Kotły elektryczne

 

 

Nowości:

Kospel EKCO.LN2 -15 elektryczny kocioł c.o. 2650 zł ZOBACZ wykorzystanie: Model EKCO.LN2 asygnowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o. I z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o obszerności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie rozmaitych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła lub współpracować z innymi kotłami. wykorzystanie odpowiedniego sterowania zapewnia wysoki komfort grzejny, bezobsługową pracę i możliwość indywidualnego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, automatyczna modulacja mocy, a także efektywność energetyczna na poziomie 99,4% gwarantują energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze mocne strony: - elektroniczny układ sterowania i bezawaryjne półprzewodnikowe części załączające - automatyczna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania pozwala na ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. zapewnia samoczynną modulację mocy, co ma widoczny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zagwarantuje regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych części załączających gwarantuje bezusterkową i cichą pracę kotła. - Wyłacznik termiczny odcina zasilanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzewczy i części elektroniczne przed zniszczeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", dołączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza staranne części pomiarowe kotła (np. Detektor przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku skażeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - samoczynny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dopełniające: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga wykorzystania zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Zastosowanie czujnika temperatury WE-008, umożliwia regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może ponadto współpracować z wymiennikiem wyposażonym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy ponadto wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła zagwarantuje choćby do 30% oszczędności energii.
  • Producent Kospel
Kospel EKCO.LN2-21 elektryczny kocioł c.o. (5906564027765) 2650 zł ZOBACZ wykorzystanie: Model EKCO.LN2 dedykowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o. I z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o pojemności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie zróżnicowanych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła lub współpracować z innymi kotłami. zastosowanie trafnego sterowania zapewnia wysoki komfort cieplny, bezobsługową pracę i możliwość jednostkowego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, automatyczna modulacja mocy i sprawność energetyczna na poziomie 99,4% gwarantują energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze zalety: - elektroniczny układ sterowania i bezawaryjne półprzewodnikowe elementy załączające - automatyczna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania umożliwia ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. zagwarantuje automatyczną modulację mocy, co ma wyraźny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zagwarantuje regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych komponentów załączających gwarantuje niezawodną i cichą pracę kotła. - Wyłacznik cieplny odcina zasilanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół cieplny i części elektroniczne przed zniszczeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", załączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza staranne komponenty pomiarowe kotła (np. Sensor przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku zanieczyszczeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - samoczynny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dodatkowe: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga wykorzystania zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Zastosowanie czujnika temperatury WE-008, pozwala na regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może jeszcze współpracować z wymiennikiem wyposażonym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy na dodatek wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła zapewnia nawet do 30% oszczędności energii.
  • Producent Kospel
Kospel ekco.ln2-24 elektryczny kocioł c.o. 2650 zł ZOBACZ wykorzystanie: Model EKCO.LN2 przeznaczony jest do współpracy z instalacją wodną c.o. I z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o pojemności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie najróżniejszych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła albo współpracować z innymi kotłami. zastosowanie trafnego sterowania gwarantuje wysoki komfort grzejny, bezobsługową pracę i możliwość indywidualnego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, samoczynna modulacja mocy, a także produktywność energetyczna na poziomie 99,4% gwarantują energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze atuty: - elektroniczny układ sterowania i bezawaryjne półprzewodnikowe komponenty załączające - automatyczna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania umożliwia ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. zapewnia samoczynną modulację mocy, co ma pokaźny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zapewnia regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych elementów załączających zapewnia bezusterkową i cichą pracę kotła. - Wyłacznik termiczny odcina zasilanie w sytuacji wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzewczy i komponenty elektroniczne przed zniszczeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", dołączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza skrupulatne elementy pomiarowe kotła (np. Czujnik przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku skażeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - automatyczny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dopełniające: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga użycia zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Zastosowanie czujnika temperatury WE-008, zezwala na regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może w dodatku współpracować z wymiennikiem wyekwipowanym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy na dodatek wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła zagwarantuje nawet do 30% oszczędności energii.
