Deski kuchenne

 

 

Nowości:

Typhoon - WSPS Deska ze szkła hartowanego marmur 38 zł ZOBACZ Współczesne trendy stawiają na designerskie wnętrza, które łączą unikatowy styl, prostotę i funkcjonalność. Sprostać temu postanowiła producent Typhoon. Stworzyła unikatową linię WSPS. To niezwykłe deski, które służą zarówno do krojenia, jak i serwowania zimnych i ciepłych dań. Deski pełnią na dodatek funkcję podstawek pod gorące naczynia. Deska ze szkła hartowanego WSPS to sugestia dla miłośników ergonomicznych, a także stylowych gadżetów. Unikatowego charakteru dodaje desce jej wykonanie – wytworzona jest z trwałego szkła hartowanego z motywem marmuru. Szkło zapewnia wytrzymałość na zarysowania, pęknięcia i temperaturę do 180°C. Podczas stosowania nie musisz martwić się o przesuwanie deski – wyposażona jest w silikonowe nóżki przeciwpoślizgowe. Zapewniają one wygodę i bezpieczeństwo w trakcie krojenia i serwowania dań. Dzięki motywowi marmuru połączonemu ze szkłem przekazane przystawki, owoce, a także warzywa wyglądają jak przysmaki serwowane w najlepszej restauracji! Ciepłe barwy, subtelne kształty i progresywność połączona z klasyką - takie są produkty Typhoon. Producent jest wspaniałą propozycją dla entuzjastów świeżości i elegancji, które nieprzeciętnie wkomponują się w każde kuchenne wnętrze. Nieszablonowe pojemniki do przechowywania żywności, chlebaki i nieszablonowe deski do krojenia wytwarzane ze szkła hartowanego - Typhoon stawia na funkcjonalność, wysmakowany styl i oryginalny design.atrybuty: - wymiary: 40 x 30 cm- wysokość deski: 1 cm- materiał: trwałe szkło hartowane- należy myć ręcznieJesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Typhoon w Polsce. Kupując w naszym sklepie, posiadają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Nie musisz się też martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl
  • Producent Typhoon
ERGONOMIC Solid Surface Deska do Krojenia Biała Mood Daisy, SOLSURWH 169 zł ZOBACZ Ergonomic Solid Surface - Biała Mood Daisy 1 x Deska Solid Surface Białarozmiary: 39cm x 23cm x 1,2cm waga: 1,6kg gwarancja: 10 lat Deska kuchenna Solid Surface firmy Ergonomic to propozycja do postępowych wnętrz. Wykonana jest z płyty mineralno-akrylowej DuPont® Basic Surfaces w kolorze białym.Materiał, opracowany przez amerykańskich inżynierów, charakteryzuje się łatwością naprawy (np. Zarysowań), nieporowatością, higienicznością, nietoksycznością, trudno nasiąka i nie jest łatwopalny. Na dodatek, nie sprzyja rozwojowi bakterii i pleśni.Deska ma postępowy kształt i pasuje do różnorodnych artykułów - można używać obu jej stron. Jedna może posłwykorzystać do krojenia, a druga np. Do serwowania serów czy owoców.Trwała i przyjazna ostrzom noży, nie zajmuje też dużo miejsca w przechowywaniu - jej grubość to tylko 1,2 cm. Jest także przychylna dla środowiska, dzięki wykonaniu z odnawialnego materiału.przeznaczona do mycia ręcznego.Czyszczenie i konserwacja:- czyszczenie deski Solid Surface: zmywak kuchenny + mleczko rodzaju cif => polerujemy do zanikania rys i niedoczyszczonych przebarwień. Skutkiem jest to, iż deska wygląda jak nowa.- pielęgnacja deski Solid Surface: po dokładnym wyczyszczeniu deski aplikujemy preparat rodzaju oliwa, olej, pronto z woskiem. Nadaje to świetnego połysku, a także sprawia, iż deska jest bardziej wytrzymała na zarysowania i wszelkie zabrudzenia- marka nie zaleca, żeby na deski odkładać gorące naczyniaLink do ulotki DuPonta: http://www.dupont.pl/content/dam/assets/products-and-services/construction-materials/surface-design-materials_plpl/brands/corian-solid-surfaces/documentation/DuPont-Corian-Use-and-Care.pdf """
  • Producent Ergonomic
solid surface deska do krojenia beżowa snail marki Ergonomic 169 zł ZOBACZ Ergonomic Solid Surface - Beżowa Snail 1 x Deska Solid Surface Beżowarozmiary: 39cm x 23cm x 1,2cm waga: 1,6kg gwarancja: 10 lat Deska kuchenna Solid Surface marki Ergonomic to propozycja do nowoczesnych wnętrz. Tworzona jest z płyty mineralno-akrylowej DuPont® Basic Surfaces w kolorze beżowym.Materiał, opracowany przez amerykańskich inżynierów, cechuje się łatwością naprawy (np. Zarysowań), nieporowatością, higienicznością, nietoksycznością, trudno nasiąka i nie jest łatwopalny. Ponadto, nie sprzyja rozwojowi bakterii i pleśni.Deska ma progresywny zarys i pasuje do różnych artykułów - można używać obu jej stron. Jedna może posłzastosować do krojenia, a druga np. Do serwowania serów czy owoców.Trwała i przychylna ostrzom noży, nie zajmuje również mnóstwo miejsca w przechowywaniu - jej grubość to tylko 1,2 cm. Jest też przychylna dla środowiska, dzięki wykonaniu z odnawialnego materiału.asygnowana do mycia ręcznego.Czyszczenie i konserwacja:- czyszczenie deski Solid Surface: zmywak kuchenny + mleczko rodzaju cif => polerujemy do zanikania rys i niedoczyszczonych przebarwień. Wynikiem jest to, że deska wygląda jak nowa.- pielęgnacja deski Solid Surface: po precyzyjnym wyczyszczeniu deski aplikujemy preparat rodzaju oliwa, olej, pronto z woskiem. Nadaje to wspaniałego połysku oraz sprawia, że deska jest bardziej wytrzymała na zarysowania i wszelkie zabrudzenia- producent nie zaleca, żeby na deski odkładać gorące naczyniaLink do ulotki DuPonta: http://www.dupont.pl/content/dam/assets/products-and-services/construction-materials/surface-design-materials_plpl/brands/corian-solid-surfaces/documentation/DuPont-Corian-Use-and-Care.pdf """
  • Producent Ergonomic
Deski kuchenne
5 (100%) 1 vote