Kleje do protez

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

denture cream 40g - super mocny klej do mocowania protez zębowych, długotrwały efekt (duży) marki Fittydent 16,90 zł ZOBACZ Opis super konkretnego kleju do protez FITTYDENT Denture Cream 40g Supermocny klej FITTYDENT Denture Cream gwarantuje komfort mocowania i długotrwały efekt. Stosowany codziennie daje poczucie pewności i swobodę w trakcie mówienia i jedzenia i przy szerokim uśmiechu. Klej FITTYDENT super solidny nie rozpuszcza się w wodzie dzięki temu ślina i spożywane w ciągu dnia napoje nie osłabiają jego działania. Zagwarantuje wygodę, uniemożliwia przesuwaniu się protezy i łagodzi objawy związane z ocieraniem się protezy o dziąsła. Pomaga również chronić przed gromadzeniem się resztek pokarmu pod protezą pozwalając znów cieszyć się swobodą jedzenia ulubionych potraw. Klej FITTYDENT Denture Cream nie mieści nienaturalnych barwników i aromatów dzięki czemu nie zmienia smaku w jamie ustnej. używanie: Przed zastosowaniem kleju należy precyzyjnie wyczyścić (tabletkami FITTYDENT Denture Tablets) i osuszyć protezę. Następnie nałożyć odpowiednią porcję kleju na wyodrębnione partie protezy. Tak przygotowaną protezę należy włożyć do ust i finezyjnie przygryźć. Klej po użyciu należy starannie zamknąć. Dla uzyskania adekwatnego efektu mocowania należy odczekać min. 15 minut ze spożyciem jedzenia czy picia.Skład: Polyvinylacetate, Sodium Carboxymethylcellulose, Alcohol, Triacetin, Paraffinum Liquidum, Silica.
  • Producent Fittydent
Laboratorios kin Kin oro krem 40ml - super mocny klej do protez o długotrwałym działaniu 13,90 zł ZOBACZ Noszenie protezy dla wielu Pacjentów stanowi kłopot i delikatny stres a istotnie wtedy gdy proteza przemieszcza się podczas jedzenia czy rozmowy. Stanowi to obfity dyskomfort dla Pacjenta ale także prowadzi do podrażnień dziąseł i błon śluzowych w jamie ustnej.Super potężny krem do protez KIN ORO utrzymuje protezę na miejscu przez cały dzień nie stanowiąc zagrożenia dla zdrowia jamy ustnej. Klej KIN ORO nie posiada cynku, a także substancji barwiących protezę a także jest niepodatny na działanie gorących potraw i napojów spożywanych w ciągu dnia. Klej ma neutralny smak i zapach dzięki temu nie zaburzą smaku spożywanych posiłków.atuty kleju do protez KIN ORO:- konkretne działanie pozwala na długotrwałe zamocowanie protezy, przyczepność może twać do 12 godzin, w zależności od spożywanych pokarmów,- neutralny smak nie zaburza smaku spożywanych potraw,- oporny na działanie gorących posiłków,- nie zawiera cynku,- nie mieści glutenu,- nie gromadzi substancji barwiących,- bezpieczny dla protez. Sposób użycia: Klej należy nakładać na czystą, osuszona protezę. Krem rozprowadzamy na wewnętrznej stronie protezy w 3 albo 4 punktach, unikając pokrycia krawędzi. Następnie protezę wkładamy do jamy ustnej, dostosowujemy do dziąseł i delikatnie dociskamy, przytrzymując protezę kilka sekund. Odczekać kilka minut a następnie już można spożywać posiłki. Proteza może być prosto usunięta gdy tylko zajdzie taka potrzeba. W trakcie pierwszego użytkowania można wykorzystać mniejszą liczba kremu, powiększając jego liczba w ciągu kolejnych dni.Skład: Cellulose Gum, Calcium/Sodium PVM/MA Copolymer, Paraffinum Liquidum, Petrolaatum, Chamomilla Recuita.
  • Producent Laboratorios KIN