  • Producent Kospel
Kocioł piec c.o. elektryczny ekco.ln2 ekco.ln2-18 18kw 400v 3n~ marki Kospel 2650 zł ZOBACZ KOCIOŁ PIEC C.O. ELEKTRYCZNY KOSPEL EKCO.LN2 EKCO.LN2-18 18KW dedykowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o., a także z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o obszerności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. Bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie przeróżnych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła albo współpracować z innymi kotłami. Użycie odpowiedniego sterowania gwarantuje wysoki komfort grzejny, bezobsługową pracę oraz możliwość jednostkowego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, samoczynna modulacja mocy oraz wydajność energetyczna na poziomie 99,4% gwarantują energooszczędną pracę kotła. Wyposażenie podstawowe: Panel sterowania zezwala na ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. Gwarantuje automatyczną modulację mocy, co ma widoczny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zapewnia regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 20oC do 85oCZespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych części załączających zagwarantuje bezusterkową i cichą pracę kotła.Wyłacznik termiczny odcina zasilanie w sytuacji wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzejny i komponenty elektroniczne przed uszkodzeniem.Zawór różnicy ciśnień (bypass) pozwala na utrzymanie niewielkiego przepływu przez kocioł i redukuje szumy w instalacji powstałe w trakcie przymykania zaworów termostatycznych przy grzejnikach.Filtr magnetyczny F-MAG 3/4" daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Zabezpiecza dokładne części pomiarowe kotła (np. Czujnik przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku skażeń pomontażowych i korozji instalacji c.o.Pompa obiegowaZawór bezpieczeństwa - 0,3MPaPrzeponowe naczynie wzbiorcze - 6 litrów automatyczny odpowietrznikElektroniczny detektor ciśnienia
  • Producent KOSPEL
Kocioł piec c.o. elektryczny ekco.ln2 ekco.ln2-08 8kw 230v marki Kospel 2599 zł ZOBACZ zastosowanie: Model EKCO.LN2 przeznaczony jest do współpracy z instalacją wodną c.o. Oraz z zasobnikiem c.w.u. Wyposażony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o obszerności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie rozmaitych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła lub współpracować z innymi kotłami. wykorzystanie optymalnego sterowania zagwarantuje wysoki komfort cieplny, bezobsługową pracę oraz możliwość jednostkowego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, automatyczna modulacja mocy oraz produktywność energetyczna na poziomie 99,4% zapewniają energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze atuty: - elektroniczny układ sterowania i bezusterkowe półprzewodnikowe komponenty załączające - samoczynna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania pozwala na ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. zapewnia automatyczną modulację mocy, co ma wyraźny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Gwarantuje regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych składników załączających zagwarantuje bezawaryjną i cichą pracę kotła. - Wyłacznik cieplny odcina zasilanie w sytuacji wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzejny i części elektroniczne przed zniszczeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", załączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza skrupulatne komponenty pomiarowe kotła (np. Detektor przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku zanieczyszczeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - automatyczny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dodatkowe: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga wykorzystania zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Użycie czujnika temperatury WE-008, pozwala na regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może w dodatku współpracować z wymiennikiem wyposażonym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy dodatkowo wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła gwarantuje nawet do 30% oszczędności energii.
  • Producent KOSPEL
Kospel Kocioł piec c.o. elektryczny ekco.ln2 ekco.ln2-04 4kw 230v~ 2599 zł ZOBACZ użycie: Model EKCO.LN2 dedykowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o. I z zasobnikiem c.w.u. Wyposażony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o obszerności 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie zróżnicowanych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła albo współpracować z innymi kotłami. zastosowanie stosownego sterowania gwarantuje wysoki komfort grzewczy, bezobsługową pracę oraz możliwość indywidualnego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, samoczynna modulacja mocy i wydajność energetyczna na poziomie 99,4% zapewniają energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze atuty: - elektroniczny układ sterowania i bezawaryjne półprzewodnikowe części załączające - automatyczna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania umożliwia ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. zagwarantuje automatyczną modulację mocy, co ma wyraźny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zapewnia regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych komponentów załączających gwarantuje bezusterkową i cichą pracę kotła. - Wyłacznik cieplny odcina zasilanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzewczy i części elektroniczne przed uszkodzeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", załączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza precyzyjne elementy pomiarowe kotła (np. Sensor przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku zanieczyszczeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - samoczynny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dopełniające: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga użycia zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Użycie czujnika temperatury WE-008, umożliwia regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może również współpracować z wymiennikiem zaopatrzonym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy w dodatku wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła zagwarantuje nawet do 30% oszczędności energii.
