Koloryzacja włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Loreal majirel | trwała farba do włosów - kolor 8.1 jasny blond popielaty 50ml (3474634003060) 21,55 zł ZOBACZ Kolor: 8.1 jasny blond popielatyO produkcie:Majirel to kultowa już, profesjonalna farba do włosów. Pozwala na pokrycie siwych włosów nawet w 100%. Nadaje włosom intensywny, głćboki kolor, który długo utrzymuje sić na włosach.wyjątkowa formuła farby zawierająca Ionene G i Incell, czyli elementy zawarte także w produktach Loreal do pielćgnacji, sprawiają, iż włosy nie tylko zyskują pićkny odcień ale są także odżywione i wygładzone.W zależności od wybranego koloru, farba może rozpromienić lub przyciemnić włosy nawet o 3 poziomy.wykorzystana technologia: Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnić Incell - ma zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozświetlić włosy do 2 tonów farbć łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkć farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozjaśnić włosy o 3 tony farbć łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.w przypadku wićkszej ilości siwych włosów (powyżej 50%), do wybranego koloru należy dodać odcień naturalny - bez cyfry po przecinku albo z cyframi 0 albo 3 po przecinku (np. 9,0 czy 7,3). Taka mieszanka połączona z oxydantem 6% zezwala na pełne pokrycie siwych włosów. Sposób użycia: Wybrany odcień lub odcienie farby połącz z odpowiednim oxydantem w proporcji 1:1,5, produkowaną mieszankć aplikuj na suche, nieumyte włosy, Pozostaw na włosach na 35 minut, nie dłużej, Mieszankć nakładaną na długości i końce włosów rozcieńcz z niewielką ilością ciepłej wody (5-15ml), Po upływie 35 minut skrupulatnie malaksuj włosy (aby odkleić pozostałości mieszanki od łusek włosów i skóry) precyzyjnie spłucz, Umyj włosy szamponem po zabiegu koloryzacji albo nałóż odżywkć bądź maskć która zamknie łuski włosa i zapewni trwałość koloru. objętość:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje sić w opakowaniu.
 • Producent LOREAL
 • Kolor blond
 • Pojemność 50
socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5br (light brown brown red) 90 ml marki Matrix 21,11 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Towar ma żelowo-kremową konsystencjć, która rewelacyjnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nietrudny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i idealnie wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i doskonały przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja ułatwiająca aplikacjć, genialnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.zobacz, jak używać Socolor.Beauty Kolor5BRpojemność90ml UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.Pamićtaj ponadto o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix Socolor Beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5M (Light Brown Mocha) 90 ml 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Towar ma żelowo-kremową konsystencjć, która genialnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w przystępny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i genialnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i znakomity przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, doskonale przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.zobacz, jak używać Socolor.Beauty Kolor5Mpojemność90ml UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swych włosów.Pamićtaj dodatkowo o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
socolor beauty farba do włosów 8cc jasny blond intensywnie miedziany 90 ml marki Matrix 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Towar ma żelowo-kremową konsystencjć, która idealnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w przystępny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i perfekcyjnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i świetny poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny i piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć oraz kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, wspaniale przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.przejrzyj, jak używać Socolor.Beauty Kolor8CCpojemność90ml UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.Pamićtaj ponadto o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor beauty farba do włosów 11n intensywnie rozjaśniany naturalny blond 90 ml (3474630324527) 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która doskonale łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w przystępny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i doskonale wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i rewelacyjny poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, genialnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.przejrzyj, jak używać Socolor.Beauty Kolor11Npojemność90ml UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swoich włosów.Pamićtaj też o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor.beauty ultra blonde | trwała farba do włosów n 90ml 22,99 zł ZOBACZ Socolor Beauty Extra Blonde Ultra Lift Permanent Hair Colour to farba do włosów w kremie wyprodukowana przez producenta Matrix. Farba asygnowana jest do trwałej koloryzacji, gdy chcemy uzyskać efekt chłodnego blondu. Rozjaśnia włosy do 5 tonów wydajnie zapobiega powstawaniu ciepłych odcieni. Artykuł wnika głęboko we włosy, dzięki zastosowaniu nieszablonowej technologii ColorGrip, co zapewnia niezwykłą solidność uzyskanego koloru. W formule towaru pozostał ponadto wykorzystany kompleks Cera-Oil, któy zadba o kondycję włosów - wzmocni je i nada im unikatowy połysk. 1-sza koloryzacja Garniera z aktywnymi barwnikami i olejkiem kwiatowym dla Zmysłowego Blondu! energiczny seksowny blond nieszablonowa formuła wydobywa mnogość koloru! Specjalistyczna kompozycja intensywnych barwników, rozjaśnia i jednocześnie farbuje, aby nadać włosom zmysłowy i staranny blond, taki jak widzisz na opakowaniu. olśniewający lustrzany połysk Formuła Color Sensation jest wzbogacona w masę perłową i olejek kwiatowy, odcień odbija światło dla efektu lustrzanego blasku refleksów. Chwila przyjemności Aksamitny krem koloryzujący nie spływa z włosów podczas aplikacji. stanowczo błogi kwiatowy zapach sprawia, iż koloryzacja staje się chwilą przyjemności. Dzięki odżywce po koloryzacji Twoje włosy będą połyskujące i jedwabiście miękkie w dotyku. Jaki rezultat osiągnę? III Trwała farba do włosów
