Dzbanki filtrujące

 

 

Nowości:

Brita marella xl (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4006387081119) 59,90 zł ZOBACZ BRITA Marella XL Dzbanek do wody NIEBIESKI. 3,5 l + 3 wkłady MAXTRA+ progresywny dzbanek do wody Brita Marella XL, z wkładem oczyszczającym MAXTRA+, to połączenie sprawności, funkcjonalności i prostoty stosowania. Brita Marella XL to prosty i solidny dzbanek o pojemności 3,5 l. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszego systemu przefiltrowującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym zwiększył powierzchnię węgla dynamicznego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. w dodatku, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, efektywnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o minimalnych oczkach, zatrzymuje skażenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie odfiltrowanej wody, ulepszony smak, aromat i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed zniszczeniem z osadu i kamienia. technologia MAXTRA+ zapewnia miękką, nieprzeciętną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,praktyczna pokrywka z uchylną klapką, ułatwiająca napełnianie wodywygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach samoczynnych, z wyjątkiem pokrywki,pojemność dzbanka Marella 2,0 litra odfiltrowanej wody, pojemność całkowita: 3,5 litra Długość: 25,6 cm Szerokość: 14,7 cm Wysokość: 25,8 cm Opakowanie posiada dzbanek BRITA wraz z 3 wkładami MAXTRA+.
  • Producent Brita
Brita aluna xl (biały) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! 49,99 zł ZOBACZ BRITA Aluna XL Maxtra+ Dzbanek do wody BIAŁY. 3,5 l progresywny dzbanek do wody Brita Aluna XL, z wkładem oczyszczającym MAXTRA+, to połączenie efektywności, funkcjonalności i prostoty użytkowania. Brita Aluna XL to prosty i mocny dzbanek o obszerności 3,5 litra. rozmiary tego modelu zostały powiększone, żeby można było jednorazowo odfiltrować większą liczba wody. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego systemu filtrującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym rozszerzył powierzchnię węgla aktywnego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. dodatkowo, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, wydajnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o małych oczkach, zatrzymuje zanieczyszczenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie filtrowanej wody, lepszy smak, aromat i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed zniszczeniem z osadu i kamienia. technologia MAXTRA+ gwarantuje miękką, genialną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,wygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach automatycznych,Zdejmowana pokrywka ułatwiająca napełnianie. Długość: 15.5 cm Szerokość: 26.5 cm Wysokość: 27.5 cm Opakowanie mieści dzbanek BRITA wraz z filtrem MAXTRA+.
  • Producent Brita
Brita Marella XL (biały) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!, MARELLA XL MAXTRA PLUS BIAŁY 49,94 zł ZOBACZ BRITA Marella XL Dzbanek do wody BIAŁY. 3,5 l + 3 szt wkładów MAXTRA+ postępowy dzbanek do wody Brita Marella XL, z wkładem filtrującym MAXTRA+, to połączenie produktywności, funkcjonalności i prostoty użytkowania. Brita Marella XL to prosty i konkretny dzbanek o obszerności 3,5 l. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszego systemu odfiltrowującego wody MicroFlow MAXTRA+, w którym rozszerzył powierzchnię węgla aktywnego o 30%, jakość wody pitnej zostaje wzbogacona. dodatkowo, system MAXTRA+, ogranicza osadzanie się kamienia, redukuje cząsteczki chloru i metali ciężkich, sprawnie zmiękcza wodę. Filtr mechaniczny, w postaci siatki o niewiele znaczących oczkach, zatrzymuje skażenia pochodzące z rur wodociągowych. Posiłki i napoje przygotowywane na podstawie odfiltrowanej wody, lepszy smak, zapach i aromat, a urządzenia kuchenne zostają chronione przed uszkodzeniem z osadu i kamienia. technika MAXTRA+ gwarantuje miękką, świetną w smaku wodę,Wskaźnik BRITA Memo - elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu, przypominający o wymianie wkładu co 4 tygodnie,użyteczna pokrywka z uchylną klapką, usprawniająca napełnianie wodywygodny profilowany uchwyt,Dzbanek i lejek filtra można myć w zmywarkach samoczynnych, z wyjątkiem pokrywki,objętość dzbanka Marella 2,0 litra oczyszczanej wody, objętość całkowita: 3,5 litra Długość: 25,6 cm Szerokość: 14,7 cm Wysokość: 25,8 cm Opakowanie gromadzi dzbanek BRITA wraz z 3 wkładami MAXTRA+.