  • Producent KOSPEL
Kospel Kocioł piec c.o. elektryczny ekco.ln2 ekco.ln2-12 12kw 400v 3n 2599 zł ZOBACZ KOCIOŁ PIEC C.O. ELEKTRYCZNY KOSPEL EKCO.LN2 EKCO.LN2-12 12KW dedykowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o., a także z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o objętości 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. Bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie najróżniejszych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła lub współpracować z innymi kotłami. Wykorzystanie trafnego sterowania zapewnia wysoki komfort grzejny, bezobsługową pracę i możliwość jednostkowego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, samoczynna modulacja mocy oraz efektywność energetyczna na poziomie 99,4% zapewniają energooszczędną pracę kotła. Wyposażenie podstawowe: Panel sterowania umożliwia ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. Zagwarantuje automatyczną modulację mocy, co ma wyraźny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zagwarantuje regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 20oC do 85oCZespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych składników załączających gwarantuje bezusterkową i cichą pracę kotła.Wyłacznik termiczny odcina zasilanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzewczy i części elektroniczne przed zniszczeniem.Zawór różnicy ciśnień (bypass) pozwala na utrzymanie niepokaźnego przepływu poprzez kocioł i redukuje szumy w instalacji powstałe w trakcie przymykania zaworów termostatycznych przy grzejnikach.Filtr magnetyczny F-MAG 3/4" daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Zabezpiecza precyzyjne komponenty pomiarowe kotła (np. Czujnik przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku zanieczyszczeń pomontażowych i korozji instalacji c.o.Pompa obiegowaZawór bezpieczeństwa - 0,3MPaPrzeponowe naczynie wzbiorcze - 6 litrów automatyczny odpowietrznikElektroniczny detektor ciśnienia
  • Producent KOSPEL
Kocioł piec c.o. elektryczny ekco.ln2 ekco.ln2-06 6kw 400v 3n~ marki Kospel 2599 zł ZOBACZ wykorzystanie: Model EKCO.LN2 asygnowany jest do współpracy z instalacją wodną c.o. Oraz z zasobnikiem c.w.u. Zaopatrzony jest w przeponowe naczynie wzbiorcze o objętości 6 litrów i zawór różnicy ciśnień tzw. bypass. Praca kotła powinna być sterowana poprzez regulator temperatury umożliwiający programowanie przeróżnych temperatur w określonych godzinach. Elektryczne kotły EKCO mogą stanowić samodzielne źródło ciepła lub współpracować z innymi kotłami. wykorzystanie adekwatnego sterowania gwarantuje wysoki komfort cieplny, bezobsługową pracę oraz możliwość indywidualnego doboru parametrów pracy kotła. Szybka reakcja systemu na zmiany temperatury, samoczynna modulacja mocy, a także efektywność energetyczna na poziomie 99,4% gwarantują energooszczędną pracę kotła. Najważniejsze mocne strony: - elektroniczny układ sterowania i niezawodne półprzewodnikowe komponenty załączające - automatyczna modulacja mocy - regulacja temperatury wody w instalacja c.o. W zakresie od 20°C do 85°C Wyposażenie podstawowe: - Panel sterowania umożliwia ustawienie i odczyt parametrów pracy kotła. gwarantuje samoczynną modulację mocy, co ma widoczny wpływ na oszczędności w zużyciu energii. Zagwarantuje regulację temperatury wody w instalacji c.o. W zakresie od 40oC do 85oC - Zespół mocy składający się z elektronicznych, półprzewodnikowych komponentów załączających zagwarantuje niezawodną i cichą pracę kotła. - Wyłacznik cieplny odcina zasilanie w przypadku wystąpienia sytuacji awaryjnej. Zabezpiecza zespół grzewczy i komponenty elektroniczne przed zniszczeniem. - Filtr magnetyczny F-MAG 3/4", załączony do kompletu opakowania daje podwójny efekt filtracji – mechaniczny i magnetyczny. Filtr magnetyczny zabezpiecza precyzyjne elementy pomiarowe kotła (np. Detektor przepływu) przed cząstkami ferromagnetycznymi (m.in. Opiłki metali), które pojawiają się w wyniku skażeń pomontażowych i korozji instalacji c.o. - Pompa obiegowa - Zawór bezpieczeństwa - 0,3MPa - samoczynny odpowietrznik - Manometr Wyposażenie dodatkowe: - Zawór trójdrożny z siłownikiem Współpraca kotła z wymiennikiem c.w.u. Wymaga użycia zaworu trójdrożnego (np. Honeywell VCZMH6000E z siłownikiem VC6013ZZ00). Użycie czujnika temperatury WE-008, pozwala na regulację temperatury wody w wymienniku bezpośrednio na panelu kotła. Kocioł może ponadto współpracować z wymiennikiem wyposażonym w termostat. - Sterownik temperatury Kotły EKCO.Lz należy ponadto wyposażyć w sterownik temperatury (np. Auraton2005) , który umożliwi sterowanie pracą zgodnie z indywidualnie określonymi potrzebami. Właściwe zaprogramowanie pracy kotła zagwarantuje choćby do 30% oszczędności energii.
  • Producent KOSPEL
Kotły elektryczne
5 (100%) 1 vote