Gumki do włosów

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Invisibobble innowacyjna gumka do włosów: czarna 3 szt. (4260285370656) 4,01 zł ZOBACZ Invisibobble to postępowa gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest wyjątkowo trwała i estetyczna, genialna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie sprawia bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza podczas wykorzystywania konwencjonalnych gumek. Może być noszona także jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa konstrukcja gumki powoduje, iż ciasno utrzymuje włosy, lecz nie powodując ich ściskania i nie stwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są subtelne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Produkowane są z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie posiadają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków podczas zdejmowania, czy też noszenia konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki powoduje, iż jest ona świetną ozdobą, nie tylko na włosach,też wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może służyć codziennie nawet przez ponad rok czasu.atuty gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie powoduje bólu; delikatna dla włosów, nie niszczy ich, nawet przy rutynowym użytkowaniu; nadaje sić do wszystkich rodzajów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
Invisibobble The Traceless Hair Ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet Silky Season 11,10 zł ZOBACZ marka Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – głównie za sprawą interesujących i równocześnie użytecznych gumek do włosów. Polki ekspresowo przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym odcieniu. Coraz więcej sklepów ma w swojej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest dodatkowo nasza perfumeria. Zapraszamy do zaznajomienia się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej ergonomicznej kobiecie. proponujemy gumki do włosów Invisibobble w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to typu urody, kierując się kolorem oczu oraz włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w kolorze błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy też rzadziej spotykane odcienie, w tym odcień łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w funkcjonalnych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w unikalnej budowie – towar ma formę sprężyny, która samoczynnie dopasowuje się do włosów. dzięki temu można zapewnić sobie konkretny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia nawet najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich rozciągliwość, która gwarantuje im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, że są one wyjątkowo wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. niewątpliwie każda kobieta doceni ich poręcznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych artykułów firmy Invisibobble proponujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się nieprzeciętnym pomysłem na prezent. nakłaniamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ niejednokrotnie dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, że każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
the traceless hair ring gumka do włosów 1 szt dla kobiet pink heroes marki Invisibobble 11,31 zł ZOBACZ marka Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – głównie za sprawą atrakcyjnych i równocześnie poręcznych gumek do włosów. Polki momentalnie przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym kolorze. Coraz więcej sklepów ma w swojej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest także nasza perfumeria. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej funkcjonalnej kobiecie. oferujemy gumki do włosów Invisibobble w różnorodnych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to rodzaju urody, kierując się kolorem oczu, a także włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w kolorze błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy dodatkowo rzadziej spotykane odcienie, w tym odcień łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w ergonomicznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w specyficznej budowie – produkt posiada formę sprężyny, która samoczynnie dostosowuje się do włosów. dzięki czemu można zapewnić sobie potężny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia nawet najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich elastyczność, która gwarantuje im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się równocześnie w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one wyjątkowo wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swej roli. z całą pewnością każda kobieta doceni ich ergonomicznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych produktów producenta Invisibobble oferujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent. namawiamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ niejednokrotnie dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, iż każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble Hair Ring 3szt W Gumka do włosów Red (4260285370670) 11,39 zł ZOBACZ Invisibobble to nowoczesna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest bardzo trwała i estetyczna, świetna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza w trakcie użytkowania klasycznych gumek. Może być noszona również jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa kompozycja gumki powoduje, że ciasno utrzymuje włosy, lecz nie wywołując ich ściskania i nie stwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji klasycznych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są delikatne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wykonane są z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie mają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków w trakcie zdejmowania, czy także noszenia tradycyjnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona poprzez cały dzień nie sprawia dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki powoduje, iż jest ona nieprzeciętną ozdobą, nie tylko na włosach,również wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może słzastosować codziennie nawet poprzez ponad rok czasu.zalety gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie sprawia bólu; finezyjna dla włosów, nie niszczy ich, choćby przy codziennym stosowaniu; nadaje sić do wszelkich typów włosów; może słwykorzystać jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