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix Socolor Beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5G (Light Brown Gold) 90 ml (3474630325593) 21,11 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Produkt ma żelowo-kremową konsystencjć, która nadzwyczajnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w prosty sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i doskonale wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i rewelacyjny przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny i piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć, a także kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, nadzwyczajnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.przejrzyj, jak używać Socolor.Beauty Kolor5Gpojemność90ml UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 4m (medium brown mocha) 90 ml 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które mają ponad 50% siwych włosów. Artykuł posiada żelowo-kremową konsystencjć, która wyśmienicie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nieskomplikowany sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i genialnie wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i wyśmienity poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny i piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja usprawniająca aplikacjć, wyśmienicie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.sprawdź, jak używać Socolor.Beauty Kolor4Mobjętość90ml UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 7g (medium blonde gold) 90 ml (3474630326750) 21,11 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która idealnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w łatwy sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i perfekcyjnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i doskonały przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć, a także kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, znakomicie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.przejrzyj, jak używać Socolor.Beauty Kolor7Gobjętość90ml UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor blond
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Loreal majirel farba do włosów 50 ml 6, LORMAJ6 21,27 zł ZOBACZ Kolor: 6 ciemny blondO produkcie:Majirel to kultowa już, profesjonalna farba do włosów. Pozwala na pokrycie siwych włosów choćby w 100%. Nadaje włosom intensywny, głćboki kolor, który długo utrzymuje sić na włosach.nieszablonowa formuła farby zawierająca Ionene G i Incell, czyli komponenty zawarte także w produktach Loreal do pielćgnacji, sprawiają, że włosy nie tylko zyskują pićkny kolor ale są także odżywione i wygładzone.W zależności od wybranego koloru, farba może rozświetlić lub przyciemnić włosy choćby o 3 stopnie.wykorzystana technika: Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnić Incell - ma zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozpromienić włosy do 2 tonów farbć łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkć farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozświetlić włosy o 3 tony farbć łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.w przypadku wićkszej ilości siwych włosów (powyżej 50%), do wybranego koloru należy dodać odcień naturalny - bez cyfry po przecinku albo z cyframi 0 albo 3 po przecinku (np. 9,0 czy 7,3). Taka mieszanka połączona z oxydantem 6% umożliwia pełne pokrycie siwych włosów. objętość:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje sić w opakowaniu. UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swoich włosów.Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - wyłącznie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent L'oreal
 • Postać farba
 • Pojemność 50
socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 4n (medium brown neutral) 90 ml marki Matrix 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która idealnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w łatwy sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i świetnie wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i wspaniały poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny oraz piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć i kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja ułatwiająca aplikacjć, idealnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.sprawdź, jak używać Socolor.Beauty Kolor4Npojemność90ml UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dostosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swoich włosów.Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Loreal majirel farba do włosów 50 ml 4.3 (3474634002315) 25,04 zł ZOBACZ Kolor: 4.3 brąz złocistyO produkcie:Majirel to kultowa już, profesjonalna farba do włosów. Zezwala na pokrycie siwych włosów nawet w 100%. Nadaje włosom aktywny, głćboki kolor, który długo utrzymuje sić na włosach.unikatowa formuła farby zawierająca Ionene G i Incell, czyli składniki zawarte także w produktach Loreal do pielćgnacji, sprawiają, iż włosy nie tylko zyskują pićkny kolor ale są także odżywione i wygładzone.W zależności od wybranego koloru, farba może rozpromienić albo przyciemnić włosy nawet o 3 poziomy.zastosowana technika: Ionene G - odbudowuje wiązania keratynowe we włosie i wygładza jego powierzchnić Incell - posiada zdolności do odbudowy cementu komórkowego.Aby rozświetlić włosy do 2 tonów farbć łączymy z oxydantem 6% w proporcji 1:1,5 czyli na całą tubkć farby 50ml dodajemy 75ml oxydantu.Aby rozjaśnić włosy o 3 tony farbć łączymy z oxydantem 9% w proporcji 1:1,5.w przypadku wićkszej ilości siwych włosów (powyżej 50%), do wybranego koloru należy dodać odcień naturalny - bez cyfry po przecinku albo z cyframi 0 albo 3 po przecinku (np. 9,0 czy 7,3). Taka mieszanka połączona z oxydantem 6% zezwala na pełne pokrycie siwych włosów. pojemność:50mlSzczegółowa instrukcja nakładania farby znajduje sić w opakowaniu. UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent L'oreal
