Brytfanny

 

 

Nowości:

SILIT VITALIANO ROSSO Garnek/ Brytfanna 5,9 l BEZ NIKLU 749 zł ZOBACZ Silit Vitaliano 28cm patelnia do serwowania z pokrywą 5,9l kolekcja Vitaliano śródziemnomorskim designem, który nadaje się do wszelkich kuchni. Dzięki wysokiemu połyskowi i głębokiemu kolorowi wygląda niezwykle elegancko. Patelnie Vitaliano są przystosowane do przygotowania jedzenia w wysokich temperaturach. Są świetne do podsmażania mięsa i przygotowania dań smażonych i chrupiących. Stalowa wkładka umożliwia zdrowe gotowanie na parze. Nadzwyczaj grube dno gwarantuje doskonałe efekty smażenia. Korpusy patelni są tworzone z jednego kawałka stali, dlatego także ciepło rozchodzi się równomiernie i szybko. Mogą być rozgrzane nawet do 500 °C. Specyficzny materiał Silargan®długo utrzymuje ciepło, w ten sposób oszczędza cenną energię i czas. Jednocześnie nie należy się obawiać oparów podczas rozgrzewania patelni do ponad 250 °C, została wyprodukowana bez PTFE. Patelnie do serwowania są wyekwipowane w masywne ucha z odlewanej stali rdzoodpornej, dlatego można ich używać do zapiekania w piekarniku. Dzięki gładkiej powierzchni łatwo je czyścić, są przypasowane do mycia w zmywarce. Dostępne w kolorach waniliowym, brązowym, czarnym i specjalnym czerwonym Vitaliano, który się znacznie zmienia. W ciemniejszym pomieszczeniu i przy nienaturalnym oświetleniu jest ciemny, natomiast w świetle dziennym jest jasnoczerwony. Patelnie do serwowania Vitaliano opis: Z Silargan® nie mieści niklu - nadzwyczajny dla alergikówwysokość: 10,6cmkolor: Nero - czarnyMateriał jest nadzwyczaj twardy, oporny na zarysowania, arcytrudnie gładkiKorpus patelni wytrzymuje temperatury nawet do 500 °CBrzegi do wygodnego odlewania bez rozlewaniaWewnętrzna podziałkaUcha z odlewanej stali rdzoodpornej, przypasowane do zapiekania w piekarniku do temperatury 300 °CPokrywka wyprodukowana z żaroodpornego szkła, stosowna do piekarnika do temperatury 180 °CMożna myć w zmywarceprzystosowana do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych
  • Producent Silit
Silit - brytfanna owalna 8,1 l professional (4004633186908) 895 zł ZOBACZ Silit Brytfanna Owalna Professional Black 8,1l Made in Germany 36 x 25,5 x 20 cm Brytfanna Owalna Professional marki Silit wykonana została z silarganu materiału opornego na zarysowania i zadrapania, wolnego od niklu, dzięki czemu nieprzeciętnie nadaje się dla osób z alergiami. Naczynie można stosować na wszelkich rodzajach kuchni w tym na indukcyjnych, posiada szklaną pokrywę, która umożliwia podgląd pieczonych potraw. Brytfanna stworzona jest z jednego elementu (bez spoin), nad wyraz konkretny stalowy rdzeń, który prędko przewodzi ciepło i długo je utrzymuje. Naczynie do pieczenia wytwarzane z Silargan® Niezniszczalne, oporne na cięcie i zarysowania. Najlepsze parametry pieczenia dzięki ciemnej powierzchni, nawet w wysokich temperaturach. Ze względu na konkretny, wyjątkowo wytrzymały rdzeń stalowy ciepło jest trafnie przechowywane i rozprowadzane. Garnki Silargan® - przełomowe i unikatowe. Dzięki nowoczesnemu technologicznie ceramicznemu Silargan® marka Silit dokonała ogromnego postępu w opracowywaniu naczyń kuchennych. Silargan jest super twardy, oporny na zarysowania i zarysowania, nietrudny w czyszczeniu, nie zawiera niklu, nadzwyczajny do alergii i antybakteryjnych. Gwarantuje to,pasuje do wszystkich źródeł ciepła. Dzięki wyjątkowo konkretnemu, mocnemu i stalowemu rdzeniu naczynia Silargan® są także wspaniałe do nowoczesnego gotowania indukcyjnego. Kochaj swoje zdrowie - Silargan® z antybakteriami Bakterie mogą psuć jedzenie i prowadzić do chorób. Silargan® to pierwszy na świecie antybakteryjny materiał do gotowania, który automatycznie hamuje proliferację bakterii, a tym samym działa antybakteryjnie. Naczynia wykonane z antybakteryjnego Silargana obniżają ryzyko infekcji i dłużej utrzymują świeżość żywności. Dlatego nadaje się nie tylko do gotowania, lecz także do serwowania i przechowywania. Silargan® nie mieści niklu i dlatego jest nadzwyczajny dla alergików. Silargan® - trafny materiał do zdrowej diety. Zawartość: naczynie do pieczenia z pokrywką ok. 36 x 25,5 x 20 cm (8,1l)
  • Producent Silit