  • Producent Brita
Dzbanek marella mxplus xl biały + 4 wkłady 4006387094089 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Brita 86,30 zł ZOBACZ Pij wodę, na dodatek tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa ponadto pasuje do picia, jednak posiada kamień oraz substancje, które nie posiadają korzystnego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się użyteczny dzbanek odfiltrowujący marki BRITA, który nieprzeciętnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi za każdym razem będziesz mieć pod ręką świeżą, oczyszczaną wodę, która pasuje do picia oraz gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka ma uchylną klapkę, która istotnie usprawnia napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, żeby nalać wodę. Pokaźna objętość sprawia, że cała odfiltrowana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek albo całego czajnika. Użytkowanie oczyszczanej wody w czajniku sprawia mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym zapewnia czystą wodę bez zbędnych dodatków. Filtrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów albo wykorzystać do gotowania potraw. Prosta zamiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik podmiany wkładu filtrującego, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej podmiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Przez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się w dodatku wspaniale prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi i gustownemu kształtowi.
  • Producent BRITA
Dzbanek marella mxplus xl niebieski+4 wkłady 4006387094072 - odbiór w 2000 punktach - salony, paczkomaty, stacje orlen marki Brita 108 zł ZOBACZ Pij wodę, także tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa na dodatek nadaje się do picia, jednak gromadzi kamień, a także substancje, które nie mają korzystnego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się funkcjonalny dzbanek przefiltrowujący marki BRITA, który rewelacyjnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi zawsze będziesz posiadać pod ręką świeżą, filtrowaną wodę, która pasuje do picia, a także gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka posiada uchylną klapkę, która wyraźnie upraszcza napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, aby nalać wodę. Szeroka pojemność sprawia, iż cała oczyszczana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek lub całego czajnika. Stosowanie filtrowanej wody w czajniku powoduje mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym gwarantuje czystą wodę bez zbędnych dodatków. Przefiltrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów albo użyć do gotowania potraw. Prosta zamiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu filtrującego, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej wymiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Poprzez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się w dodatku rewelacyjnie prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi, a także wykwintnemu kształtowi.
  • Producent BRITA
Dzbanek alkalizujący wodę aquapro wes023-wh biały 2,5l + filtr w zestawie marki Wessper 84,94 zł ZOBACZ Dzbanek z jonizatorem alkaliczny na wodę 2,5L - BIAŁY - Wessper nad wyraz czysta woda? Wessper AquaPro Alkaline to dzbanek, do którego pozostały wyprodukowane specjalne filtry alkaliczne. Pierwsze w Polsce wkłady alkaliczne zapewniają najwyższą filtrację wody i usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy, a także jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie wody alkalicznej nabierają energiczniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na zawsze! Dzbanek jest zaprojektowany, aby zapewnić najwyższy komfort użytkowania. minimalistyczne wzornictwo powoduje,rewelacyjnie sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i innowacyjny. Co go eksponuje? JakośćZależy Ci na produkcie z najwyższej jakości materiałów? Wybierz więc dzbanek stworzony z takich materiałów, które są pozbawione BPA, są przeznaczone do kontaktu z żywnością i mają dokumenty jakości. Wybierz dzbanek ze wskaźnikiem zużycia filtra (manualnym i cyfrowym), który