Kredki do brwi

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Wunder2 wunderbrow brunette | wodoodporny żel do brwi 3g (0640206221665) 99 zł ZOBACZ Wodoodporny żel Wunder2 Wunderbrow to nowe kompleksowe rozwiązanie, które pozwala prosto wypełniać, podkreślać i modelować brwi, nadając im naturalny odcień utrzymujący sić przez sporo dni.Żel do brwi Wunder2 Wunderbrow daje efekt półpermanentnego makijażu. Dzićki niemu można w szybki i bezpieczny sposób wymodelować brwi, poprawić ich oraz wypełnić ubytki. Dzićki unikatowej technice Permafix oraz chronionej recepturze Hair Fiber Complex poprzez niemało dni bćdziesz sić radować nieprzeciętnymi brwiami, które uzyskasz w ciągu zaledwie 2 minut.Formuła WUNDERBROW gromadzi nieszablonową mieszankć włókien przypominających włoski, połączoną ze specjalnie przygotowanymi pigmentami, których zadaniem jest przylgnićcie do skóry i brwi. Hair Fiber Complex jest nastćpnie umieszczany w żelu Permafix, stwarzając elastyczną matrycć, zatrzymującą naturalny odcień i włókna na Twoich brwiach.Dlaczego żel do brwi Wunder2 Wunderbrow jest tak niezwykły? banalnie prosta aplikacja - nakładanie artykułu jest wyjątkowo proste i instynktowne, zachwycająca trwałość - stosujesz niczym zwykły kosmetyk, a wodoodporna formuła utrzymuje sić na włoskach przez kilka dni - prawie jak trwały make-up, widoczny, a równocześnie nieprzerysowany efekt - możesz modyfikować aktywność odcienia i stopień wyrazistości brwi w zależności od własnych preferencji.zobacz prawdziwe efekty po aplikacji żelu do brwi Wunder2 Wunderbrow:
  • Producent Wunder2
Wunder2 Wunderbrow Blonde | Wodoodporny żel do brwi 3g 99 zł ZOBACZ Wodoodporny żel Wunder2 Wunderbrow to nowe kompleksowe rozwiązanie, które pozwala łatwo wypełniać, podkreślać i modelować brwi, nadając im naturalny kolor utrzymujący sić przez mnóstwo dni.Żel do brwi Wunder2 Wunderbrow daje efekt półpermanentnego makijażu. Dzićki niemu można w szybki i bezpieczny sposób wymodelować brwi, poprawić ich oraz wypełnić ubytki. Dzićki wyjątkowej technice Permafix, a także chronionej recepturze Hair Fiber Complex poprzez mnóstwo dni bćdziesz sić radować nadzwyczajnymi brwiami, które uzyskasz w ciągu zaledwie 2 minut.Formuła WUNDERBROW gromadzi nieszablonową mieszankć włókien przypominających włoski, połączoną ze specjalnie przygotowanymi pigmentami, których zadaniem jest przylgnićcie do skóry i brwi. Hair Fiber Complex jest nastćpnie umieszczany w żelu Permafix, stwarzając elastyczną matrycć, zatrzymującą naturalny odcień i włókna na Twoich brwiach.Dlaczego żel do brwi Wunder2 Wunderbrow jest tak niezwykły? banalnie prosta aplikacja - nakładanie produktu jest nad wyraz proste i instynktowne, zniewalająca wytrzymałość - stosujesz niczym zwykły kosmetyk, a wodoodporna formuła utrzymuje sić na włoskach przez kilka dni - prawie jak trwały make-up, widoczny, a równocześnie nieprzerysowany efekt - możesz modyfikować aktywność odcienia i stopień wyraźności brwi w zależności od własnych preferencji.sprawdź prawdziwe efekty po aplikacji żelu do brwi Wunder2 Wunderbrow:
  • Producent Wunder2
