Błyszczyki do ust

 

Aby poznać więcej szczegółów / wybrać parametry – przejdź do wybranego produktu.

 

 

 

Nowości:

Dermacol - 16H Lip Colour - Longlasting Lip Colour - Długotrwały błyszczyk do ust - 06 24,89 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania idealnie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można jednoczyć z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby spektakularnie wyglądać wszystkim aktorom, a głównie aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli rewelacyjnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie wykonano pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa teraz producent Dermacol. Dermacol teraz oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa teraz na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz jedynie na naszą ofertę. W naszym sklepie wyszukasz cała paletę podkładów – równocześnie tych wyjątkowo dobrze kryjących jak i lżejszych, to wszystko do zróżnicowanych rodzajów cery i w różnych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także doskonały puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj jeszcze oferta jest nad wyraz obszerna i dopasowana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – zawsze w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i mnóstwo innych. U nas każda Pani odszuka coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca perfekcyjnie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, iż wszystkie Kosmetyki Dermacol dostępne są w szczególnie niebanalnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, ale zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swoich zasobach wyłącznie oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, że nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może zastrzeżonie także jakiegoś nowego typu makijażu?
  • Producent Dermacol
Dermacol 16h lip colour długotrwały kolor do ust i błyszczyk odcień 08 (longlasting lip colour) 4,8 g 21,41 zł ZOBACZ Czy znacie historię powstania świetnie kryjących podkładów oraz innych upiększających kosmetyków do ciała? Jeśli nie, to właśnie wam ją przybliżymy. Cały początek ich można jednoczyć z rozwojem kinematografii na świecie. A skoro na świecie, to oczywiście w Hollywood. Tak więc w latach 60.XX wieku grupa ekspertów pracujących w hollywoodzkich studiach filmowych zaczęła poszukiwać kosmetyków, które pozwoliłyby ładnie wyglądać wszystkim aktorom, a w głównej mierze aktorkom w filmach. Chciano stworzyć z nich absolutne ikony, idoli perfekcyjnych w każdym calu. I udało się. Podjęto współpracę z dermatologami i wspólnie tworzono pierwszy podkład kryjący. Producentem okazała się kultowa dzisiaj producent Dermacol. Dermacol dzisiaj oferuje nie tylko podkłady kryjące Ich oferta opiewa dzisiaj na kosmetyki którymi kompleksowo można się upiększyć. Z resztą – spójrz tylko na naszą ofertę. W naszym sklepie wyszukasz cała paletę podkładów – jednocześnie tych nad wyraz dobrze kryjących jak i lżejszych, to wszystko do przeróżnych rodzajów cery i w różnorodnych odcieniach. Do podkładu można dobrać sobie także znakomity puder który utrwali nasz makijaż. Tutaj w dodatku oferta jest bardzo obszerna i dopasowana do jednostkowych potrzeb każdej Pani. Do tego wszystkiego kolorowe lakiery do paznokcie – zawsze w najmodniejszych odcieniach oraz balsamy do ciała, kremy i dużo innych. U nas każda Pani wynajdzie coś specjalnego dla siebie. Każda Pani kochająca znakomicie wyglądać będzie mogła zrobić satysfakcjonujące ją zakupy. Dodatkowym plusem naszej perfumerii jest to, że wszystkie Kosmetyki Dermacol przystępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Może niektórym wydawać się to podejrzane, lecz zapewniamy – jesteśmy firmą rzetelną i posiadamy w swych zasobach tylko oryginalne kosmetyki. Niższe ceny związane są z tym, iż nie posiadamy sklepu tak zwanego stacjonarnego. Już teraz zapraszamy wszystkie panie na zakupy. W ten wiosenny czas przyda się nie tylko odświeżenie garderoby, ale także odświeżenie kosmetyczki, być może opatentowanie także jakiegoś nowego rodzaju makijażu?
  • Producent Dermacol
Guerlain błyszczyk gloss d'enfer - 465 bubble gum - 7,5 ml (3346470414259) 101,99 zł ZOBACZ producent Guerlain ma wielowiekową tradycję i bogatą historię, która nadała marce ekskluzywnego charakteru. Marka Guerlain powstała już w 1828 roku w Paryżu. Rodzinna marka zasłynęła z tego, że komponowano aromaty na specjalne zamówienie kupujących. Dzięki takiej usłudze w krótkim czasie marka Guerlain była najmocniej znaną perfumerią w Paryżu. Wśród kupujących firmy znalazło się wielu członków królewskich rodzin. Bezustannie przez dziesięciolecia swego istnienia producent Guerlain skupiała się na komponowaniu aromatów dla ludzi wyjątkowych, popularnych, szczególnych. W kręgu ich klientów znalazły się najsłynniejsze osoby całego świata (królowe, królowie, arystokraci, artyści, celebryci). Obecnie także istnieje obszerne grono celebrytów lubujących się w aromatach tej producenta. Kilka pokoleń rodzin tworzących idealne zapachy stworzyło już ponad 600 kompilacji nut zapachowych wydanych pod marką Guerlain. Każdy klient z całą pewnością wynajdzie w tej serii trafny aromat dla siebie. Guerlain to legendarna francuska marka znana od wieków. Nieprzerwanie zadziwia swoimi niepowtarzalnymi kombinacjami. Każdy nowy aromat wydany przez markę staje się kolejnym hitem. Wszystkie aromaty stworzone są z użyciem najcenniejszych elementów przy zaimplementowaniu najnowszych technologi. Ważne jest także to,firma ta sama prowadzi plantacje najcenniejszych składników używanych do produkcji zapachów. Dzięki czemu pozyskuje wyłącznie naturalne elementy o najcenniejszych wartościach, pielęgnowane z największą starannością. Wszystko to gwarantuje sukces producenta, który utrzymuje się już od zawsze na wysokim poziomie. Nie wyszukasz udoskonalonej firmy na rynku perfum. Producent Guerlain jest dodatkowo dla Ciebie. Jeśli jedynie pragniesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda otoczona wyjątkowym luksusem jest to marka dla Ciebie. Nasza perfumeria internetowa ma szeroką ofertę zapachów legendarnego producenta. Niewątpliwie wynajdziesz tutaj najlepszy zapach dla siebie w niezwykle korzystnej ofercie cenowej. Zapoznaj się z ofertą marki Guerlain. Warto!
  • Producent Guerlain

 

 

Błyszczyki do ust
5 (100%) 1 vote