją dbamy o nasze klientki, zapewniając im wszystko, co najlepsze. Dlatego również możesz kupować u nas wybierając spomiędzy dziesiątek marek uznawanych i szanowanych poprzez kobiety, stylistów i makijażystów na całym świecie. To naprawdę nadzwyczajna opcja – dzięki naszym fantastycznym cenom skompletujesz pełną kosmetyczkę najkorzystniejszych kosmetyków, dzięki którym będziesz mogła wyglądać inaczej każdego dnia! Stawiaj na innowacyjny look, najlepszą jakość i najwyższy stopień swojego zadowolenia. teraz możesz mieć wszystko to, co najkorzystniejsze, za mniej aniżeli przypuszczasz!
  • Producent Artdeco
defining eyeliner liner deep java | kredka do oczu głęboki brąz 0,3g marki Revitalash 52,69 zł ZOBACZ unikatowa kredka do oczu Defining Eyliner Liner to wyśmienite rozwiązanie dla każdej kobiety. Kredka dzićki mocnemu napigmentowaniu i formule wzbogaconej o witaminć E oraz przychylne emolienty silikonowe kreuje pićkną, trwałą kreskć, która nie rozmazuje sić i zachowuje swójpoprzez cały dzień lub noc. Żelowo-kremowa konsystencja artykułu powoduje, że aplikacja to czysta przyjemność - bez uczucia ciągnićcia skóry, bez poszarpanej linii pełnej luk.Kredka ma na końcu gąbeczkć przy pomocy której można lekko rozetrzeć namalowaną linić i dostać efekt przydymionego oka. Zastosowana w opakowanie temperówka zachowuje kredkć za każdym razem w stosownej grubości dla malowania równocześnie finezyjnych, cienkich kresek jak i konkretnych, grubszych.Kluczowe składniki: Witamina E - odżywia i działa antyoksydacyjnie na skórć oczu, przychylne emolienty silikonowe - zatrzymują wilgoć w skórze, żeby pozostała gładka i mićkka. Dodatkowo nadają kredce gładką konsystencjć dla nieskomplikowanej aplikacji.Dla kogo? Dla każdej kobietyZalety artykułu: produkt przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny, towar testowany klinicznie, produkt nie podrażnia, produkt nie testowany na zwierzćtach. Artykuł wystarcza na 3 miesiące codziennego stosowania.Rezultat: Trwała kreska o konkretnym, nie blaknącym kolorze, Makijaż delikatny lub mocniej wyróżniający oczy.
  • Producent RevitaLash
Dermacol 12h true colour eyeliner trwała kredka do oczu odcień 04 light brown 2 g (85959125) 10,26 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania doskonale kryjących podkładów i innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można integrować z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby przepięknie wyglądać wszystkim aktorom, a z zasady aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli znakomitych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz marka Dermacol. Dermacol dzisiaj proponuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz tylko na naszą ofertę. W naszym sklepie wyszukasz cała paletę podkładów – zarówno tych wyjątkowo poprawnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do najróżniejszych wariantów cery i w najróżniejszych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także perfekcyjny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj w dodatku oferta jest wyjątkowo obfita i dobrana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach i balsamy do ciała, kremy i dużo innych. U nas każda Pani odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca rewelacyjnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, że wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w bardzo niebanalnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego typu makijażu?
  • Producent Dermacol
Dermacol 12H True Colour Eyeliner trwała kredka do oczu odcień 01 Turquoise 2 g 10,16 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania perfekcyjnie kryjących podkładów, a także innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można integrować z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby ładnie wyglądać wszystkim aktorom, a na ogół aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli doskonałych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie tworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa dzisiaj producent Dermacol. Dermacol teraz oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie wynajdziesz cała paletę podkładów – zarówno tych nad wyraz poprawnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do rozmaitych typów cery i w różnych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także nieprzeciętny puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj w dodatku oferta jest szczególnie pokaźna i dostosowana do indywidualnych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach i balsamy do ciała, kremy i niemało innych. U nas każda Pani odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca świetnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach jedynie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już dzisiaj zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego typu makijażu?
  • Producent Dermacol
- matt black - matte eye pencil - automatyczna matowa kredka do oczu marki Dermacol 10,79 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania wspaniale kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można konsolidować z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby ładnie wyglądać wszystkim aktorom, a typowo aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli genialnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wyprodukowano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz marka Dermacol. Dermacol dzisiaj oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz tylko na naszą ofertę. W naszym sklepie odszukasz cała paletę podkładów – jednocześnie tych nad wyraz korzystnie kryjących jak i lżejszych, to wszystko do rozmaitych typów cery i w różnych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także wspaniały puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj na dodatek oferta jest bardzo duża i dobrana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszelkiego kolorowe lakiery do paznokcie – za każdym razem w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i mnóstwo innych. U nas każda Pani odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca genialnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, że wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w niezwykle niebanalnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach jedynie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już dzisiaj zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, lecz także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?