w odpowiednim czasie przypomni Ci o konieczności wymiany wkładu. Taki właśnie jest Wessper! Cyfrowy wskaźnik zużycia filtraIntuicyjny i nietrudny w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie podmiany wkładu filtracyjnego. Wybierz liczba osób, które korzystają z przefiltrowanej wody, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie wymiany - tydzień przed zużyciem na ekranie pokaże się symbol “X”, gdy ikonki zaczną migać należy wymienić wkład na nowy. EkologiaDbasz o środowisko? Zrób kolejny krok i zamiast codziennego kupowania kolejnej butelki wody wybierz dzbanek filtracyjny z wkładami podlegającymi recyklingowi. Co to daje? Ograniczasz produkcję odpadów - zużytych butelek po wodzie i sprawiasz,skażenie środowiska jest mniejsze. OszczędnośćCodzienne kupowanie butelki wody w przeliczeniu na 365 dni daje sporą sumę, którą możesz przeznaczyć na coś lepszego, jeśli zamiast butelki wody wybierzesz dzbanek filtracyjny Wessper. Oszczędność to ok. 60% rocznych wydatków dedykowanych na wodę. Wessper AquaPro Alkaline - 7 warstw filtracji Siatka oczyszczająca - Zatrzymuje większe skażenia, takie jak: rdza, piasek, osad. Węgiel intensywny - W procesie absorpcji i redukcji katalitycznej eliminuje pestycydy, herbicydy, chlor, radon, mangan, detergenty. Żywica jonowymienna - usuwa nadmiar jonów magnezu i wapnia oraz udoskonala smak wody. Kulki ceramiczne - ograniczają poziom ORP o 300 - 350 mv, wywołując, iż woda staje się genialnym przeciwutleniaczem eliminującym wolne rodniki. Kulki ceramiczne - Podnoszą poziom pH wody, sprawiając, iż nabiera prozdrowotnych parametry. Kulki mineralne - Stopniowo uwalniają minerały niezbędne do funkcjonowania organizmu powodując, iż woda nabiera atrybuty izotonicznych. Gaza - Zatrzymuje zanieczyszczenia wewnątrz filtra. Specyfikacja Kolor: Biały Długość: 22 cm Szerokość: 10,5 cm Wysokość: 27 cm objętość dzbanka/lejka: 2.5 / 0.8 l Żywotność wkładu filtracyjnego: 300 l Materiał dzbanka: ABS Materiał rączki, pokrywki, lejka: ABS Materiał obudowy wkładu filtracyjnego: PP Opakowanie: Pudełko kartonowe Jednostka: Sztuka liczba sztuk: 1 Waga: 895 g Producent: Wessper Gwarancja: 12 miesiące Posiada: Wskaźnik cyfrowy i manualny prezentujący zużycie wkładu filtracyjnego Skład wkładu filtracyjnego: Węgiel intensywny, żywica jonowymienna, kulki ceramiczne, kulki mineralne, siatka oczyszczająca, gaza W opakowaniu: Dzbanek AquaPro Alkaline 2,5l + filtr AquaPro Alkaline + instrukcja obsługi
  • Producent wessper
Brita Marella Cool (biały) + 3 wkłady - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4006387081195) 89,80 zł ZOBACZ Pij wodę, jeszcze tą z kranuCodziennie powinniśmy nawadniać swój organizm odpowiednią ilością płynów, w tym wody. Woda kranowa na dodatek pasuje do picia, jednak mieści kamień, a także substancje, które nie posiadają dobrego wpływu na nasz organizm. Dlatego również polecamy zaopatrzyć się użyteczny dzbanek przefiltrowujący producenta BRITA, który nadzwyczajnie oczyszcza wodę kranową. Dzięki temu dzbankowi zawsze będziesz mieć pod ręką świeżą, filtrowaną wodę, która pasuje do picia oraz gotowania. Łatwe napełnianiePokrywa dzbanka posiada uchylną klapkę, która istotnie upraszcza napełnianie dzbanka. Już nie musisz zdejmować całej pokrywy, żeby nalać wodę. Wielka pojemność powoduje, że cała filtrowana woda wystarczy na zalanie kilku szklanek albo całego czajnika. Używanie przefiltrowanej wody w czajniku powoduje mniejsze osadzanie się kamienia, a tym samym zagwarantuje czystą wodę bez zbędnych dodatków. Przefiltrowaną wodę możesz pić na co dzień w celu uzupełnienia płynów lub użyć do gotowania potraw. Prosta wymiana filtraDzbanek Marella pozostał wyekwipowany w elektroniczny wskaźnik zamiany wkładu odfiltrowującego, dzięki temu za każdym razem będziesz wiedzieć, kiedy należy wymienić wkład. Nie musisz zapisywać daty ostatniej zamiany, ponieważ wskaźnik odlicza czas i po około 4 tygodniach upomina się o zmianę. Poprzez cały czas możesz delektować się czystą, świeżą wodą. Dzbanek będzie się jeszcze nieprzeciętnie prezentował na kuchennym blacie, dzięki transparentnemu pojemnikowi i szykownemu kształtowi.
