Konturówki

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

cream shaper for eyes kredka do oczu 1,2 g dla kobiet 105 chocolate lustre marki Clinique 48,96 zł ZOBACZ Clinique to jedna z czołowych marek na świecie sprzedająca prestiżowe kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy, ciała, a także makijażu. W czasie, kiedy ogólne nastawienie do pielęgnacji skóry prezentowały szczęśliwe geny, idea Clinique zapoczątkowała nową erę. W 1968 roku wraz z wprowadzeniem na sławnego zestawu 3 kroków polegającemu na codziennym oczyszczaniu, złuszczaniu i nawilżaniu skóry narodziła się nowa historia piękna wyprodukowana wraz z uznanymi dermatologami w celu opracowania prekursorskich formuł testowanych alergologicznie i w 100% bezzapachowej konsystencji. Kosmetyki Clinique reprezentują elitarną wizję błyskotliwa w świecie urody, będąc liderem i autorytetem w wysokiej jakości, skuteczności, a także bezpieczeństwa dla alergików. Korzystając z ergonomicznego wykorzystania najbardziej innowacyjnych technologii, wiedzy diagnostycznej i doświadczeń kosmetyki Clinique zasłużyły sobie już od samego początku na renomę i zaufanie kupujących na całym świecie. wspaniałe rezultaty są wynikiem drogocennych komponentów, które stosowne nawilżenie i troszczą się o jednostkowe potrzeby każdej kobiety. Z tego powodu wachlarz oferowanych poprzez producenta artykułów jest tak różny, gdyż pozwala on na rewelacyjne dobranie preparatu do danego rodzaju skóry.Clinique kosmetyki to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i pewność klinicznie przetestowanych, kojących skórę produktów. Wybierając tą firmę masz świadomość, że piękno to źródło natury, i właściwe dbanie o komfort swojej skóry to nieskończona dobroć jaką możesz jej zaoferować każdego dnia używając wyłącznie najkorzystniejszych preparatów pielęgnacyjnych. Copyright © E-Glamour.pl
  • Producent Clinique
Guerlain The Lip Liner konturówka do ust odcień 64 Pivoine Magnifica 0,35 g (3346470412088) 67,90 zł ZOBACZ marka Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce luksusowego charakteru. Marka Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie kupujących. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie firma Guerlain była najmocniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących marki znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie poprzez dziesięciolecia swojego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi unikatowych, słynnych, szczególnych. W kręgu ich kupujących znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie dodatkowo istnieje spore grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta. Kilka pokoleń rodzin wytwarzających genialne zapachy stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient na pewno wyszuka w tej kolekcji adekwatny zapach dla siebie. Guerlain to legendarna francuska firma znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swymi niepowtarzalnymi kompozycjami. Każdy nowy aromat wydany przez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy tworzone są z wykorzystaniem najcenniejszych części przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest na dodatek to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych elementów wykorzystywanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje tylko naturalne komponenty o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą skrupulatnością. Wszystko to zapewnia sukces producenta, który utrzymuje się już od za każdym razem na wysokim poziomie. Nie wynajdziesz ulepszonej marki na rynku perfum. Marka Guerlain jest na dodatek dla Ciebie. Jeśli tylko pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona nieszablonowym luksusem jest to producent dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Z pewnością wynajdziesz tutaj najkorzystniejszy aromat dla siebie w niezwykle dobrej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain
Rimmel Długi Finish konturówki (1000 Pocałunki Pobyt na wargi) 1,5 g (cień 004 Indian Pink) 10,79 zł ZOBACZ Rimmel jest brytyjskim przedsiębiorstwem o długiej tradycji wyspecjalizowanym w kosmetykach założonym w Londynie w 1820 roku poprzez Francuza Gerarda Rimmela perfumiarza z zawodu. Dzięki jego nowatorskim - niekonwencjonalnym jak na owe czasy marketingowym sposobom udało mu się rozbudować markę. Międzynarodowy rozgłos marka zdobyła po kierunkiem jego synów pod koniec XIX wieku, m.in. Dzięki rozbudowaniu asortymentu o kosmetyki do pielęgnacji twarzy, a w tym makijażu wraz z maskarą na czele. Takie produkty początkowo znajdujące przeważnie popyt w branży filmowej przyniosły firmie Rimmel London stale rosnącą popularność. Od momentu wykupienia firmy przez Koncern Coty w 1996 roku oblicze i asortyment producenta nieco się zmieniły, pojawiły się za to akcenty promujące brytyjskość, a w szczególności londyński styl. Do sukcesu przyczynił się z całą pewnością fakt, że twarzą producenta stała się urzekająca i jeszcze bardziej popularna supermodelka Kate Moss. aktualnie serca wielu potencjalnych kupujących w imieniu Rimmel London