Staub brytfanna okrągła płaska z parowcem cocotte musztardowa 26 cm 799 zł ZOBACZ Brytfanna Płaska Cocotte Musztardowa 26 cm Garnki żeliwne firmy Staub charakteryzuje najwyższa jakość, wyśmienite wykonanie i niesamowita odporność. Wielowarstwowa emalia powoduje, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko niezwykle gładka,na dodatek bardziej niepodatna na zarysowania. W garnkach Staub zastosowano dwóch rodzajów emalii: na zewnątrz lśniącej, natomiast wewnątrz ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej producenta zostały specjalnie zaprojektowane żeby poprawić jakość przyrządzanych potraw przez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki nadzwyczajnie pasują do wszelkich rodzajów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich także zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis towaru:Brytfanna żeliwna w kolorze musztardowymŚrednica 26 cmobjętość ok. 3,8 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa lśniąca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)we wnętrzu ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 poziomówKilka funkcjonalnych porad przy używaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (jedynie drewniane albo z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub brytfanna okrągła płaska z parowcem cocotte granatowa 26 cm (3272341126917) 847 zł ZOBACZ Brytfanna Płaska Cocotte Granatowa 26 cm Garnki żeliwne producenta Staub cechuje najwyższa jakość, idealne wykonanie oraz niesamowita trwałość. Wielowarstwowa emalia sprawia, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko szczególnie gładka,także bardziej wytrzymała na zarysowania. W garnkach Staub wykorzystano dwóch wariantów emalii: na zewnątrz połyskującej, natomiast we wnętrzu ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej producenta zostały specjalnie zaprojektowane by poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki idealnie pasują do wszelkich wariantów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich też zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis produktu:Brytfanna żeliwna w kolorze granatowymŚrednica 26 cmpojemność ok. 3,8 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa błyszcząca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)w środku ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 poziomówKilka ergonomicznych porad przy wykorzystywaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (jedynie drewniane lub z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub brytfanna okrągła płaska z parowcem cocotte wiśniowa 26 cm 799 zł ZOBACZ Brytfanna Płaska Cocotte Wiśniowa 26 cm Garnki żeliwne producenta Staub cechuje najwyższa jakość, wspaniałe wykonanie i niesamowita solidność. Wielowarstwowa emalia sprawia, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko bardzo gładka,ponadto bardziej oporna na zarysowania. W garnkach Staub użyto dwóch typów emalii: na zewnątrz lśniącej, natomiast w środku ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej firmy pozostały specjalnie zaprojektowane by poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki wyśmienicie pasują do wszelkich rodzajów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich także zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 poziomów.Opis artykułu:Brytfanna żeliwna w kolorze wiśniowymŚrednica 26 cmobjętość ok. 3,8 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa błyszcząca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)w środku ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 stopniKilka użytecznych porad przy użytkowaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (tylko drewniane albo z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub Brytfanna okrągła płaska z Parowcem Cocotte Czarna 26 cm 799 zł ZOBACZ Brytfanna Płaska Cocotte Czarna 26 cm Garnki żeliwne producenta Staub cechuje najwyższa jakość, nieprzeciętne wykonanie i niesamowita solidność. Wielowarstwowa emalia powoduje, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko stanowczo gładka,także bardziej wytrzymała na zarysowania. W garnkach Staub wykorzystano dwóch typów emalii: na zewnątrz połyskującej, natomiast wewnątrz ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej marki zostały specjalnie zaprojektowane żeby poprawić jakość przyrządzanych potraw przez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki perfekcyjnie pasują do wszelkich rodzajów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich też zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 poziomów.Opis towaru:Brytfanna żeliwna w odcieniu czarnymŚrednica 26 cmobjętość ok. 3,8 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa połyskująca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)w środku ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 poziomówKilka użytecznych porad przy używaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (wyłącznie drewniane lub z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub brytfanna okrągła płaska z parowcem cocotte szara 26 cm (3272340000423) 799 zł ZOBACZ Brytfanna Płaska Cocotte Szara 26 cm Garnki żeliwne marki Staub charakteryzuje najwyższa jakość, nieprzeciętne wykonanie, a także niesamowita wytrzymałość. Wielowarstwowa emalia sprawia, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko szczególnie gładka,również bardziej niepodatna na zarysowania. W garnkach Staub użyto dwóch typów emalii: na zewnątrz połyskującej, natomiast w środku ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej marki zostały specjalnie zaprojektowane aby poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki nadzwyczajnie pasują do wszystkich wariantów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich jeszcze zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis produktu:Brytfanna żeliwna w kolorze szarymŚrednica 26 cmpojemność ok. 3,8 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa połyskująca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)w środku ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 poziomówKilka funkcjonalnych porad przy używaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (tylko drewniane albo z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub Brytfanna okrągła z Parowcem Cocotte Musztardowa 26 cm 791,20 zł ZOBACZ Brytfanna Cocotte Musztardowa 26 cm Garnki żeliwne producenta Staub charakteryzuje najwyższa jakość, znakomite wykonanie oraz niesamowita trwałość. Wielowarstwowa emalia powoduje, że zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko stanowczo gładka,ponadto bardziej oporna na zarysowania. W garnkach Staub użyto dwóch wariantów emalii: na zewnątrz połyskującej, natomiast wewnątrz ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej marki zostały specjalnie zaprojektowane żeby poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki wyśmienicie pasują do wszelkich typów kuchni (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich także zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis produktu:Brytfanna żeliwna w kolorze musztardowymŚrednica 26 cmpojemność ok. 5,0 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa błyszcząca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)wewnątrz ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 stopniKilka poręcznych porad przy użytkowaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (wyłącznie drewniane lub z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
brytfanna okrągła z parowcem cocotte granatowa 26 cm marki Staub 1083 zł ZOBACZ Brytfanna Cocotte Granatowa 26 cm Garnki żeliwne firmy Staub cechuje najwyższa jakość, wyśmienite wykonanie i niesamowita odporność. Wielowarstwowa emalia powoduje, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko niezwykle gładka,także bardziej odporna na zarysowania. W garnkach Staub wykorzystano dwóch wariantów emalii: na zewnątrz połyskującej, natomiast wewnątrz ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej firmy pozostały specjalnie zaprojektowane by poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki wspaniale pasują do wszelkich wariantów kuchenek (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich ponadto zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis produktu:Brytfanna żeliwna w kolorze granatowymŚrednica 26 cmpojemność ok. 5,0 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa połyskująca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)we wnętrzu ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 poziomówKilka użytecznych porad przy użytkowaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (jedynie drewniane lub z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Staub Brytfanna okrągła z Parowcem Cocotte Wiśniowa 26 cm, 40510-601-0 989 zł ZOBACZ Brytfanna Cocotte Wiśniowa 26 cm Garnki żeliwne producenta Staub cechuje najwyższa jakość, wyśmienite wykonanie oraz niesamowita solidność. Wielowarstwowa emalia sprawia, iż zewnętrzna powierzchnia garnka jest nie tylko wyjątkowo gładka,w dodatku bardziej oporna na zarysowania. W garnkach Staub zastosowano dwóch typów emalii: na zewnątrz lśniącej, natomiast w środku ciemnej, matowej. Produkty tej francuskiej firmy pozostały specjalnie zaprojektowane aby poprawić jakość przyrządzanych potraw poprzez specjalnie wyprofilowaną pokrywkę, która sprzyja procesowi kondensacji (para skrapla się do garnka).Garnki rewelacyjnie pasują do wszelkich wariantów kuchni (w tym indukcyjnych). Nadają się nie tylko do codziennego gotowania, duszenia czy podsmażania - można w nich także zapiekać potrawy. Dzięki stalowemu, niklowanemu uchwytowi można ich używać w piekarniku do 260 stopni.Opis towaru:Brytfanna żeliwna w odcieniu wiśniowymŚrednica 26 cmobjętość ok. 5,0 lSpecjalnie wyprofilowana pokrywkaWielowarstwowa błyszcząca emalia na zewnątrz garnka (łatwa w czyszczeniu)w środku ciemna, matowa emaliaMożliwość gotowania na kuchenkach indukcyjnychMożliwość zapiekania w piekarniku do 260 stopniKilka funkcjonalnych porad przy użytkowaniu naczyń żeliwnych:nie zalewać zimną wodą rozgrzanego garnkanie używać ostrych środków czyszczącychnie używać ostrych środków ścierającychnie używać stalowych łopatek (wyłącznie drewniane lub z tworzywa)przed schowaniem do szafki należy najpierw naczynie osuszyć"""
  • Producent Staub
Brytfanny
5 (100%) 1 vote