  • Producent Brita
Aquaphor Dzbanek filtrujący amethyst 2,8 l czerwony + 1 wkład b100-25 maxfor (4744131010496) 47,99 zł ZOBACZ Dzbanek odfiltrowujący Aquaphor Amethyst 2.8l + wkład B100-25 Maxfor GRATIS Kolor: wiśniowy Wyjątkowo lubiany dzbanek filtrujący o obszerności 2,8 l, wyposażony w żebrowaną pokrywkę umożliwiającą nalewanie wody bez konieczności jej zdejmowania, a także mechaniczny wskaźnik zużycia wkładu, który ułatwia codzienne korzystanie z dzbanka i przypomina o konieczności terminowej podmiany wkładów. Uniwersalny wymienny wkład odfiltrowujący B25 Maxfor skutecznie eliminuje z wody wodociągowej wszelkie krzywdzące zanieczyszczenia, takie jak: związki naturalne, żelazo, ołów i chlor, usuwa osady i nieprzyjemny zapach. Wszystkie komponenty dzbanka zostały wytworzone z wysokiej jakości bezpiecznych tworzyw BPA free. mocne strony dzbanków filtrujących Smaczne napoje klarownie czysta woda pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń. Ulubione napoje zyskają wyjątkowy smak i aromat, a na powierzchni ulubionych napojów nie utworzy się oleisty nalot. Łatwy i wygodny w użyciu stosowanie dzbanków przefiltrowujących jest intuicyjne i wyjątkowo proste. Starczy napełnić dzbanek wodą z kranu i przepuść poprzez wkład odfiltrowujący. Podmiana wkładu odfiltrowującego zajmuje zaledwie kilka minut. Głębia smaku w kropli wody Każda kropla wody jest precyzyjnie oczyszczona poprzez wkład oczyszczający, znajdujący się w dzbanku. Jednorazowa filtracja dostarcza od 6 do 8 szklanek doskonale czystej wody. Bezpieczny i organiczny Dzbanki oczyszczające wykonane są z wysokiej jakości tworzyw (BPA free). Dzięki korzystaniu z dzbanków filtrujących zamiast wody butelkowanej maleje ilość odpadów z materiałów nienaturalnych. informacje o produkcie: pojemność dzbanka: 2.8 l pojemność wody filtrowanej: 1.5 l szybkość filtracji: do 3 min wariant pokrywki: otwierana żebrowana Wymienny wkład odfiltrowujący: B25 Maxfor efektywność wkładu: 200 l zamiana wkładu przefiltrowującego: co 2 miesiące (w zależności od jakości wody) Wskaźnik zużycia wkładu: mechaniczny Usuwane skażenia Wkłady odfiltrowujące widocznie obniżają ilość najszczególniej destrukcyjnych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej. Należą do nich: - twardość wody (kamień i żółty osad); - osad, taki jak: rdza, piasek, szlam; - chlor, chloroform i inne związki chloru naturalnego; - metale ciężkie: żelazo, ołów, rtęć, miedź; - produkty ropopochodne; - fenole Zalecenia do użytkowania Uniwersalny wymienny wkład odfiltrowujący B100-25 Maxfor dedykowany do oczyszczania wody wodociągowej. Produktywnie likwiduje z wody zanieczyszczenia mechaniczne, aktywny chlor, substancje naturalne i metale ciężkie. Asygnowany jest do wody o średnim stopniu twardości (do 200 mg/l). Przed rozpoczęciem korzystania z dzbanka i przy każdej wymianie wkładu, należy umyć dzbanek, pokrywkę i lejek ciepłą wodą z delikatnym detergentem. Pokrywki ze wskaźnikiem zużycia wkładu nie wolno myć w zmywarce. Należy korzystać tylko ze świeżo odfiltrowanej wody. W sytuacji nie korzystania z filtra przez dłuższy czas, należy dwukrotnie odfiltrować wodę i ją wylać. sprawdź prezentację dzbanka Amethyst certyfikaty AQUAPHOR współpracuje z najkorzystniejszymi międzynarodowymi dostawcami (np. BASF, John Guest, Mitsubishi, Purolite). Dział badawczy analizuje każdą partię zakupionych tworzyw i stale pilnuje jakość towaru. AQUAPHOR podlega corocznej certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001, a nasze filtry mają certyfikaty NSF, LGA i atest PZH
  • Producent AQUAPHOR

Wybierz swój dzbanek filtrujących i zadbaj o zdrowie swoje oraz domowników. Najwyższej jakości dzbanki wraz z filtrem.

Dzbanki filtrujące
5 (100%) 1 vote