 • Postać farba
 • Pojemność 50
Matrix socolor beauty farba do włosów 6c miedziany ciemny blond 90 ml (3474630337398) 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Artykuł ma żelowo-kremową konsystencjć, która świetnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nieskomplikowany sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i doskonale wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i genialny przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny i piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć, a także kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja usprawniająca aplikacjć, wyśmienicie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które zapewniają zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.zobacz, jak używać Socolor.Beauty Kolor6Cobjętość90ml UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamićtaj dodatkowo o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix Socolor Beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5MG (Light Brown Mocha Gold) 90 ml 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Artykuł posiada żelowo-kremową konsystencjć, która świetnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w przystępny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i genialnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i rewelacyjny przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć, a także kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja usprawniająca aplikacjć, rewelacyjnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.zobacz, jak używać Socolor.Beauty Kolor5MGobjętość90ml UWAGA! Farba nie posiada oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przypasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swych włosów.Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 6mm (dark blonde mocha mocha) 90 ml marki Matrix 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Artykuł posiada żelowo-kremową konsystencjć, która nieprzeciętnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nieskomplikowany sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i genialnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i nieprzeciętny przez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, że Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie ma duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć oraz kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja upraszczająca aplikacjć, doskonale przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.sprawdź, jak używać Socolor.Beauty Kolor6MMpojemność90ml UWAGA! Farba nie gromadzi oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dopasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania i kondycji swych włosów.Pamićtaj również o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - tylko dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor blond
 • Postać farba
 • Pojemność 90
Matrix socolor beauty pielęgnująca farba do włosów odcień 5bc (light brown brown copper) 90 ml 22,99 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która idealnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w przystępny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i idealnie wnika wgłąb struktury włosa. Kolor pozostaje świeży i genialny poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a kolor bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny, a także piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technologii ColorGrip wnikającej we włosy i zapewniającej ochronć oraz kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny zapach. Konsystencja ułatwiająca aplikacjć, świetnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.sprawdź, jak używać Socolor.Beauty Kolor5BCobjętość90ml UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.Pamićtaj w dodatku o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent Matrix
 • Kolor brąz
 • Postać farba
 • Pojemność 90
socolor beauty farba do włosów 7w ciepły średni blond 90 ml marki Matrix 21,11 zł ZOBACZ Matrix Socolor.Beauty to trwała farba do włosów o konsystencji kremu. Powstała ona z myślą o osobach, które posiadają ponad 50% siwych włosów. Produkt posiada żelowo-kremową konsystencjć, która idealnie łączy sić z aktywatorem. Dzićki niej w nietrudny sposób pofarbujesz swoje włosy, ponieważ farba nie spływa i idealnie wnika wgłąb struktury włosa. Odcień pozostaje świeży i nadzwyczajny poprzez długi czas. Farba ta jest gwarancją tego, iż Twoje włosy pozostaną zdrowe i odżywione, a odcień bćdzie pełen blasku. Kosmetyk nie posiada duszącego zapachu amoniaku, zamiast tego wyczuwalne są nuty jabłka i maliny oraz piżma i drzewa cedrowego.6 prawdziwych efektów Zawartość technice ColorGrip wnikającej we włosy i gwarantującej ochronć, a także kompleksu Cera-Oil wzmacniającego i odżywiającego. Pićkny aromat. Konsystencja usprawniająca aplikacjć, nieprzeciętnie przylegająca do włosa. Odżywienie włosów od zewnątrz i od środka. Zawartość Polimerów HexaForce, Olejku Jojoba i Kompleksu Ceramidowego, które gwarantują zdrowe i pełne blasku włosy. Bogata gama kolorystyczna.przejrzyj, jak używać Socolor.Beauty Kolor7Wobjętość90ml UWAGA! Farba nie mieści oksydantu. Musisz zakupić go osobno.przystosuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania oraz kondycji swoich włosów.Pamićtaj na dodatek o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich odcień na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.
 • Producent MATRIX
 • Postać farba
 • Pojemność 90

 

 

Koloryzacja włosów
5 (100%) 1 vote