Grzejniki

 

 

Nowości:

GRZEJNIK PŁYTOWY PŁASKI DECORAD PLAN VK 600x1000 [1779W] Podłączenie Uniwersalne: Dolne Prawe lub boczne 459 zł ZOBACZ Termopan Decorad Plan z płaską płytą unikatowy, gustowny i unikalny tak można opisać grzejnik Termopan Decorad Plan. Elegancję oraz niezwykleść grzejnik zawdzięcza płaskiej płycie czołowej, która w odróżnieniu od innych przystępnych modeli na rynku, nie przykrywa jedynie frontowej części,również boki grzejnika. Główne mocne strony grzejnika: Łatwy w czyszczeniu dzięki opływowym kształtom i płaskiej płycie czołowejprzychylny dla dzieci. Płaska płyta czołowa ma niższą temperaturę co zapobiega ryzyku poparzeńŁatwość w przypasowaniu grzejnika do zasilania bocznegoGrzejnik występuje w subtelnym kolorze białym RAL 9010, dzięki temu stanowi jedynie subtelny dodatek do nowoczesnego wnętrza. Podstawowe informacje: Wysokość: 600 mmSzerokość: 1000 mmGłębokość: 104 mmMoc (przy 75/65/20): 1779 WPodłączenie: DolneCiśnienie robocze: 10 bar przystępne rodzaje podłączeń: Grzejnik ma możliwość uniwersalnego podłączenia jednocześnie z dołu jak i boku. Na stanie magazynowym dostępne ostatnie sztuki z podłączeniem dolnym z lewej strony. Zakup osiągalny jedynie po wcześniejszym kontakcie mailowym lub telefonicznym. Grzejniki z podłączeniem dolnym prawym mogą być jeszcze zastosowane do podejścia bocznego. Zakres dostawy: Fabryczne, wysokiej jakości opakowanie producenta z zabezpieczonymi bokami i tekturą falistą chroniącą przed uszkodzeniem płyty czołowejkomplet mocowań grzejnika, odpowietrznik, 3 szt. Korków 1/2", kołki do mocowania na ścianie, wkładka termostatyczna Danfoss RA-NWkładka RA-N firmy Danfoss jest dołączana do podstawowego wyposażenia grzejnika. Nie jest ona fabrycznie wkręcona. Instrukcja montażu przystępna jest w zakładce "dane techniczne", poniżej krótka instrukcja.Widok grzejnika z zamontowaną wkładką. Jakość gwarantowana: Każdy z wyprodukowanych grzejników posiada swój jednostkowy numer seryjny przymocowany od spodu grzejnika. Daje to pewność i możliwość sprawdzenia: partii materiału, daty wykonania jak też osoby która testowała dany grzejnik w fabryce.firma grzejnika - producent Termopan posiada liczne dokumenty oraz dopuszczenia wymagane w Polsce i Krajach Unii Europejskiej
  • Producent Termopan
  • Rodzaj płytowy
  • Moc 1779
Grzejnik płytowy PURMO Compact C11 600x3000 3054 W Model: C11 515 zł ZOBACZ Grzejnik płytowy PURMO COMPACT C11Uniwersalny grzejnik płytowy, pasujący do wszelkich wnętrz.Podłączenie: boczne o rozstawie 550mm (z prawej lub lewej strony)wymiary: wysokość 600 x szerokość 3000 x głębokość 60 mmMoc przy parametrach instalacji 75/65/20*C: 3054 WKolor: biały RAL 9016, inne barwy z palety RAL na zamówienieGwarancja: 10 latPurmo Compact (C). Płytowe grzejniki stalowe z podłączeniem bocznym do instalacji hydraulicznej. Mają profilowane płyty cieplne oraz komponenty konwekcyjne. Stanowią znakomite i wszechstronne uzupełnienie domowego ogrzewania, w nowoczenych jak i tradycyjnych wnętrzach. Dzięki swej uniwersalnej formie znakomicie pasują do sypialni, saloniu, czy kuchni. Montaż możliwy jest równocześnie na ścianie jako grzejniki wiszące, a także na podłodze (na specjalnych stojakach) jako grzejniki stojące.Powierzchnie boczne grzejników Purmo obudowane są osłonami, natomiast powierzchnia górna przykryta jest osłoną typu grill. Oferujemy szeroką gamę wariantów, wymiarów i mocy modelu Purmo Compact, dopasować je do kazdego wnętrza.Grzejniki Purmo Compact wyposażone są w cztery boczne otwory przyłączeniowe w każdym narożniku grzejnika z gwintem wewnętrznym ½″, co zezwala na podłączenie boczne zarówno z prawej jak i z lewej strony. informacje techniczne:-Max. Ciśnienie robocze: 10 bar-Ciśnienie próbne: 13 bar -Temperatura maksymalna: 110 ºC -ilość przyłączy - boczne + dolne: 4 (Przyłącza: 4 x G ½ " boczne) -Podłączenie boczne: GW 1/2"-Podłączenie dolne: brak-Profilowana płyta przednia, zawieszenia w zestawie z grzejnikiem, osłony boczne, osłona górna.-Materiał: wysokiej jakości głęboko tłoczna blacha ze stali niskowęglowej walcowanej na zimno FeP0 1 wg PN-EN 10130 -Rozstaw pionowych kanałów wodnych: 33,3 mm -Akcesoria: zawieszenia, korek, odpowietrznik w komplecie z grzejnikiem.Pozostałe właściwości modelu Purmo Ventil Compact znajdują się w danych technicznych albo plikach do pobrania.
  • Producent Purmo
  • Rodzaj płytowy
  • Moc 3054

Planujesz wymienić grzejniki w pomieszczeniu? Sprawdź Naszą ofertę i wybierz kaloryfer który nie tylko ogrzeje ale także nada wnętrzu nowego stylu.

Grzejniki
5 (100%) 2 votes