power hair ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet pinking of you marki Invisibobble 12,94 zł ZOBACZ firma Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – typowo za sprawą ciekawych i jednocześnie użytecznych gumek do włosów. Polki ekspresowo przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym kolorze. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest jeszcze nasza perfumeria. Zapraszamy do poznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej ergonomicznej kobiecie. Oferujemy gumki do włosów Invisibobble w najróżniejszych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to typu urody, kierując się kolorem oczu oraz włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w odcieniu błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy ponadto rzadziej spotykane kolory, w tym kolor łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w funkcjonalnych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w oryginalnej budowie – towar ma formę sprężyny, która samoczynnie dopasowuje się do włosów. Dzięki temu można zapewnić sobie mocny uścisk,jednocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia choćby najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich sprężystość, która zagwarantuje im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one bardzo wytrzymałe, dlatego poprzez dłuższy czas będą sprawdzać się w swej roli. Bez wątpienia każda kobieta doceni ich funkcjonalnych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych produktów producenta Invisibobble proponujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się wyśmienitym pomysłem na podarek. Namawiamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ nieraz dodajemy świeże produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, iż każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble the traceless hair ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet pinking of you 11,11 zł ZOBACZ firma Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – zwykle za sprawą atrakcyjnych i jednocześnie praktycznych gumek do włosów. Polki momentalnie przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym odcieniu. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest ponadto nasza perfumeria. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej praktycznej kobiecie. Proponujemy gumki do włosów Invisibobble w różnych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to typu urody, kierując się kolorem oczu oraz włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w odcieniu błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy również rzadziej spotykane barwy, w tym odcień łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w funkcjonalnych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w oryginalnej budowie – produkt posiada formę sprężyny, która automatycznie dopasowuje się do włosów. Dzięki czemu można zapewnić sobie mocny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia choćby najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich rozciągliwość, która zagwarantuje im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się równocześnie w przypadku rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one szczególnie wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. Niewątpliwie każda kobieta doceni ich ergonomicznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych produktów firmy Invisibobble oferujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się doskonałym pomysłem na prezent. Namawiamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ niejednokrotnie dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, że każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble The Traceless Hair Ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet Something Blue (4260285373084) 11 zł ZOBACZ marka Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – najczęściej za sprawą interesujących i równocześnie poręcznych gumek do włosów. Polki szybko przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym odcieniu. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest ponadto nasza perfumeria. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej poręcznej kobiecie. proponujemy gumki do włosów Invisibobble w przeróżnych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to rodzaju urody, kierując się kolorem oczu, a także włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w odcieniu błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy też rzadziej spotykane kolory, w tym odcień łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w praktycznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w oryginalnej budowie – towar ma formę sprężyny, która automatycznie dostosowuje się do włosów. dzięki czemu można zapewnić sobie potężny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia choćby najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich elastyczność, która zapewnia im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, że są one wyjątkowo wytrzymałe, dlatego poprzez dłuższy czas będą sprawdzać się w swej roli. na pewno każda kobieta doceni ich poręcznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych produktów producenta Invisibobble oferujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się rewelacyjnym pomysłem na prezent. nakłaniamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ nieraz dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, iż każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble power hair ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet something blue (4260285373251) 13,35 zł ZOBACZ marka Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – z zasady za sprawą ciekawych i jednocześnie ergonomicznych gumek do włosów. Polki ekspresowo przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym odcieniu. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest w dodatku nasza perfumeria. Zapraszamy do poznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej poręcznej kobiecie. Oferujemy gumki do włosów Invisibobble w rozmaitych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to rodzaju urody, kierując się kolorem oczu, a także włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w kolorze błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy też rzadziej spotykane odcienie, w tym kolor łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w praktycznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w niepowtarzalnej budowie – artykuł ma formę sprężyny, która automatycznie dostosowuje się do włosów. Dzięki temu można zapewnić sobie mocny uścisk,jednocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia nawet najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich elastyczność, która zapewnia im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one nad wyraz wytrzymałe, dlatego poprzez dłuższy czas będą sprawdzać się w swej roli. Bez wątpienia każda kobieta doceni ich ergonomicznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych artykułów marki Invisibobble oferujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się rewelacyjnym pomysłem na podarek. Namawiamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ często dodajemy świeże produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, że każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble the traceless hair ring gumka do włosów 3 szt dla kobiet forbidden fruit (4260285373459) 10,99 zł ZOBACZ producent Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – typowo za sprawą atrakcyjnych i równocześnie użytecznych gumek do włosów. Polki błyskawicznie przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym kolorze. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest na dodatek nasza perfumeria. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej praktycznej kobiecie. oferujemy gumki do włosów Invisibobble w przeróżnych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to typu urody, kierując się kolorem oczu, a także włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w odcieniu błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy na dodatek rzadziej spotykane odcienie, w tym kolor łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w użytecznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w specyficznej budowie – towar posiada formę sprężyny, która automatycznie dostosowuje się do włosów. dzięki temu można zapewnić sobie mocny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia nawet najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich sprężystość, która zapewnia im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się równocześnie w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one szczególnie wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. niewątpliwie każda kobieta doceni ich funkcjonalnych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych artykułów marki Invisibobble oferujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się perfekcyjnym pomysłem na prezent. nakłaniamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ często dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, że każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble Traceless hair ring submarine yellow gumki do włosów 3szt - (4260285370694) 10,89 zł ZOBACZ firma Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – zwykle za sprawą interesujących i równocześnie funkcjonalnych gumek do włosów. Polki szybko przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym kolorze. Coraz więcej sklepów ma w swojej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest też nasza perfumeria. Zapraszamy do poznania się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej poręcznej kobiecie. oferujemy gumki do włosów Invisibobble w przeróżnych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to rodzaju urody, kierując się kolorem oczu i włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w odcieniu błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy dodatkowo rzadziej spotykane barwy, w tym odcień łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w ergonomicznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w specyficznej budowie – towar posiada formę sprężyny, która samoczynnie dostosowuje się do włosów. dzięki temu można zapewnić sobie solidny uścisk,jednocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia nawet najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich rozciągliwość, która gwarantuje im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w sytuacji rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, że są one wyjątkowo wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swojej roli. z całą pewnością każda kobieta doceni ich użytecznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych artykułów firmy Invisibobble proponujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się nadzwyczajnym pomysłem na podarek. nakłaniamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ niejednokrotnie dodajemy nowe produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, iż każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Invisibobble gumka do włosów 1 sztuka różowa - candy pink 10,49 zł ZOBACZ Invisibobble to innowacyjna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest szczególnie trwała i estetyczna, genialna do każdego typu włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza podczas używania tradycyjnych gumek. Może być noszona także jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od klasycznej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa kompozycja gumki sprawia, iż ciasno utrzymuje włosy, jednak nie powodując ich ściskania i nie wytwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji tradycyjnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są finezyjne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wytworzone są z delikatnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie mają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków podczas zdejmowania, czy też noszenia konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki powoduje, iż jest ona idealną ozdobą, nie tylko na włosach,jeszcze wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może słzastosować codziennie nawet przez ponad rok czasu.atuty gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie sprawia bólu; finezyjna dla włosów, nie niszczy ich, nawet przy rutynowym używaniu; nadaje sić do wszystkich wariantów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
