Kamizelki motocyklowe

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Motocyklowa kamizelka powietrzna Helite Turtle HiVis rozszerzona, HiVis żółty, L 3849 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle zagwarantuje bezprecedensowy poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest zastosowanie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest skutecznie rozpraszana. W sytuacji uderzenia w głowę, kamizelka sprawia opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, broniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są genialnie usztywnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Kamizelka jest zaopatrzona na dodatek w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest arcytrudnie wytrzymały na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszycie z siatki zagwarantuje optymalną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy ułatwiają zapinanie kamizelki, nawet w rękawicach motocyklowych. Ergonomiczny projekt uzupełniają wielkie części odblaskowe, odpowiedzialne za prawidłową widoczność motocyklisty w trakcie jazdy w warunkach słabego oświetlenia. firma Helite została założona w 2002 roku przez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem marki Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i postępowych konstrukcji. Produkty tej firmy są projektowane i wytworzone w francuskim mieście Dijon. Każdy artykuł ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje jedynie materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, przez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o obfitej pojemności CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis technologiczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagpokaźna powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)znakomita ochrona karku i szyiPrzestronne elementy odblaskoweWewnętrzna podszewka z siatki 3Dniezwykle lekkie,regulowane klamry spinanie na rzepy na klatce piersiowej pasuje do każdego typu odzieżyLekka, sprężysta i wygodnaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 100 ccmrozmiary kamizelki: L 1,80 kg, XL 1,95 tablica wymiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis rozszerzona, hivis żółty, xl 3849 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle zapewnia rewolucyjny poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest zastosowanie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest skutecznie rozpraszana. W przypadku uderzenia w głowę, kamizelka sprawia opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, broniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są wspaniale usztywnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed uszkodzeniem. Kamizelka jest wyekwipowana także w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest ekstremalnie odporny na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszewka z siatki zagwarantuje optymalną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy upraszczają zapinanie kamizelki, nawet w rękawicach motocyklowych. Funkcjonalny projekt uzupełniają pokaźne komponenty odblaskowe, odpowiedzialne za korzystną widoczność motocyklisty w trakcie jazdy w warunkach słabego oświetlenia. firma Helite została założona w 2002 roku przez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem producenta Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i postępowych konstrukcji. Produkty tej firmy są projektowane i stworzone w francuskim mieście Dijon. Każdy artykuł ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, poprzez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o sporej pojemności CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis techniczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagobfita powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)świetna ochrona karku i szyiPrzestronne elementy odblaskoweWewnętrzna podszycie z siatki 3Dwyjątkowo lekkie,dostosowywane klamry spinanie na rzepy na klatce piersiowej nadaje się do każdego typu odzieżyLekka, elastyczna i wygodnaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 100 ccmrozmiary kamizelki: L 1,80 kg, XL 1,95 tabelka rozmiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis, hivis żółty, xl (8596084012098) 3690 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle zagwarantuje rewolucyjny poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest użycie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki czemu energia uderzenia jest efektywnie rozpraszana. W przypadku uderzenia w głowę, kamizelka sprawia opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, chroniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są rewelacyjnie wzmocnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Kamizelka jest wyekwipowana także w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest arcytrudnie niepodatny na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszewka z siatki gwarantuje stosowną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy usprawniają zapinanie kamizelki, nawet w rękawicach motocyklowych. Ergonomiczny projekt uzupełniają spore elementy odblaskowe, odpowiedzialne za korzystną widoczność motocyklisty podczas jazdy w warunkach słabego oświetlenia. firma Helite pozostała założona w 2002 roku przez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem producenta Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i innowacyjnych konstrukcji. Produkty tej marki są projektowane i wytworzone w francuskim mieście Dijon. Każdy towar ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje jedynie materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, przez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o sporej pojemności CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis technologiczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagspora powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)wspaniała ochrona karku i szyiPrzestronne elementy odblaskoweWewnętrzna podszewka z siatki 3Dbardzo lekkie,dostosowywane klamry zapinanie na rzepy na klatce piersiowej nadaje się do każdego rodzaju odzieżyLekka, rozciągliwa i komfortowaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 60 ccmrozmiary kamizelki: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg tabela wymiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis, hivis żółty, xs (8596084060921) 3690 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle gwarantuje bezprecedensowy poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest użycie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest skutecznie rozpraszana. W sytuacji uderzenia w głowę, kamizelka powoduje opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, chroniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są świetnie wzmocnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Kamizelka jest wyposażona także w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest ekstremalnie niepodatny na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszycie z siatki zagwarantuje adekwatną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy usprawniają spinanie kamizelki, nawet w rękawicach motocyklowych. Poręczny projekt uzupełniają znaczne komponenty odblaskowe, odpowiedzialne za dobrą widoczność motocyklisty podczas jazdy w warunkach słabego oświetlenia. firma Helite pozostała założona w 2002 roku przez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem marki Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i progresywnych konstrukcji. Produkty tej firmy są projektowane i stworzone w francuskim mieście Dijon. Każdy artykuł ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje jedynie materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, przez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o obszernej objętości CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis techniczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagwielka powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)idealna ochrona karku i szyiPrzestronne komponenty odblaskoweWewnętrzna podszewka z siatki 3Dnad wyraz lekkie,regulowane klamry zapinanie na rzepy na klatce piersiowej nadaje się do każdego typu odzieżyLekka, sprężysta i wygodnaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 60 ccmrozmiary kamizelki: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg tabela rozmiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis, hivis żółty, m (8596084012074) 3690 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle zapewnia rewolucyjny poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest wykorzystanie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest produktywnie rozpraszana. W przypadku uderzenia w głowę, kamizelka sprawia opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, broniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są nieprzeciętnie wzmocnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Kamizelka jest wyposażona także w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest ekstremalnie odporny na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszewka z siatki gwarantuje stosowną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy usprawniają spinanie kamizelki, nawet w rękawicach motocyklowych. Poręczny projekt uzupełniają spore elementy odblaskowe, odpowiedzialne za korzystną widoczność motocyklisty podczas jazdy w warunkach słabego oświetlenia. producent Helite została założona w 2002 roku poprzez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem firmy Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i innowacyjnych konstrukcji. Produkty tej producenta są projektowane i wyprodukowane w francuskim mieście Dijon. Każdy artykuł ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje wyłącznie materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, przez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o dużej objętości CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis techniczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagspora powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)wspaniała ochrona karku i szyiPrzestronne części odblaskoweWewnętrzna podszycie z siatki 3Dwyjątkowo lekkie,dostosowywane klamry spinanie na rzepy na klatce piersiowej nadaje się do każdego rodzaju odzieżyLekka, sprężysta i wygodnaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 60 ccmwymiary kamizelki: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg tablica rozmiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis, hivis żółty, s (8596084012067) 3690 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle gwarantuje bezprecedensowy poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest wykorzystanie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest wydajnie rozpraszana. W przypadku uderzenia w głowę, kamizelka sprawia opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, chroniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są doskonale wzmocnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed zniszczeniem. Kamizelka jest wyekwipowana ponadto w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest arcytrudnie niepodatny na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszycie z siatki zagwarantuje adekwatną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy ułatwiają zapinanie kamizelki, choćby w rękawicach motocyklowych. Praktyczny projekt uzupełniają duże elementy odblaskowe, odpowiedzialne za dobrą widoczność motocyklisty w trakcie jazdy w warunkach słabego oświetlenia. firma Helite pozostała założona w 2002 roku poprzez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem firmy Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i postępowych konstrukcji. Produkty tej producenta są projektowane i wytworzone w francuskim mieście Dijon. Każdy produkt ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje tylko materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, przez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o pokaźnej objętości CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis technologiczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagpokaźna powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)doskonała ochrona karku i szyiPrzestronne elementy odblaskoweWewnętrzna podszewka z siatki 3Dwyjątkowo lekkie,dostosowywane klamry spinanie na rzepy na klatce piersiowej pasuje do każdego typu odzieżyLekka, sprężysta i komfortowaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 60 ccmwymiary kamizelki: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg tabela rozmiarów:
  • Producent Helite
Helite Motocyklowa kamizelka powietrzna turtle hivis, hivis żółty, l (8596084012081) 3690 zł ZOBACZ Kamizelka powietrzna Helite Turtle zagwarantuje rewolucyjny poziom ochrony dla motocyklistów. Głównym atutem modelu jest użycie systemu poduszek powietrznych, który absorbuje wstrząsy, dzięki temu energia uderzenia jest efektywnie rozpraszana. W przypadku uderzenia w głowę, kamizelka powoduje opóźnienie i spowolnienie wstrząsu, chroniąc mózg przed urazem. Głowa i kręgosłup są rewelacyjnie umocnione, a więc cały odcinek szyjny jest zabezpieczony przed uszkodzeniem. Kamizelka jest wyekwipowana ponadto w ochraniacz pleców, który działa jak skorupa żółwia. Ochraniacz jest arcytrudnie wytrzymały na rozerwanie, gdyż cała siła uderzenia rozprasza się na powierzchni poduszki powietrznej. Wewnętrzna podszycie z siatki zagwarantuje stosowną cyrkulację powietrza, a klamry i rzepy ułatwiają spinanie kamizelki, choćby w rękawicach motocyklowych. Ergonomiczny projekt uzupełniają pokaźne elementy odblaskowe, odpowiedzialne za korzystną widoczność motocyklisty podczas jazdy w warunkach słabego oświetlenia. producent Helite pozostała założona w 2002 roku poprzez Gerarda Thevenot, francuskiego pioniera i przedsiębiorcę z branży przemysłu lotniczego. Za sukcesem firmy Helite stoi połączenie wieloletniego doświadczenia i postępowych konstrukcji. Produkty tej producenta są projektowane i produkowane w francuskim mieście Dijon. Każdy produkt ma swój własny numer seryjny i podlega ścisłej, etapowej i końcowej kontroli. Helite wykorzystuje tylko materiały najwyższej jakości. Począwszy od samej poduszki powietrznej, poprzez ochraniacze kolan, klamry, utwardzony plastik z nylonem, aż po wkłady o dużej obszerności CO2 (45 g CO2 przy ciśnieniu 60 bar, indywidualnie testowano w temperaturze 110° C). Opis techniczny: Kamizelka motocyklowa 3w1CE homologowany system airbagznaczna powierzchnia poduszki powietrznej amortyzująca wstrząsyCzas całkowitego pompowania wynosi 100 msZdejmowany ochraniacz pleców SAS-TEC (CE homologowany EN1621/2)rewelacyjna ochrona karku i szyiPrzestronne części odblaskoweWewnętrzna podszycie z siatki 3Dniezwykle lekkie,dostosowywane klamry zapinanie na rzepy na klatce piersiowej pasuje do każdego typu odzieżyLekka, sprężysta i wygodnaZintegrowany pojemnik CO2 wielkość pojemnika: 60 ccmrozmiary kamizelki: S 1,3 kg, M 1,45 kg, L 1,60 kg, XL 1,75 kg tabelka rozmiarów:
  • Producent Helite
GLOVII GV1U Ogrzewana kamizelka 299 zł ZOBACZ Ogrzewanakamizelka uniwersalna,czarnarozmiar:UNIOdziezogrzewana Glovii to specyficzne rozwiazanie pozwalajace zachowackomfort cieplny choćby w najchlodniejsze dni. ProduktyGlovii wyróznia użycie wlókien weglowych do ogrzewania,które, dzieki emisji fal podczerwonych, wplywaja poprawnie nakrazenie krwi. OdziezGlovii zaprojektowana zostala z mysla o sportowcach, wszczególnosci uprawiajacych sporty zimowe. Jestrówniez doskonałym rozwiazaniem dla motocyklistów, pracownikówbudowlanych, mysliwych, fotografów czy osób starszych. parametry,jakie wyrózniaja nasz towar:Elementgrzewczy zbudowany z wlókna weglowego gwarantuje niesłychanaodpornosc i trwalosc oraz dzieki emisji fal podczerwonychposiada wlasciwosci lecznicze Zamykanakieszen do przechowywania baterii daje wygode uzytkowania na codzien Elementgrzewczy umieszczony jest z przodu i z tylu kamizelki, co zapewniarównomierne rozprowadzanie ciepla Wielopunktowaregulacja pasów kamizelki umozliwia obszerny zakres dopasowaniarozmiaru Termoaktywnatkanina zagwarantuje szybkie odprowadzanie wilgoci i ma wlasciwoscibiostatyczne, dzieki czemu na dodatek wspomaga prace systemugrzewczegoDane technologicznenaszego artykułu:bateria:dowolny power bank z wyjsciem USB (nie zalaczony) elementgrzewczy: 9 W - wlókno weglowe elementgrzewczy umieszczony jest z przodu i z tylu kamizelki trybypracy: 33% (LO), 66% (MED), 100% (HI) czaspracy: 10000 mAh powerbank - 33% (15 h), 66% (10 h), 100% (5 h) materialzewnetrzny: nylon, podszewka: poliester rozmiar:UNI waga:290 g Gwarancja:2 lata...
  • Producent Glovii

 

 

Kamizelki motocyklowe
5 (100%) 1 vote