zdobywa dość niekonwencjonalna Rita Ora, brytyjska piosenkarka, modelka i aktorka w jednym. W asortymencie marki znajduje się aktualnie pełna paleta kosmetyków należących do szpalt: makijaż, pielęgnacja i włosy, które są typowo adresowane do młodego pokolenia kobiecej płci. Jednym z ostatnich artykułów z sukcesem wylansowanych przez Rimmel London jest niezwykle trwała pomadka „Provocalips", która według reklamującej ją obietnicy eksponuje się odpornością na pocałunki w okresie 16 godzin i ponadto nie brudzi! Takie atrybuty ma ona zawdzięczać specjalnej formule dwóch warstw: po naniesieniu specjalnym aplikatorem właściwej barwiącej pomadki i odczekaniu 60 sekund pomadkę należy utrwalić specjalnym bezbarwnym błyszczykiem. Swą całkowitą niekoniecznie tradycyjnego uroku twarz reklamie pomadki użyczyła Georgia May Jagger. Charakterystyczna twarz Jagger produktywnie zwracała uwagę na produkty Rimmel London jeszcze w innych kampaniach reklamujących m.in. matujące podkłady, a także sławną maskarę.
  • Producent Rimmel
the lip liner konturówka do ust 0,35 g dla kobiet 25 iris noir marki Guerlain 65,39 zł ZOBACZ marka Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Producent Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna producent zasłynęła z tego, iż komponowano zapachy na specjalne zamówienie konsumentów. Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie producent Guerlain była najbardziej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie poprzez dziesięciolecia swojego istnienia firma Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi unikatowych, popularnych, szczególnych. W kręgu ich kupujących znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Aktualnie ponadto istnieje duże grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta. Kilka pokoleń rodzin stwarzających wspaniałe aromaty stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient na pewno znajdzie w tej linii optymalny aromat dla siebie. Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swymi unikalnymi kompozycjami. Każdy nowy zapach wydany przez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie zapachy wyprodukowane są z użyciem najcenniejszych części przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest także to,marka ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów stosowanych do produkcji aromatów. Dzięki czemu pozyskuje jedynie naturalne składniki o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą dokładnością. Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie znajdziesz udoskonalonej marki na rynku perfum. Firma Guerlain jest również dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to producent dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę aromatów legendarnego producenta. Bez wątpienia odszukasz tutaj najlepszy aromat dla siebie w niezwykle korzystnej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą firmy Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain
Guerlain the lip liner konturówka do ust odcień 63 rose de mai 0,35 g 67,90 zł ZOBACZ producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Firma Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna marka zasłynęła z tego, iż komponowano aromaty na specjalne zamówienie klientów. Dzięki takiej usłudze w niedługim czasie producent Guerlain była najszczególniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród klientów firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Nieustannie przez dziesięciolecia swego istnienia marka Guerlain skupiała się na komponowaniu zapachów dla ludzi nieszablonowych, sławnych, szczególnych. W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie w dodatku istnieje szerokie grono celebrytów lubujących się w zapachach tej firmy. Kilka pokoleń rodzin stwarzających genialne zapachy stworzyło już ponad 600 kombinacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient bez dwóch zdań odnajdzie w tej linii trafny zapach dla siebie. Guerlain to legendarna francuska producent znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swoimi specyficznymi kombinacjami. Każdy nowy zapach wydany przez firmę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty wytwarzane są z wykorzystaniem najcenniejszych elementów przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest również to,producent ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych komponentów stosowanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą precyzyjnością. Wszystko to zagwarantuje sukces firmy, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie wynajdziesz udoskonalonej producenta na rynku perfum. Firma Guerlain jest także dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to producent dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa posiada szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Niewątpliwie znajdziesz tutaj najlepszy aromat dla siebie w bardzo prawidłowej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą producenta Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain

 

 

Konturówki
5 (100%) 1 vote