Invisibobble Innowacyjna gumka do włosów: biała 3 szt. (4260285370700) 11,29 zł ZOBACZ Invisibobble to innowacyjna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest wyjątkowo trwała i estetyczna, znakomita do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie powoduje bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza podczas wykorzystywania tradycyjnych gumek. Może być noszona w dodatku jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od tradycyjnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa budowa gumki sprawia, iż ciasno utrzymuje włosy, chociaż nie wywołując ich ściskania i nie wytwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w sytuacji konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są finezyjne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Produkowane są z finezyjnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie mają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków podczas zdejmowania, czy również noszenia klasycznych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona poprzez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki sprawia, iż jest ona idealną ozdobą, nie tylko na włosach,w dodatku wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może słzastosować codziennie choćby poprzez ponad rok czasu.atuty gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie sprawia bólu; subtelna dla włosów, nie niszczy ich, nawet przy codziennym wykorzystywaniu; nadaje sić do wszelkich wariantów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
Invisibobble hair ring 3szt w gumka do włosów blue (4260285370663) 11,32 zł ZOBACZ Invisibobble to innowacyjna gumka do włosów, która ich nie ciągnie i nie wyrywa. Jest szczególnie trwała i estetyczna, idealna do każdego rodzaju włosów. Nie ściska włosów ciasno, dzićki czemu nie sprawia bólu tuż przy skórze głowy, co czćsto sić zdarza w trakcie używania tradycyjnych gumek. Może być noszona w dodatku jako bransoletka.Pomysł stworzenia gumki Invisibobble powstał w oparciu o budowć zwykłego przewodu od konwencjonalnej słuchawki telefonicznej. Sprćżynowa konstrukcja gumki sprawia, że ciasno utrzymuje włosy, aczkolwiek nie powodując ich ściskania i nie wytwarzając widocznych śladów, tak jak to bywa w przypadku konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki tej własności gumki Invisibobble są finezyjne dla struktury włosów i nie niszczą ich. Wyprodukowane są z subtelnego tworzywa, wodoodpornego i wytrzymałego. Nie posiadają metalowych złączeń, które bywają przyczyną wyrywania i ciągnićcia kosmyków w trakcie zdejmowania, czy także noszenia konwencjonalnych gumek do włosów. Dzićki temu noszenie końskiego ogona przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu dla skóry i bólu.Oryginalny design gumki sprawia, iż jest ona nadzwyczajną ozdobą, nie tylko na włosach,jeszcze wokół nadgarstka. Jedna gumka Invisibobble może służyć codziennie nawet poprzez ponad rok czasu.zalety gumki do włosów Invisibobble: nie pozostawia śladów po noszeniu na włosach; nie powoduje bólu; finezyjna dla włosów, nie niszczy ich, choćby przy powszednim użytkowaniu; nadaje sić do wszelkich typów włosów; może służyć jako bransoletka na rćkć; wodoodporna i wytrzymała.Opakowanie: 3 sztuki
 • Producent Invisibobble
gumki do włosów lucky fountain 3 szt marki Invisibobble 10,37 zł ZOBACZ marka Invisibobble staje się coraz popularniejsza na polskim rynku – najczęściej za sprawą atrakcyjnych i jednocześnie ergonomicznych gumek do włosów. Polki ekspresowo przekonały się do ich funkcjonalności, wybierając dla siebie akcesoria w ulubionym kolorze. Coraz więcej sklepów ma w swej ofercie gumki Invisibobble, czego dowodem jest jeszcze nasza perfumeria. Zapraszamy do zaznajomienia się z aktualnym asortymentem, który przypadnie do gustu każdej funkcjonalnej kobiecie. oferujemy gumki do włosów Invisibobble w zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych. Warto dobrać akcesoria to rodzaju urody, kierując się kolorem oczu i włosów. Za pośrednictwem naszego sklepu można zamówić produkty utrzymane w kolorze błękitu, bieli, brązu, czerni, różu czy czerwieni. Udostępniamy ponadto rzadziej spotykane odcienie, w tym kolor łososiowy czy bordowy. Gumki są sprzedawane w praktycznych trójpakach. Tajemnica ich funkcjonalności tkwi w unikalnej budowie – towar posiada formę sprężyny, która samoczynnie dostosowuje się do włosów. dzięki temu można zapewnić sobie solidny uścisk,równocześnie bez zbędnego obciążania struktury włosa – sprężynowa budowa nie pozostawia choćby najmniejszych śladów. Na szczególną uwagę zasługuje ich rozciągliwość, która zapewnia im uniwersalny charakter. Gumki od Invisibobble sprawdzą się zarówno w przypadku rzadszych, jak i gęstych włosów, pomagając w uzyskaniu satysfakcjonującej fryzury. Warto dodać, iż są one niezwykle wytrzymałe, dlatego przez dłuższy czas będą sprawdzać się w swej roli. niewątpliwie każda kobieta doceni ich ergonomicznych charakter, bez względu na aktualną długość włosów. Oprócz pojedynczych towarów firmy Invisibobble proponujemy także zestawy z akcesoriami do włosów, które mogą okazać się wspaniałym pomysłem na podarunek. namawiamy do regularnych odwiedzin naszego sklepu, ponieważ niejednokrotnie dodajemy świeże produkty właśnie z tego działu. Mamy nadzieję, że każda pani będzie usatysfakcjonowana naszą aktualną ofertą, wybierając dla siebie gumki w ulubionej kolorystyce.
 • Producent Invisibobble
Gumki do włosów
5 (100%) 1 vote