Hokery

 

 

Nowości:

HOKER KROKUS CZARNY, 135 01802012332534_20180302212341 99 zł ZOBACZ progresywny, a także wygodny hoker w najczęściej skandynawskim stylu. Oferowany hoker stanie na wysokości zadania zarówno w aneksie kuchennym jak i w innowacyjnej kuchni. Model KROKUS to dobór dla osób szanujących sobie lubiane, współczesne wzornictwo. Siedzisko tapicerowane jest ekoskórą o najwyższej jakości. Do złudzenia przypominają skórę naturalną. Materiał w tej wersji jest bardziej niepodatny na wodę, a co nad wyraz pokaźne jest trwały, rozciągliwy i nie wymaga konserwacji. Zaraz po ergonomicznym i trwałym siedzisku stawiamy na bezusterkowe mechanizmy regulacji wysokości. Oferujemy sprawdzone systemy zapewniające wieloletnie niezawodne działanie, dzięki czemu prezentowany hoker, poza możliwością użytkowania w domu lub firmie, rewelacyjnie sprawdzi się, także w barze, restauracji czy hotelu. Hoker objęty jest 2 letnią gwarancją. Specyfikacja: siedzisko tapicerowane z ekoskóry najwyższej jakości chromowane części antypoślizgowa podstawa regulacja wysokości obrotowy 360 stopni Maksymalna wysokość: 84 cm nieduża wysokość: 64 cm Grubość siedziska: 8,5 cm Średnica siedziska: 35 cm Średnica podstawy 38 cm Szerokość podnóżka 30 cm Średnica teleskopowego podnośnika: 50 mm zrównoważona antypoślizgowa podstawa o średnicy 38 cm zapewni komfortowe, a głównie bezpieczne stosowanie hokera (od spodu posiada zamontowaną fabrycznie gumę, która zabezpieczy podłogę poprzez zarysowaniami) wygodny podnóżek czyli miejsce na Twoje nogi, obraca się razem z siedziskiem. Powoduje to, że korzystanie z hokera to czysta przyjemność. ergonomiczne siedzisko (obrotowe w pełnym zakresie 360 poziomów) gwarantuje wygodną pozycję w trakcie spoczynku. Konkretne i trwałe poszycie zagwarantuje najwyższy komfort używania.
  • Producent KrzeslaiHokery
HOKER ALAN SZARY 159 zł ZOBACZ progresywny i komfortowy hoker z profilowanym oparciem podnoszącym komfort używania. Oferowany hoker spełni oczekiwania w domowej kuchni, aneksie czy w komercyjnym wnętrzu – klubie, pubie, kawiarni. Model ALAN to dobór dla osób szanujących sobie modne, współczesne wzornictwo. Siedzisko tapicerowane jest ekoskórą o najwyższej jakości przystępną w kilku kolorach. Współczesne możliwości technologiczne zezwalają na wytworzenie wysokiej jakości skór ekologicznych, które właściwościami i wyglądem do złudzenia przypominają skórę naturalną. Materiał w tej wersji jest bardziej niepodatny na wodę, a co niezwykle wyraźne jest trwały, sprężysty i nie wymaga konserwacji. Zaraz po funkcjonalnym i trwałym siedzisku stawiamy na bezawaryjne mechanizmy regulacji wysokości. Oferujemy sprawdzone systemy zapewniające wieloletnie niezawodne działanie, dzięki czemu prezentowany hoker, poza możliwością wykorzystywania w domu albo firmie, nadzwyczajnie spełni oczekiwania w barze, restauracji czy hotelu. Każde krzesło barowe objęte jest 2 letnią gwarancją. Specyfikacja: Płynna regulacja wysokości Obrotowy 360 stopni przeciwpoślizgowa podstawa Maksymalna wysokość: 107 cm mała wysokość: 86 cm Maksymalna wysokość siedziska: 82 cm niewielka wysokość siedziska: 60 cm Średnica podstawy 38 cm Średnica teleskopowego podnośnika: 50 mm jednostajna przeciwpoślizgowa podstawa o średnicy 38 cm zapewni komfortowe, a na ogół bezpieczne używanie hokera (od spodu posiada zamontowaną fabrycznie gumę, która zabezpieczy podłogę przez zarysowaniami) komfortowy podnóżek czyli miejsce na Twoje nogi, obraca się razem z siedziskiem. Sprawia to, iż korzystanie z hokera to czysta przyjemność. użyteczne siedzisko (obrotowe w pełnym zakresie 360 stopni) gwarantuje wygodną pozycję podczas spoczynku. Solidne i trwałe poszycie zapewnia najwyższy komfort wykorzystywania.
  • Producent KrzeslaiHokery
HOKER ALAN CZARNY, 135_20180202104351 159 zł ZOBACZ progresywny oraz wygodny hoker z profilowanym oparciem podnoszącym komfort wykorzystywania. Oferowany hoker stanie na wysokości zadania w domowej kuchni, aneksie czy w komercyjnym wnętrzu – klubie, pubie, kawiarni. Model ALAN to wybór dla osób szanujących sobie lubiane, współczesne wzornictwo. Siedzisko tapicerowane jest ekoskórą o najwyższej jakości dostępną w kilku kolorach. Współczesne możliwości technologiczne zezwalają na wytworzenie wysokiej jakości skór ekologicznych, które właściwościami, a także wyglądem do złudzenia przypominają skórę naturalną. Materiał w tej wersji jest bardziej oporny na wodę, a co szczególnie znaczne jest trwały, sprężysty i nie wymaga konserwacji. Zaraz po ergonomicznym i trwałym siedzisku stawiamy na bezawaryjne mechanizmy regulacji wysokości. Oferujemy sprawdzone systemy zapewniające wieloletnie bezawaryjne działanie, dzięki temu prezentowany hoker, poza możliwością użytkowania w domu albo firmie, nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w barze, restauracji czy hotelu. Każde krzesło barowe objęte jest 2 letnią gwarancją. Specyfikacja: Płynna regulacja wysokości Obrotowy 360 poziomów przeciwpoślizgowa podstawa Maksymalna wysokość: 107 cm minimalna wysokość: 86 cm Maksymalna wysokość siedziska: 82 cm nieduża wysokość siedziska: 60 cm Średnica podstawy 38 cm Średnica teleskopowego podnośnika: 50 mm zrównoważona przeciwpoślizgowa podstawa o średnicy 38 cm zapewni komfortowe, a głównie bezpieczne użytkowanie hokera (od spodu posiada zamontowaną fabrycznie gumę, która zabezpieczy podłogę poprzez zarysowaniami) komfortowy podnóżek czyli miejsce na Twoje nogi, obraca się razem z siedziskiem. Sprawia to, że korzystanie z hokera to czysta przyjemność. funkcjonalne siedzisko (obrotowe w pełnym zakresie 360 stopni) zagwarantuje komfortową pozycję w trakcie spoczynku. Potężne i trwałe poszycie zagwarantuje najwyższy komfort wykorzystywania.
  • Producent KrzeslaiHokery
Hokery
5 (100%) 1 vote