wunderbrow jet black | wodoodporny żel do brwi 3g marki Wunder2 99 zł ZOBACZ Wodoodporny żel Wunder2 Wunderbrow to nowe kompleksowe rozwiązanie, które pozwala łatwo wypełniać, podkreślać i modelować brwi, nadając im naturalny kolor utrzymujący sić poprzez dużo dni.Żel do brwi Wunder2 Wunderbrow daje efekt półpermanentnego makijażu. Dzićki niemu można w szybki i bezpieczny sposób wymodelować brwi, poprawić ich oraz wypełnić ubytki. Dzićki wyjątkowej technologii Permafix oraz chronionej recepturze Hair Fiber Complex poprzez dużo dni bćdziesz sić cieszyć idealnymi brwiami, które uzyskasz w ciągu zaledwie 2 minut.Formuła WUNDERBROW zawiera unikatową mieszankć włókien przypominających włoski, połączoną ze specjalnie przygotowanymi pigmentami, których zadaniem jest przylgnićcie do skóry i brwi. Hair Fiber Complex jest nastćpnie umieszczany w żelu Permafix, stwarzając rozciągliwą matrycć, zatrzymującą naturalny kolor i włókna na Twoich brwiach.Dlaczego żel do brwi Wunder2 Wunderbrow jest tak niezwykły? banalnie prosta aplikacja - nakładanie produktu jest szczególnie proste i instynktowne, zachwycająca solidność - stosujesz niczym zwykły kosmetyk, a wodoodporna formuła utrzymuje sić na włoskach poprzez kilka dni - prawie jak trwały make-up, widoczny, a jednocześnie nieprzerysowany efekt - możesz modyfikować aktywność odcienia i stopień wyrazistości brwi w zależności od własnych preferencji.przejrzyj prawdziwe efekty po aplikacji żelu do brwi Wunder2 Wunderbrow:
  • Producent Wunder2
Bourjois Brow Duo Touch | Kredka do brwi nr 21 - 3g (3052503112107) 9,95 zł ZOBACZ Bourjois to firma, która dla wielu pań jest symbol elegancji prawdziwej Francuzki. Jej założycielem był Joseph-Albert Ponsin, który tworzył kosmetyki i pachnidła sceniczne – dla aktorów paryskich scen. Bourjois przyznaje, że ich ambicją jest sprawienie, aby każda kobieta mogła sobie pozwolić na paryski szyk – dlatego ich produkty są wysokojakościowe, ale też dostępne cenowo. Ich synonimem jest kolor. marka sygnuje swoją nazwą jednocześnie kosmetyki kolorowe, jak i perfumy czy produkty do demakijażu – paleta produktów tej francuskiej firny jest wyjątkowo bogata i możemy w niej znaleźć zarówno pozycje kultowe i znane od lat jak jeszcze nowości, podbijające współczesny rynek kosmetyczny. Bourjois firmują swoją nazwą cienie do powiek, podkłady, lakieru do paznokci, pomadki, błyszczyki i mnóstwo, mnóstwo innych. Chyba najistotniej sztandarowym produktem tej francuskiej firmy są róże do policzków, dostępne w naszej ofercie internetowej. Nasza drogeria internetowa proponuje Paris Blush w szerokiej gamie kosmetycznej – od chłodnych po ciepłe odcienie. Kolejnym znanym na całym świecie produktem tej firmy są pomadki do ust, a wśród nich Bourjois Paris Rouge Edition 12H Lipstick – dostępna w wielu odcieniach i kolorach – jej posiadanie w torebce to absolutny must have każdej fashionistki! Paris Mascara Volume Glamour Max to kolejna pozycja z szerokiej gamy produktowej Bourjois, o której przynajmniej słyszała większość z nas – kultowa maskara do rzęs o niezwykle bogatej formule pogrubiającej i podkręcającej – dzięki niej rzęsy jak firanki są w zasięgu ręki każdej z nas! Z aromatów paryskiej marki do kanonu wpisał się Paris Soir de Paris – to połączenie szyku, elegancji i klasyki z nutą innowacyjności. Przeważają w nim nuty bergamotki, jaśminu i wanilii. Paris Unique jest z kolei bardziej świeży i aromatyczny – zwłaszcza dzięki nutom cytrusów i mięty. To genialna sugestia na upalne, słoneczne dni. Serdecznie zapraszamy wszystkie entuzjastki marki Bourjois do zakupów – nasza drogeria internetowa oferuje szeroki wybór towarów tej francuskiej firmy.