Protefix krem mocujacy - - 47 g marki Queisser pharma gmbh & co. 17,18 zł ZOBACZ Wskazania: Krem mocujący do protez zębowych zapewnia szybką i niezawodną pomoc przy problemach z prawidłowym trzymaniem się protezy. Właściwości: Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro! W odróżnieniu od większości podobnych produktów, wyjątkowa kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy. Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy (opinia 90% użytkowników). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub całego organizmu. W przypadku zaistnienia podejrzenia alergii prosimy skonsultować się z lekarzem stomatologiem. Sposób użycia: Protezę i śluzówkę jamy ustnej oczyścić z resztek jedzenia. Krem mocujący Protefix ekstra-mocny nałożyć w odstępach na wilgotną protezę (w zagłębieniu protezy, które przylega do podniebienia lub dziąsła). W razie potrzeby można też nałożyć krem na tylną część protezy szczęki. Przy nakładaniu kremu prosimy naciskać część tuby bliżej otworu dozującego. Protefix krem mocujący prosimy dozować oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność jego działania. Protezę należy założyć i przycisnąć przez parę sekund do podniebienia. W przeciągu następnych 5 minut nie należy spożywać pokarmu. Krem mocujący nie zmienia istotnie wysokości zgryzu. Po użyciu należy starannie zamknąć tubę, przy czym jej otwór powinien pozostać czysty i suchy. Resztki wilgoci po dostaniu się do tuby mogą spowodować stwardnienie kremu mocującego. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć za pomocą wacika zwilżonego olejem jadalnym. Stosowanie kremu mocującego dozwolone jest tylko na zdrową śluzówkę jamy ustnej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności. Skład: 100 g kremu mocującego Protefix ekstra-mocnego zawiera: mieszaninę soli sodowych i wapniowych kopolimeru eteru metylowinylowego i bezwodnika kwasu maleinowego 30g, karboksymetylocelulozę 23 g, parafinę, wazelinę, koloidalny dwutlenek krzemu, mentol, azorubinę i metylparaben.
  • Producent QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Protefix krem mocujacy z miętą - - 45 g (4009932572087) 16,65 zł ZOBACZ Wskazania:Krem mocujący do protez zębowych zapewnia szybką i niezawodną pomoc przy problemach z prawidłowym trzymaniem się protezy.- Skuteczne mocowanie protezy zębowej do 16 godzin.- Uszczelnienie brzegów protezy przed wnikaniem resztek pokarmu. - Do stosowania również na wilgotną protezę. Właściwości: Odznacza się dużą siłą mocowania przez cały dzień, zarówno w warunkach utrudnionej przyczepności jak i przy intensywnej produkcji śliny. Działa na mokro! W odróżnieniu od większości podobnych produktów, wyjątkowa kompozycja 2 polimerów pozwala na wiązanie wody i natychmiastowe działanie bez osuszania protezy. Ma neutralny smak i łatwo daje się usuwać z protezy (opinia 90% użytkowników). Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub całego organizmu. W przypadku zaistnienia podejrzenia alergii prosimy skonsultować się z lekarzem stomatologiem. Sposób użycia: Protezę i śluzówkę jamy ustnej oczyścić z resztek jedzenia. Krem mocujący Protefix ekstra-mocny nałożyć w odstępach na wilgotną protezę (w zagłębieniu protezy, które przylega do podniebienia lub dziąsła). W razie potrzeby można też nałożyć krem na tylną część protezy szczęki. Przy nakładaniu kremu prosimy naciskać część tuby bliżej otworu dozującego. Protefix krem mocujący prosimy dozować oszczędnie, gdyż przy nadmiernej ilości maleje skuteczność jego działania. Protezę należy założyć i przycisnąć przez parę sekund do podniebienia. W przeciągu następnych 5 minut nie należy spożywać pokarmu. Krem mocujący nie zmienia istotnie wysokości zgryzu. Po użyciu należy starannie zamknąć tubę, przy czym jej otwór powinien pozostać czysty i suchy. Resztki wilgoci po dostaniu się do tuby mogą spowodować stwardnienie kremu mocującego. Resztki kremu mocującego można łatwo usunąć za pomocą wacika zwilżonego olejem jadalnym. Stosowanie kremu mocującego dozwolone jest tylko na zdrową śluzówkę jamy ustnej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie używać po upływie terminu ważności.
  • Producent QUEISSER PHARMA GMBH & CO.

 

 

Kleje do protez
5 (100%) 1 vote