  • Producent Dermacol
defining liner eyeliner raven | kredka do oczu kruczoczarna 0,3g marki Revitalash 62,53 zł ZOBACZ wyjątkowa kredka do oczu Defining Eyliner Liner to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdej kobiety. Kredka dzićki mocnemu napigmentowaniu i formule wzbogaconej o witaminć E, a także przychylne emolienty silikonowe formuje pićkną, trwałą kreskć, która nie rozmazuje sić i zachowuje swójpoprzez cały dzień albo noc. Żelowo-kremowa konsystencja towaru sprawia, iż aplikacja to czysta przyjemność - bez uczucia ciągnićcia skóry, bez poszarpanej linii pełnej luk.Kredka posiada na końcu gąbeczka przy pomocy której można lekko rozetrzeć namalowaną linić i dostać efekt przydymionego oka. Zastosowana w opakowanie temperówka zachowuje kredkć zawsze w adekwatnej grubości dla malowania zarówno subtelnych, cienkich kresek jak i potężnych, grubszych.Kluczowe składniki: Witamina E - odżywia i działa antyoksydacyjnie na skórć oczu, przychylne emolienty silikonowe - zatrzymują wilgoć w skórze, by pozostała gładka i mićkka. W dodatku nadają kredce gładką konsystencjć dla prostej aplikacji.Dla kogo? Dla każdej kobietyZalety towaru: produkt przebadany dermatologicznie, hipoalergiczny, produkt testowany klinicznie, artykuł nie podrażnia, towar nie testowany na zwierzćtach. Artykuł wystarcza na 3 miesiące codziennego użytkowania.Rezultat: Trwała kreska o potężnym, nie blaknącym odcieniu, Makijaż subtelny lub mocniej akcentujący oczy.
  • Producent RevitaLash
Guerlain Eye-Pencil wodoodporna kredka do oczu z temperówką odcień 01 Black Jack 1,2 g 105,99 zł ZOBACZ firma Guerlain posiada wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna firma zasłynęła z tego, że komponowano aromaty na specjalne zamówienie kupujących. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród konsumentów firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieprzerwanie poprzez dziesięciolecia swego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi unikatowych, popularnych, szczególnych. W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie również istnieje wielkie grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki. Kilka pokoleń rodzin stwarzających doskonałe zapachy stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z pewnością odszuka w tej linii adekwatny zapach dla siebie. Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Bezustannie zadziwia swoimi niepowtarzalnymi kompilacjami. Każdy nowy aromat wydany poprzez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy tworzone są z użyciem najcenniejszych elementów przy zastosowaniu najnowszych technologi. Ważne jest ponadto to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje jedynie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością. Wszystko to zagwarantuje sukces marki, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie odnajdziesz ulepszonej firmy na rynku perfum. Firma Guerlain jest jeszcze dla Ciebie. Jeśli wyłącznie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona nieszablonowym luksusem jest to marka dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Na pewno znajdziesz tutaj najlepszy zapach dla siebie w szczególnie dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain
Astor Colour Proof Definer automatyczna kredka do powiek odcień 002 Brown (Automatic Eyeliner) 1,2 g, 3595673230023 12,29 zł ZOBACZ pięknie być sobą – tak brzmi hasło firmy Margaret Astor, marki kosmetycznej, która popularność zdobyła na całym świecie. Pozostała ona stworzona w 1952 w niemieckim Waldorf, w którym mieszkała rodzina Astorów. Ta bogata rodzina postanowiła po wojnie odpowiedzieć na zapotrzebowanie pań, które chciały wyróżniać swą urodę i popłynęła na fali rozwoju gospodarczego. Zainwestowanie adekwatnie wysokich funduszy nie było problemem, ponieważ rodzina Astorów wzbogaciła się na handlu futrem i jedwabiem. Biznesem w branży kosmetycznej zajął się Helmut Schroder. To on wprowadził markę Astor na niemiecki rynek. Zaczęto produkcję barwnych kosmetyków, co przyczyniło się do osiągnięcia ogromnego sukcesu. Producent Margaret Astor wyszła poza granice Niemiec i zawędrowała do Hiszpanii, a w 1965 roku była już marką globalną. Wówczas przejęła ją szeroka angielska fabryka kosmetyków, marka Beecham. Już siedem lat później kosmetyki firmy Astor dostępne były w ponad dwudziestu tysiącach sklepów na całym świecie. Obszerny asortyment artykułów, jakim dysponowała, wyłącznie przysparzał jej popularności. Co więcej, Astor nie spoczął na laurach i co pół roku aktualizował swoją paletę kolorów tak, żeby na bieżąco odpowiadać zapotrzebowaniu i gustom swych konsumentów. W 1990 roku Astor przejęła firma Benckiser, która za cel przyjęła sobie jeszcze większy rozwój marki. W ten sposób Astor była pierwszą spośród tych, które zaczęto sprzedawać w supermarketach. Na dodatek nacisk położono na nowoczesne rozwiązania i wprowadzono lakier „Peel Off" oraz puder w kulkach. W 2001 roku Astor do reklamy swoich szminek zatrudnił Monikę Bellucci. Miała ona za zadanie pomóc przy wprowadzaniu na rynek progresywnej szminki „Hydra Lip Colour", która nawilża usta poprzez całą dobę. Mniej więcej w tym czasie wprowadzono również hasło „Jak ładnie być sobą", które towarzyszy marce Astor aż do chwili obecnej. W 2004 roku w Polsce właśnie tym zdaniem kosmetyki Astor były reklamowe przez Annę Przybylską. Ciekawostką jest, że od 2010 roku dyrektorem artystycznym marki Astor jest modelka Heidi Klum.