  • Producent Bourjois
Wunder2 wunderbrow auburn | wodoodporny żel do brwi 3g 99 zł ZOBACZ Wodoodporny żel Wunder2 Wunderbrow to świeże kompleksowe rozwiązanie, które pozwala łatwo wypełniać, podkreślać i modelować brwi, nadając im naturalny kolor utrzymujący sić przez dużo dni.Żel do brwi Wunder2 Wunderbrow daje efekt półpermanentnego makijażu. Dzićki niemu można w prędki i bezpieczny sposób wymodelować brwi, poprawić ich i wypełnić ubytki. Dzićki unikatowej technologii Permafix, a także opatentowanej recepturze Hair Fiber Complex przez dużo dni bćdziesz sić cieszyć perfekcyjnymi brwiami, które uzyskasz w ciągu zaledwie 2 minut.Formuła WUNDERBROW posiada unikatową mieszankć włókien przypominających włoski, połączoną ze specjalnie przygotowanymi pigmentami, których zadaniem jest przylgnićcie do skóry i brwi. Hair Fiber Complex jest nastćpnie umieszczany w żelu Permafix, wytwarzając rozciągliwą matrycć, zatrzymującą naturalny kolor i włókna na Twoich brwiach.Dlaczego żel do brwi Wunder2 Wunderbrow jest tak niezwykły? banalnie prosta aplikacja - nakładanie towaru jest wyjątkowo proste i intuicyjne, olśniewająca solidność - stosujesz niczym zwykły kosmetyk, a wodoodporna formuła utrzymuje sić na włoskach poprzez kilka dni - prawie jak trwały make-up, widoczny, a równocześnie nieprzerysowany efekt - możesz modyfikować energiczność odcienia i stopień wyrazistości brwi w zależności od własnych preferencji.przejrzyj prawdziwe efekty po aplikacji żelu do brwi Wunder2 Wunderbrow:
  • Producent Wunder2
eyebrow pencil kredka do brwi odcień 1 ebony 1,4 g marki Max factor 13,75 zł ZOBACZ Urodzony w Łodzi Max Factor w 1904 roku wyemigrował do Ameryki, gdzie osadził się w Los Angeles. Cel tej podróży nie był przypadkowy: Factor, który posiadał już wcześniej sklepik ze specjałami do pielęgnacji ciała, zajął się produkcją kosmetyków dla filmowej branży. Wkrótce jednak około 1916 roku zaczął produkować na większą skalę i sprzedawać swoje wyroby m. In. Pierwsze cienie do powiek, wówczas poza filmem nieznaną szerzej nowość. To jemu zawdzięczamy w dodatku wynalazek określenia „make-up". Historyczne fotografie dokumentują jego wszechstronną nowoczesność w przemyśle piękności, np. Jego Beauty Calibrator - swego typu kask nakładany na głowę i pomagający precyzyjne wyznaczanie modnych wówczas ściśle geometrycznych i symetrycznych linii brwi. Nic dziwnego, że Factor stał się szybko ważną osobowością dla wielu gwiazd Hollywoodu, lecz nie tylko. Jego ambicją było uczynienie piękną każdą pańę dzięki swym kosmetykom. To jemu też zawdzięczamy maskarę i błyszczyk do ust. To przesłanie zdaje się przyświęcać firmie do dziś: postępowość w interesie piękna pań. Czterema filarami marki są kategorie towarów do pielęgnacji cery, oka, ust oraz paznokci. Obecna strona internetowa nie tylko obszernie informuje o właściwościach poszczególnych kosmetyków, ale też możliwościach ich użycia, nie oszczędzając na poradach dla lepszego podkreślenia piękności, a wśród nich niedługich instruktarzach zwanych tutorials. Ostatnią nowością jest Lipfinity czyli nowy błyszczyk do ust, którego długofalowość ma przetrwać nawet namiętne pocałunki... Sięgając do swej słynnej tradycji firma Max Factor oferuje także przy użyciu lepszych artykułów nowe wersje niegdyś z sukcesem wykreowanych typów makijażu. Jednym z nich jest look Avy Gardner z wyeksponowanymi dobrze rzęsami, silnie modelowanymi kośćmi policzkowymi oraz wyzywającymi czerwonymi ustami. Podobnie karierę swą miała Jean Harlow zawdzięczać wykreowaniu poprzez mistrza Factora jej standardowego wyglądu blondynki o silnie wyróżnionych oczach, który w nowej reedycji nic nie stracił na swojej ładności. Szczególnym powodem do dumy ówczesnego założyciela, a dziś całej marki Max Factor jest „stworzenie" Marleny Dietrich, która dzięki wielu warstwom cieni miała urzekać swymi smoked eyes i czarującymi ustami rozświetlonymi prawdziwym złotym pudrem... Wykreowany natomiast poprzez Dietrich styl kobiety-dandyski z gładko zaczesanymi włosami i uwydatniającym kobiecość makijażem powala obecnie Max Factor zdobyć świeże klientki...
  • Producent Max Factor

 

 

Kredki do brwi
5 (100%) 1 vote