  • Producent Astor
eye-pencil wodoodporna kredka do oczu z temperówką odcień 05 khakhi driver 1,2 g marki Guerlain 68,78 zł ZOBACZ marka Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce elitarnego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, że komponowano zapachy na specjalne zamówienie konsumentów. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie marka Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie poprzez dziesięciolecia swego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi unikatowych, słynnych, szczególnych. W kręgu ich konsumentów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie też istnieje pokaźne grono celebrytów lubujących się w zapachach tej marki. Kilka pokoleń rodzin wytwarzających wspaniałe aromaty stworzyło już ponad 600 kompozycji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient niewątpliwie wynajdzie w tej serii odpowiedni aromat dla siebie. Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Nieustannie zadziwia swymi niepowtarzalnymi kombinacjami. Każdy nowy aromat wydany poprzez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy wyprodukowane są z użyciem najcenniejszych komponentów przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest także to,producent ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów stosowanych do produkcji aromatów. Dzięki czemu pozyskuje tylko naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą skrupulatnością. Wszystko to gwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie odszukasz lepszej firmy na rynku perfum. Marka Guerlain jest dodatkowo dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona unikatowym luksusem jest to marka dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Z pewnością wyszukasz tutaj najlepszy zapach dla siebie w wyjątkowo dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain
Maybelline colossal kajal kredka do oczu 0,35 g dla kobiet black 16,59 zł ZOBACZ „Może to jej urok, może to Maybelline." – motto to zna każda kobieta, która choć trochę interesuje się modą i prawidłowymi kosmetykami i pragnie codziennie prezentować się zjawiskowo i nad wyraz. Od roku 1991 jest ono hasłem reklamowym marki, która zaskarbiła sobie sympatyków na całym świecie i która stosowana jest codziennie przez miliony pań. Niedużo osób jednak wie, iż to właśnie Maybelline, a raczej założyciel i kreator producenta – chemik Thomas L. Williams – są pomysłodawcami i wynalazcami pierwszej maskary na świecie. Początkowo była ona kamieniu do samodzielnego rozcieńczania, dopiero w 1960 roku Maybelline wprowadziło tusze w znanej nam dziś formie. Tusze do rzęs zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny, a dziś nie wyobrażamy sobie prawidłowego makijażu oka bez tego właśnie kosmetyku, który wydłuża, pogrubia rzęsy i uwydatnia oko. Hołd oddany kobiecości poprzez Maybelline jest doceniany przez panie, które bardzo z ochotą sięgają po produkty marki jednocześnie podczas wykonywania makijażu na co dzień, jak i na pokaźniejsze wyjście. Tworzone od 1915 roku kosmetyki Maybelline są niezwykle świetnej jakości, a ich wybór jest ogromny. Każda kobieta może znaleźć w ofercie coś dla siebie, co wyśmienicie uwydatni jej urodę i zmysłowość. Marka dba, żeby wszystkie panie czuły się niezwykle i kobieco w każdej sytuacji, bez względu na wiek czy kolor skóry. W naszej ofercie znajduje się dużo towarów producenta – wszystkie w interesujących cenach. Są to kosmetyki z wysokiej półki, wyprodukowane z najwyższej jakości składników i półtowarów. Maybelline specjalizuje się w kosmetykach do makijażu, które podkreślają zalety i minimalizują wady każdej twarzy. Marka oferuje jednocześnie podkłady, kremy, pudry i kremy BB w wielu odcieniach, które zbratać można do własnej skóry, jak i oczywiście tusze do rzęs, kredki, cienie do powiek czy eyelinery. Dodatkowo oferta obejmuje produkty do pielęgnacji i malowania ust i paznokci. Za pomocą kosmetyków firmy można wykonać pełny makijaż twarzy i genialnie zadbać o błyskotliwe dłonie.
  • Producent Maybelline

 

 

Kredki do oczu
5 (100%) 1 vote